IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
    Дълбок поклон на българските футболисти и футболни менажери! Ако футболът у нас не бе толкова скучен, досега да са се натръшкали заразени поне десет пъти повече измежду запалянковците и тяхното обкръжение.
    На мен много ми липсват Лупи Гърнетата и Батков Гонзи.Сал чичо Венци остана да ни забавлява...Да и аз се покланям..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mvr0306 Разгледай мнение

      Това за национализацията на ФЕД съм го пропуснал май?
      Звучи много добре но едва ли е истина...Няма да е зле един Народен съд за тия фамилии...Военен с наказателен взвод

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Исках, но тези малоумници дето забраниха да се ходи на вилита, ме стопираха вкъщи...
        Сега захарта не мога да я нормализирам, кръвното го качвам пиково, гастрита ми се обостри, простатата алармира....
        Със жената сме разделили апартамента на две и се дебнем за какво да се сдъвчем......( но както казва един приятел - караме се през деня, за да има за какво да се сдобряваме по нощите...)
        Никога до сега съм нямал такъв хубав разсад от домати...( "мрън - мрън" - заел съм слънчевата тераса с кофички...)
        Май ще направя едната стая на оранжерия и като циганите с конете в хола и аз ще гледам домати в апартамента...
        Бахти малоумниците - да забранят на хората да работят.....
        Чиче след като прочетеш това което ти пиша стани вземи телевизора и го изхвърли през прозореца...Иди си на вилата съвсем спокойно там имаш дворче и поне ще можеш да се разхождаш без някой да те дебне...Полицията пуска...полицаите излязоха хора само отделни се заяждат ама да го отдадем на стреса който им причиниха.Напуснеш ли веднъж града може да си ходиш къде си искаш на воля...Поздравления за домата моя утре го засаждам в тунела.Аз се стремя да пазя карантина доколкото ми е възможно и дано Бог ни пази от тая гад.Пак ти казвам не вярвай на наште медии парцали
        Last edited by national power; 29.03.2020, 12:38.

        Коментар


        • Защо в някои страни носят предпазни маски, а в други - не

          https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie...rE603QBZtT-pIg

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Не се плези, ми се самоизолирай, щото си от най-рисковата група 95+, дето и Ковида ги не ще, ама той стресът им стига.
            Исках, но тези малоумници дето забраниха да се ходи на вилита, ме стопираха вкъщи...
            Сега захарта не мога да я нормализирам, кръвното го качвам пиково, гастрита ми се обостри, простатата алармира....
            Със жената сме разделили апартамента на две и се дебнем за какво да се сдъвчем......( но както казва един приятел - караме се през деня, за да има за какво да се сдобряваме по нощите...)
            Никога до сега съм нямал такъв хубав разсад от домати...( "мрън - мрън" - заел съм слънчевата тераса с кофички...)
            Май ще направя едната стая на оранжерия и като циганите с конете в хола и аз ще гледам домати в апартамента...
            Бахти малоумниците - да забранят на хората да работят.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Но британците пък не се дават. Само 163 критични. Гледат от принца-престолонаслесник и премиера да се държат бодри и уверени.
              Предадоха се,18 000 заразени и над 1000 смърти случая.Въпрос на време е да стигнат 100 000 болни и 5-10000 починали,дръж се Борка ние
              "сме" с вас!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                Ами сега силата е с тях. Мъчат се да ни докарат комунизъм, ама мног по-стегнат от емблематичните /Ю Корея, Венецуела/ Тука с техните разбирания за геополитика и сексуалност ще е много интересна картинката. Очевидно е че за либерастчетата терора е желателен.
                Комунизъм може би ще има ,но няма да го наложат Китай,Русия,С Корея или Венецуела а хазарите евреи.След като капитализмът е на прага
                на своя исторически провал,световната върхушка в лицето на хазарските кланове се чуди как да запази своя контрол над умовете,парите и
                съдбите на хората.Примерите със СССР,Китай и страните от бившия соц. лагер ясно им показват ,че това е възможно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                  И защо? Значи ти искаш смъртност по пътищата, искаш беззаконие. Ама съм сигурен че ще си пръв ако стане нещо да ревеш на полицията. Народа трябва да бъде дисциплиниран, явно по тези ширини трябва да се управлява само с твърда ръка. посто друг начин няма.
                  Да бе дисциплиниран ще е. Дисциплинирано няма да те бави. Няма и да се мъчиш със сигурност.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Не се плези, ми се самоизолирай, щото си от най-рисковата група 95+, дето и Ковида ги не ще, ама той стресът им стига.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                      Дълбок поклон на българските футболисти и футболни менажери! Ако футболът у нас не бе толкова скучен, досега да са се натръшкали заразени поне десет пъти повече измежду запалянковците и тяхното обкръжение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Чай, уиски и "keep walking"..
                        Ми да го почваме и ние.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Но британците пък не се дават. Само 163 критични. Гледат от принца-престолонаслесник и премиера да се държат бодри и уверени.
                          Чай, уиски и "keep walking"..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                            Ами сега силата е с тях. Мъчат се да ни докарат комунизъм, ама мног по-стегнат от емблематичните /Ю Корея, Венецуела/ Тука с техните разбирания за геополитика и сексуалност ще е много интересна картинката. Очевидно е че за либерастчетата терора е желателен.
                            Не знаех, че в Ю Корея е комунизъм, ама щом казваш...
                            Проче, сегашното, по-отговаря на "фашизъм" с тази добавка, че и за такъв, е калпав. Като господарите си.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

                              Явно хората трябва да поболедуват малко след като ги открият че са заразени и са с пневмония (понеже ние ги намираме като са пневмония) - потеницално тежки случай - за да почнат да умират

                              Иначе и немците скоро ще са на 1% + 82 днес и най накрая обявиха над 1500 критични при тях

                              Но британците пък не се дават. Само 163 критични. Гледат от принца-престолонаслесник и премиера да се държат бодри и уверени.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                                Докато масите от хората си отвличат вниманието с коронавирусът,на някой места по света вече се готвят за гражданска война. В Италия младите правят бунтовнически групи в социалните мрежи и скандират революция по улиците , в САЩ хората масово изкупуват всички оръжия от магазините.
                                От сигурен източник знам че последните дни има необичайно голямо придвижване на наземна военна техника в няколко щата както и групиране на военни кораби едновременно и на двете крайбрежия от изток и запад. Междувременно в суматохата президента Тръмп успя да прокара закон чрез който на практика национализира ФЕД и управлението му преминава под прекият контрол на президента. Очертава се Април да започне с гръм и трясък. Екшъна който предстои досега сме го гледали само във филмите.
                                Това за национализацията на ФЕД съм го пропуснал май?

                                Коментар

                                Working...
                                X