IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


    Прав си и благодаря за великодушната прошка. Прекалено много ми хареса за да се възпра. А и не забелязах кой е авторът.
    Малко забавно се получи...Дори и за миг не съм си помислял,че прошката идва от мен...Прошката идва от по-далече...Просто изразът е такъв,пък и да не е точно такъв,да ми е простено и на мен....Всъщност,даже не визирах теб,твоя пост го прочетох една идея по-късно...Ами,простено да е и на теб....,и моля те,не благодари на мен...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

      Имаше индийско изследване по темата горе долу по това време, но бързо го потулиха. Сега са го ъпдейтнали.
      това за връзката със спин е отдавна известно, чакаме: ето и тук https://btvnovinite.bg/svetut/ruski-uchen.html
      Last edited by pepe1234; 19.04.2020, 21:14.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

        аКО ТАКИВА, КАТО МЕНЕ БЯХМЕ ПОВЕЧЕ, А НЕ ЕГОИСТИ, КАТО ТЕБ, ЩЕШЕ ДА СЕ ЖИВЕЕ МНОГО ПО-ЛЕСНО! КОНКРЕТНО, ПРИ СТРИКТНО СПАЗВАНЕ НА КАРАНТИННИТЕ МЕРКИ И МАЛКИЯТ БРОЯ НА ЗАБОЛЕЛИ ОТ COVID 19, КАРАНТИНАЩА ЩЕШЕ ДА ПРИКЛЮЧИ НА 13.05.2020Г. НО ТАКИВА, КАТО ТЕБ ГИ ВИДЯХМЕ НА ИЗХОДИТЕ НА СОФИЯ!
        Нямаш идея колко НЕ си прав. Българинът си е супер съвестен. Спазва отстояния, носи маски, не се събира. Ей го и аз сложих маска, нищо, че не вярвам в мерките, но заради другите.
        Проблем са непрестанно прибиращите се болни. Всякакви римляни, хъхряци си идват, защото са живяли на черно където са живяли и не са внасяли здравни никога. По-лесно им е тука да ги лекуват безплатно, пътьом ударят 2-3ма роднини, някой друг медик, по 1-2ма още по веригата. Ей сега кацат полети ако погледнеш летищата. Тези хора ако ги бяха оставили да си преболедуват където са по света, тука нямаше и 2 седмици мерки да имаме.
        Last edited by absfresh; 19.04.2020, 20:53.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от alex1001111 Разгледай мнение

          Ако следиш руските канали и сайтове би могъл да забележиш, че нещо се промени внезапно преди 7-10 дена.
          Може ли да споменеш какво се е променило ? Не ги следя даже незнам как да ги следя затова ми е любопитно
          mWPCloud.com

          Коментар


          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение


            Вече се поддадоха на провокацията!В духа на днешния Велик празник,нека им е простено - и на провокаторите ,и на поддалите се на провокацията..

            Прав си и благодаря за великодушната прошка. Прекалено много ми хареса за да се възпра. А и не забелязах кой е авторът.

            Коментар


            • Христос Воскресе!
              Вече се поддадоха на провокацията!В духа на днешния Велик празник,нека им е простено - и на провокаторите ,и на поддалите се на провокацията..
              Last edited by RUBLA; 19.04.2020, 21:51. Причина: Изтрито мнение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                А замислял ли си се че точно заради такива като тебе страдаме ние нормалните хора.Копай землянка и беги се крии вътре
                аКО ТАКИВА, КАТО МЕНЕ БЯХМЕ ПОВЕЧЕ, А НЕ ЕГОИСТИ, КАТО ТЕБ, ЩЕШЕ ДА СЕ ЖИВЕЕ МНОГО ПО-ЛЕСНО! КОНКРЕТНО, ПРИ СТРИКТНО СПАЗВАНЕ НА КАРАНТИННИТЕ МЕРКИ И МАЛКИЯТ БРОЯ НА ЗАБОЛЕЛИ ОТ COVID 19, КАРАНТИНАЩА ЩЕШЕ ДА ПРИКЛЮЧИ НА 13.05.2020Г. НО ТАКИВА, КАТО ТЕБ ГИ ВИДЯХМЕ НА ИЗХОДИТЕ НА СОФИЯ!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                  Сантиментът е антикитайски и анти ККП. Бих казал че има предимно глупости и политагитация в писмото.

