IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Къде видя поведение на кавалер? Аз друго виждам. И русенката затуй го е отсвирила отма.

    Да я бе посрещнал на гарата току виж му се отворил парашутът. Ама той с рогите напреде. Проектира собствената неувереност в нейното поведение. “Предвижда”, че тя няма да му пусне без да е пробвал.

    Като “клиент” на адвокатска кантора дето сам в главата си предварително си е решил казуса без грам да отбира от право, по някакви “закони” в неговата глава. Уникално нещо са това хора и мухите в главите им .

    Когато “Жената” се приготвя за среща принципно всички опции са отворени - останалото зависи от мъжа.

    Не бях в София, когато тя се местеше.

    Купих си и една от книгите на Борхес - „Универсална история на безчестието“.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Ти пък и ти, как може да го играеш кавалер пред такъв тип жена? Дай го малко по-артистично. Малко ли сме си говорили за пиратите и обноските им. Що се извиняваш? Да й беше казал, че не ти се излиза и ако иска да ти идва директно на гости, ако не...да ходи при друг да й пуска шевната машина.
      Къде видя поведение на кавалер? Аз друго виждам. И русенката затуй го е отсвирила отма.

      Да я бе посрещнал на гарата току виж му се отворил парашутът. Ама той с рогите напреде. Проектира собствената неувереност в нейното поведение. “Предвижда”, че тя няма да му пусне без да е пробвал.

      Като “клиент” на адвокатска кантора дето сам в главата си предварително си е решил казуса без грам да отбира от право, по някакви “закони” в неговата глава. Уникално нещо са това хора и мухите в главите им .

      Когато “Жената” се приготвя за среща принципно всички опции са отворени - останалото зависи от мъжа.
      Last edited by Arana; 04.10.2023, 20:30.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Щяхме да се срещаме пак, но аз се извиних и отмених срещата преди 1 седмица.
        Ти пък и ти, как може да го играеш кавалер пред такъв тип жена? Дай го малко по-артистично. Малко ли сме си говорили за пиратите и обноските им. Що се извиняваш? Да й беше казал, че не ти се излиза и ако иска да ти идва директно на гости, ако не...да ходи при друг да й пуска шевната машина.
        Last edited by Bad_Bear; 04.10.2023, 20:19.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

          С цялостно творчество...


          Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Аз ей така си го представям да е преминал “диалогът”

          https://youtu.be/kvBJe8tpHfU?si=ujWs77aDVdUW1Zr_
          Хахаха, страхотно попадение.

          Казахме му на Евгича, че от тоя храст заек няма да изскочи, но от опит глава не боли. Следващата такава, вече ше я отсвирва още на 1вото интервю.





          Коментар


          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

            Изглежда ти е лабаво либидото. Ставаш ли често нощно време?
            Тя нямаше намерение да пуска и за това я отмених. И трудно се оправя в София или се прави на ударена, че не може сама да стигне до центъра за среща.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Щяхме да се срещаме пак, но аз се извиних и отмених срещата преди 1 седмица.
              Изглежда ти е лабаво либидото. Ставаш ли често нощно време?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Щяхме да се срещаме пак, но аз се извиних и отмених срещата преди 1 седмица.
                Не си ѝ помогнал на гарата? Срамота.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                  Интересно ми е с какво я провокира, че се стигна до такива откровения?
                  Щяхме да се срещаме пак, но аз се извиних и отмених срещата преди 1 седмица.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Дюре има и на 30 + години свободни за опрашване каки,подходящи за евгича !!! Много самотни читави момичета има . Ама "на крива ракета космоса и крив" : )
                    Крива ли му е ракетата на Евгич? Сигурно затова не може да оноди в целта.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                      Малко да Ви разсея:

                      вчера си писах по ф.б. с младата кроячка от Русе. Тя ми каза "Не ми пиши повече. Дъртак"

                      Аз й казах: "Ти пък си проста и селянка, а по-лошото е, че си и неграмотна." (Пише на диалект и с много грешки.)

                      Тя: "Много добре си пиша. Зная ко да прая и ще се оправя и сама."

                      Така и не намерихме общ език и се блокирахме взаимно.




                      Новите българи сте вие................... поклон!


                      п.п.
                      Очевидно е, че и двамата сте еднакво прости..... еднакво напомпани със самочувствие... и като краен резултат - напълно се заслужавате един друг!
                      Last edited by Julius_BG; 04.10.2023, 19:34.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        Интересно ми е с какво я провокира, че се стигна до такива откровения?
                        С цялостно творчество...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Интересно ми е с какво я провокира, че се стигна до такива откровения?
                          Аз ей така си го представям да е преминал “диалогът”

                          https://youtu.be/kvBJe8tpHfU?si=ujWs77aDVdUW1Zr_

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                            Малко да Ви разсея:

                            вчера си писах по ф.б. с младата кроячка от Русе. Тя ми каза "Не ми пиши повече. Дъртак"

                            Аз й казах: "Ти пък си проста и селянка, а по-лошото е, че си и неграмотна." (Пише на диалект и с много грешки.)

                            Тя: "Много добре си пиша. Зная ко да прая и ще се оправя и сама."

                            Така и не намерихме общ език и се блокирахме взаимно.
                            Интересно ми е с какво я провокира, че се стигна до такива откровения?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Абе и любовниците идват, че и една го изчука един от братята. 2 любовници се сбиха на терасата на болницата - официалната и една от неофициалните.
                              Това не му помогна де - след 2-3 месеца го копаха. Аз 3 пъти влизах в болницата, той все там си беше и все по зле ставаше до края си.
                              А нищо му нямаше като дойде - 38гр температура без никакви други оплаквания
                              Идват при чичко паричко. Не е случаят на Миро.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                Евго, това ти го пиша от много време ,но не се замисляш и удряш все на камък. Търси си жена с дете и гледай какво има и в главата, а не търси разни шивачки ,перачки и подобни без акълни простачки. Не се живее с такива ,а жената ще отглежда и възпитава и децата ти. Мисли и успех !
                                мисли той с долната си глава.
                                Да се клецала хубаво. Или ти си я учиш или друг я е научил.
                                Да ама шафрантия деца не гледа, тя е научена да се ебе не да гледа деца и мъж
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X