IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.france24.com/en/europe/2...-and-vandalism

    Вижте,вижте какво става в Хага..има и клип,конна полиция абе направо война.Дават интервюта с хората,които казват,че им е писнало да ги лъжат!

    Коментар


    • https://amp.dw.com/bg/%D0%B2-%D0%BD%...%B0/a-56337104

      Хага...има и клипове в нета.като на Гражданска война,а вие тука гледате като телета,хората са подпалили имунизационен център,а ние спим,до кога ?Докато ви бочнат ваксината насила и умрете в гърчове ли ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

        За последното денонощие са регистрирани само 121 нови заразявания с коронавирус при направени 1207 теста, Починали са 9 човека. По прогнози на медицински експерти към днешна дата заразените и починалите би трябвало да бъдат в хиляди. Защо се получава такова огромно разминаване в прогнози и в реалния живот? Въпросът ми е към Кавръков.
        Защото реално вируса не опасен и смъртоносен.Не гледай прогнози и данни ами излез навън,комуникирай и виж в реалността за какво иде реч.Баща ми е охрана в един от най големите оръжейни заводи в България.Там работят около 5000 човека персонал.Всички минават през него.От началото на пандемията няма нито един умрял от Ковид,или дори с усложнения.Там номера не минава,защото в малките градове хората се познават,всичко се знае и няма как да ги излъжеш.Хората си живеят Ковди им е най малкия проблем.Имаше даже колега който в началото странеше от всички,и се беше побъркал,после в семейството му имаше позитивни,след като видя че няма нищо страшно човека се успокоил,ходи без маска и дори не помни как се държал в началото Мислете с главите си,разсъждавайте и бъдете критични към всичко и всеки.Подлагайте на съмнения всичко,което ви се казва и поднася.Търсете логиката и не се подавайте на пропагандата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

          Отговорът е, че днес се отчитат данни от неделя, неработен ден. Малко тестове. Освен това от събота и неделя не всички починали се отчитат. Утре ще бъдат отчетени и умрелите събота и неделя. Всяка седмица е така. Понеделник данните са слаби, а вторник са катастрофални. Четвъртък и петък са нормални.
          Кви данни те гонят пък теб ?Докато гледаш данните и БТВ,Балтов стана милионер,Мутафчийски си уреди живота до пето поколение...и да не изброявам нататък.Не знам вие на коя планета живеете.Не виждате ли за какви лъжи,манипулации,и пропаганда става на въпрос?Колко пъти да ви наливам в тиквите,че един човек като умре,след като е мъртъв,се пише смъртен акт.В тоя смъртен акт ,аз мога са да напиша каквото си искам в него.Вие тъпи ли сте наистина,или се правите на такива,ама всички без изключения?От както този театър започна през Март,няма аутопсии,няма други заболявания,не се коментира нищо друго освен Ковид.В същото време хората умират,от това че реално са неглижирани,от системата,умирайки,лекарите и всички в системата правят всичко въ,можно в актовете да минат за умрели от Ковид.Милиони се препраха през тая схема,после всичко това отива в статистиката.И не ми говорете че това са глупости,защото в семейството ми има човек който е служител на Пирогов.От както започна всичко това,масово се ,злоупотребяваше и Ковид е последното от което хората наистина умираха.Научете се са виждате по далеч от носа си.Докато гледате бройки и заразени тихомълком системата ви сложи хомота,маските вече са част от вас,всичко което сте познавали е вече в историята,и няма са са се върне.В същото време няколко стотин нбогати фамилии удвоиха и утроиха милиардите си.
          Докато се пулите в БТВ,то както винаги на Запад ,хората почнаха да се бунтуват,докато тука спите като кокошки в пет след обяд.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение

            Даже хич няма да е полека, СНН моментално махнаха брояча с жертвите на ковид, който без прекъсване заемаше половината им екран близо година. Не знам кои идиоти все още не могат да забележат очевидното.
            там е работата че ние сме опитните овце и НЯМАМЕ ДУМАТА. Който много знае, дори и президента на "най-могъщата" държава под ножа
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

