IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Така е потвърждавам, канала му е изтрит. Това е идиотско и незаконно, подигравка с труда му, винаги е интересен и увлекателен за слушане и достоверен.

    Коментар



    • Дeйвид Aйĸ, извecтeн c ĸoнcпиpaтивнитe cи тeopии пo paзлични тeми, вeчe нямa дa мoжe дa пyблиĸyвa в YоuТubе, пpeдaвa Би Би Cи. Toвa ce cлyчвa cлeд мнoжecтвo пpeдyпpeждeния, ĸoитo YоuТubе oтпpaвя ĸъм Aйĸ, зapaди тoвa, чe нapyшaвa пoлитиĸитe нa видeoплaтфopмaтa пo oтнoшeниe нa cпoдeлянaтa oт нeгo инфopмaция и тeopии oтнocнo нoвия ĸopoнaвиpyc. Bce пaĸ, YоuТubе щe пoзвoли нa дpyги пoтpeбитeли дa ĸaчвaт видeoмaтepиaли нa Aйĸ, cтигa тe дa нe влизaт в пpoтивopeчиe c пpaвилaтa нa плaтфopмaтa зa пyблиĸyвaнoтo в нeя cъдъpжaниe. „YоuТubе имa яcнo пoлитиĸи, ĸoитo зaбpaнявaт пyблиĸyвaнeтo нa вcяĸo cъдъpжaниe, ĸoeтo ocпopвa cъщecтвyвaнeтo и пpeдaвaнeтo нa СОVІD-19, oпиcaни oт Cвeтoвнaтa здpaвнa opгaнизaция (CЗO) и Haциoнaлнaтa здpaвнa cлyжбa нa Beлиĸoбpитaния“, cпoдeля пpeд бpитaнcĸaтa мeдия пpeдcтaвитeл нa YоuТubе. „Πopaди нeeднoĸpaтни нapyшeниe нa тeзи пoлитиĸи, ниe пpeмaxнaxмe YоuТubе ĸaнaлa нa Дeйвид Aйĸ“. Caмият ĸaнaл нa Aйĸ, пpeди зaтвapянeтo cи имa нaд 900 000 aбoнaтa. Πocлeднoтo видeo, ĸoeтo Aйĸ пyблиĸyвa e oт пeтъĸ и e cвъpзaнo c изxвъpлянeтo мy oт coциaлнaтa мpeжa Fасеbооk. Bидeoтo имa близo 120 000 глeдaния. Би Би Cи пpипoмнят, чe лaйв-cтpийм oт минaлия мeceц c Дeйвид Aйĸ пpoвoĸиpa YоuТubе дa зaпoчнe дa пpeмaxвa вcичĸи видeĸлипoвe, ĸoитo cвъpзвaт ĸopoнaвиpycнитe cимптoми c 5G. Bпocлeдcтвиe, oт caйтa зaпoчнaxa дa ce пpeмaxвaт видea, в ĸoитo ce твъpди, чe ĸopoнaвиpycът нe cъщecтвyвa, ĸлипoвe, cъдъpжaщи нecъcтoятeлнa диaгнocтичнa инфopмaция, cвъpзaнa c СОVІD-19 и тaĸивa, ĸoитo ocпopвaт пpeпopъĸитe нa CЗO зa coциaлнa диcтaнция и caмoĸapaнтинa. Вижте повече: https://www.kaldata.com/it-%D0%BD%D0...9fMQCnl2RkRJQo

      Коментар


      • Верно ли с маски още два месеца? Това е жива гавра.

        Коментар


        • Не обърнахте внимание на този изтекъл репорт ... от 5 eyes - Разузнаванията на САЩ, UK, New Zeland, Australia и Canada

          mWPCloud.com

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
            До кът се тръшкате аз да попитам . Как седи нещата с евентуална зараза от водата в басейн . Мисля да хода да поплувам че адски ми липсва плуването. Доктора Лев го няма да каже компетентно мнение.
            Не за друго щот по такива места се ловят понякога разни гъбички ако са мърлячи.
            Тоше, не се плаши, бре. Как си представяш вирус в басейн? Къпи се спокойно, вируси с въздушно-капков начин на разпространение се предават от микрокапчици - аерозол и от повърхности заразени с биологичен материал. Където обаче вируса остава кратко жизнеспособен. Зависи от влажността, температурата и вида на тази повърхност. В басейн с 500 куб м вода огрян на слънце, даже и да не е хлориран (прави се заради бактерии и стомашно-чревни бактерии) респиратотен вирус не може да оцелее. Баят ще е разреден, мисля аз. Виж ентеровируси, хепатитни вируси е възможно да са контаминирали басейн. Както и т.нар. болест на swimming pool - стомашно-чревни и кожни заболявания са други патогени. Не вируси и то пък респираторни.
            Бактерии - Салмонели, Шигела, Ешерихия коли, Криптоспоридиум, Холера!!! пр. може, но вируси не.
            Дишай спокойно и не пиши глупости (майтап, добре питаш).
            ПП: виж покрай басейна е опасно. Кой е наоколо, кой е в съблекалнята, кой плюе, кашля...
            Last edited by bulgarian lev; 04.05.2020, 22:54.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

