IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Освен това италянските фенове бяха смесени с ощи 300 фена от цяла българия в сектора за гости. Първия случай на заразен бе открит на 8 марти и беше долетял от някъде. Айде бе.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
      кога ще се научиш да уважаваш хората?....
      Аз хората ги уважавам, с изключение на 2-3 отрепки, които си се знаят кои са.

      Коментар


      • Само в Разград /област/ няма болни. Обаче на 20 февруари 2020 на стадиона в Разград имаше 300 фена на Интер от Милано. Към 20 февруари в Милано /би трябвало /да има масова зараза. Особенно сред фенове. Как пък не заразиха никого. Маркетливъридж, вземи предложи на щаба да направят масов тест за антитела в Разград. И докладвай.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Що си губите времето да го гледате този фатмак? Живейте си живота, доколкото тоя рапон ни оставя да го прави. И това ще мине, а генералгоджи ще отиде на бунището на историята, където му е мястото. След Великден почти всички ще почнат работа, щото гладът е велико нешо
          Гледам го защото заради мерките които прокарват всеки ден съсипват държавата ни.......Днеска официално ни уведоми че карантината ще се леко удължи......само с още 2-3 месеца засега.Насила ни карат да уволняваме хора с които работим от 10-15 години....Заради 40 умрели от които 39 са били с единя крак в гроба а за последния все още не е установено....А ако през август кажат ноември?Ще разсипем колективи които са градени с десетилетия............. Аз съм съгасен да имаше по100-200 умрели на ден нека да има мерки .........Те го докараха с триста зора до 1 умрял средно за деня......Айде 1.3..................

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

            Ти като че ли се правиш, че не разбираш. Прочете ли поне една листовка на някой силен антибиотик, за да видиш, че и при него има дълъг списък от потенциално опасни последици, които се случват 1:100, 1:1000 или дори 1:10 000 случая. Да, ама антибиотика е полезен и явно от здравните служби са решили, че могат да приемат риска от тежки алергии или дори смъртен случай веднъж на всеки 10 000 пациента.

            Така че не ми давай линкове с единични случаи, защото такива има за всяко едно лекарство.

            Мислех да копирам тука от някоя листовка, но се оказа, че предупрежденията за всяко едно лекарство са по няколко листа. Затова ще ти дам примерен линк, а ти прочети предупрежденията на едно от най-масовите лекарства за намаляване на кръвното налягане.
            https://apteka.framar.bg/30001372/%D...D0%BC%D0%B3-28

            Обърни внимание на Редки нежелани реакции (могат да засегнат до 1 на 1000 души):
            Тези нежелани реакции са 20-30 на брой, и всяка една от тях е от лоша по-лоша.

            Като цяло трябва да знаеш, че е една голяма илюзия да очакваш лекарствата да нямат странични ефекти. В общия случай е точно обратното - хиляди странични ефекти за почти всяко едно лекарство.
            кога ще се научиш да уважаваш хората?
            Поне те принудих да не псуваш наред
            ДА СПОДЕЛЯШ. ЗНАЕШ ЛИ КАКВО Е ТОВА?
            НЕ ДА НАТЯКВАШ. НАЗИДАТЕЛЕН ТОН.
            КОЛКОТО И ДА СА НЕУКИ, НЕЗНАЕЩИ, НЕМОЖЕЩИ.
            ТАКА ЛИ СЕ ДЪРЖИШ С ДЕЦАТА СИ?
            Имаш нужда от внимание, признание?
            Освен да те определят като катил и темерут друго не постигаш. Ако и да си много успял
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

              ............................. А 2 от 3те власти са също карантинирани.
              То за едната власт, послучай днешния ден...., направо си е като подигравка, да ме прощават....
              И това ще мине ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

                Наздрве ти тогава. И аз поработих, ама на маса Да докажа разликата от маймуните
                Ми разлика си е, факт, както рекъл шопът - говедото си е говедо. Наздраве и от нашата часа и хубава вечер от мен
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                  Генералгоджи Господ да го поживи вече говори за най-ранно сваляне на карантината юли-август.......Та да си знаете......Плажа ще е на балкона.Къпането в банята......
                  Що си губите времето да го гледате този фатмак? Живейте си живота, доколкото тоя рапон ни оставя да го прави. И това ще мине, а генералгоджи ще отиде на бунището на историята, където му е мястото. След Великден почти всички ще почнат работа, щото гладът е велико нешо
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Наздраве, днес ми е професионален празник, ма никой не ме поздрави във форума сцепих се от работа днес, заеби, светът е прекалено свързан
                    Наздрве ти тогава. И аз поработих, ама на маса Да докажа разликата от маймуните
                    търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение

                      Да това го видяхме в световен мащаб, но имайки предвид че знаят се краде а права се постигат с кръв, пак ли трябва да се бием за права които набързо са ни били отнети заради хипотетична и неизяснена заплаха, за наше добро разбира се.
                      Проди, понякога се надявам това да е пиеса, на която завесите падат и хората си търкат очите и приветстват светлината след театъра на абсурда.
                      Но, все повече осъзнавам, че почти 80% от зрителите минават граничното състояние на актьорите.
                      Действено внимание липсва. А 2 от 3те власти са също карантинирани.

