IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
    Между другото ей сега се връщам от Ст. град. Матриал колкото щеш. Бях за малко с компанията на приятелката, ама рязко ми се допи и казах, че ме заболял зъб и се прибрах. По заведенията е пълно и почти всеки търси нещо. Гъмжи от феромони. Едва ли има човек, на който там да не му излезе късмета.
    Нищо не разбираш!

    крАчолите им не са подгънати правилно!

    нЕмат никъф шанс при нашия ..... шивач.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      За почти всичко съм съгласен, с изключение на болднатото. Така зорлем се мъчиш да го направиш файтонджия - да ги развежда назад-напред, без бонуси Коя е тя, че да я посреща на гарата, та те даже не са се познавали.

      Изявявайки такова поведение пред не особено интелигентна мадама, автоматично го слага в категорията на отчаяните. Виж, ако имаха от модерните онлайн връзки, които често приключват когато "двойката" се види за пръв път на живо, тогава щеше да е друго.
      Водиш се само по неговата версия. Не си чул другата страна. Щом си рекъл. Да не останеш изненадан в утрешния ден обаче. Аз виждам неща, които ти не засичаш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

        Феромони, феромони, ама да не ти е запушен носът. Моят е голям, татко Карло така ме коландриса - улавям през два асансьора мирис на жена.
        Хахаха, на Мечо носа също си го бива, нищо, че не е тъй дълъг. С лекота надушва браздите, пардон...следите. Но е на синджир в момента и може само да играе.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
          Между другото ей сега се връщам от Ст. град. Матриал колкото щеш. Бях за малко с компанията на приятелката, ама рязко ми се допи и казах, че ме заболял зъб и се прибрах. По заведенията е пълно и почти всеки търси нещо. Гъмжи от феромони. Едва ли има човек, на който там да не му излезе късмета.
          Феромони, феромони, ама да не ти е запушен носът. Моят е голям, татко Карло така ме коландриса - улавям през два асансьора мирис на жена.

          Коментар


          • Между другото ей сега се връщам от Ст. град. Матриал колкото щеш. Бях за малко с компанията на приятелката, ама рязко ми се допи и казах, че ме заболял зъб и се прибрах. По заведенията е пълно и почти всеки търси нещо. Гъмжи от феромони. Едва ли има човек, на който там да не му излезе късмета.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение



              Има и енциклопедисти
              Викаш - Евгич да беше отишъл на гарата с Борхес в ръка. Щеше да й налее от чучура малко класика. Класика в жанра. На гарата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Къде видя поведение на кавалер? Аз друго виждам. И русенката затуй го е отсвирила отма.

                Да я бе посрещнал на гарата току виж му се отворил парашутът. Ама той с рогите напреде. Проектира собствената неувереност в нейното поведение. “Предвижда”, че тя няма да му пусне без да е пробвал.

                Като “клиент” на адвокатска кантора дето сам в главата си предварително си е решил казуса без грам да отбира от право, по някакви “закони” в неговата глава. Уникално нещо са това хора и мухите в главите им .

                Когато “Жената” се приготвя за среща принципно всички опции са отворени - останалото зависи от мъжа.
                За почти всичко съм съгласен, с изключение на болднатото. Така зорлем се мъчиш да го направиш файтонджия - да ги развежда назад-напред, без бонуси Коя е тя, че да я посреща на гарата, та те даже не са се познавали.

                Изявявайки такова поведение пред не особено интелигентна мадама, автоматично го слага в категорията на отчаяните. Виж, ако имаха от модерните онлайн връзки, които често приключват когато "двойката" се види за пръв път на живо, тогава щеше да е друго.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                  То, хубаво - Борхес е велик. Ама един чете Борхес, друг оправя жените. Човек трябва да знае къде да застане.


                  Има и енциклопедисти

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Тезата, че света е сбъркан, а не - ти, се нуждае от доказателства, каквито към момента не сме видели...
                    многократно имаше такива
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Борхес е велик.

                      Ами да си бил в София - нещо липсва по фактологията, а не сме чули другата страна. Губят ми се данни.
                      То, хубаво - Борхес е велик. Ама един чете Борхес, друг оправя жените. Човек трябва да знае къде да застане.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Тя нямаше намерение да пуска и за това я отмених. И трудно се оправя в София или се прави на ударена, че не може сама да стигне до центъра за среща.
                        Сигурно е искала да я оправиш още на гарата. Давала е сигнали момичето, ама фарът ти не е приемал. Затова не бива да се използва изразът - бОли ме фара. Защото фарът трябва лови сигнали.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                          Не бях в София, когато тя се местеше.

                          Купих си и една от книгите на Борхес - „Универсална история на безчестието“.
                          Борхес е велик.

                          Ами да си бил в София - нещо липсва по фактологията, а не сме чули другата страна. Губят ми се данни.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Къде видя поведение на кавалер? Аз друго виждам. И русенката затуй го е отсвирила отма.

                            Да я бе посрещнал на гарата току виж му се отворил парашутът. Ама той с рогите напреде. Проектира собствената неувереност в нейното поведение. “Предвижда”, че тя няма да му пусне без да е пробвал.

                            Като “клиент” на адвокатска кантора дето сам в главата си предварително си е решил казуса без грам да отбира от право, по някакви “закони” в неговата глава. Уникално нещо са това хора и мухите в главите им .

                            Когато “Жената” се приготвя за среща принципно всички опции са отворени - останалото зависи от мъжа.

                            Не бях в София, когато тя се местеше.

                            Купих си и една от книгите на Борхес - „Универсална история на безчестието“.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Ти пък и ти, как може да го играеш кавалер пред такъв тип жена? Дай го малко по-артистично. Малко ли сме си говорили за пиратите и обноските им. Що се извиняваш? Да й беше казал, че не ти се излиза и ако иска да ти идва директно на гости, ако не...да ходи при друг да й пуска шевната машина.
                              Къде видя поведение на кавалер? Аз друго виждам. И русенката затуй го е отсвирила отма.

                              Да я бе посрещнал на гарата току виж му се отворил парашутът. Ама той с рогите напреде. Проектира собствената неувереност в нейното поведение. “Предвижда”, че тя няма да му пусне без да е пробвал.

                              Като “клиент” на адвокатска кантора дето сам в главата си предварително си е решил казуса без грам да отбира от право, по някакви “закони” в неговата глава. Уникално нещо са това хора и мухите в главите им .

                              Когато “Жената” се приготвя за среща принципно всички опции са отворени - останалото зависи от мъжа.
                              Last edited by Arana; 04.10.2023, 20:30.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Щяхме да се срещаме пак, но аз се извиних и отмених срещата преди 1 седмица.
                                Ти пък и ти, как може да го играеш кавалер пред такъв тип жена? Дай го малко по-артистично. Малко ли сме си говорили за пиратите и обноските им. Що се извиняваш? Да й беше казал, че не ти се излиза и ако иска да ти идва директно на гости, ако не...да ходи при друг да й пуска шевната машина.
                                Last edited by Bad_Bear; 04.10.2023, 20:19.

                                Коментар

                                Working...
                                X