IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

    Съгласен с 4 вариант - АБЦ.
    Дали ГП ще се самосезира за изтърваването на нещата във Видинско?
    А защо да се самосезира като има входирана жалба преди 20 дни.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

      И аз това се чудя? Как при тая пълна имитация на мерки, при толкова кафяво и мърляво население, при работещи фабрики и фул хора по улиците.... за два месеца достигнахме до умопомрачителния резултат от само 1700 болни.

      При Rо от 2.5, досега трябваше да е пламнала държавата, пък то кво - разпуснаха щаба. Тия гербаджиите нещо ни парфюмираха:

      Вариант А: крият истинските мащаби, щото не могат да се справят с положението и олабват мерките, за да кажат накрая, че ние сме си виновни като вкарат повече тестове без извънредно положение.

      Вариант Б: видяха, че се осраха с положението и сега бързат да не осерат тотално и икономиката и респективно да не бъдат преизбрани.

      Вариант Ц: бедният, приятели, и с корона и без корона, винаги го духа!
      Съгласен с 4 вариант - АБЦ.
      Дали ГП ще се самосезира за изтърваването на нещата във Видинско?
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
        Зорлем си докарваме италианския сценарий. Дано времето и бцж-то са с нас.

        Допусна се при тази ниска заболеваемост да пламнат болниците, не се тества навреме и оттам стотици/хиляди контактни и то точно болни хорица, с проблеми, които не са можели да изчакат извънредното положение.

        Хора, стойте далече от болниците, докато здравето го позволява, не ходете за дребни неща сега. Рискувате сами да се вкарате в кошарата.

        Много некадърни гербави калинки, много некадърен щаб.
        И аз това се чудя? Как при тая пълна имитация на мерки, при толкова кафяво и мърляво население, при работещи фабрики и фул хора по улиците.... за два месеца достигнахме до умопомрачителния резултат от само 1700 болни.

        При Rо от 2.5, досега трябваше да е пламнала държавата, пък то кво - разпуснаха щаба. Тия гербаджиите нещо ни парфюмираха:

        Вариант А: крият истинските мащаби, щото не могат да се справят с положението и олабват мерките, за да кажат накрая, че ние сме си виновни като вкарат повече тестове без извънредно положение.

        Вариант Б: видяха, че се осраха с положението и сега бързат да не осерат тотално и икономиката и респективно да не бъдат преизбрани.

        Вариант Ц: бедният, приятели, и с корона и без корона, винаги го ду*а!
        Last edited by Andi11; 04.05.2020, 22:04.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Вълчо, едно време що булки забременяха от локовитата вода и чистия въздух в Кюстендил..
          ЧувАл съм! Спал съм в профилакториума на ЖП-то, близо до една баня, май за нея се говореше....
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение

            Д-р Петър Москов извади от сто кладенеца вода да ни каже че не е добре да се тестваме за антитела и да знаем истината, но каза и нещо хубаво, че в комунизма ти казват във всяка свера на живота какво е важно за теб, кое е добро за теб и т.н. и това никак не е ок. Сега ни карат към същото, но ако му сменим етикета, да не се казва комунизъм, а примерно отговорно поведение, дали пак няма да е същата претоплена манджа ?!
            Москов в специализираната част от изказването си беше бая дезориентиран, докато в политическите си оценки се изяви като проницателен и далновиден. Май за политик по го бива.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Ти си падаше апокалиптик, така че не ходи, няма смисъл. Аз бях последно на 10.03 в Димят във Варна - после сауна и си готов - ни корона, ни чудо, пък и хубави девойки имаше, ма не в тук темата.

              наздраве за едно време и не се панирай - ако искаш нешо, направи го - препоръкЪ е
              Аха ясно. препоръчваш ми да хванем гъбички директно от девойките.

              Ха наздраве.

              Коментар


              • Вълчо, едно време що булки забременяха от локовитата вода и чистия въздух в Кюстендил..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                  До кът се тръшкате аз да попитам . Как седи нещата с евентуална зараза от водата в басейн . Мисля да хода да поплувам че адски ми липсва плуването. Доктора Лев го няма да каже компетентно мнение.
                  Не за друго щот по такива места се ловят понякога разни гъбички ако са мърлячи.
                  То гъбички добре, ама некои булки забременявали докато плували в обществени басейни, не си спомням от къде беше - май от съдебни протоколи.
                  Иначе, в самия басейн, иди-дойди, ама съблекалня, душове, някои кихат по 5 пъти и т.н.
                  И това ще мине ...

                  Коментар


                  • И кой ги пуска може ли да уточниш и дадеш доказателства..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                      Развита демокрация в дивия капитализъм ???
                      Маринчо, Демокрит е изповядвал една теория, която не се е отнасяла за аргатите и робите.
                      Меркел, Макрон, Джонсън, Тръмп - е, няма такива изтърсени лумпени, съжалявам, но ти отече демокрацията с тях.
                      Първо: Личностите, които си изброил, не са обикновени министри, а Канцлер, Премиер и Президенти;
                      Второ: Не се сещам за случай, в който да са иззели правомощия на законодателния орган на
                      страната си и да ги е поверил на някой министър;
                      Трето: Освен, че са лидери на велики нации, те са и хора и заслужават уважително отношение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Grosss -Да ти пускат биологични оръжия през 5-10г с цел да ти видят сметката по добре ли е или то е демократично?

                        Може ли да утониш за кои оръжие пишеш..Кой и къде ги е пускал..
                        Спин,Ебола,Ковид 1,2 и така по план график докато остане 1 милиярд .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                          До кът се тръшкате аз да попитам . Как седи нещата с евентуална зараза от водата в басейн . Мисля да хода да поплувам че адски ми липсва плуването. Доктора Лев го няма да каже компетентно мнение.
                          Не за друго щот по такива места се ловят понякога разни гъбички ако са мърлячи.
                          Ти си падаше апокалиптик, така че не ходи, няма смисъл. Аз бях последно на 10.03 в Димят във Варна - после сауна и си готов - ни корона, ни чудо, пък и хубави девойки имаше, ма не в тук темата.

                          наздраве за едно време и не се панирай - ако искаш нешо, направи го - препоръкЪ е
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Grosss -Да ти пускат биологични оръжия през 5-10г с цел да ти видят сметката по добре ли е или то е демократично?

                            Може ли да утониш за кои оръжие пишеш..Кой и къде ги е пускал..

                            Коментар


                            • Зорлем си докарваме италианския сценарий. Дано времето и бцж-то са с нас.

                              Допусна се при тази ниска заболеваемост да пламнат болниците, не се тества навреме и оттам стотици/хиляди контактни и то точно болни хорица, с проблеми, които не са можели да изчакат извънредното положение.

                              Хора, стойте далече от болниците, докато здравето го позволява, не ходете за дребни неща сега. Рискувате сами да се вкарате в кошарата.

                              Много некадърни гербави калинки, много некадърен щаб.
                              Last edited by absfresh; 04.05.2020, 21:20.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                                До кът се тръшкате аз да попитам . Как седи нещата с евентуална зараза от водата в басейн . Мисля да хода да поплувам че адски ми липсва плуването.
                                Принципно е допустимо, стига басейна да не е пълен с вода...
                                А с какво точно... ми можеш да се консултираш в съседната тема.

                                Коментар

                                Working...
                                X