IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение
    Начев, не виждам смисъл от вирусна конспирация, с цел да се краде от ББР. От ББР се краде отдавна и редовно. Това си е личната банка на доброто голямо момче и по спомени има доста дебели кредити там.
    Е, знаиш принципа на Мечо Пух!

    За едно си прав, облечените в законови рамки форми на крадене, н е са новина.

    Няма да е така, ако по някое време се окаже, че за тази криза е работено целенасочено, че да се създадат принудително условия за отчуждаване на ... нещо си.
    Това би било друго, нали?! - Съсъпваш нещо и после го купуваш с парите на съсипания!
    пОДЧЕРТАВАМ - това не е нищо друго освен хипотеза!

    Да не те подведа с думата "принудително". Многократно съм изтъквал тук в темата, че по повод на Ковида, работя са хипотези, повтарям ХИПОТЕЗИ, а не с твърдения. Дори и еднозначно да с и изясня нещата, вероятността да го споделя във форума не е голяма.

    Ама хич не стои фотогенично, погледни го.
    На 14.03. имаше настроение в много хора, че ще се мре и е въпрос на време. Паралелно с това, усилено и целево се е работело за бъдещи отчуждавания.
    На мен не ми се връзва!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

      Е те на на село отде ще хванат короната като там са дислоцирани на 200 метра от други хора и без специални мерки за "социално дистанциране"? Вируса вършее предимно и основно където има хора нагъсто.
      Само 4 държави в света в момента нямат никаква зараза на Ковид .Това са Самоа,Туркменистан,С.Корея ,Палау и базите на Антрактида.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        ................... На всички съм раздала клеева тинктура и различни билки, които подсилват имунитета. "Забавлавам се" и ходя да пазарувам на родителите си. Това са мерките, които аз съм взела и се надявам на най-добрия възможен изход от ситуацията.
        Наздраве!

        П.П Според мен, по-добре е да се надяваш на силен организъм и добър имунитет. Нямаш ли ги, и най-ниската /цитирам те/ инфекциозна доза, може да е с тежки последици.
        Тънъмънче, от няколко места чувам за джинджифилово чайче, за който му понася, пък някои и така го рупали... Наздраве! (Малко Грантс довършвам, после Тюламор - дедо не е манджия )
        И това ще мине ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

          Е-ееееееееее, ама ти пък много внимаваш в картинката!
          Човек не може да те излъже!

          Едно време на Магурата едно цигане така се обърна към мен, когато се опитваше да ми пробута "кукла".

          И кво д аправим сега!?

          Да сменим "заболяването" със "заразяването", или заболяването само в кавички?!
          Само, моля те, да не чуят останалите, кво си говорим, че ще стана за смях
          Не се отричай от думите си. В медицината, когато клиничната картина е без симптоми и заболяването практически е неразпознаваемо се говори за инапарентна форма на протичане.
          Наздраве, хер Начев!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Умните лидери като беларуския Лукашенко взимат под контрол сеитбената кампания обевявайки директно че идва глад.Тука шием маски и хазмати.......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
              Не...
              сега се кефя на аромата на цъфналитне джанки (защо "ф", щом като е "цвят"?) и на акациев мед, бледожълт, спуска се от лъжичката бавно, като в една повест на Стивън Кинг, където розавото нещо предизвиквало сълзи на мъка у човешките същества и ближело сълзите им, за да живее от тях. Некак си го убиха, ма не помня как.

              Това е от младия Кинг. След това става политически розав слабак, демократически неписател и вреден за немислещите.
              "Идейки си запъхтяна
              вечерта веднъж,
              Джени вир-водица стана
              в цъфналата ръж."
              .............................
              Ся го прочети туй стихче с "В" !

              Нито Джени ще си представиш, нито нейната запъхтяност, нито мокрото ѝ потниче...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

                Нищо не разбирах от маски до преди известнов време ама взех че се научих Искам да съм сигурен че съм взел макс мерки защото хора разчитат на мен 91% вероятност мерките ми да сработят и ако изтегля 9% къса клечка разичтам да съм поел ниска инфекциозна доза което според вирусолозите да ми гарантира по леко каране на болестта

                Наздраве на ранно пиещите
                Сред най-близките ми и обичани от мен хора има болни от диабет, високо кръвно, хронична обструктивна белодробна болест, астма, с прекаран инфаркт на 44 години, с операция от менингиом, студова аглутинация и тежка анемия. На всички съм раздала клеева тинктура и различни билки, които подсилват имунитета. "Забавлавам се" и ходя да пазарувам на родителите си. Това са мерките, които аз съм взела и се надявам на най-добрия възможен изход от ситуацията.
                Наздраве!

