IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Ти си същия матейко. Робче на хартишка. Лизеш властта щот без нея? Питай Божков ...
    Личното си отношение в кофата, ако ще е джендър да е. Какво общо има мнението му?
    Кой български интерес защити? Коя е нашата БЪЛГАРСКА ДОКТРИНА, щот аз не я знам.
    Да сме грамотни, здрави, независими, военна сила, богати, какви искаме да сме?
    Системата ни наречена демокрация е маскарадна. Всеки краде и лъже - по малко или повече според мерака за пари.
    Ето едно тъжно мнение на излъгано камилче - ЖЕНА, майка дето са я направили на луда тиквата и продажниците покрай него.
    https://woman.bg/novini/hora-izlugah...CuhGzXw-wzWFtU
    Нали знаеш кои хора започват постигите си със "Ти си ........"?
    Ако не занаеш - питай Дънинг и Крюгер.

    Колкото до пресоляването на манджата от властимащите - това е информация от бъдещето, а не от миналото. Нали няма да ми твърдиш, че си бил пророк, и си знаел какво ще се случи? Защото ако го твърдиш - пак попитай Дънинг и Крюгер.

    ПП: И се радвай, че не ти беше човека, който трябваше да управлява кризата, защото ако беше ти, разни Гиговци щяха да те заврат в кучи задник независимо какви действия беше предприемал. Ако си умен, ще разбереш какво ти казвам. Ако не - попитай Дънинг и Крюгер.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      Гигов е от старата руска комунистическа школа. Там са му промили мозъка, и това си остава за цял живот. Така че за него няма спасение, освен да гушне букета и да остави младите да правят живота си такъв, какъвто на тях им харесва.

      Иначе това, че всички политици са маскари - това никога не съм го отричал. Може някога да са били свестни хора, но като отидат там във власта, тя ги разваля много бързо. Радвам се, че не съм политик, защото така съм горд, че съвеста ми и морала ми са на едно много високо ниво.

      За Гигов не може да се каже същото. Да ме извини, но това е моето мнение и мнението на свестните хора във форума. Едно време са му промили мозъка, и той продължава до ден днешен да защитава коминистическата пасмина. Нещо повече - ако някой каже крива дума за Путин, и Гигов подскача до тавана като ощипана мома. Това нормално ли е Българин да защитава доктрината на чужди държави? Да не ти кавам как се наричат тези, които го правят това.
      Ти си същия матейко. Робче на хартишка. Лизеш властта щот без нея? Питай Божков ...
      Личното си отношение в кофата, ако ще е джендър да е. Какво общо има мнението му?
      Кой български интерес защити? Коя е нашата БЪЛГАРСКА ДОКТРИНА, щот аз не я знам.
      Да сме грамотни, здрави, независими, военна сила, богати, какви искаме да сме?
      Системата ни наречена демокрация е маскарадна. Всеки краде и лъже - по малко или повече според мерака за пари.
      Ето едно тъжно мнение на излъгано камилче - ЖЕНА, майка дето са я направили на луда тиквата и продажниците покрай него.
      https://woman.bg/novini/hora-izlugah...CuhGzXw-wzWFtU
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
        партии има само в твоята глава.
        Къде се споменава партия в мнението на ГИГОВ?
        Дъртаците мое да измрат (и ти си от тях) ама идват поколението на нищо не можещите и неправещите - ака социалисти. Те за кой ще гласуват?
        Кажи за Белоруския катил що не можа да умори народа си?
        A великите западни демокрации въпреки мерките
        Гигов е от старата руска комунистическа школа. Там са му промили мозъка, и това си остава за цял живот. Така че за него няма спасение, освен да гушне букета и да остави младите да правят живота си такъв, какъвто на тях им харесва.

        Иначе това, че всички политици са маскари - това никога не съм го отричал. Може някога да са били свестни хора, но като отидат там във власта, тя ги разваля много бързо. Радвам се, че не съм политик, защото така съм горд, че съвеста ми и морала ми са на едно много високо ниво.

        За Гигов не може да се каже същото. Да ме извини, но това е моето мнение и мнението на свестните хора във форума. Едно време са му промили мозъка, и той продължава до ден днешен да защитава коминистическата пасмина. Нещо повече - ако някой каже крива дума за Путин, и Гигов подскача до тавана като ощипана мома. Това нормално ли е Българин да защитава доктрината на чужди държави? Да не ти кавам как се наричат тези, които го правят това.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
          Точно тази тиква ти спаси задника, въпреки че не го осъзнаваш.

          Няма смисъл да ти казвам къде грешиш, защото ти вече си го знаеш. Така че грешката ти не е грешка, а ПАРТИЙНА ПОВЕЛЯ, която комунягите стриктно изпълняват. Да, ама ама няма да ви огрее, защото отдавна сте слезли от историческата сцена. Народа ще избере на следващите избори всеки друг, но не и комунистическите отрепки.

          Живот и здраве в следващите 10-20 години всички дъртаци-комунисти ще измрат, и с тях ще си замине и най-голямата грешка, която някога човечеството е правило.

