IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

    Май завист ви гони. Ако се е приготвил както пише ще изкара месеци, та и години. Кой ще го превзема за 24ч след като е пълно със сочни, невъоръжени мишени?

    Ама темата много се раводнява по този начин. Дали да не се съсредоточим върху реални, случващи се събития, с лек уклон към апокалиптика вместо да се подготвяме за постапокалиптичното? Нещо и за втори сезон да остане
    И какъв е смисълът да живееш с орлите и да караш само на оцеляване като Робинзон Крузо?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Това не бях го чувала. Трябва да намекна на колежката да се прехвърли от златно мляко на златен мед. Тез индийци само злато им главите.
      И добави все пак Камасутрата. Светни я, че вървят в комплекс.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Trak, от мен да знаеш, няма "сламени кучета" - много ти е буквален превода, строо дог означава помияр Погарничния инцидент или петричкия инцидент, както го наричаме ние, от 1925 с маляките, на ингилизки е баш така - строо дог инсидент.

        матеев, аз съм по-добре подготвен от теб - при баща ми и бащата на жена ми има поне половин тон ракия - ще се правя бартер до дупка Помисли си за баса - 200 кинта в продукти след 6 месеца направо ще те направят милионер. Апокалипсисът иде, грешничци, покайте се, математично доказано е, че ще умрете, обречени сте
        Млад си, та не знаеш. Навремето Кинематография превеждаше чуждите филми с политически коректни изрази или с български популярни фрази. Този филм така го знаем.
        Last edited by Trakatrak; 27.02.2020, 20:55.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


          Написал го е ясно като и за малки деца. Май само ти не го разбираш.
          Разбира се че е ясно...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение


            Ще дойда с 5 човека и ще те превзема за 24 часа ,,,,,,,
            Май завист ви гони. Ако се е приготвил както пише ще изкара месеци, та и години. Кой ще го превзема за 24ч след като е пълно със сочни, невъоръжени мишени?

            Ама темата много се раводнява по този начин. Дали да не се съсредоточим върху реални, случващи се събития, с лек уклон към апокалиптика вместо да се подготвяме за постапокалиптичното? Нещо и за втори сезон да остане

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              В селото в което живея има много възрасти хора над 75-80 годишни.Повярвай ми не е чак толкова добре да поживееш по дълго...На много смърт ще се нагледаш да не дава Бог да деца....Внимавай какво си пожелаваш...На 85г не си представяй че ще живееш както живееш днес..А може и сам да останеш....Бог си знае работата да не се месим....
              Старост - нерадост. Но барем ще се нагледаш как по реката отминават труповете на враговете ти. Всичко е до състояние на душата. Ако си депресиран и черноглед вегетарианец-въздържател, за какво да живееш? Затова се смей, весели, пий, похапвай и оглеждай младите мадами, дето вече не ги можеш. И със самоирония се радвай на живота.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Trak, от мен да знаеш, няма "сламени кучета" - много ти е буквален превода, строо дог означава помияр Погарничния инцидент или петричкия инцидент, както го наричаме ние, от 1925 с маляките, на ингилизки е баш така - строо дог инсидент.

                матеев, аз съм по-добре подготвен от теб - при баща ми и бащата на жена ми има поне половин тон ракия - ще се правя бартер до дупка Помисли си за баса - 200 кинта в продукти след 6 месеца направо ще те направят милионер. Апокалипсисът иде, грешничци, покайте се, математично доказано е, че ще умрете, обречени сте
                Абе Груец абе момче ...не викай данъчните и митничарите сам бе.Ей не се научи бе човек са че дойдат и баща ти и тъста останаха без ракия.Само да не почнеш да ни лъжеш че са платили акциза...Иде ми да доем и да фанем едно дръво па удри удри докато ти увре главата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Златен мед - мед с куркума. Може и да помогне на паникьорите. Ако не ги предпази, поне ще ги подслади.
                  Това не бях го чувала. Трябва да намекна на колежката да се прехвърли от златно мляко на златен мед. Тез индийци само злато им главите.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                    Да не дойде Гешев преди короната.
                    Гешев ли? Никола?
                    - Въх.
                    ...Щото Иван (ако сам не знае) го използват. За плашило...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Това е най-непредотвратимо. Но си е хубаво да поживееш по-длъжко.
                      В селото в което живея има много възрасти хора над 75-80 годишни.Повярвай ми не е чак толкова добре да поживееш по дълго...На много смърт ще се нагледаш да не дава Бог да деца....Внимавай какво си пожелаваш...На 85г не си представяй че ще живееш както живееш днес..А може и сам да останеш....Бог си знае работата да не се месим....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Матеев айде малко по кротко купувах лекарства на баща ми Бог да го прости купувам и на майка ми вече 22г.Ако едно лекарство го няма в две три аптеки значи го няма никъде дори и в София.Това съм го пробвал както ти казах 22г.Майка ми пие много лекарства и почти всеки месец има проблеми с поне едно...Това са си нормални неща.В понеделник ще ходя за лекарствата за март и ще разбера има ли паника по аптеките...Не пишете ей така на ангро за да всявате паника.Какво ще спечелиш ти лично от това най много да си вгорчиш ежедневието
                        +10

