IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    ......
    Има една адски голяма причина за ситуацията..ЩАБА се ръководи от доктор с огромно ЕГО, присъщо на хирурзите( да са живи и здрави, без тях не може...)..Нито чува, нито приема чуждо мнение...... Да живее Годжи и шефовете мууу...!
    Донякъде си прав - щаба се ръководи ОТ ВЕРНИЯ ЧОВЕК, който има ВЯРНОТО ОБРАЗОВАНИЕ, ВЕРНИЯ ОПИТ и ВЯРНОТО ИЗРАСТВАНЕ В ЙЕРАРХИЯТА.

    По-добър лидер за ръководене на кризата нямаше как да намерим. Вярно е, че разни олигофрени го критикуват, но тези олигофрени по презумпция са малоумници, които биха критикували всичко без изключение само заради спорта и заради нищо друго. Всъщност тези олигофрени критикуват с цел да избиват комплекси, защото снобизма ги кара непрекъснато да се опитват да се самовъзвеличават, обявявяйки другите хора за по-глупави, по-прости и по-тъпи от тях самите.

    Това явление е много добре описано в психологията, и като такова дава доказателство за едно единствено нещо - за простотията на критикуващите и за нищо друго.

    В реалноста има един единствен факт, и той е този, че всички са съгласни, че кризисни ситуации требва да се ръководят и управляват посредством ЕДИНОНАЧАЛИЕ. В случая няма място за демокрация, както и няма място за критики.
    Last edited by Mateev; 18.04.2020, 13:19.

    Коментар


    • [QUOTE=бай Стамен Тракториста;n3583560]

      Чичо, за пореден път си прав, ставам ти фен [/QUOTE]



      И аз .Имам нужда от трактор за вилата - 150 м2 се орат, копат, сеят и обработват мнооого трудно.....
      Какво да напиша за останалите 2000 м2 с трева, дето трябва да се коси 5-6 пъти през годината.....

      пп Ще викам на помощ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Всичко е пунта мара и годжичучела....
        При положение , че в БГ има доставени 20 К ПСР тестове и чакат да бъдат поръчани от правителството, да не изследваш поне медиците е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ...
        АЛООУУУУ, човекът с каскета, дето е наместник на Господа в БГ, де си бре ..?

        пп Ако бяха купени и приложени тестовете преди 1 месец, сега щяхме да сме на работа....С маски, през 2 метра , но на работа......Друг е въпросът дали щяхме да бъдем в тази експоненциална крива на заболеваемостта ? Така сочи практиката и теорията, и науката за пандемии...Ако бяхме тествали хората преди месец, можеше и да се получи тази крива, сега ба ли му маата...БОГ е българин и кво ни е приготвил, той си знае...и неговите наместници на земята, обитавана от едно гадно, мързеливо и мрънкащо племе....
        Има една адски голяма причина за ситуацията..ЩАБА се ръководи от доктор с огромно ЕГО, присъщо на хирурзите( да са живи и здрави, без тях не може...)..Нито чува, нито приема чуждо мнение......

        Да живее Годжи и шефовете мууу...!
        Чичо, за пореден път си прав, ставам ти фен

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          Ако повечето хора мислеха като теб нямаше да се вкопчат в преходните неща. Цитат от любим филм : "...Суетата е любимият ми грях..." Познайте чии са думите
          Един въпрос към привържениците на твърдите мерки - колко е допустимото число на ново заболелите за пълно премахване на на мерките ? 20, 10, 5, 0 ? И как го виждате като време да се случи ...1, 3, 6, 12, 36 месеца ?
          Не ме разбирайте погрешно ...на мен тая обстановка хич не ми пречи ... определено не ми се е отразило негативно - финансово , психически и въобще.
          Но за жалост не е така за повечето хора
          Чекай сеа....
          ББ каза, който иска да провери, аз само помня, ЧЕ АКО ИМАМЕ 3 ДНИ НА НАМАЛЕНИЕ НА БОЛНИТЕ, ограниченията ще бъдат намалени.....

