IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение



    6 жени и 2-ма мъже...би ми бил интересен коментар на Селена.
    Мъжете предпочитат големите пари в частен сектор, а жените предпочитат стабилността на държавната служба. И в Испания е същата работа. В частен сектор, ако поемеш риск, се печелят големи пари.

    Коментар


    • Ето Ви го един от “героите” на Мирето.

      Момичета, мислете с кого движите!!!

      Коментар


      • Тва момче Свирчо прекрасно демонстрира как един Бай Ганъо изтъкан от хиляди комплекси,може да стане за резил и същевременно за забавление
        Хвърлиха му кукичката и захапа яко,даже влиза в роля

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Много сложно си го описал. Хареса ли ми някоя жена ясно й го заявявам,а не играя някакви сцени.
          Действия трябват,не философстване.

          Сам си противоречиш. Като резултат: философстваш, без да действаш. Това противоречи на извода, който правиш на края...

          Лесно ще се убедиш в това: огледай се около себе си. Ще се удивиш (не за първи път) в истината, колко много мъже са в контакт с дами, които са харесвани..

          Дамите са били предварително убедени в привлекателността точно на ТОЯ мъж, РАЗБИРА СЕ!

          Това не може да е различно от "твоя" стил: на някого му е харесала "някоя жена" и той "ЯСНО Й ГО Е ЗАЯВИЛ" и, разбира се "НЕ Е ИГРАЛ НЯКАКВИ СЦЕНИ" - точно в "твоя" стил....

          Оффф, забравих, че ти СЕГА откриваш топлата вода...

          .......

          Разликата между теб и другите мъже е, че малко от тях правят "показнО" на останалите, които (според теб) не "знаят" как се "заявява на някоя жена" в условията на анонимност в публичен форум.

          Продължавай да ни веселиш! Продължавай да ни "учиш"! Забавен си! И, разбира се, че си успешен!





          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Има и такива случаи, но по-скоро ставаше въпрос за хора които са обвързани и не търсят нищо конкретно. По този начин проявявайки стоицизъм, провокират топ мадами, които са свикнали да получават валидация от всички наоколо. Съответно поставят жените в ролята на активна страна, да положат още повече усилия за да получат заветната валидация. Един вид ги правят жертви на собствената си суета. Проблема е, че стоицизмът не е обвързан задължително с очаквания, а по-скоро е плод на равновесие. Т.е. този който си дава вид, че не търси и няма намерение да действа, действително не търси и не действа

            Проблема е, че отсреща вече имаме човек жертва на своето его, което приписва негативните последици не там където трябва. Респективно възникват въпроси от типа - какво трябва/не трябва да се предприема в случая.
            Много сложно си го описал. Хареса ли ми някоя жена ясно й го заявявам,а не играя някакви сцени.
            Действия трябват,не философстване.
            Last edited by mirodes; 29.07.2023, 21:59.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Ще използвам момента да спомена какво си говорихме за охранителите оня ден.

              [ATTACH=CONFIG]n4097086[/ATTACH]
              https://fakti.bg/bulgaria/803232-eto...v-stara-zagora

              Пускам го, защото имаш дъщери, да се чувстваш предупреден какво се задава. Пасивно-агресивни гейч*та с бради и прически, които търсят слаб противник на който да си избият комплексите. Затова и нон-стоп пиша, че привидната агресия говори за сериозни комплекси за малоценност.
              Защо си мислиш ,че това е ново явление?

              Подобни идиоти винаги е имало ,просто в момента подобни случаи придобиват публичност.
              А агресията винаги показва комплекси за малоценност. Един уверен в себе си мъж никога няма да прояви агресия към жена.
              Last edited by mirodes; 29.07.2023, 22:00.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Да понякога капка по капка вир прави.Имам един такъв познат,който постоянно се умилква около една или друга жена и в крайна сметка си постига целта.Въпросът е,че в такива случаи жените нямат високо мнение за такива мъже и едва ли не от съжаление са му пуснали и нямат никакво намерение да се обвързват с подобен мъж и при първа възможност му бият шута. Друго е ако с напоритост и сексуални намеци си извоюваш да правите секс. Тогава жените смятат,че са правили секс с мъж, който си заслужава, а не с такъв,който им го е измолил.
                Не искам да прозвучи като хвалба,но с тоя сме имали общи любовници и на мен са ми трябвали дни да постигна това, което той е постигнал с месеци умилкване.В единият случай и няколко часа ми бяха достатъчни.
                До там ли опря сам да се хвалиш ?! Падение голямо ....
                Last edited by pa4anga; 29.07.2023, 19:33.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                  Ще използвам момента да спомена какво си говорихме за охранителите оня ден.

