IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Furious demonstrators descended upon Michigan's state Capitol in Lansing in cars and on foot to demand Governor Grentchen Whitmer lift her strict lockdown orders on Wednesday








    Protest at Michigan state Capitol against state's stay-at-home orders


    Furious demonstrators descended upon Michigan's state Capitol in Lansing in cars and on foot to demand Governor Grentchen Whitmer lift her strict lockdown orders on Wednesday








    В САЩ народа излезе с оръжие в ръка срещу безумната Карантина!!!

    В Мичиган губернатора си позволи да затвори хората - но те излязоха на улиците с оръжие в ръка и блокираха целия град!!!
    Така се пазят Свобода и Демокрация!!!..





    Kiro вече издигна лозунга "Свобода или смърт от covid 19".

    Коментар


    • Христос возкресе! Мир вам, светлина и спокойствие! Кураж и всеки да намери пътя си за преминаване и през този изпит!
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Още ли се дърляте за грипчето? В понеделник бх ще отмени заповедта на плешивия фатмак и всички коленопреклонно ще му благодарим - не е за пръв път, че да не си го знаем еднокнижника, а вие си лайте, няма проблем. Още преди месец и половина предлагах бас, че ит грипчето ще има 200-300 умрели преки сили до юни месец - ма тива е щото ръсим със захар и шекер, та тук не се въди - благодарим ти, бх

        сложих агнето (цяло, днес го докараха хайванчето - чисто, био, еко и т.н) да се пече на бавен огън в 100+ годишната тухлена пещ, правена от прадядо ми, и чекам да умрем, че било много страшно навън. Наздраве - под 52-53 градуса на село не го броят за ракия - прости и неуки селяни, сър, даже чумата на 21 век не ги стряска олигофрените му нйедни!
        МНОГО ЦИНИЧНО И ЕЛЕМЕНТАРНО И ПЛОСКО РАЗСЪЖДЕНИЕ ЗА ЧОВЕК, КОЙТО ВИДИМО ОТ ПУБЛИКУВАНИТЕ МУ МНЕНИЯ Е ВИСОКО ИНТЕЛИГЕНТЕН! заради такива, като теб и подобни на теб, обаче, ще страдаме всички останали! Просто ще ожесточават мерките, докато ичма подобни "тЕрикати"!
        КАК ТАКА НЕ РАЗБРАХА че с подобни тЕрикатлъци, да се мине метър, само ще се създават оправдания на НОЩ да иска още по-строга карантина!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          ...................
          сложих агнето (цяло, днес го докараха хайванчето - чисто, био, еко и т.н) да се пече на бавен огън в 100+ годишната тухлена пещ, правена от прадядо ми, и чекам да умрем, че било много страшно навън. Наздраве - под 52-53 градуса на село не го броят за ракия - прости и неуки селяни, сър, даже чумата на 21 век не ги стряска олигофрените му нйедни!
          Уф, Груйче, хайрсъзино, глей да се незадавиш на закуска, или па да строшиш яйцата....Наздраве!
          да е светъл пътя на всеки тука и тъдява!
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Още ли се дърляте за грипчето? В понеделник бх ще отмени заповедта на плешивия фатмак и всички коленопреклонно ще му благодарим - не е за пръв път, че да не си го знаем еднокнижника, а вие си лайте, няма проблем. Още преди месец и половина предлагах бас, че ит грипчето ще има 200-300 умрели преки сили до юни месец - ма тива е щото ръсим със захар и шекер, та тук не се въди - благодарим ти, бх

            сложих агнето (цяло, днес го докараха хайванчето - чисто, био, еко и т.н) да се пече на бавен огън в 100+ годишната тухлена пещ, правена от прадядо ми, и чекам да умрем, че било много страшно навън. Наздраве - под 52-53 градуса на село не го броят за ракия - прости и неуки селяни, сър, даже чумата на 21 век не ги стряска олигофрените му нйедни!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              Georgi Kadiev

              Вчера в 10:44 ч. ·

              При 7 млн. души население, 70% от което трябва да се зарази, за да придобием имунитет, при 800 установени заразени за месец, които според Щаба са 2/5 от общо заразените, за да стигнем имунитет и излезем от карантина ни трябват 204 години.
              Надявам се правителството и Щабът имат и друг план освен “Господ е българин”. Защото до момента не го виждам, а 204 години на кого му се чака?
              Я па че чекам, де да се види у гнидата ньиедна...
              И това ще мине ...

