IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Абе смейте се вие ама на мен ми се реве да останеш без прасе за Коледа си е бедствие....
    Работата въобще не е за смех. Земи баре та звънни на Кольо кавръчето да му кажеш какво е положението, та да не разкарва революционерите бадява.
    Last edited by RUBLA; 01.12.2021, 19:22.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Абе смейте се вие ама на мен ми се реве да останеш без прасе за Коледа си е бедствие...
      У Лясковец по 5 лв. живо тегло. В събота един колега отива да купи едно 150 кг. прасИ.Ще го коли на място. Дано не го барнат от БАБХ по пътя, че ще се движи без ветеринарно свидетелство.
      Наздраве!
      Last edited by RUBLA; 01.12.2021, 19:22.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ЦветомирК Разгледай мнение

        срам, срам, Пеше. А ние с Веката вече се уговаряхме коги да дойдем до Пордим. Язък, са требе сами да си носим и мезето и питието. Ша ни се смеят бе като разберат накъде сме понесли свинско и винско от супермаркета.
        Абе смейте се вие ама на мен ми се реве да останеш без прасе за Коледа си е бедствие...ша им еба чумата и ветерарната работа.

        Коментар


        • [QUOTE=power grid;n3838292]

          Венко кислото зеле не върви с телешко и агнешко донекъде с пълнена кокошка ама свинското си е класика.

          срам, срам, Пеше. А ние с Веката вече се уговаряхме коги да дойдем до Пордим. Язък, са требе сами да си носим и мезето и питието. Ша ни се смеят бе като разберат накъде сме понесли свинско и винско от супермаркета.
          Last edited by aleks262; 01.12.2021, 17:18.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ЦветомирК Разгледай мнение

            ххахахахахаха, представяш ли си, кольо вземе, че организира революция и отиде да секвестира мазето на бай пешето.... и.... изненадаааааа, нема никой у мазето... хахахахахахахахахахахха

            пп. пешето ще му покаже пътя към селската бакалия, ти поне зеле у Папурково тури ли или ви забраниха и на вас да претакате зелето в мазетата?
            Ми той който вдига революции тва заслужава.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Прав си, Пеше! Не съм права, излегнах се на дивана и почвам да чета бисерите ви.
              Наздраве!

              П.П. Пеше, инженерите трябва да се подкрепяме.
              Надявам се Венко да има чувство за хумор и да не се ядосва

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Mоля, моля, свинската селска мръвка през декември няма равна. Не си ме доразбрал явно.
                Особенно в деня на Коледата.То си е ритуал клане щавене къпане пърлене разфасовка покрекло червено винце греяна ракия мръвки с воден лук мани мани.Тая година че се облизваме и повеке таквия грешки никугиш..По Тетевенско маат по кило ракия на човек в такъв ден

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  та това ми е идеалът за жена!

                  отдавна не бях попадал на думата 'черномур"
                  Венко не се излагай бе приятел как мое жена без мустак да ти е идеал...Ма пустото му УНСС тама само мустакати с големи задници малки цици и глуповати....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                    Ма това е приказка бе човек, Какви селени, какви граждане.
                    СофИята е из основе селендур, гражданете се пръснаа по селата
                    Mоля, моля, свинската селска мръвка през декември няма равна. Не си ме доразбрал явно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      напълнил съм кацата на терасата
                      ама никак не ми се караше зимата на постно кисело зеле
                      Венко кислото зеле не върви с телешко и агнешко донекъде с пълнена кокошка ама свинското си е класика.Направо ми се реве .
                      Last edited by aleks262; 01.12.2021, 17:17.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        та това ми е идеалът за жена!

                        отдавна не бях попадал на думата 'черномур"
                        Ще викаме Купата да превежда.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ЦветомирК Разгледай мнение
                          Ма това е приказка бе човек, Какви селени, какви граждане.
                          СофИята е из основе селендур, гражданете се пръснаа по селата

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ЦветомирК Разгледай мнение

                            ххахахахахаха, представяш ли си, кольо вземе, че организира революция и отиде да секвестира мазето на бай пешето.... и.... изненадаааааа, нема никой у мазето... хахахахахахахахахахахха

                            пп. пешето ще му покаже пътя към селската бакалия, ти поне зеле у Папурково тури ли или ви забраниха и на вас да претакате зелето в мазетата?
                            напълнил съм кацата на терасата
                            ама никак не ми се караше зимата на постно кисело зеле
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                              Дай некоя снимка по монокини – с маска.
                              ?
                              - с каска.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Моля!? Я, да ми обясниш какво не харесваш на черномура богиня, висока 1,55 м, 73 кила живо тегло и с прасец като на римски легионер!? Без мустаки
                                Наздраве!
                                та това ми е идеалът за жена!

                                отдавна не бях попадал на думата 'черномур"
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X