IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq2 Разгледай мнение

    Ми аз не си падам по шопинга . Предпочитам да ме спечелят или да спечеля аз.
    В единя случай има цена, в другият-стойност.
    И спечелиха ли те или ти спечели … стойност?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Ей туй то либерастко джендерасткия модел. САМОЗАТРИВАЩИ се кукувици и кукумицини
      Не знам. По-скоро презадоволени неузраели индивиди. Продукт на излишъците, които дадена цивилизация е постигнала в разцвета си и сега някой трябва да изяде. Спомни си римската империя - накрая пак е “джендъризъм” и разгул ако и тогава тази идеология да не е била позната и да е нямало тиндър .

      С лопата да ги ринеш. Мисля, че е като долния цитат а Гогол:

      ”…Мъжете тук, както и навсякъде, бяха два вида: едни тънички, които току се увиваха около дамите; някои от тях бяха такива, че човек мъчно можеше да ги отличи от петербургските, имаха също тъй много чисто, грижливо и с вкус вчесани бакенбарди или просто благовидни, много гладко обръснати лица, също тъй говореха френски и също тъй разсмиваха дамите, както и в Петербург. Другият род мъже бяха пълните или такива като Чичиков, тоест не дотам дебели, ала не и тънки. Те, напротив, гледаха изкриво и отбягваха дамите и току погледваха встрани дали губернаторският слуга не натъкмява някъде зелена маса за вист. Лицата им бяха пълни и обли, някои имаха дори брадавки, а някои бяха и сипаничави; не носеха косата си нито вчесана на перчем, нито на къдрици, нито на „дявол да ме вземе“, както викат французите; косата им беше или ниско остригана, или мазно загладена, а чертите на лицата им бяха позакръглени и здрави: това бяха почтените чиновници в града. Уви! На тоя свят дебелите по-добре от тънките умеят да нагаждат своите работи. Тънките служат повече за особени поръчки или само се числят на такива служби и миткат насам-натам; съществуването им е много леко, въздушно и съвсем несигурно. Пълните пък никога не заемат второстепенни места, а все първи, и щом веднъж седнат някъде, ще заседнат надеждно и здраво, тъй че по-скоро мястото ще затрещи и ще се огъне под тях, но те няма да изхвръкнат. Те не обичат вънкашния блясък; техният фрак не е тъй сръчно скроен, както на тънките, затова пък в ковчежетата им — благодат божия. На тънкия за три години не му остава ни една крепостна душа незаложена в заложната банка; а у дебелия — току-виж изникнали някъде накрай града друга къща, купена на името на жената, после на другия край друга къща, после близо до града — махала, а после и цяло село с всичките му имоти. Най-сетне пълният, след като послужи на бога и царя и спечели всеобщо уважение, напуща службата, прибира се, става руски помешчик, славен руски благородник, гостолюбец и живее, и хубаво живее. А подир него тънките наследници пропиляват, по руски обичай, с вратоломна бързина цялото бащино имане.“

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Навреме беше. Напазарувахме се взаимно

        А ти? Кога те напазаруваха?

        Нали знаеш - timing is critical

        На всеки пазар
        Ми аз не си падам по шопинга . Предпочитам да ме спечелят или да спечеля аз.
        В единя случай има цена, в другият-стойност.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq2 Разгледай мнение

          Ха-ха-ха...
          А някои не ходят на пазар . Просто взимат желаното и то със сигурност не е принц/принцеса. Никой с мозък , не ще да е обслужващ и/или обгрижващ персонал.
          за това са и предпочитани Мъжете и Жените .

          Ти колко годишна си напазарува ?
          Или те напазаруваха ?
          Навреме беше. Напазарувахме се взаимно

          А ти? Кога те напазаруваха?

          Нали знаеш - timing is critical

          На всеки пазар

          Коментар


          • Готина вечер на пазаруващите на всички пазари

            https://youtu.be/euMNVyuqmwo?si=LJesehw07yiio8qt

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

              Мене ме напазаруваха още на 22 години
              Първичен пазар ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq2 Разгледай мнение

                Ха-ха-ха...
                А някои не ходят на пазар . Просто взимат желаното и то със сигурност не е принц/принцеса. Никой с мозък , не ще да е обслужващ и/или обгрижващ персонал.
                за това са и предпочитани Мъжете и Жените .