          Ясно те разбирам, че искаш да критикуваш съществуващата власт, но това няма да помогне твоите комунисти-бандити да бъдат избрани на следващите избори. Точно обратното - ще имат още по-малко гласове и места в парламента, а следващия път дори и няма да преодолеят 4-процентната бариера.
          партии има само в твоята глава.
          Къде се споменава партия в мнението на ГИГОВ?
          Дъртаците мое да измрат (и ти си от тях) ама идват поколението на нищо не можещите и неправещите - ака социалисти. Те за кой ще гласуват?
          Кажи за Белоруския катил що не можа да умори народа си?
          A великите западни демокрации въпреки мерките
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

            А твоите любими банкянски бандити са се запътили към затвора. А ти си пази здравето, да доживееш да ги видиш. Че кат та гледам явно прекаляваш с алкохола и цигарите. Ама тъй или иначе до "вечния живот" няма да изкяриш.
            Аз няма да гласувам за Бойко Борисов, защото не го харесвам. На предишните избори също не съм гласувал за него. На следващите избори ще гласувам за всеки друг, но не и за комунистите или ББ.

            И ако за ББ имам смесени чувства, защото покрай гафовете не могат да се отрекат и заслугите му, то за комунистите твърдо съм убеден, че трябва да ги изхвърлим от парламента. Добрата новина е, че масово Българите мислят като мене.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
              Точно тази тиква ти спаси задника, въпреки че не го осъзнаваш.

              Няма смисъл да ти казвам къде грешиш, защото ти вече си ги знаеш. Така че грешката ти не е грешка, а ПАРТИЙНА ПОВЕЛЯ, която комунягите стриктно изпълняват. Да, ама ама няма да ви огрее, защото отдавна сте слезли от историческата сцена. Народа ще избере на следващите избори всеки друг, но не и комунистическите отрепки.

              Живот и здраве в следващите 10-20 години всички дъртаци-комунисти ще измрат, и с тях ще си замине и няй-голямата грешка, която някога човечеството е правило.

              Ясно те разбирам, че искаш да критикуваш съществуващата власт, но това няма да помогне твоите комунисти-бандити да бъдат избрани на следващите избори. Точно обратното - ще имат още по-малко гласове и места в парламента, а следващия път дори и няма да преодолеят 4-процентната бариера.
              А твоите любими банкянски бандити са се запътили към затвора. А ти си пази здравето, да доживееш да ги видиш. Че кат та гледам явно прекаляваш с алкохола и цигарите. Ама тъй или иначе до "вечния живот" няма да изкяриш.
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                ......
                Баси пандемията!

                Знам, знам, щото Тиквата ръси със захар....
                Точно тази тиква ти спаси задника, въпреки че не го осъзнаваш.

                Няма смисъл да ти казвам къде грешиш, защото ти вече си го знаеш. Така че грешката ти не е грешка, а ПАРТИЙНА ПОВЕЛЯ, която комунягите стриктно изпълняват. Да, ама ама няма да ви огрее, защото отдавна сте слезли от историческата сцена. Народа ще избере на следващите избори всеки друг, но не и комунистическите отрепки.

                Живот и здраве в следващите 10-20 години всички дъртаци-комунисти ще измрат, и с тях ще си замине и най-голямата грешка, която някога човечеството е правило.

                Ясно те разбирам, че искаш да критикуваш съществуващата власт, но това няма да помогне твоите комунисти-бандити да бъдат избрани на следващите избори. Точно обратното - ще имат още по-малко гласове и места в парламента, а следващия път дори и няма да преодолеят 4-процентната бариера.
                Last edited by Mateev; 03.06.2020, 13:29.

                Коментар


                • Днес излязоха данните за смъртността през 21та седмица на годината. Това са дните от 18 до 24 май. Починалите са 1833 човека. (Следващата седмица е възможно да се променят с 4-5 души). Предната седмица починалите бяха 2038.
                  Каква картинка се получава от началото на годината?
                  Първите девет седмици от годината, от 30 декември до 01 март средноседмичната смъртност е била 2225 човека. Правителството си бърка по дупките и нехае. Следват две сесмици със средна смъртност 2020 души и премудрейшия банкански тиквун обявява ИЗВЪНРЕДНО положение. Сигурно щото умират по-малко хора. Смъртността просължава да пада по време на "страхотната" пандемия. Страшно смъртоносната! От обявяване на извънредното население до 24 май средната смъртност седмично е 1951 души. Като последните 4 седмици (в разгара на страховитата пандемия) са умирали средно по 1896 човека.
                  Баси пандемията!

                  Знам, знам, щото Тиквата ръси със захар....
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Ех ама тез испанци вземаха парите и НЯМА НИ ЕДИН УМРЯЛ.
                    Даже ги досрамяло и ги намалили с близо 2к ха ха ха таз корона съживява мъртвите
                    Пуста му и корона - не става тиквата за лъжец. Честен бе, по честен и от комунист
                    Last edited by bota156; 02.06.2020, 20:09.
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • В началния етап на епидемията се отнасях пренебрежително, дори леко подигравателно към темата, но после смених тона и станах сериозен, доколкото основно осъзнах, че съм безкрайно постно информиран по темата с вирусите, а картината е неясна, но с крупен негативен потенциал и неясни сили и намерения на терен.

