IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    В Беларус нямаше ограничителни мерки,а загиналите са 220 човека.
    Доколкото може да се вярва на Лукашенко.
    Откъде е информацията?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      Ами че то това е така с всяка една криза, включая и с военните, но това не означава, че вируса нещо ти е виновен или управлението на кризата от властимащите е неправилно. Отново се дъниш с логиката, която определено при тебе нещо много куца.
      В Беларус нямаше ограничителни мерки,а починалите са 220 човека.При 150 за България,ама и населението на Беларус е с 50 процента повече от това на България.
      Та се оказва,че процентно починалите са на едно и също ниво в двете държави,само дето в България си съсипахме икономическите показатели.И въпросът е:„Защо ги ручахме жабетата?„.
      Освен това я циганските махали не се спазваше никаква карантина.Пък нямаше бум на болестта в гетата.
      Last edited by mirodes; 29.05.2020, 10:07.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
        Матеев, извинявай, ама се изкушавам да те попитам... Мислил ли си някога да се включваш в политиката?
        Много глупости съм правил в този живот, но точно тази никога няма да я направя. Предпочитам да си стоя отстрани и да се адаптирам към всяка една политическа ситуация, каквато ми предложи живота. Нали знаеш приказката за лимоните - ако живота ми ги предложи, ами ще започна да правя лимонада.
        Last edited by Mateev; 29.05.2020, 08:56.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

          Точно за това ми беше първият постинг в темата, след като не бях писал в Инвестора 3 години. Някои ще направят пари от кризата, а някои ще духат супата.
          Ами че то това е така с всяка една криза, включая и с военните, но това не означава, че вируса нещо ти е виновен или управлението на кризата от властимащите е неправилно. Отново се дъниш с логиката, която определено при тебе нещо много куца.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

            Ти за мене не се безпокой. Другата седмица ще се разходя до морето. Колкото да си топна г..а за начало.
            А пък твоите "пророчества" за втората вълна си ги запази... Видяхме колко струват точно твоите предсказания. Нали предрече, че щом заразените станат ХИЛЯДА, то за две седмици ще скочат на ДЕСЕТ ХИЛЯДИ.
            Е, ами 1015 станаха на 22 април. Днес е 29 май, 37 дни по-късно и случаите с установена Корона са 2485. Това е повече от два пъти по-дълъг срок от твоя и четири пъти по-малко случаи от предречените. Така че стойността на твоите предсказания е точно НУЛЕВА.

            п.п. Недей спекулира на борсата, препоръка е!
            Ти си човека, който продължава да спекулира, и който не разбира елементарния факт, че повечето хора продължават да спазват социална дистанция. Именно това ограничава бурното разпространение на вируса, а не твоите измислици-недомислици и стъкмистики, от които математиците падат под масата от смях.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              Лято е и наслаждавай се на живота,че наесен пак вирус 2 серия.
              Ти за мене не се безпокой. Другата седмица ще се разходя до морето. Колкото да си топна г..а за начало.
              А пък твоите "пророчества" за втората вълна си ги запази... Видяхме колко струват точно твоите предсказания. Нали предрече, че щом заразените станат ХИЛЯДА, то за две седмици ще скочат на ДЕСЕТ ХИЛЯДИ.
              Е, ами 1015 станаха на 22 април. Днес е 29 май, 37 дни по-късно и случаите с установена Корона са 2485. Това е повече от два пъти по-дълъг срок от твоя и четири пъти по-малко случаи от предречените. Така че стойността на твоите предсказания е точно НУЛЕВА.

              п.п. Недей спекулира на борсата, препоръка е!
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                Точно за това ми беше първият постинг в темата, след като не бях писал в Инвестора 3 години. Някои ще направят пари от кризата, а някои ще духат супата.
                Лято е и наслаждавай се на живота,че наесен пак вирус 2 серия.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
                  600 страници чаршафи, сичко описано с ДВАЙСЕ БУКВИ
                  или по-скоро, за кво беше и кво ни се иска от цялата пушилка
                  от 30 януари се интересувам от темата, и всеки път след всяко прочетено по нея си въртя плочата:
                  кой каквото и да ти говори,знай че става дума за пари
                  Точно за това ми беше първият постинг в темата, след като не бях писал в Инвестора 3 години. Някои ще направят пари от кризата, а някои ще духат супата.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                    И изкярихме 9 милр. от ЕС
                    600 страници чаршафи, сичко описано с ДВАЙСЕ БУКВИ
                    или по-скоро, за кво беше и кво ни се иска от цялата пушилка
                    от 30 януари се интересувам от темата, и всеки път след всяко прочетено по нея си въртя плочата:
                    кой каквото и да ти говори,знай че става дума за пари

                    Коментар


                    • Не знам какво се ха̀биш изобщо... в темата останаха полуи....те и троловете. Нѐма сми

                      Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                      Случайно да видя разликите между графиките?!?!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                        Да отговориш на въпроса "Какво искат жените". Не, не никой не може да отговори. Вземай безответно.
                        Благодаря! Иначе ако знаех отговора, щях да съм мильонер, както е "модерно" да се казва напоследък.
                        (А кажи не заслужавам ли и аз едно Пльоооооооос)
                        И това ще мине ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Броят на жертвите от грип през зимата на 2017г в Италия е почти идентичен с жертвите от коронавирусът.Така че със сигурност е имало претъпкани морги,само дето не е било отразено от медиите.
                          Ми не, това са глупости на един от многото дърдорковци

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                            Какво искаш за разрешение да го ползвам това ноухау?!?!
                            Да отговориш на въпроса "Какво искат жените". Не, не никой не може да отговори. Вземай безответно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                              ......................................... Пльооооос..............................

                              Какво искаш за разрешение да го ползвам това ноухау?!?!
                              И това ще мине ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                                Матеев, извинявай, ама се изкушавам да те попитам... Мислил ли си някога да се включваш в политиката?
                                Ами то бизнеса днеска го има, утре може и да избълбука. Затова коремни плонжове пред власта. Пльооооос. Пък де да знаеш.

                                Коментар

                                Working...
                                X