                Ти колко годишна си напазарува ?
                Или те напазаруваха ?
                Мене ме напазаруваха още на 22 години

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Снощи бях на елегантна вечеря. По горещите иберийски земи наблюдавам феномена на късното идване освен на мъжкия и на женския акъл. Вечерята бе, за да се връчат поканите за бъдеща сватба. Дай боже всекиму. Гостите ги познавам от точно 15 години. Едната дама се жени на 55 след шестгодишна връзка с …. Второ издание ерген с две направени деца. Когато бе млада и хубава ми разправяше, че нямала майчински инстинкт. Друга дама на масата пак около 55 годишна току що се бе оженила след …11 годишна връзка. Третата, най-злата, беше с деца и 26 годишен брак. И още три кукувици. От добри семейства, но разглезени до безобразие. Всите иберийки. Защо го разказвам. Не е само Евго. Има и от другата страна неориентиран материал. Доста.

                  Принцът/прицесата се чака до време. После на вторичния пазар се взема каквото е останало и то ако имаш солидна зестра

                  Почти като на аутлет разпродажба на старите колекции.
                  Ха-ха-ха...
                  А някои не ходят на пазар . Просто взимат желаното и то със сигурност не е принц/принцеса. Никой с мозък , не ще да е обслужващ и/или обгрижващ персонал.
                  за това са и предпочитани Мъжете и Жените .

                  Ти колко годишна си напазарува ?
                  Или те напазаруваха ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Снощи бях на елегантна вечеря. По горещите иберийски земи наблюдавам феномена на късното идване освен на мъжкия и на женския акъл. Вечерята бе, за да се връчат поканите за бъдеща сватба. Дай боже всекиму. Гостите ги познавам от точно 15 години. Едната дама се жени на 55 след шестгодишна връзка с …. Второ издание ерген с две направени деца. Когато бе млада и хубава ми разправяше, че нямала майчински инстинкт. Друга дама на масата пак около 55 годишна току що се бе оженила след …11 годишна връзка. Третата, най-злата, беше с деца и 26 годишен брак. И още три кукувици. От добри семейства, но разглезени до безобразие. Всите иберийки. Защо го разказвам. Не е само Евго. Има и от другата страна неориентиран материал. Доста.

                    Принцът/прицесата се чака до време. После на вторичния пазар се взема каквото е останало и то ако имаш солидна зестра

                    Почти като на аутлет разпродажба на старите колекции.
                    Ей туй то либерастко джендерасткия модел. САМОЗАТРИВАЩИ се кукувици и кукумицини
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Тя и Арана ти писа, че има много млади жени, които могат и скат да станат съпруги майка, но и при тях не се случват нещата. Защото, както вкусовете на младите българки, така се променят и вкусовете на младите българи. Процесът е двупосочен.
                      Наздраве!
                      Снощи бях на елегантна вечеря. По горещите иберийски земи наблюдавам феномена на късното идване освен на мъжкия и на женския акъл. Вечерята бе, за да се връчат поканите за бъдеща сватба. Дай боже всекиму. Гостите ги познавам от точно 15 години. Едната дама се жени на 55 след шестгодишна връзка с …. Второ издание ерген с две направени деца. Когато бе млада и хубава ми разправяше, че нямала майчински инстинкт. Друга дама на масата пак около 55 годишна току що се бе оженила след …11 годишна връзка. Третата, най-злата, беше с деца и 26 годишен брак. И още три кукувици. От добри семейства, но разглезени до безобразие. Всите иберийки. Защо го разказвам. Не е само Евго. Има и от другата страна неориентиран материал. Доста.

                      Принцът/прицесата се чака до време. После на вторичния пазар се взема каквото е останало и то ако имаш солидна зестра

                      Почти като на аутлет разпродажба на старите колекции.
                      Last edited by Arana; 10.09.2023, 17:48.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Миродес много пъти писа, че има доста познати, които могат да бъдат отлични бащи - и пари ще дават и ще ги гледат и ще ги осигурят, но жените не ги харесват и нищо не може да стане.

