IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Продавам БИО чорапи !!!
    4 дена не съм ги сменял и съм бачкал на ранчото БИО земеделие.
    Парите ги пращаите на болниците.
    Като видя фактурата - пращам чорапите по ЕКОНТ.
    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение

      Ми не стигна защото е много по-смъртоносна зараза и я оставиха на професионалисти (от СЗО примерно, а не от CNN или Бтв) да я овладеят и имено за това я увладяха и не пробваха да правят социален експеримент, ползвайки за повод нещо толкова опасно.

      То криза всички чакахме, нищо в света не е устойчиво в момента, така че повода за кризата не е много важен. Да речем че е грип ОК, но никой не е бил съгласен на планираното прочистване на слабите звена в обществото буквално с апела че точно тях спасяваме!
      Ебола се придава като СПИН - само в близък контакт. Е не чак толкова близък колкото при СПИН.

      За да хванеш Ебола трябва да се грижиш или живееш с болен от Ебола. Затова и не се разпространи извън Африка. Щото е фасулска работа за по-напредналите цивилизации. Но в Африка беше горе долу същото безхаберие като в Западна Европа за Ковида. Но все пак онова е Африка, а тука уж цивилизация, технологии. Но пък Ковида е с пъти по-коварен от Еболата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

        Егати сноба си ))
        Тук модата е взимаш милиони от държавната банка и даряваш малко на държавната болница
        Тук няма да се съглася с теб!
        Изпускаш важното обстоятелство, че екипчето е било потно, оставено е да си изсъхне така, непрано.
        При пряк достъп до хеликоптерните пари (ала бай ти Бен), знаеш ли как щедро може някой фетишист да развърже кесията!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Понеже съм свикнал да виждам стойност в нещата, смятам че която и да е фланелка на Надал е по-ценна от съксаните гащи на произволен идиот.
          Иронизирам всъщност Надал и другия. Дарението е нещо ценно да откъснеш от себе си и да го дариш за кауза. Много ли са ценни за Надал старите му тениски и маратонки?
          А пък за идиотите, които ценят непраните бикини на някоя известна мома, не говоря. Те си ги миришат и си фантазират....
          Същата стойност има и старата тениска на Надал. Някоя закъсала мома ще си я мирише и ще се пипа долу. За тебе лично каква стойност има стара тениска?
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Къде ти е плаката в подкрепа на правителството и НОЩ? И къде видя че сме се напивали като свине. Когато някой си е загубеняк и не разбира от майтап, му е лесно да хиперболизира веселието на околните. Само не разбрах колко качи на тегло от свирането ти в бункера? Внимавай, щото пълничките Ковида по ги харесва. А ти понеже не разбираш от майтап и той с теб нема майтап да си прави. Кънчо!
            Я, по-добре си признай, че снощи се напихме заедно и пяхме революционни песни против Н.В. султана!
            Е, н е сме чак такива смели революционери, ама нали имаше готини мацки в компанията, та ... знаеш как е!

            След признанието, винаги на човек му олеква

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

              Понеже съм свикнал да виждам стойност в нещата, смятам че която и да е фланелка на Надал е по-ценна от съксаните гащи на произволен идиот.
              Егати сноба си ))
              Тук модата е взимаш милиони от държавната банка и даряваш малко на държавната болница

              Коментар


              • И хайде пак за поредната идиотия на идиотите.
                Забраниха кооперативните пазари и цветни борси на Цветница

                Министърът на здравеопазването Кирил Ананиев забрани функционирането на всички кооперативни пазари и цветни борси утре, 12 април - Цветница. След това те ще бъдат отворени до сряда, като дотогава търговците могат да реализират своята продукция, в т.ч и бързо развалящите се стоки и продукти, при строго спазване на противоепидемичните мерки, в т.ч социална дистанция, изисквания за лична хигиена, лични предпазни средства и дезинфекция, пише в заповедта, разпространена от здравното ведомство.
                Това обаче е крайният срок, до който борсите и пазарите ще работят. След това – от 16 април, четвъртък, кооперативните пазари и цветните борси отново ще бъдат затворени, но този път до второ нареждане, тоест по преценка на Ананиев.
                А бе това не е ли незаконно? От къде на къде някакъв си министър със ЗАПОВЕД ще отменя закони????? Как така бе? Правото на свободна инициатива-със заповед. Не е със закон, не е дори с постановление, ами с някаква попикана заповед!

                И ми се чудя на тоя идиот Ананиев. А бе мутьо, не се ли сещаш, че Боко Тиквата те е поставил на дузпата и ако стане нещо, ще си измие ръцете с тебе и ще те пусне на гестапото, пардон, на Гешев.
                Може ли да си толкова глупав? Ами че ти си пътник за затвора бе! А на Тиквата ще му ръкопляскат, като те тикне там!
                Впрочем, оня другия министър още ли търка наровете нещастния или вече го освободиха в суматохата покрай Ковида?
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

                  ПП
                  Аз газ чорапи наметало не съм го тренирал ама като всеки започнал да се знимава с компютри в детска / тинеиджъркска възраст съм и геймър и съм носил виртуално стотици часове в разлини игри - психологически го приемам за съвсем естесвено да нося допълнителна защита ако обстановката го налага ...