          пп Те бяха тръгнали надолу, но затова се изкара коза от ръкава - изследванията от циганските махали...Чудна работа, мислех, че там ще бъдат много повече, но явно Господ е объркал циганите с българите.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

            Принципно си прав.Но все пак си имаме работа с комунисти....
            Ще се разбере след време. Може и да е скоро, може и да не е чак толкова скоро - след 30-40 год. примерно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Глупави разпоредби не изпълнявам.Не виждам нищо лошо да съм си на село в бащината къща.Който го е страх да си изкопае бункер или са слазя у мазето на блока.Аз от Бог не се крия дори и не си помислям да се крия.Направен съм по негов образ и подобие и само Той е фактор в моя живот.Казионните телевизии ме забавляват и клипове с полицаи връщащи хората в София с цел да плашат народа по телевизора само ме разсмиват.Казах го вече зад тоя вирус има разум Божествен разу, и за който е пратен ще го намери.Не ми е известно някой да е успял да се скрие от Бог.Паникьорите си налягайте задниците и плашете близките си дома с Караконджули.
              Ако повечето хора мислеха като теб нямаше да се вкопчат в преходните неща. Цитат от любим филм : "...Суетата е любимият ми грях..." Познайте чии са думите
              Един въпрос към привържениците на твърдите мерки - колко е допустимото число на ново заболелите за пълно премахване на на мерките ? 20, 10, 5, 0 ? И как го виждате като време да се случи ...1, 3, 6, 12, 36 месеца ?
              Не ме разбирайте погрешно ...на мен тая обстановка хич не ми пречи ... определено не ми се е отразило негативно - финансово , психически и въобще.
              Но за жалост не е така за повечето хора
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                Те оня ден си ревизираха данните и ги увеличиха за Ухан (някой писаха двойно, други с 50%).

                Според мен нямат и 15 000. Там след като се задействаха, действаха много бързо и брутално. Всички заключени и храна се доставя. Ако хванат нарушител в една кола дето прилича на колите дето прибират бездомни кучета.

                Та в общия случай който се заразил, заразил, който оживял, оживял. Разпространението из другите провинции също беше много сериозно и брутално следено. За нарушение, разстрел - та предполагам е нямало много желаещи да нарушават карантини и мерки.
                Принципно си прав.Но все пак си имаме работа с комунисти....

                Коментар


                • Как сте, балконни хора?

                  Гледам, с увеличаването на слънчевите дни почнахте да слагате плажни чадърчета по балконите, вашата природна среда вече.

                  Надявам се там да изкарате и лятото, почивния сезон – почна да ми харесва липсата на мучащи двукраки навън; навън са само хора със свободен дух – последното е тавтология, разбира се.

                  Дано останете затворени още дълго по балконите, а пък и естественият отбор (Дарвин) да намали силно числеността и покаже "качеството" на вашите поколения, двукраките нехора. Така на Земята ще има повече пространство за хората.

                  За хората: нещата за балконните хора отиват към морлоките на Хърбърт Уелс.
                  Last edited by 78-10; 18.04.2020, 13:03.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                    НОЩ създаде "пандемия" сред докторите във Видин ?!
                    http://www.boec-bg.com/archives/3183...C9b9ndrBUaY_1g

                    ПРИЧИНА
                    по заповед от Щаба на 02.04.2020г. е ОТКАЗАНО на медиците и контактните да бъдат тествани с PCR тест

                    СЛЕДСТВИЕ
                    Във Видин става страшно. 19 са вече заразените, 9 от тях са медици,. Едно отделение вече е затворено, а болницата се превръща в огнище на заразата!

                    да живее "годжи"
                    Всичко е пунта мара и годжичучела....
                    При положение , че в БГ има доставени 20 К ПСР тестове и чакат да бъдат поръчани от правителството, да не изследваш поне медиците е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ...
                    АЛООУУУУ, човекът с каскета, дето е наместник на Господа в БГ, де си бре ..?

                    пп Ако бяха купени и приложени тестовете преди 1 месец, сега щяхме да сме на работа....С маски, през 2 метра , но на работа......Друг е въпросът дали щяхме да бъдем в тази експоненциална крива на заболеваемостта ? Така сочи практиката и теорията, и науката за пандемии...Ако бяхме тествали хората преди месец, можеше и да се получи тази крива, сега ба ли му маата...БОГ е българин и кво ни е приготвил, той си знае...и неговите наместници на земята, обитавана от едно гадно, мързеливо и мрънкащо племе....
                    Има една адски голяма причина за ситуацията..ЩАБА се ръководи от доктор с огромно ЕГО, присъщо на хирурзите( да са живи и здрави, без тях не може...)..Нито чува, нито приема чуждо мнение......

