IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    мани тоз outdoor. После 1 седмица се оплакваш как си се наръмбил. Ама още си я спомням една на 9 март (на 8-ми се запознахме)
    цял ден ли се дърпА момичето
    или вие в последните часове на 8-ми се запознахте
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Принципно си прав, но за панелка бих се прежалил само на много добра локация. Иначе оглеждане е силно казано...по-скоро следене, щото събирам кеш за адекватно самоучастие. Ако случайно изскочи нещо много атрактивно, тогава вече ще му мислим - кредит ли ще се тегли, друго ли ще се продава.

      В крайна сметка и сегашния ми апартамент не е малък и спокойно можем да живеем с 1 наследник. Но плановете ми не приключват до там. Затова и съм хвърлил око на 4-стайните.
      Страхотно, и ти и Кайзен сте много готини момчета.

      Относно коментарите на колегите, имам братовчед и братовчедка на 40+, още от 16-годишни ходят по заведенията, много държат на приятелите, веселят се и празнуват, , не знаят какво е да се спестява и не вярват в това. И двамата нямат половинки, но за секс намират. Жената до скоро търсеше милионер.

      Става дума за едно овълчване на хората в България и едно опростачване на българката, както сме писали преди.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        +1

        Тя наближава 40 г. и не вярвам да се пласира хубаво. Предполагам знае, че я харесвам, защото доста пъти съм й лайквал снимки със сръце,

        Понеже четох, че се оглеждаш за 4-стаен апартамент, има хубави и просторни тристайни панлени апартаменти, които като се преработят се получават 3 спални и голям хол с бокс, 3 балкона, баня и отделна тоалетна. И няма да платите скъпо.
        Принципно си прав, но за панелка бих се прежалил само на много добра локация. Иначе оглеждане е силно казано...по-скоро следене, щото събирам кеш за адекватно самоучастие. Ако случайно изскочи нещо много атрактивно, тогава вече ще му мислим - кредит ли ще се тегли, друго ли ще се продава.

        В крайна сметка и сегашния ми апартамент не е малък и спокойно можем да живеем с 1 наследник. Но плановете ми не приключват до там. Затова и съм хвърлил око на 4-стайните.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          о, любителка на outdoor sex
          не се ли засичате по фейса
          мани тоз outdoor. После 1 седмица се оплакваш как си се наръмбил. Ама още си я спомням една на 9 март (на 8-ми се запознахме)
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Миналата година с майка ми ходехме по болници, защото имаше проблеми. Тази година аз имах малко проблеми, които се разрешиха успешно.
            Не си длъжен да ми обясняваш. Радвам се, че всичко се е разрешили успешно. Обаче ми се струва, че ползваш тези събития за оправдание. Можеше да почнеш с танците в тези месеци и на нова година да си с танците някъде да празнуваш, заедно с някоя танцуваща колежка под ръка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              То това, че се е женил и развеждал, не е много за хвалба.

              Не рева изобщо. Дори е хубаво, че няма кой да ме трови, от една страна.
              В тоя живот грешки се правят много често. Важното е осъзната грешка да стане поправена грешка.
              Не си мисли, че животът ти с жена ще е "мед и масло". Няма такъв филм!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                Еее разгеле!!!
                За тези танци говорим от 2021ва.
                Миналата година с майка ми ходехме по болници, защото имаше проблеми. Тази година аз имах малко проблеми, които се разрешиха успешно.

                Нямам с кого да ходя по нощен живот и аз не харесвам това.
                Last edited by Evgo; 25.11.2023, 17:10.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                  И ти тази колежка покани ли я да пиете по кафенце? Само с гледане по коридорите и във ФБ ще си останеш същото "дърво", което си сега. Приятел се ожени, след година се разведе после имаше вземане даване с две каки, а сега е със симпатична жена с която смятам, че си пасват. Да, но той не се е спрял, а излиза и се запознава постоянно с ново хора, а ти дреме и ревеш.
                  То това, че се е женил и развеждал, не е много за хвалба.

                  Не рева изобщо. Дори е хубаво, че няма кой да ме трови, от една страна.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Ние сме колеги от около 10г и тя все се държи като дива коза, вкл. и с други мъже.

                    Ще се записвам на танци от Новата година,
                    Еее разгеле!!!
                    За тези танци говорим от 2021ва.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Този месец имах рожден ден.

                      В работата ми имам симпатична колежка, която е мома. Тя се размина с мен и дори не ме поздрави. А после ми писа по фейсбук дълго пожелание.

                      Какво ме топли това пожелание като на живо се държи като дива коза. Ние не сме далечни познати с нея, работили сме по общи проекти. И много ми е лайквала снимките, които качвам.

                      Случаят е показателен за това какво представляват млади българки в момента. На приказки силни, на дела нищо.
                      И ти тази колежка покани ли я да пиете по кафенце? Само с гледане по коридорите и във ФБ ще си останеш същото "дърво", което си сега. Приятел се ожени, след година се разведе после имаше вземане даване с две каки, а сега е със симпатична жена с която смятам, че си пасват. Да, но той не се е спрял, а излиза и се запознава постоянно с ново хора, а ти дреме и ревеш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        Щом й минава номера...такива диви кози често стават трофеи на дърти пръчове.
                        +1

                        Тя наближава 40 г. и не вярвам да се пласира хубаво. Предполагам знае, че я харесвам, защото доста пъти съм й лайквал снимки със сръце,

                        Понеже четох, че се оглеждаш за 4-стаен апартамент, има хубави и просторни тристайни панлени апартаменти, които като се преработят се получават 3 спални и голям хол с бокс, 3 балкона, баня и отделна тоалетна. И няма да платите скъпо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Ние сме колеги от около 10г и тя все се държи като дива коза, вкл. и с други мъже.

                          Ще се записвам на танци от Новата година,


                          https://www.youtube.com/watch?v=srH94OR1TbU

                          Евго, само тоя танц ти трябва да знаеш. Друго не ти трябва. Действай.



                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Ние сме колеги от около 10г и тя все се държи като дива коза, вкл. и с други мъже.

                            Ще се записвам на танци от Новата година,
                            Щом й минава номера...такива диви кози често стават трофеи на дърти пръчове.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                              Това са лакърдии за пубертети.

                              Като сериозен мъж Евго трябва да я попита:

                              - Колежке, да не би да си служила в армията.
                              Тя:
                              - Защо?
                              Той:
                              - Защото като те видя нещо в мен става и застава мирно.

                              Както стана приказка одеве, понякога се налага слизане на няколко нива надолу в комуникацията. Жертване му е майката
                              Last edited by Bad_Bear; 25.11.2023, 16:12.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Ние сме колеги от около 10г и тя все се държи като дива коза, вкл. и с други мъже.

                                Ще се записвам на танци от Новата година,
                                ще изтървеш танците на коледното парти
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X