                        За младата българка визията е много важна - да има брада, татуировки, евентуално мускули, да гледа лошо, със златен ланец. И ако се държи малко просто, още по-добре, Да се хили, да дрънка глупости,
                        Правиш ли разлика между Бентли и Москвич ?
                        Всички гледат с интерес и насмешка "украсения" с араматизаторчета и лепенки от сорта -" звяр в колата", но всеки предпочита комфорта и изчистения лукс на Бентлито

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Това е за масовката. Ако таргета ти е такава, трябва да станеш батка. Не забравяй, че нормалните момичета се жалват, че повечето мъже гледат все такива с джуки, силикони, които да простеят в инстаграм.

                          Вече не е трудно човек да се прецени с поглед, заради силния акцент на социалните мрежи.
                          Аз съм батка и най- голяма грозотия или простотия е джукестата патка или все тая, шматка.
                          ето и рима има.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Миродес много пъти писа, че има доста познати, които могат да бъдат отлични бащи - и пари ще дават и ще ги гледат и ще ги осигурят, но жените не ги харесват и нищо не може да стане.

                            За младата българка визията е много важна - да има брада, татуировки, евентуално мускули, да гледа лошо, със златен ланец. И ако се държи малко просто, още по-добре, Да се хили, да дрънка глупости,
                            Тя и Арана ти писа, че има много млади жени, които могат и скат да станат съпруги майка, но и при тях не се случват нещата. Защото, както вкусовете на младите българки, така се променят и вкусовете на младите българи. Процесът е двупосочен.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                              Когато прочета, че модератор трие мнения по причина, че се пишело извън темата, ме налазват дървеници, които въображението ми ражда. Какво като има отклонения, като да не говорим, че подобни отклонения винаги имат някакви допирни точки с темата най-малкото по линията на определения контингент участници във всяка тема. Ясно се вижда, че едни идиоти лаят като бесни в темата за Украйна, други работят в тухларната на темата за имотите, а трети като тук - заничат под полите на жените и търсят да разчетат Розетския камък относно желанията им. И друго - откъде извира това глупаво задължение за придържане към темата, като това е свободен форум за безделни и безхаберни приказки като част от социална мрежа, където хората за разтуха сядат пред компютъра по скъсани гащи и тениски от многогодишно въртене в пералнята и изгълтват по един кашон снаксове. Модераторът може да следи за грубости, обиди, неприличен и профанизиран език, но тук не е нито открит урок в училище, нито някаква работна конференция. Скандинавците сигурно пишат само по темата, но те дървят патлаците два пъти в годината и по цял ден рендосват столчета за ИКЕА. Ние сме южняци и съвсем нормално е да има далеч по-пиперливи приказки и по-фриволни отклонения. Така че не убивайте форума по-този нескопосан начин за модериране, а четете и участвайте активно на свой ред.
                              Да, темата е широко скроена и дава възможност за отклонения на подтеми. Вярно, понякога се излиза извън рамките дори на подтемите и уважаемата модература си позволява да оцвети интериора в секси цвят тип "балетна пантофка".
                              Така е, не всеки може да е Шамполион и когато обелиска му се наклони бетер кулата в Пиза, нещата излизат от контрол. Това намира отклик в изразните средства и стават ексцесии.
                              Целокупната общност на пишещите се разделя на два лагера - обиждащи и обидени. Има и кибици, които наблюдават играта извън тепиха, наслаждават се на гледката и се чудат към коя философска школа принадлежи модито, което е на смяна, т.е - дали ще замахне с голямата баданарка или ще си премести мишката от другата страна на служебния лаптоп и ще продължи да листи по форума.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Това е за масовката. Ако таргета ти е такава, трябва да станеш батка. Не забравяй, че нормалните момичета се жалват, че повечето мъже гледат все такива с джуки, силикони, които да простеят в инстаграм.

                                Вече не е трудно човек да се прецени с поглед, заради силния акцент на социалните мрежи.
                                Аз все пак идвам от Аналоговата ера и много не харесвам този стил.

                                Всичко много се изкриви и отива към по-лошо. Ако разгледате дрехите на Андрюс онлайн, веднага се набива на очи мъж модел, който повече прилича на жена. И е нагласен като джендър сексуален и джендър сенситивен. ????

                                Коментар

                                Working...
                                X