                  [ATTACH=CONFIG]n4097086[/ATTACH]
                  https://fakti.bg/bulgaria/803232-eto...v-stara-zagora

                  Пускам го, защото имаш дъщери, да се чувстваш предупреден какво се задава. Пасивно-агресивни гейч*та с бради и прически, които търсят слаб противник на който да си избият комплексите. Затова и нон-стоп пиша, че привидната агресия говори за сериозни комплекси за малоценност.
                  ОКРЪЖЕН СЪД - СТАРА ЗАГОРА
                  СПАСЕНА ДРАГОТИНОВА

                  ЗАМЕСТНИК ПРЕДСЕДАТЕЛ "НАКАЗАТЕЛНО ОТДЕЛЕНИЕ"

                  ИВА СТЕФАНОВА

                  СЪДИЯ НАКАЗАТЕЛНО ОТДЕЛЕНИЕ

                  КРАСИМИР РАЧЕВ

                  СЪДИЯ НАКАЗАТЕЛНО ОТДЕЛЕНИЕ

                  КРАСИМИРА ДОНЧЕВА

                  СЪДИЯ НАКАЗАТЕЛНО ОТДЕЛЕНИЕ

                  МАРИАНА ХРИСТАКЕВА

                  СЪДИЯ НАКАЗАТЕЛНО ОТДЕЛЕНИЕ

                  СОНЯ КАМЕНОВА

                  СЪДИЯ НАКАЗАТЕЛНО ОТДЕЛЕНИЕ

                  ТАТЯНА ГЬОНЕВА

                  СЪДИЯ НАКАЗАТЕЛНО ОТДЕЛЕНИЕ

                  ТОНЬО ТОНЕВ

                  СЪДИЯ НАКАЗАТЕЛНО ОТДЕЛЕНИЕ"
                  6 жени и 2-ма мъже...би ми бил интересен коментар на Селена.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Да понякога капка по капка вир прави.Имам един такъв познат,който постоянно се умилква около една или друга жена и в крайна сметка си постига целта.Въпросът е,че в такива случаи жените нямат високо мнение за такива мъже и едва ли не от съжаление са му пуснали и нямат никакво намерение да се обвързват с подобен мъж и при първа възможност му бият шута. Друго е ако с напоритост и сексуални намеци си извоюваш да правите секс. Тогава жените смятат,че са правили секс с мъж, който си заслужава, а не с такъв,който им го е измолил.
                    Не искам да прозвучи като хвалба,но с тоя сме имали общи любовници и на мен са ми трябвали дни да постигна това, което той е постигнал с месеци умилкване.В единият случай и няколко часа ми бяха достатъчни.
                    Има и такива случаи, но по-скоро ставаше въпрос за хора които са обвързани и не търсят нищо конкретно. По този начин проявявайки стоицизъм, провокират топ мадами, които са свикнали да получават валидация от всички наоколо. Съответно поставят жените в ролята на активна страна, да положат още повече усилия за да получат заветната валидация. Един вид ги правят жертви на собствената си суета. Проблема е, че стоицизмът не е обвързан задължително с очаквания, а по-скоро е плод на равновесие. Т.е. този който си дава вид, че не търси и няма намерение да действа, действително не търси и не действа

                    Проблема е, че отсреща вече имаме човек жертва на своето его, което приписва негативните последици не там където трябва. Респективно възникват въпроси от типа - какво трябва/не трябва да се предприема в случая.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Няма бавно.Жените сами се натискат на обвързани мъже. Казвам ти го от личен опит. Като се ожених станах доста атрактивен за жени,които дотогава не бяха проявявали интерес към мен.
                      Ще използвам момента да спомена какво си говорихме за охранителите оня ден.

                      Click image for larger version

Name:	eto-koi-e-nasilnikat-obezobrazil-18-godishnata-v-stara-zagora-2.jpg
Views:	1
Size:	66.6 КБ
ID:	4097086
                      https://fakti.bg/bulgaria/803232-eto...v-stara-zagora

                      Пускам го, защото имаш дъщери, да се чувстваш предупреден какво се задава. Пасивно-агресивни гейч*та с бради и прически, които търсят слаб противник на който да си избият комплексите. Затова и нон-стоп пиша, че привидната агресия говори за сериозни комплекси за малоценност.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        От това което чета, оставам с впечатление, че си грижовен и стабилен мъж. Въпреки, че тук често спорим, както мъжете, така и жените не са еднакви, следователно няма универсално решение. Ей за тва с Миро, въпреки, че сме от 1 лагер, сме в двете противоположности. Той проповядва за по-агресивно поведение, а аз за стоицизъм. Както се вижда...това, че работи едното, не изключва другото и обратното.

