IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

    Откъде иранците да знаят колко заразени имат? Информацията за умрели и оздравели също не е жялязна, но ми се струва несравнимо по-достоверна. А виж корейците знаят всичко със сигурност.
    Ха ха тва кат в оня виц дето полицай хванал циганин да крадне железа и отишли у тях на проверка.Гледа полицая една релса и пита манго отде тая релса?Не знам отговорил той детето я донесе.Манго тая релса тежи два тона не ме лъжи а циганина вика ми то детето отде да знай че тая релса тежи два тона взе я и я донесе

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      На 90 мъдрост е най малкото дето ще ми трябва
      Именно, тя затова тогава идва.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
        Бреех, тая корона, колко стари никове изкара..., не е истина... )))))))))))))))
        Няма друго място където да си говоря с хора за коронавирус Всички други веднага ми заявават да млъкна веднага

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

          Сутринта Франция бяха с 18.......Сега са 38.
          При мен излизат 28 от тях 10 нови. Може да е грешка от различните таблици.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

            Откъде иранците да знаят колко заразени имат? Информацията за умрели и оздравели също не е жялязна, но ми се струва несравнимо по-достоверна. А виж корейците знаят всичко със сигурност.
            Ъхъ... така си е. Рискове на статистиката.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Нито едно от тези неща не съм си ги купувал с цел постапокалиптичен сценарий. Купувани са само и единствено с цел повишаване на жизнения стандарт - мога да си го позволя. Събитията от последния месец обаче ме накараха да осмисля ситуацията от друг ъгъл и да осъзная, че много от наличното има двойна употреба и в случай на нужда ще ми е от голяма полза.
              Добре обаче пак не разбирам защо генератора е 60 киловата басейн ли ще топлиш????

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Нито едно от тези неща не съм си ги купувал с цел постапокалиптичен сценарий. Купувани са само и единствено с цел повишаване на жизнения стандарт - мога да си го позволя. Събитията от последния месец обаче ме накараха да осмисля ситуацията от друг ъгъл и да осъзная, че много от наличното има двойна употреба и в случай на нужда ще ми е от голяма полза.
                Пак добре, че не са те обрали.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Възможно е. Но това ни поднасят.
                  Откъде иранците да знаят колко заразени имат? Информацията за умрели и оздравели също не е жялязна, но ми се струва несравнимо по-достоверна. А виж корейците знаят всичко със сигурност.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Е, не, де, само 55 %. Обаче Швеция е 2.5 пъти.
                    Сутринта Франция бяха с 18.......Сега са 38.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Така се трупа мъдрост. Гледаш будалите и се учиш да не бъркаш като тях. А колкото ти е писано, толкова. Нема да спориш с Всевишния.
                      На 90 мъдрост е най малкото дето ще ми трябва

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Е стана весело айде наздраве
                        Наздраве!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Това искрено ме развеселява....Да попитам след като всички останали сме измрели тока за какво ти е?Изобщо за какво ти е да си жив????Ти явно гледаш разни американски откачалки по джиографика и приемаш това истина.....60 киловата дизелов генератор????Ба си
                          Нито едно от тези неща не съм си ги купувал с цел постапокалиптичен сценарий. Купувани са само и единствено с цел повишаване на жизнения стандарт - мога да си го позволя. Събитията от последния месец обаче ме накараха да осмисля ситуацията от друг ъгъл и да осъзная, че много от наличното има двойна употреба и в случай на нужда ще ми е от голяма полза.

                          Например китайската запалка от 4 долара, която пали цигарите ми посредством 2 кръстосани дъги, всъщност представлява високоволтов генератор с напрежение 20 000 волта, който може да се използва като детонатор или като енергиен източник за високоволтова ограда.

                          Или пък например радиоуправляемите модели на самолети и дронове могат да носят малка газова бутилка за къмпинг, която може да се взриви дистанционно върху нападащата банда.
                          Last edited by Mateev; 27.02.2020, 21:24.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                            Франция днес е с над 100% нагоре........
                            Е, не, де, само 55 %. Обаче Швеция е 3.5 пъти.
                            Last edited by Trakatrak; 27.02.2020, 21:35.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Чети, ма, Лалке, пише да оглеждаш, а не да водиш.
                              Е стана весело айде наздраве

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


                                Тия числа ми се струват фундаментално погрешни. Вероятно има огромна разлика в реалния брой на заразените.
                                Възможно е. Но това ни поднасят.

                                Коментар

                                Working...
                                X