IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

    Уау, невероятен феномен. Предсказал 3% ръст на БВП за 2020. Той и Горанов толко предсказва. Записано е в бюджета. На Горанов предсказанията пазиш ли си ги и тях на съкровено място?
    Типичен измамник дето "предсказва" неща дето са ясни на всеки дето чете новини и там където е решил да рискува малко с по-специфични и нестандартни предсказания, естествено греши. И от 100 такива "прогнози" естествено ще нацели 1 и наивници като тебе решават че има "дарба". Грип идва всяка година в БГ. Запиши моята прогноза че и 2021 пак ше дойде. Хехе...арктически период през февруари и наводнение в Перник. Почти е нацелил.
    Не разбирам защо хората в България са такива.Никъде не съм се изказвал че тоя младеж е феномен камо ли невероятен!!!И никъде не съм казвал че каквото е казал ще се случи или пък че има някаква дарба.....Може и измамник да е .Разбирам че за теб е измамник но защо ме наричаш наивен?Никъде не пиша че му вярвам...Не разбирам и защо нямаме култура на общуване а се държим един с друг по този начин..Можеше просто да кажеш за мен това е измамник аз на такива не вярвам и мача свършва.Не бих тръгнал да те убеждавам че грешиш...На мен просто тоя юнак ми направи впечатление че позна някои неща аз и едно няма да позная...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Добре, разбрах ти тезата - разпродал си всичко и сега очакваш паниката да закар акциите, които искаш, на нивата, които чакаш. Ми успех, може и да се случи. Затова и казвам, че това не е нищо повече от грип, който се преекспонира със задни, користни мисли. Ти го доказваш, като си признаваш - няма лошо, стратегията ти е добра. Лощото е, че се случва на глобално ниво, а селянията рупа ли, рупа и чака апокалипсиса. както казах, гледайте филма "Кит" - страхотен е точно по този случай
      Не е като грип. Като искаш се успокоявай че това е само като грипче, но не е. Нищо лошо хората да гледат на коронавируса като на грип. Няма нужда да се панират за неща които не могат да променят. Но ако правителствата гледат на болест която на 1 милион човека заболели убива 20000 като на грип то тези правителства вършат престъпление.

      Коментар


      • Някой с информация как вървят производството и пратките от Китай?
        Аз поръчах 11 неща през амазон и ибей преди около 25 дни и вече към 9 дойдоха, включително няколко от Китай през БГ Пощи и няколко през gabco от UK

        При вас какви информации има?
        Китайците започнаха ли да произвеждат?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

          Както е 1 ако до десет дена не си хванал всички които са потенциално болни и гейм овър няма как повече да ги хванеш без посвеместни карантини на градове.
          Всяко правителство има само 10 дена да овладее епидемия дори само при 1 болен. Кое европейско правителство се движи толкова бързо.
          Добре, разбрах ти тезата - разпродал си всичко и сега очакваш паниката да закар акциите, които искаш, на нивата, които чакаш. Ми успех, може и да се случи. Затова и казвам, че това не е нищо повече от грип, който се преекспонира със задни, користни мисли. Ти го доказваш, като си признаваш - няма лошо, стратегията ти е добра. Лощото е, че се случва на глобално ниво, а селянията рупа ли, рупа и чака апокалипсиса. както казах, гледайте филма "Кит" - страхотен е точно по този случай
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Абе не е точно така, ма нейсе - ако има желание, и за 3 месеца ще станат нещата. Друга ми е мисълта - от 10 новини в произволен сайт, поне 3 от водещите са за коронавируса, и то в стил "Апокалипсис сега" за някакви кирливи 10 заразени и 1-2 умрели, примерно. А тази, дето е положителна, е закилифирчена някъде си. те затова говорим -масова истерия и психоза, която не мога д а разбера защо е - журналистите ли са си такива, нарочно ли го правят?
            Както е 1 ако до десет дена не си хванал всички които са потенциално болни и гейм овър няма как повече да ги хванеш без посвеместни карантини на градове.
            Всяко правителство има само 10 дена да овладее епидемия дори само при 1 болен. Кое европейско правителство се движи толкова бързо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Не знам кои е този младеж и не мога да направя списък с това какво е познал и какво не е.Знам само че преди време го гледах по някаква телевизия и го чух да говори че ще има авиокатастрофа над Европа с немски или френски самолет....Учудих се все пак това са Германия и Франция не е кой да е...Но се случи.Много добре си спомням как един немски пилот разби един самолет някакво Джърман Уингс ми се върти в главата....Затова като му прочетох писаниците за 2020г си казах чакай да го сложа тоя юнак в моите фаворити па да видим като се случи нещо какво се е изказал....Това е всичко.Но понеже сме в български форум и хората са злобни и прости веднага започнаха подигравките...Може да не приемаш нещо но не това е начина да отговориш.Затова и така се държа с тях.
              Ето това съм чел.