                      Коментар


                      • Генералгоджи Господ да го поживи вече говори за най-ранно сваляне на карантината юли-август.......Та да си знаете......Плажа ще е на балкона.Къпането в банята......

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение

                          Въпрос на гледни точки....
                          Другата гледна точка е, че 10-20 човека (или колкото са там човека персонал) ще вземат заплата и ще хранят семействата си. Държавата пък няма да им плаща обезщетения, а ще насочи парите към болни или други нуждаещи се....

                          А от чисто епидемилогична гледна точка, едва ли риска ще е голям.... Ще седна с приятелката ми на разстояние от останалите хора - на 100 % риска ще е в пъти по-малък от това да пътувам в метрото или автобуса.
                          Сигурен ли си че може да им плащат заплати с 10% приходи и пълен наем защото аз не съм (а нямат основание да предоговорят)

                          В момента с маските смятам градския транспорт за много по безопасен отколкото беше

                          С приятелката ти може домашна киновечер да си направите или направо кино уикенд

                          Дайте да държим положението
                          mWPCloud.com

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

                            Бе и аз като вкарам три ракии без салата после влизам на бургия, и не ми дреме от вируси мируси
                            Наздраве, днес ми е професионален празник, ма никой не ме поздрави във форума сцепих се от работа днес, заеби, светът е прекалено свързан
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                              Матеев, нямам никакво желание да споря на тема лекарства. Информацията ми е насочена към останалите читатели и е призив за внимателна употреба на каквито и да е лекарства, включително да не приемат думите ти за чиста монета.
                              В някои страни дори е забранена телевизионната реклама на лекарства.

                              Отново само към останалите!
                              Майка съобщава, че Тамифлу е причинил халюцинации на сина й.

                              Япония забранява Тамифлу за тийнейджъри



                              През 2008ма FDA предупреждава, че в редки случаи Тамифлу може да доведе до делириум и ненормално поведение, водещо до самонараняване и в някои случаи до смърт.


                              относно цените, Маркетлевъридж, ако ти е интересно
                              http://www.pmprb-cepmb.gc.ca/view.asp?ccid=730&lang=en
                              http://www.pharmtech.com/fda-approve...ersion-tamiflu
                              Ти като че ли се правиш, че не разбираш. Прочете ли поне една листовка на някой силен антибиотик, за да видиш, че и при него има дълъг списък от потенциално опасни последици, които се случват 1:100, 1:1000 или дори 1:10 000 случая. Да, ама антибиотика е полезен и явно от здравните служби са решили, че могат да приемат риска от тежки алергии или дори смъртен случай веднъж на всеки 10 000 пациента.

                              Така че не ми давай линкове с единични случаи, защото такива има за всяко едно лекарство.

                              Мислех да копирам тука от някоя листовка, но се оказа, че предупрежденията за всяко едно лекарство са по няколко листа. Затова ще ти дам примерен линк, а ти прочети предупрежденията на едно от най-масовите лекарства за намаляване на кръвното налягане.
                              https://apteka.framar.bg/30001372/%D...D0%BC%D0%B3-28

                              Обърни внимание на Редки нежелани реакции (могат да засегнат до 1 на 1000 души):
                              Тези нежелани реакции са 20-30 на брой, и всяка една от тях е от лоша по-лоша.

                              Като цяло трябва да знаеш, че е една голяма илюзия да очакваш лекарствата да нямат странични ефекти. В общия случай е точно обратното - хиляди странични ефекти за почти всяко едно лекарство.
                              Last edited by Mateev; 16.04.2020, 21:26.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Работят, ако има работник, иначе са некачествени и се огъват в средата, както се оплакал дядото. Наздраве от село, тук корона немъ, епа немъ - само тъмнозелените носят маски в БХ стайл - под брадичката. И това ще мине, а паникьорите ще бъдат вечно осмивани - жалко за няколкото наистина качествени ника сред тях, но всеки си носи кръста. Казвам го като човек, минал по вика долороса, която е в ислямския квартал на Йерусалим.
                                Бе и аз като вкарам три ракии без салата после влизам на бургия, и не ми дреме от вируси мируси
                                търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                                Коментар

                                Working...
                                X