                    Да живее Годжи и шефовете мууу...!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                      Интересно дали в Китай бройката на умрелите е минала 100 000?Гледайки какво става по света твърде вероятно отговора да е ДА.
                      Те оня ден си ревизираха данните и ги увеличиха за Ухан (някой писаха двойно, други с 50%).

                      Според мен нямат и 15 000. Там след като се задействаха, действаха много бързо и брутално. Всички заключени и храна се доставя. Ако хванат нарушител в една кола дето прилича на колите дето прибират бездомни кучета.

                      Та в общия случай който се заразил, заразил, който оживял, оживял. Разпространението из другите провинции също беше много сериозно и брутално следено. За нарушение, разстрел - та предполагам е нямало много желаещи да нарушават карантини и мерки.

                      Коментар


                      • Интересно дали в Китай бройката на умрелите е минала 100 000?Гледайки какво става по света твърде вероятно отговора да е ДА.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                          Естествено ,че не трябва да се изпълняват глупави разпоредби и правила!Един ще си хареса едни разпоредби и ще ги спазва,втори -други ,трети -трети правила и разпоредби ...и така нататък...На кой,каквото му допадне.....
                          На мен лично никакви правила и разпоредби не ми допадат и мисля нищо да не спазвам....Надявам се ,че ще имам и много подръжници и успешно ще "наместим" България в компанията на някои африкански държави....
                          Наборе с теб съм под бойните знамена

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            няма такива закони за глоби. И такова понятие летни и зимни гуми няма в никой закон. това са махленски определения
                            Човек ти в тази тема - все искаш да ни опонираш като някой прави нещо така че да не не пречи на другите - за гумите ще те подкрепя до някъде... за камиони и автобуси няма специализирани зимни и летни но за колите и джиповете даваат големи разлики

                            Аз карам със всесезонки ама висок клас сертифицирани са като зимни гуми (Мишелин Крос климат) (минали са тестове ) на сухо и мокро се справят по добре от всяка зимна гума (като летни са като премиум туринг клас) ... На сняг са като среден клас зимна гума (защото са с насоченост повече за сухо) Никога не съм закъсвал (две зими ги карам) но си нося вериги не ги вадя от багажника (не ми се е налагало да ги слагам никога) С летни гуми никога не бих тръгнал през проходите

                            Тестове от сухо през мокро през сняг сравнено със зимни и летни

                            https://alltyretests.com/michelin-cr...v-test-review/




                            mWPCloud.com

                            Коментар



                            • Откривателят на ХИВ :
                              Коронавирусът е бил създаден в лаборатория

                              https://m.24chasa.bg/zdrave/article/8472347

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Глупави разпоредби не изпълнявам.Не виждам нищо лошо да съм си на село в бащината къща.Който го е страх да си изкопае бункер или са слазя у мазето на блока.Аз от Бог не се крия дори и не си помислям да се крия.Направен съм по негов образ и подобие и само Той е фактор в моя живот.Казионните телевизии ме забавляват и клипове с полицаи връщащи хората в София с цел да плашат народа по телевизора само ме разсмиват.Казах го вече зад тоя вирус има разум Божествен разу, и за който е пратен ще го намери.Не ми е известно някой да е успял да се скрие от Бог.Паникьорите си налягайте задниците и плашете близките си дома с Караконджули.
                                Естествено ,че не трябва да се изпълняват глупави разпоредби и правила!Един ще си хареса едни разпоредби и ще ги спазва,втори -други ,трети -трети правила и разпоредби ...и така нататък...На кой,каквото му допадне.....
                                На мен лично никакви правила и разпоредби не ми допадат и мисля нищо да не спазвам....Надявам се ,че ще имам и много подръжници и успешно ще "наместим" България в компанията на някои африкански държави....

                                Коментар

                                Working...
                                X