                        Така като гледам, ти ще да си от моята страна на лагера Чакам скоро и ратко да се определи, че да знаем кой номер фланелка да му дадем
                        Да понякога капка по капка вир прави.Имам един такъв познат,който постоянно се умилква около една или друга жена и в крайна сметка си постига целта.Въпросът е,че в такива случаи жените нямат високо мнение за такива мъже и едва ли не от съжаление са му пуснали и нямат никакво намерение да се обвързват с подобен мъж и при първа възможност му бият шута. Друго е ако с напоритост и сексуални намеци си извоюваш да правите секс. Тогава жените смятат,че са правили секс с мъж, който си заслужава, а не с такъв,който им го е измолил.
                        Не искам да прозвучи като хвалба,но с тоя сме имали общи любовници и на мен са ми трябвали дни да постигна това, което той е постигнал с месеци умилкване.В единият случай и няколко часа ми бяха достатъчни.
                        Last edited by mirodes; 29.07.2023, 14:07.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Тея неща ги отдавам на светоусещането у хората, че когато са ангажирани, не обръщат толкова внимание на времевата рамка. Т.е. обвързания мъж, може да играе много бавно и настоятелно за потенциална любовница, защото няма зор. Този, който я кара на ръчна, обаче ще форсира на максимум нещата, което съответно вдига шанса да го резнат значително.
                          Няма бавно.Жените сами се натискат на обвързани мъже. Казвам ти го от личен опит. Като се ожених станах доста атрактивен за жени,които дотогава не бяха проявявали интерес към мен.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Само дето познавам много самотни мъже, които си търсят гадже, ама нямат,а същевременно, който женен мъж не е поискал,той си няма любовница .Общо взето мине ли мъж определена възраст и е още сам,вероятността да си намери съпруга или приятелка рязко спада .Просто не са атрактивни за жените .И имат два варианта-или да си останат самотни,или да вземат жена с деца и да отглеждат чужди деца .Което си е житейски провал отвсякъде.
                            Тея неща ги отдавам на светоусещането у хората, че когато са ангажирани, не обръщат толкова внимание на времевата рамка. Т.е. обвързания мъж, може да играе много бавно и настоятелно за потенциална любовница, защото няма зор. Този, който я кара на ръчна, обаче ще форсира на максимум нещата, което съответно вдига шанса да го резнат значително.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                              Тук не съм много съгласен, или поне при мен не са се случвали така нещата. Жената освен да те хареса иска да и обръщаш внимание и да и отделяш достатъчно от времето си, освен това не обича да те дели с други жени. А ти като си женен, имаш деца, ходиш на работа и т.н. нямаш достатъчно време и сили да и обръщаш исканото внимание. Та не може да се конкурираш с ергена, който освен грижата за себе си няма други ангажименти. Това при средностатистическия човек, ако разполагаш с големи финанси вече е друг въпроса- тогава можеш да си наемеш детегледачка, шофьор, готвач и т.н. + да осигуриш висок стандарт на любовницата което да компенсира факта че трябва да те дели с други. А и на жена ти като си и осигурил висок стандарт това че имаш любовница няма да и е чак такъв проблем
                              От това което чета, оставам с впечатление, че си грижовен и стабилен мъж. Въпреки, че тук често спорим, както мъжете, така и жените не са еднакви, следователно няма универсално решение. Ей за тва с Миро, въпреки, че сме от 1 лагер, сме в двете противоположности. Той проповядва за по-агресивно поведение, а аз за стоицизъм. Както се вижда...това, че работи едното, не изключва другото и обратното.

                              Така като гледам, ти ще да си от моята страна на лагера Чакам скоро и ратко да се определи, че да знаем кой номер фланелка да му дадем

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                                Тук не съм много съгласен, или поне при мен не са се случвали така нещата. Жената освен да те хареса иска да и обръщаш внимание и да и отделяш достатъчно от времето си, освен това не обича да те дели с други жени. А ти като си женен, имаш деца, ходиш на работа и т.н. нямаш достатъчно време и сили да и обръщаш исканото внимание. Та не може да се конкурираш с ергена, който освен грижата за себе си няма други ангажименти. Това при средностатистическия човек, ако разполагаш с големи финанси вече е друг въпроса- тогава можеш да си наемеш детегледачка, шофьор, готвач и т.н. + да осигуриш висок стандарт на любовницата което да компенсира факта че трябва да те дели с други. А и на жена ти като си и осигурил висок стандарт това че имаш любовница няма да и е чак такъв проблем
                                четен, в сериозно непознаване на материята си
                                ергена няма никакво свободно време,
                                точно заради грижите, които полага за себе си
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X