              За последното денонощие са регистрирани само 121 нови заразявания с коронавирус при направени 1207 теста, Починали са 9 човека. По прогнози на медицински експерти към днешна дата заразените и починалите би трябвало да бъдат в хиляди. Защо се получава такова огромно разминаване в прогнози и в реалния живот? Въпросът ми е към Кавръков.
              Отговорът е, че днес се отчитат данни от неделя, неработен ден. Малко тестове. Освен това от събота и неделя не всички починали се отчитат. Утре ще бъдат отчетени и умрелите събота и неделя. Всяка седмица е така. Понеделник данните са слаби, а вторник са катастрофални. Четвъртък и петък са нормални.
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Вчера в Холандия е имало зверски протести против Ковид мерките,имало е много бити полицаи и опожарени коли.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  На всички ни писна от глупостите ти тука.Неграмотен си и доста невеж ама си последна инстанция по всякакви въпроси.Какво ти разбира на тебе главата от ваксини и вируси?
                  Аз съм доктор,не си ли разбрал.Хората ми се доверяват и живеят щастливи,без страх.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                    С идването на Байдън на власт и новата администрация ,в САЩ,целия спектакъл,ще отиде полека,лека,към своя край.Запомнете добре,думите ми и си ги запишете някъде!
                    Даже хич няма да е полека, СНН моментално махнаха брояча с жертвите на ковид, който без прекъсване заемаше половината им екран близо година. Не знам кои идиоти все още не могат да забележат очевидното.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Масово след първата доза имат проблеми,задух,зарязяват се,влизат в болница,лекари,санитарки,хора които са се ваксинирали...
                      На всички ни писна от глупостите ти тука.Неграмотен си и доста невеж ама си последна инстанция по всякакви въпроси.Какво ти разбира на тебе главата от ваксини и вируси?
                      Last edited by X_Y; 25.01.2021, 15:47.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Криволичения на статистиката.

                        Таз сутрин по радиото се прави на епидемиолог. Математик....Реди едни прогнози и черни краски, направо да нахлузиш белия чаршаф и да се запътиш към турските гробища..
                        Глей си математиката бре ! Там 1=1=2.....
                        Да де....Но в медицината и биологията може да е 1.5 или 2.5.....3

                        пп Днес ми разказаха за следния случай...
                        Едно младо девойче( към 22), минавайки покрай пункт за ПСР тестове, похарчило 130 лв за собствено успокоение....
                        След 2 дни ѝ са се обадили, че е позитивна....Изведнъж като се вцепенила, задъхала, сърцето и ще избие през ушите, станало и лошо...
                        Прибрала се вкъщи, започнала с какви ли не илачи да се лекува - 10 дни мъка...Личната и казала, че е получила паническа атака ....
                        Даже и антибиотик не и преписала....
                        Задава се въпроса - ако не беше 22 г, а 62, какво щеше да стане с лелята ?
                        Приказката за чумата и ходжата....
                        - Чумо, нали обеща само 1000 човека да вземеш със себе си, защо станаха 20 000 ?
                        - 1000 взех, другите си отидоха от страх !

                        Разходете се в това свежо време, усмихнете се на някое убаво 25-39 г дете и се радвайте на живота !
                        Last edited by X_Y; 25.01.2021, 14:31.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

                          За последното денонощие са регистрирани само 121 нови заразявания с коронавирус при направени 1207 теста, Починали са 9 човека. По прогнози на медицински експерти към днешна дата заразените и починалите би трябвало да бъдат в хиляди. Защо се получава такова огромно разминаване в прогнози и в реалния живот? Въпросът ми е към Кавръков.
                          Криволичения на статистиката.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Масово след първата доза имат проблеми,задух,зарязяват се,влизат в болница,лекари,санитарки,хора които са се ваксинирали...
                            За последното денонощие са регистрирани само 121 нови заразявания с коронавирус при направени 1207 теста, Починали са 9 човека. По прогнози на медицински експерти към днешна дата заразените и починалите би трябвало да бъдат в хиляди. Защо се получава такова огромно разминаване в прогнози и в реалния живот? Въпросът ми е към Кавръков.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              Познавах един такъв като тебе и той разпалено ни убеждаваше ,че Ковид няма,че всичко е една голяма измама,маски,ваксини са нарушение на
                              правата ни.Не мина и две седмици и видях некролога му залепен на таблото а можеше да си поживее поне още 20 г.
                              Некролозите и епитафите на тия с правата са забавно четиво. Може би трябва да се качват в темата.

                              "Борѝ се с измамата до последна глътка въздух"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Вчера споменаха между другото, че тази ваксини не действат на щама от Южна Африка.
                                След дни ще споменат още по завоалирано, че и срещу други ( едни от 20 000 ) щамове не действат.....И кво пра'им тогава...?
                                Големите производители нещо са затруднени ( надали от производството) от постъпващите данни на изпитанията - къде 2, къде 3 фаза и почнаха да се ослушват за евентуални съдебни искова ( въпреки декларациите). Това е само мое предположение...

                                пп Внушения не правя....Който желае, нека се ваксинира....И после пак, и после пак...докато му харесва....
                                Масово след първата доза имат проблеми,задух,зарязяват се,влизат в болница,лекари,санитарки,хора които са се ваксинирали...

                                Коментар

                                Working...
                                X