                  Време ти е да навксаш. С вакса и пълен комплект за химическа отбрана. Щото много наивно това вашето поколение.
                  Last edited by Trakatrak; 11.04.2020, 22:17.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                    О, ми то се мисли преди това.
                    Който е гламав, си наема добър финансов съветник.
                    Вируса е иглата която спука МНОГО надутия балон.
                    Финансовите съветници бяха ошашавени от Вируско. Плюят в пазва, кълнат, чукат на дърво, ругаят, чукат на глава, псуят дълбоката държава и скръстват пръсти за защита. Ето тук една финансова консултантка:
                    https://www.facebook.com/permalink.p...00032630748015

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      Чекай да кажа и нещо ведро, че много темно стана тука.
                      Кат ходих до града да пазарувам и чух по редиото, че Надал и още един гранд тенисист напраили огромно дарение в полза на борбата с Ковида:
                      Надал дарява фанелката, с която бил играл н'ам кой си мач, а па другио дарявал старите си маратонки да ги продадели на търг и с парите бой по вирусо.
                      Евалла на таквиз дарители!
                      Пък аз, идиота, старите си фанелки и обувки ги слагам до контейнера да ги приберат ци.... такова ромите.
                      Утре събирам сичките си стари тениски и други ден ги носа в областната упраа да ги даря на Боко, та да са бори с вирусо. И старите маратонки тоже.
                      Понеже съм свикнал да виждам стойност в нещата, смятам че която и да е фланелка на Надал е по-ценна от съксаните гащи на произволен идиот.

                      Коментар


                      • Чекай да кажа и нещо ведро, че много темно стана тука.
                        Кат ходих до града да пазарувам и чух по редиото, че Надал и още един гранд тенисист напраили огромно дарение в полза на борбата с Ковида:
                        Надал дарява фанелката, с която бил играл н'ам кой си мач, а па другио дарявал старите си маратонки да ги продадели на търг и с парите бой по вирусо.
                        Евалла на таквиз дарители!
                        Пък аз, идиота, старите си фанелки и обувки ги слагам до контейнера да ги приберат ци.... такова ромите.
                        Утре събирам сичките си стари тениски и други ден ги носа в областната упраа да ги даря на Боко, та да са бори с вирусо. И старите маратонки тоже.
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          Ето резултатите от една анкета:
                          https://news.bnt.bg/news/77-ot-balga...48305news.html

                          ПОЛОЖИТЕЛНО:
                          77% от хората подкрепят действията на правителството.
                          78% от хората са готови да жертват някои свои човешки права, ако това ще помогне за справяне със заразата.

                          ОТРИЦАТЕЛНО:
                          Само 22% не одобряват действията на власта
                          Само 20% не са съгласни да жертват каквото и да било за справяне със заразата.

                          ИЗВОД:
                          Същите 20-22% кофти хора ги има и тука във форума. Това в общия случай са кръчмарите и пияниците от кръчмарската тема, които са си въобразили, че напиването като свиня е героизъм. Също така е героизъм да се плюе правителството, независимо какви мерки взема. Важното е да се плюе наляво и надясно, защото това е героизъм. Героизъм е и да се ходи без маска, защото така ще се изтребят колкото се може повече бабички, което също се счита за героизъм. Срам и позор, че такива отрепки дават тон на обсъжданията както в обществото, така и в този форум.
                          Къде ти е плаката в подкрепа на правителството и НОЩ? И къде видя че сме се напивали като свине. Когато някой си е загубеняк и не разбира от майтап, му е лесно да хиперболизира веселието на околните. Само не разбрах колко качи на тегло от свирането ти в бункера? Внимавай, щото пълничките Ковида по ги харесва. А ти понеже не разбираш от майтап и той с теб нема майтап да си прави. Кънчо!

                          Коментар


                          • Твърде интересно е, че на 20-ти Март 2020 година на Пресконференция за „Коронавируса“ в Белия дом Държавният секретар и бивш Директор на ЦРУ Майкъл Помпео, в присъствието на Президента Тръмп от дясната си страна, изплюва камъчето заявявайки: „Тук сме на упражнение на живо“ (We’re in a live exercise here), а Тръмп коментира: „Трябваше да ни уведомите“ (You should’ve let us know). Така че, „Коронавирус“ е упражнение на живо, тоест учение, а не пандемия! Според военната терминология: „упражнение на живо е упражнение, в което участват действителни военни сили“. Следователно, това уж „неволно изпускане“ на Държавния секретар Помпео, трябва да покаже на „вътрешните посветени хора“, че Специалната операция на Световните Тайни служби върви по план и те не бива да се притесняват за нищо!
                             
                            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                            Коментар


                            • Да са ви честити маските от утре. Театърът вече ще е пълен. Дано освен улиците, да опустеят и магазините, да им изгние стоката и тогава ще видите как ще пуснат пак без маски. Иначе нали знаете защо ги пускат?

                              Коментар


                              • Ако някой ви дължи пари и не сте можели да го откриете. Сега вече си е в къщи.
                                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X