              Коментар


              • Georgi Kadiev

                Вчера в 10:44 ч. ·

                При 7 млн. души население, 70% от което трябва да се зарази, за да придобием имунитет, при 800 установени заразени за месец, които според Щаба са 2/5 от общо заразените, за да стигнем имунитет и излезем от карантина ни трябват 204 години.
                Надявам се правителството и Щабът имат и друг план освен “Господ е българин”. Защото до момента не го виждам, а 204 години на кого му се чака?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                  Време е да харакириш. "Соросоидна пасмина" е самоубийствено изказване, приказки на неумен.
                  Хммм. А ти беше... ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                    Е и?
                    Населението им е колкото на Франция. Ще им трябват още 4-5 хиляди умрели докато ги стигнат. Ако изобщо ги стигнат.

                    Сега соросоидната пасмина типосва всичко на Короната. Както у нас, така и САШШШШ, така и в Юкея.
                    Време е да харакириш. "Соросоидна пасмина" е самоубийствено изказване, приказки на неумен.
                    М.... . ш..... ..й.о!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                      Око да види. Ръка да пипне.
                      Май така подхождаш към радиацията. Ако не ти е подпалила топките, и нямаш доверие, че съществува. То бива дембицилзъм, но чак толкова, си граничи с мангалско поведение, Май не само граничи.
                      За сведение. На 25 май, след манифестацията на жълтите плочки, на половин София чадърите бяха на дупки. От какво ли?
                      А войската минахме за 2 седмици на консерви. Евала, на бай Добри.
                      Неграмотна история е твоята, както и да се погледне.
                      Белите чаршафи по въжетата бяха пожълтяли ..още след първомайския дъжд,,,.но не от пясъка в сахара...
                      Last edited by precakanoto; 19.04.2020, 02:26.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                        Ами такава е истината, друга няма.

                        https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A7...80%D0%B8%D1%8F

                        Даже съм преувеличил загиналите.
                        Разбра ли трол? Аз не си измислям като вас, работя с числа.
                        Трол е баба ти, но това е наследствено.

                        31 години от Чернобил, 10 факта, които може би не знаете

                        Авария на Чернобыльской АЭС
                        Last edited by Ender; 18.04.2020, 23:18.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                          Нищо не ти разбрах, ама карай.
                          Кое точно за Чернобил не ми е вярно? Да съм казал че няма заразени, че няма умрели. Има. Към 50 човека пряко загинали след работа в епицентъра . (Това число ми се върти, не ми се търси из нета). Има сигурно и няколко хиляди, за които може да се докаже пряка връзка с експлозията. Това е пак пряко свързаните или живеещи наоколо. За България няма доказана пряка връзка между взрива и раково болни.
                          Око да види. Ръка да пипне.
                          Май така подхождаш към радиацията. Ако не ти е подпалила топките, и нямаш доверие, че съществува. То бива дембицилзъм, но чак толкова, си граничи с мангалско поведение, Май не само граничи.
                          За сведение. На 25 май, след манифестацията на жълтите плочки, на половин София чадърите бяха на дупки. От какво ли?
                          А войската минахме за 2 седмици на консерви. Евала, на бай Добри.
                          Неграмотна история е твоята, както и да се погледне.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                            Нищо не ти разбрах, ама карай.
                            Кое точно за Чернобил не ми е вярно? Да съм казал че няма заразени, че няма умрели. Има. Към 50 човека пряко загинали след работа в епицентъра . (Това число ми се върти, не ми се търси из нета). Има сигурно и няколко хиляди, за които може да се докаже пряка връзка с експлозията. Това е пак пряко свързаните или живеещи наоколо. За България няма доказана пряка връзка между взрива и раково болни.
                            За България са много по-значими въздушните опити до към 1960 година. При това тези от Казахстан и околните ясно накъде отиват. Както и тези от Невада.
                            И това ще мине ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                              Да бе, разбрахме те - 50 са загинали от Чернобил, още толкова от короната.
                              Няма нужда се излагаш повече.
                              Що да се излаага човека си заработва извънарвдно по празниците. за разлика други ..идеалисти..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                                Да бе, разбрахме те - 50 са загинали от Чернобил, още толкова от короната.
                                Няма нужда се излагаш повече.
                                Ами такава е истината, друга няма.

                                Веднага са приети в болница 213 души, от които умират 31. 28 от тях умират от остра лъчева болест. Повечето са пожарникари и спасители, които се опитват да овладеят аварията, неуведомени за опасността от радиоактивния дим. Пряко от взрива загива само един човек. От зоната на инцидента са евакуирани общо 135 000 души, в това число и 45 000 от съседния град Припят.
                                https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A7...80%D0%B8%D1%8F

                                Даже съм преувеличил загиналите.
                                Разбра ли трол? Аз не си измислям като вас, работя с числа.
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X