IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    От унсс ко се научи да търгува със сигурност е МУЛТИМИЛИОНЕР. Кодер освен да изплаща един имот докат е жив за друго не става.
    Обикновено е с едно отрупано бюро с бутилки и няколко пепелника от пластмасови чаши.
    браво ботчо
    пешето да чете и да реве
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Но ако се научат да кодират, после вземат хубава заплата, по-висока от тази с диплома от УНСС.
      От унсс ко се научи да търгува със сигурност е МУЛТИМИЛИОНЕР. Кодер освен да изплаща един имот докат е жив за друго не става.
      Обикновено е с едно отрупано бюро с бутилки и няколко пепелника от пластмасови чаши.
      Last edited by bota156; 01.12.2021, 10:47.
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        кво ми фалиш МЕИ-то. Още по мое време ги приемаха с 2-ки на изпитите - преди 25 години. След 2-3 години директно ги отмениха и по селски дипломи ги приемаха от всякакви забутани села, дет не правят разлика между винт и гайка и след завършването
        След 89-та можеше да влезнеш и с голфа на приемния изпит. Това време няма нищо общо с това отпреди 89-та по отношение на образованието.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

          Венко ми е приятел приеми го като закачки между приятели.просто ми завидя за готините колежки..той е нямал такива в УНСС
          пеше, убавите колежки са тама, къде не се иска много, много напрегане, деме - унсс
          а за ту аз едва различавах кое момче, кое момиче.
          демек по вторични полови белези си приличаха много.
          повечето имаха мустаки и почти никой нямаше гърди
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            кво ми фалиш МЕИ-то. Още по мое време ги приемаха с 2-ки на изпитите - преди 25 години. След 2-3 години директно ги отмениха и по селски дипломи ги приемаха от всякакви забутани села, дет не правят разлика между винт и гайка и след завършването
            Но ако се научат да кодират, после вземат хубава заплата, по-висока от тази с диплома от УНСС.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Венко личи си увреждането от УНСС.Певицата и колежките са различни.Певицата няма нищо общо с ТУ.Учила е музика.Ха ха ха за разлика от тоалетната хартия на УНСС дипломите от ТУ са валидни по целия свят....
              кво ми фалиш МЕИ-то. Още по мое време ги приемаха с 2-ки на изпитите - преди 25 години. След 2-3 години директно ги отмениха и по селски дипломи ги приемаха от всякакви забутани села, дет не правят разлика между винт и гайка и след завършването
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Прав си, явно разбираш от овошки.

                Нали сега се говори за Зелена Европа, та си мисля, като стана на 66 г. един ден (ако е рекал Господ) дали да не си стегна дядовата къща и аз да стана земеделец.

                Но ми се струва, че тогава изобщо няма да има население по малките села (каквото е нашето) и с електромобилите ще бъде проблем придвижването.

                Моято свако е от времето на колетите и на влаковете, има една супер яка песен на Клуб НЛО - "Свако Цако".

                Поздравявам Ви с нея.


                Не е необходимо да бъдеш земеделец, за да подрязваш плодните и декоративните дръвчета, за да имат те добре оформена корона и да "раждат" едри и сочни плодове...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                  Евго, разбирам какво казваш, но се "хващам" за "умотворението", при условието, че човекът, за когото говориш (или някой друг) само съзерцава, но има плодни дръвчета - в случая - кайсия... Разбира се, че в повече от случаите ще са дребни плодове, плод на съзерцанието отстрани! ))

                  За да са му едри плодовете (кайсии, дюли, череши,...) - да подрязва всяка година дръвчетата! Да извършва задължително и пензиране (пак подрязване, но с отстраняване на леторастите - "лето" - израснали през това лято, а част от тях се оставят наполовина, за да имат плодни пъпки през следващата година...)

                  Иначе - да чакаш с надеждата - а "дано да роди" - няма как да стане, ако твоят комшия съзерцава и само си чопли в носа...

                  Прав си, явно разбираш от овошки.

                  Нали сега се говори за Зелена Европа, та си мисля, като стана на 66 г. един ден (ако е рекал Господ) дали да не си стегна дядовата къща и аз да стана земеделец.

                  Но ми се струва, че тогава изобщо няма да има население по малките села (каквото е нашето) и с електромобилите ще бъде проблем придвижването.