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          Чак в погребални бюра не, но за един постапокалиптичен сценарий от години имам подготвено това-онова. Например имам скътано малко физическо злато, няколко пушки, пистолет, боеприпаси, ножове, арбалет. Нещо повече - в имота си имам собствена енергийна система (фотоволтаици), както и собствено водоснабдяване (сондажи). Имам и и 60 kW дизелов генератор, и няколко тона нафта за него, закопана в резервоари под земята. Оградата на имота ми е електрическа, като това е направено заради мечки, но нищо не ми пречи по жиците вместо безопасни кратки импулси да пусна високо напрежение с голям ток (мощност).

                          Като цяло наистина съм в състояние да оцелея доста време, без въобще да се възползвам от която и да било екстра на цивилизацията. Не завися от ток, вода, горива и донякъде мога да се отбранявам, ако се появят постапокалиптични въоръжени банди. Мога да си сея в имота различни видове зеленчуци (имота ми е 40 декара), мога да си гледам различни видове домашни животни, имам си и овощна градина със стотина дръвчета, имам си и пчелин, и дето се казва с години мога да стоя вътре в границите на електрическата ограда, без да се налага да я напускам за каквото и да било.
                          Добре е но си намери и другари ако се стигне до там да разчиташ на оцеляване.Човечноста не трябва да се губи и при възможност храната и подслона трябва да се споделят.Това е ЗАКОН на хиляди години.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Чак в погребални бюра не, но за един постапокалиптичен сценарий от години имам подготвено това-онова. Например имам скътано малко физическо злато, няколко пушки, пистолет, боеприпаси, ножове, арбалет. Нещо повече - в имота си имам собствена енергийна система (фотоволтаици), както и собствено водоснабдяване (сондажи). Имам и и 60 kW дизелов генератор, и няколко тона нафта за него, закопана в резервоари под земята. Оградата на имота ми е електрическа, като това е направено заради мечки, но нищо не ми пречи по жиците вместо безопасни кратки импулси да пусна високо напрежение с голям ток (мощност).

                            Като цяло наистина съм в състояние да оцелея доста време, без въобще да се възползвам от която и да било екстра на цивилизацията. Не завися от ток, вода, горива и донякъде мога да се отбранявам, ако се появят постапокалиптични въоръжени банди. Мога да си сея в имота различни видове зеленчуци (имота ми е 40 декара), мога да си гледам различни видове домашни животни, имам си и овощна градина със стотина дръвчета, имам си и пчелин, и дето се казва с години мога да стоя вътре в границите на електрическата ограда, без да се налага да я напускам за каквото и да било.
                            Да не дойде Гешев преди короната.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Ето, да се учиш. https://www.youtube.com/watch?v=7QpdpAgxqok Сламени кучета.
                              Trak, от мен да знаеш, няма "сламени кучета" - много ти е буквален превода, строо дог означава помияр Погарничния инцидент или петричкия инцидент, както го наричаме ние, от 1925 с маляките, на ингилизки е баш така - строо дог инсидент.

                              матеев, аз съм по-добре подготвен от теб - при баща ми и бащата на жена ми има поне половин тон ракия - ще се правя бартер до дупка Помисли си за баса - 200 кинта в продукти след 6 месеца направо ще те направят милионер. Апокалипсисът иде, грешничци, покайте се, математично доказано е, че ще умрете, обречени сте
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Вчера каза че си продал всичко са ново пет не си продал?

                                Написал го е ясно като и за малки деца. Май само ти не го разбираш.

                                Коментар

                                Working...
                                X