              https://blitz.bg/obshtestvo/intervyu...ews719369.html
              Уау, невероятен феномен. Предсказал 3% ръст на БВП за 2020. Той и Горанов толко предсказва. Записано е в бюджета. На Горанов предсказанията пазиш ли си ги и тях на съкровено място?
              Типичен измамник дето "предсказва" неща дето са ясни на всеки дето чете новини и там където е решил да рискува малко с по-специфични и нестандартни предсказания, естествено греши. И от 100 такива "прогнози" естествено ще нацели 1 и наивници като тебе решават че има "дарба". Грип идва всяка година в БГ. Запиши моята прогноза че и 2021 пак ше дойде. Хехе...арктически период през февруари и наводнение в Перник. Почти е нацелил.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                Te не са и верни, ефикасна ваксина на пазара надали ще има преди поне 1 година да мине.
                Абе не е точно така, ма нейсе - ако има желание, и за 3 месеца ще станат нещата. Друга ми е мисълта - от 10 новини в произволен сайт, поне 3 от водещите са за коронавируса, и то в стил "Апокалипсис сега" за някакви кирливи 10 заразени и 1-2 умрели, примерно. А тази, дето е положителна, е закилифирчена някъде си. те затова говорим -масова истерия и психоза, която не мога д а разбера защо е - журналистите ли са си такива, нарочно ли го правят?
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Недей да пишеш такива неща, не се връзват с темата Апокалипсиииииис, ужасссссс
                  Te не са и верни, ефикасна ваксина на пазара надали ще има преди поне 1 година да мине.

                  Коментар


                  • Сега го зачетох имаме познаване за вируса за министър и за студ през февруари ако тия пет дена можем да наречем зима....Така че вместо да се подиграват да четат и да не обиждат...В тоя форум има доста хора с много силно его на преуспели знаещи и можещи последна инстанция.И ако нещо им намътиш водата стават зли и агресивни.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

                      Кой е тоз дето познал? Какво е познал? Може ли един списък със всичките му предсказания, не само подбрани 1 от 100 дето са се сбъднали?
                      Не знам кои е този младеж и не мога да направя списък с това какво е познал и какво не е.Знам само че преди време го гледах по някаква телевизия и го чух да говори че ще има авиокатастрофа над Европа с немски или френски самолет....Учудих се все пак това са Германия и Франция не е кой да е...Но се случи.Много добре си спомням как един немски пилот разби един самолет някакво Джърман Уингс ми се върти в главата....Затова като му прочетох писаниците за 2020г си казах чакай да го сложа тоя юнак в моите фаворити па да видим като се случи нещо какво се е изказал....Това е всичко.Но понеже сме в български форум и хората са злобни и прости веднага започнаха подигравките...Може да не приемаш нещо но не това е начина да отговориш.Затова и така се държа с тях.


                      Last edited by RUBLA; 27.02.2020, 14:00. Причина: Забранен линк.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                        В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса
                        Недей да пишеш такива неща, не се връзват с темата Апокалипсиииииис, ужасссссс
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          А аз не съм лекар, не съм учил медицина, не разбирам от зарази и така нат. А тъпите европейски бюрократи си имат цели дирекции, на които това им е работата. И който не са свършили нищо.
                          Тука си в грешка.Много добре знаят за какво иде реч.Но нямат избор....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                            Ами всъщност още на 27 януари си продадох 50% от акциите защото реших че това нещо ще стане пандемия. още на 25 и на 26 януари в общи линии вече бях прочел всичко което излизаше от Imperial college of London, CDC и WHO. В петъка преди това стана ясно че се предава и без симптоми и бе очевидно че е почти невъзможно за спиране без мащабни карантини. И колкото и да ми е тъпо всеки на който казвах че това нещо ще прецака света решаваше че се панирам за глупости. Няколкото човека и от този форум които ми имат и фейсбук профила сигурно могат да потвърдят че горе долу тогава бях пуснал че това ще стане световна криза.
                            За теб знаем ти винаги продаваш на време и купуваш евтино...Броиш ли пачките с милионите...След месец да не се окаже че и от кеша си се отървал.Нещо все след събитията тичаш да ни уверяваш как изгодно си продал преди нещата да се случат...Аз съм убеден че ти акция през живота си не си помирисвал камо ли купувал....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                              Лекар от Италия за коронавируса: Хайде да се успокоим, не е толкова страшно

                              https://novini.bg/zdrave/bolesti/584436
                              Когато заразените стигнат 10 000 тогава да приказва ,че няма страшно.При 100 000 вече не страшно а катастрофа.

                              Коментар


                              • В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса

                                Коментар

                                Working...
                                X