IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вие у БГ сложихте ли наморниците? Тука у американско 90% са с наморници по улиците
    Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

      Следете индивидите от НОЩ.
      Ако някой изчезне от театралната сцена — ковидясал е и е отишъл да мри като слоновете.
      прехласвам се пред решителността на прокуратурата да лови нарушители на мерките и си викам а, дано, дано и с големите престъпници е такъв замаха й

      Коментар


      • Италия регистрира рекордните 969 смъртни случая от коронавируса за 24 часа, предаде БТА, позовавайки се на съобщение на италианската Служба за гражданска защита.

        https://nova.bg/news/view/2020/03/27...3%D1%81%D0%B0/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

          не подстрекавай към нарушение на карантината и към затвор, най-много магданоз на терасата, ако няма, на прозореца да си насади
          Символично се изразих, няма как да не усещаш. А и не мисля, че карантината е толкова строга. Ако е таква мисля, малко да я наруша колкото да изляза на двора и да си човъркам нещо из градината. Стига котката да не ми се бута постоянно в краката, мисля, че няма откъде другаде да се дотъркаля проклетия вирус Все пак да правим нещо и за икономиката ))
          Last edited by precakanoto; 28.03.2020, 02:05.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

            Добре де, нали е блокирана страната, големите градове и буквално. Само кучето си можеш да разхождаш. Както един човек попита, защо може кучето си да заведе на разходка, а внучето - не, но дребни житейски странности
            Та, какво още мислиш, че трябва да се направи? Направо решетките на вратите и входовете ли?
            Следете индивидите от НОЩ.
            Ако някой изчезне от театралната сцена — ковидясал е и е отишъл да мри като слоновете.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              А какво трябва да насажда. сега например е сезона на марулите. Насади и ти нещо полезно
              А дано, ама надали

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                А какво трябва да насажда. сега например е сезона на марулите. Насади и ти нещо полезно
                не подстрекавай към нарушение на карантината и към затвор, най-много магданоз на терасата, ако няма, на прозореца да си насади

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение


                  С добри и приятелски чувства!

                  Много силен пост. Респект!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение


                    Казват, целта на карантината е да не се претовари здравната система. Добре, но ако не се назоват проблемите и с болничната база и със структурата й, 100на души може и да не починат от короната, но ще си заминат от безгаберието.
                    А хората, подложени на стрес, че не знаят утре ще могат ли да си купят хляб?

                    В трудни времена трябва да се проявява мислосърдие, състрадание, обич, а не затваряне в черупките и следване на старата посока.
                    И все пак, виждам и полза от този вирус надявам се, че достатъчно много хора ще се осъзнаят, ще преоценят ценностите, в които досега са вярвали и това да е цената за този безумен страх. Кой в каква посока ще видим. Така или иначе, животът, който ни се дава е шанс и трябва да сме благодарни.

                    Черпя те с един виртуален театър от Народния
                    https://www.youtube.com/watch?v=T00A...AWmUsTmPHSfGY4
                    Проблеми има разбира се. Трупани са и отлагани много години. Но точно сега да ги решим всички не очаквам, И на мен ми изглежда че вирусът ще задейства някакви мехнизми, ще поразбута проблемите и ще ги покаже на дневен план, така, че също се надявам, да има и по-добри реформи след това.
                    Мерси за линка, и аз се чудех какво да гледам, а все забравям, че напоследък са се появили някакви виртуални кина, изложби, театри и т.н. алтернативни форми на изкуство. Може и да загледам, напоследък все си мисля, че изпускам да видя нещо интересно или научно , а не знам какво Само да сме живи и здрави а и за да можем да решим и сегашни и бъдещи проблеми (да се надяваме по-малки от сегашните)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Mатеев ти си народен предател и заслужаваш да бъдеш екстрадиран от България защото всяваш паника сред обществото ,насаждаш дезинформация и страх .
                      А какво трябва да насажда. сега например е сезона на марулите. Насади и ти нещо полезно