                  Моято свако е от времето на колетите и на влаковете, има една супер яка песен на Клуб НЛО - "Свако Цако".

                  Поздравявам Ви с нея.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Венко ми е приятел приеми го като закачки между приятели.просто ми завидя за готините колежки..той е нямал такива в УНСС
                    бай Пеше, тук не съм съгласен за колежките. Даже за колежките от МЕИ имаше случка в Студентски град когато отишла до супера да си купи метла, а на касата я попитали дали да и да и дадат торбичка за метлата или веднага ще я яхне.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Утре може да разкажа една случка от 2003 г., тогава бях с буйна кръв като моя познат ръгбист (на 23 г.).

                      Говоренето по бабешки, значи......да казва селски мъдрости, и да им се радва и да им отдава голяма важност.

                      'Тази година кайсията роди малко, на едри. Иначе ражда много, но дребни." (тази му е любима)

                      "На нашето село лукът и чесънът тъй ги сеем........"

                      Има и други, ама са простотии. Уникално стиснат е. Износва боклуци от баща ми.

                      Евго, разбирам какво казваш, но се "хващам" за "умотворението", при условието, че човекът, за когото говориш (или някой друг) само съзерцава, но има плодни дръвчета - в случая - кайсия... Разбира се, че в повече от случаите ще са дребни плодове, плод на съзерцанието отстрани! ))

                      За да са му едри плодовете (кайсии, дюли, череши,...) - да подрязва всяка година дръвчетата! Да извършва задължително и пензиране (пак подрязване, но с отстраняване на леторастите - "лето" - израснали през това лято, а част от тях се оставят наполовина, за да имат плодни пъпки през следващата година...)

                      Иначе - да чакаш с надеждата - а "дано да роди" - няма как да стане, ако твоят комшия съзерцава и само си чопли в носа...


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ЦветомирК Разгледай мнение

                        Бай Пеше, нъл Веката ти е преател. Немой така с лошо. Или това са си некакви закачки между преатели?
                        Венко ми е приятел приеми го като закачки между приятели.просто ми завидя за готините колежки..той е нямал такива в УНСС

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                          Ха ха ха Венко ние битки с токо не водиме ние сме приятели...Ти гледай да не паднеш от столо у некоя канцелария и да си счупиш главата или некой крак.Най внимавай за краката щото и без това главата ти не ти трябва...УНСС е избил всичко между ушите ти.
                          Бай Пеше, нъл Веката ти е преател. Немой така с лошо. Или това са си некакви закачки между преатели?
                          Last edited by ЦветомирК; 01.12.2021, 08:56.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            бегай пеше, не ме занимавай повече с великите кадри на ту.
                            требе сека година да се сбирате и да се броите
                            защото много от вас сигур са паднали в неравната битка с токо.
                            освем ако не сте сите писарушки по канцелариите
                            Ха ха ха Венко ние битки с токо не водиме ние сме приятели...Ти гледай да не паднеш от столо у некоя канцелария и да си счупиш главата или некой крак.Най внимавай за краката щото и без това главата ти не ти трябва...УНСС е избил всичко между ушите ти.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              много ме кефи свако ти от средише силистренско
                              ама какво значи да говори по бабешки?
                              Утре може да разкажа една случка от 2003 г., тогава бях с буйна кръв като моя познат ръгбист (на 23 г.).

                              Говоренето по бабешки, значи......да казва селски мъдрости, и да им се радва и да им отдава голяма важност.

                              'Тази година кайсията роди малко, на едри. Иначе ражда много, но дребни." (тази му е любима)

                              "На нашето село лукът и чесънът тъй ги сеем........"

                              Има и други, ама са простотии. Уникално стиснат е. Износва боклуци от баща ми.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Венко личи си увреждането от УНСС.Певицата и колежките са различни.Певицата няма нищо общо с ТУ.Учила е музика.Ха ха ха за разлика от тоалетната хартия на УНСС дипломите от ТУ са валидни по целия свят....
                                бегай пеше, не ме занимавай повече с великите кадри на ту.
                                требе сека година да се сбирате и да се броите
                                защото много от вас сигур са паднали в неравната битка с токо.
                                освем ако не сте сите писарушки по канцелариите
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X