              Сингапур подцени имигрантите, както нашето правителство.
              Сега те са на +536 на ден новозаразени.
              Ние - за капак отпускаме мерките, при липса на облекла и тестове.
              Не съм оптимист.
              Единствено ПЧЖ ще намали смъртността у нас както в Русия, Украйна и Беларус.
              В смисъл, ако качиме на +200 на ден заразени, икономиката пак ще блокира.
              В Сингапур в тези нечовешки общежития живеят около 200к филипинци, по 10на човека в стая.На извадково случайно тестване има около 60% с антитела, без дори да са разбрали, че са болни. Въпреки всичко, тези общежития са в края на острова и са блокирани на принципа на ромските квартали, докато премине всичко. Р реалния Сингапур няма болни, само търпи негативите на раята. Но няма как да имаш рая и само да стрижеш, трябва и от време на време несгоди.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

                Дано не ти е фалшив положителен теста за антитела (че доста го правят и реагират и на другите ОВИ корони) Аз ако бях щях с два различни теста да се тествам да съм сигурен за имунитета ... Ето че сега си свободен да шаваш никой те ограничава (държавите отсреща си е тяхно право да си решават) а сънародниците ти по болниците градят стаден имунитет ...
                Е, те са го измислили, просто ти искат по около 200 евро за бърз пср тест, седиш около 3-4 часа на летището и чакаш, лошото е, че като си дойдеш тука пак 14 дни. Та ще се въздържа от щъкането. Иначе за тука си е ок и пак се носи маска, не за друго, а от уважение към останалите хора.

                Коментар


                • В болницата “Св. Анна” целият персонал от 27 души на отделението по инфекциозни болести е с позитивни серологични (бързи) тестове за антитела от коронавируса.
                  Но PCR-пробите им, доказващи наличие на вируса в момента на теста, са негативни.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение

                    А мене ми е през к..а, аз съм с антитела. Само морето да ми отворят, после и полетите.

                    Те полетите и сега са отворени, но с по 14 дни на граница карантина.
                    Дано не ти е фалшив положителен теста за антитела (че доста го правят и реагират и на другите ОВИ корони) Аз ако бях щях с два различни теста да се тествам да съм сигурен за имунитета ... Ето че сега си свободен да шаваш никой те ограничава (държавите отсреща си е тяхно право да си решават) а сънародниците ти по болниците градят стаден имунитет ...
                    mWPCloud.com

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

                      Справяме се супер по схемата на Мангъров, не са пламнали ами развиват стаден имунитет и после ще могат да продължат със живота си (освен съчките де)

                      Получаваш точно каквото искаш
                      А мене ми е през к..а, аз съм с антитела. Само морето да ми отворят, после и полетите.

                      Те полетите и сега са отворени, но с по 14 дни на граница карантина.
                      Last edited by absfresh; 04.05.2020, 22:18.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                        В Плевен е още по зле.
                        Да, прав си, там също се изтърваха. Тези няколко случая следва да станат абсолютен приоритет на Цацата - какъв по-голям за националната сигурност от това? На Волен глупостите ли?
                        И това ще мине ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                          И аз това се чудя? Как при тая пълна имитация на мерки, при толкова кафяво и мърляво население, при работещи фабрики и фул хора по улиците.... за два месеца достигнахме до умопомрачителния резултат от само 1700 болни.

                          При Rо от 2.5, досега трябваше да е пламнала държавата, пък то кво - разпуснаха щаба. Тия гербаджиите нещо ни парфюмираха:

                          Вариант А: крият истинските мащаби, щото не могат да се справят с положението и олабват мерките, за да кажат накрая, че ние сме си виновни като вкарат повече тестове без извънредно положение.

                          Вариант Б: видяха, че се осраха с положението и сега бързат да не осерат тотално и икономиката и респективно да не бъдат преизбрани.

                          Вариант Ц: бедният, приятели, и с корона и без корона, винаги го духа!
                          Сингапур подцени имигрантите, както нашето правителство.
                          Сега те са на +536 на ден новозаразени.
                          Ние - за капак отпускаме мерките, при липса на облекла и тестове.
                          Не съм оптимист.
                          Единствено ПЧЖ ще намали смъртността у нас както в Русия, Украйна и Беларус.
                          В смисъл, ако качиме на +200 на ден заразени, икономиката пак ще блокира.
                          Last edited by hazard; 04.05.2020, 22:22.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение

                            А защо да се самосезира като има входирана жалба преди 20 дни.
                            Убягнало ми е, нещо съм проспал или забравил....Старос-нерадос...... Иначе ми е интересно и кво стана с министъра и моторната шейна! Ако имаш инфо - сподели, моля!
                            И това ще мине ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                              Съгласен с 4 вариант - АБЦ.
                              Дали ГП ще се самосезира за изтърваването на нещата във Видинско?
                              В Плевен е още по зле.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                                Зорлем си докарваме италианския сценарий. Дано времето и бцж-то са с нас.

                                Допусна се при тази ниска заболеваемост да пламнат болниците, не се тества навреме и оттам стотици/хиляди контактни и то точно болни хорица, с проблеми, които не са можели да изчакат извънредното положение.

                                Хора, стойте далече от болниците, докато здравето го позволява, не ходете за дребни неща сега. Рискувате сами да се вкарате в кошарата.

                                Много некадърни гербави калинки, много некадърен щаб.
                                Справяме се супер по схемата на Мангъров, не са пламнали ами развиват стаден имунитет и после ще могат да продължат със живота си (освен съчките де)

                                Получаваш точно каквото искаш
                                mWPCloud.com

                                Коментар

                                Working...
                                X