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        То тази седмица нямаше много слънце и без друго.
                        Но Съни, не е ли по-добре да са затворени за месец в апартамент отколкото извозени към крематориума след 2-3 седмици? В случая не казваме, че няма губещи, а че избираме по-малкото зло. Това разбира се също може да бъде и в различна степен отчетено от всеки индивидуално. Погледни какво разправят италианците, всички си признават - защо го пренебрегнахме, защо не се спряхме навреме, защо проявихме свободни съчинения и т.н. Просто не сме изпатили като тях и дано не става разбира се, но знаеш лафа - не питай старИло, питай патИло
                        Знам, че си добро създание и вярваш, че мерките са с мисъл за хората и опазването им. За мен е по-трудно. Виждала съм с очите си(покрай една програма, отблизо се сблъсках с мъката на доста хора), как държавата нехае как живеят възрастни, самотни гхра, как са оставяни на небесата в битката им със заболяване, защото в даден район няма болница, няма отдекения или директно им се казва, че за тях няма какво да направят.
                        Дадох ти линк на статистиката, видяло си. Някой покрай тази цялата истерия попита ли на какво се дължи 1то място на Б-я по смъртност в света за 2019та. А сега е прекрасен момент в трудностите да се изкажат проблемите и да се върви към промяна.
                        Казват, целта на карантината е да не се претовари здравната система. Добре, но ако не се назоват проблемите и с болничната база и със структурата й, 100на души може и да не починат от короната, но ще си заминат от безгаберието.
                        А хората, подложени на стрес, че не знаят утре ще могат ли да си купят хляб?

                        В трудни времена трябва да се проявява мислосърдие, състрадание, обич, а не затваряне в черупките и следване на старата посока.
                        И все пак, виждам и полза от този вирус надявам се, че достатъчно много хора ще се осъзнаят, ще преоценят ценностите, в които досега са вярвали и това да е цената за този безумен страх. Кой в каква посока ще видим. Така или иначе, животът, който ни се дава е шанс и трябва да сме благодарни.

                        Черпя те с един виртуален театър от Народния
                        https://www.youtube.com/watch?v=T00A...AWmUsTmPHSfGY4

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          Забеляза ли, че ти беше единствения, който си позволи да се подиграва и да обижда във връзка с моя случай. Трябва ли отново да ти напомням, че основен критерий за глупаците във форума е това, че те непрекъснато търсят повод за личностни заяждания и обиди извън контекста какво се пише по темата?

                          Целия диалог днешния ден се размина без нито една обида и нито едно заяждане от никой към никого, и единственото изключение си само ти, който продължава да обижда без причина. Опитваш се да обявиш някой друг за простак, но простака май ще се окажеш ти самия.

                          Пп: Съжалявам за думите си и за няколкото лайка, които ти ги дадох днес, но явно ти заслужаваш човек да те презира, въпреки искреното ми съжаление за здравословното ти състояние.
                          Mатеев ти си народен предател и заслужаваш да бъдеш екстрадиран от България защото всяваш паника сред обществото ,насаждаш дезинформация и страх .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                            Доста напред в кои мерки? Затворническите - да.
                            Успокояване душите на хората какво ги чака след опустошението ? Приказки като маргинали и някой да си продавал нещо си е психологически патоген по-опасен и от разни корони си мисля
                            Нещата са прости - ако други държави прилагат "нашите" мерки, значи сме на прав път. Но ако следваме мерките на други страни, значи сме закъснели. За съжаление, още не съм чул какво предлагаш ти.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                              Както видяхме, движим се доста пред тах с мерките. Опитай пак след седмица...
                              Доста напред в кои мерки? Затворническите - да.
                              Успокояване душите на хората какво ги чака след опустошението ? Приказки като маргинали и някой да си продавал нещо си е психологически патоген по-опасен и от разни корони си мисля

                              Коментар


                              • Начев човече, прекрасен пост. Съжалявам, явно съм се изказал малко двуяко. Не говорех за убеждения и идеология или каквото и да е подобно. Под поглед имах предвид очакваното бъдеще, за което навежда статията, то не ме кефи, за съжаление има прекалено много други съпътстващи съвпадения в настоящата ситуация, което прави статията много повече от логична за мен. Казвам за съжаление, защото едва ли има нормален човек, който да иска подобно бъдеще.Такова бъдеще вещае война и то световна. Че системата е в нокдаун се вижда отдавна вече и с просто око...
                                Last edited by pepe1234; 28.03.2020, 00:49.

                                Коментар

                                Working...
                                X