                  Що не вземе да напише писмо до негърчето от WHO? Приглушаването на опасенията за пандемия бяха основна политика на WHO в продължение на месеци. Ако бяха реагирали адекватно и навреме и не се бяха старали толкова да си затварят очите до пандемия изобщо нямаше да се стигне. Разбирам защо гневът не е към тях - по политически съображения.
                  WHO ги провеяряа тръмп и лидерите от Г7 са съгласни - пусках го преди няколко дни линка - ще стигнем до където можем


                  Ръководителите на страните от Г-7 призоваха на видеоконференция за проверка и задълбочена реформа на Световната здравна организация (СЗО), подкрепяйки критиките на президента на САЩ Доналд Тръмп към тази агенция на ООН, съобщи Белият дом, цитиран от Франс прес и БТА
                  https://dnes.dir.bg/svyat/g-7-podkre...reforma-na-szo
                  mWPCloud.com

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение

                    Според мене вируса е изпуснат. Убеден съм на 99.99%, че е синтетичен, но си мисля, че от некадърност са го изпуснали, а в последствие по партийна линия са крили проблема. Искрено се надявам светът да потърси сметка на Китай. Надявам се и отделния човек да спре да купува китайско доколкото е възможно. Дано започнат движения за корпоративна чистота и самите компании да започнат да избягват китайски доставчици и да рекламират това.
                    Ако следиш руските канали и сайтове би могъл да забележиш, че нещо се промени внезапно преди 7-10 дена.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Някой може ли да ми обясни защо се редим на 2м един от друг с маски пред Фантастико/Кауфланд,Лидл и т.н.?
                      Мисля че е идеално. Как по друг начин да се регулира броя на поповете? А и на вярващите.

                      Да видим кой ще надделее. Дарвин vs Джизъса.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Някой може ли да ми обясни защо се редим на 2м един от друг с маски пред Фантастико/Кауфланд,Лидл и т.н.?
                        ШЕГУВАМ се. Не ми отговаряйте...










                        Архиереите както и поповете казаха на силно вярвашите да не ходят на църква че бог е с тях като запалят кандилото пред иконата вкъщи - все пак храмовете остнаха отворени за да може да отидат тези от силно вярващите които изпитват таква нужда....


                        На снимката - ак въобще е от този великден Това са типични български тъпунгерки които НЕ са силно вярващи вероятно не са и постили - и на църква ходят само за великден затова не са разбрали какво е казано ....

                        (мога да го твърдя защото канона при православието казва че трябва да си покриеш главата никоя истински вярваща христиняка която редовно ходи на църква нямаше да влезе в храма с непокрита глава (по принцип в други православни страни нямаше и да ги пуснат да влязат в църквата с непокрите глава ) - демек тези са същите като онези 10%-15% дето се чудиха как се измъкнат от софия не слушайки призивите
                        Last edited by marketleverage; 19.04.2020, 20:49.
                        mWPCloud.com

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение
                          Отворено писмо от Редактора на вестник билд (превод от нета) да видите за сентимента в Германия
                          Сантиментът е антикитайски и анти ККП. Бих казал че има предимно глупости и политагитация в писмото.

                          Що не вземе да напише писмо до негърчето от WHO? Приглушаването на опасенията за пандемия бяха основна политика на WHO в продължение на месеци. Ако бяха реагирали адекватно и навреме и не се бяха старали толкова да си затварят очите до пандемия изобщо нямаше да се стигне. Разбирам защо гневът не е към тях - по политически съображения.

                          Коментар


                          • Някой може ли да ми обясни защо се редим на 2м един от друг с маски пред Фантастико/Кауфланд,Лидл и т.н.?
                            ШЕГУВАМ се. Не ми отговаряйте...











                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                              а бцж? кьорфишек ли се оказа
                              Не знам. Страните, в които е имало такава имунизация страдат много по-малко, поне по отношение на смъртността. Какво отношение има това?

                              Коментар


                              • Евала на главния редактор на Билд. Някой трябва пръв да удари камбаната публично.

                                Коментар

                                Working...
                                X