                П.П Според мен, по-добре е да се надяваш на силен организъм и добър имунитет. Нямаш ли ги, и най-ниската /цитирам те/ инфекциозна доза, може да е с тежки последици.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Начев, не виждам смисъл от вирусна конспирация, с цел да се краде от ББР. От ББР се краде отдавна и редовно. Това си е личната банка на доброто голямо момче и по спомени има доста дебели кредити там.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                    Оксиморон, мороне.

                    Ако има симптоми, е болен.
                    Ако няма – не е болен.
                    Е-ееееееееее, ама ти пък много внимаваш в картинката!
                    Човек не може да те излъже!

                    Едно време на Магурата едно цигане така се обърна към мен, когато се опитваше да ми пробута "кукла".

                    И кво д аправим сега!?

                    Да сменим "заболяването" със "заразяването", или заболяването само в кавички?!
                    Само, моля те, да не чуят останалите, кво си говорим, че ще стана за смях

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Щото половината пенсионери живеят на село, в глухата провинция, а там ВИП обслужване няма, а и на никого не му дреме за теб -ако оживееш, оживееш и толкова, поредният пенсионер. Това, че в София сме ултра разлигавени и за всяка дребна болежка се търчи в Пирогов и се очаква точно ВИП обслужване (щото аз съм и работил на тая държава бе, алоу), не значи, че същото важи за селата. там ситуацията е друга. Ма да не отплесвам, че се нервя, особено като чуя как Тиквата блокирал държавата от любов към пенсионерите, които мрат като мухи от тъмнозелените посегателствата по селата
                      Е те на на село отде ще хванат короната като там са дислоцирани на 200 метра от други хора и без специални мерки за "социално дистанциране"? Вируса вършее предимно и основно където има хора нагъсто.

                      Коментар


                      • Вицепремиерът Дончев се е усетил, че в условия на тежка епидемиологична криза, онзи кредит стои на терена съмнително и безобразно.

                        ББР дължи отговори

                        Обстоятелството, че Дончев повдига този въпрос, само по себе си нищо не значи. Включването му може да означава, че се излъчват успокоителни сигнали към стадото: Ние внимаваме и няма да допуснем никакви безобразия, ще бъдат взети мерки!

                        За съжаление има и други видове прочит на тази информация. Лявата ръка на бойковците не знае какво прави дясната на същите тези бойковци.
                        Или пък - това е някаква самоинициатива на мавродиевци и сие.
                        А защо не - едикое си крило на герп завидяло на другото крило на герп, че се извъртат схеми, а нямат намерение да делят?

                        Който има предства за начините на функциониране на корпоративните структури, вече си е задал доста неудобни въпроси и само с едно реторично питане от страна н а Дончев няма да мине.
                        Следете казуса и не забравяйте времевите параметри.
                        ЯРостният звяр напада на 14.03 - според Генерала.

                        ББР е с двустепенна структура на управление. Допълнително има поне кредитен съвет и някакви съгласувания по отдели.
                        Необходимо е технологично време за да се стигне до ефективно кредитиране. Двете седмици не стигат за нищо!
                        По тази схема е работено още заедно с нападението на звяра!

                        Така е, уважаеми колеги, знаете приказката за свадбата и брадвата!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                          карат заболяването безсимптомно.
                          Оксиморон, мороне.

                          Ако има симптоми, е болен.
                          Ако няма – не е болен.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

                            Къде удря короната заради АCE2 (Бял дроб, бъбреци тестиси)
                            https://www.medrxiv.org/content/10.1....12.20022418v1
                            Това изследване казва само че 7% от близо 150 болни са се оказали със сериозен проблем с бъбреците. Твърде малко като процент за да се твърди че короната "удря" бъбреците, а и трябва да се направи сравнение с други грипове дали и те не дават подобни усложнения. А това за тестисите е само спекулация от тяхна страна.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

                              Защо някой ще си мре кротко вкъщи, като е достатъчно да се обади на 112 и ще получи ВИП обслужване с обдишване. Възможно е преди началото на тупурдията болните да са си мрели по къщята без да има кой да ги тества но не мисля че сега има сериозна бройка такива случаи.
                              Щото половината пенсионери живеят на село, в глухата провинция, а там ВИП обслужване няма, а и на никого не му дреме за теб -ако оживееш, оживееш и толкова, поредният пенсионер. Това, че в София сме ултра разлигавени и за всяка дребна болежка се търчи в Пирогов и се очаква точно ВИП обслужване (щото аз съм и работил на тая държава бе, алоу), не значи, че същото важи за селата. там ситуацията е друга. Ма да не отплесвам, че се нервя, особено като чуя как Тиквата блокирал държавата от любов към пенсионерите, които мрат като мухи от тъмнозелените посегателствата по селата
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Мани я тая, виж моята хардкор любимка

                                Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

                                Иначе ей това е хардкор отговаря на клас B или дори клас а защитна екипировка
                                Click image for larger version

Name:	IMG_3929.JPG
Views:	1
Size:	65.6 КБ
ID:	3576143


                                Коментар

                                Working...
                                X