                      Още е рано за правене на обобщения и изводи, но някои медиини герои го вършат.
                      Береану изглежда е пръв - находчиво, но прекалено прибързано.

                      Първите 20 минути: Владо Береану 31.05.2020

                      А пък ТОВА в първия момент ме накара да се усмихна, въпреки че звучи напълно сериозно, но по някакъв странен маниер ми напомни за историята на Тръмп и инжектиране на дезинфектанти (без оглед, дали го е казал, какво е имал предвид).

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                        Проф. Плочев: Коронавирусът е толкова уникален, че е абсурд човешка ръка да го е пипнала


                        Без да желая демонстрация на неуважение към професора, но това представлява просто още едно мнение относно произхода на вируса, а финалният щрих още далеч не е поставен.
                        "Хората с коронавирус, при които заболяването е протекло без симптоми, са заразни 14 дни."

                        Направо ме хваща страх, колко ли съм бил болен през целия живот от стотици най-различни болести без симптоми, ма добре, че са минали, пак без симптоми, и горе-доле съм още жиф.

                        Ако горното е негов точен цитат, не бих особено се заслушвал в мъдростите му.






                        Болест.
                        Представлява дълбоко и трайно отклонение от нормалната жизнена дейност на организма, съпроводено със структурни и функционални изменения в него.[1]

                        Развитие, влошаване
                        1. Характерни симптоми. Те са видими или разпознаваеми.
                        2. Влошена симптоматика.

                        Симптомът (признакът) е проявление на физическо или психическо заболяване или нарушение на жизнеспособността на организма.


                        Лекарското тяло май съвсем изумя, даже и тях ги хвана медийната пандемия.
                        Last edited by R1a1; 02.06.2020, 11:57.

                        Коментар


                        • Проф. Плочев: Коронавирусът е толкова уникален, че е абсурд човешка ръка да го е пипнала


                          Без да желая демонстрация на неуважение към професора, но това представлява просто още едно мнение относно произхода на вируса, а финалният щрих още далеч не е поставен.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            Като преглеждам старите постинги и направо ми иде да направя една рубрика "Усмивки от старите ленти"

                            Ей на на какви "вещи" предсказания се натъкнах:


                            на 07,03 в 20,04


                            Значи "оптимистичното" предсазание на апокалиптоса е, че в България щели да умрат от вируза "към 20 000". Бравос. И тоя мнозина го считат за умерен. Нали такъв му е ника: неравновесие


                            Друго от 10,03 в 1,23




                            Тоя пък се е наакал от страх. В буквалния смисъл. "Платен и неплатен отпуск", "страховити последствия", "лудост", "последствията, могат да надминат всички национални катастрофи до сега, взети заедно".

                            Всъщност това мнение на апокалиптоса дава отговор на другия по-долу:


                            На 14,03 в 5,04



                            Ами тоалетната хартия я изкупиха нааканите апокалиптоси. Факт!
                            ! Първият беше от първите, които се опитваха да всяват паника с всякакви фейкове, дълги манипулативни постове и дори звуци от среднощен Ухан. Типичният форумен лаладжия, който се движи по настроението на тълпата!

                            Вторият няма да го коментирам, щото не съм сигурен, дали има 18, а и да има - на акъл ги няма, пък и така и не успях да му прочета цял пост, щото обикновено прелива от пусто в празно още от темата за койните!

                            За третия си мисля, че наистина хапчетата по едно време му бяха свършили и май го беше страх да иде до аптеката да "презареди"! Надявам се вече да се е стабилизирал и да си ползва 3М маската още дълги години!

                            И да проветряват по-често, другото е здраве...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                              Е, нали това беше целта бе. Да правим по 6, ако може и по по-малко. А не по 600 като една Швеция, дето вече втори месец прави по 600 нови на ден.

                              Според мен трябва да ни благодарите, че избегнахме апокалипсиса.

                              Но от теб лично не очаквам да ни оцениш усилията дето положихме тука с колегите да избегнем най-лошия сценарий.
                              Ти, извинявай, че не ти оценявам самоиронията, ама, освен да бълваш тъпотия след тъпотия, заедно с другите, дето се бяхте помислили за един вид великите инквизитори... Та, с кво вие (ти) помогнахте да се избегне "най-лошия" сценарии?

                              Тия, дето се бяхте насрали, тия ли са ти колегите?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                                Е, нали това беше целта бе. Да правим по 6, ако може и по по-малко. А не по 600 като една Швеция, дето вече втори месец прави по 600 нови на ден.

                                Според мен трябва да ни благодарите, че избегнахме апокалипсиса.

                                Но от теб лично не очаквам да ни оцениш усилията дето положихме тука с колегите да избегнем най-лошия сценарий.
                                Наглост и простотия.ще ви благодаря аз за какво да ви благодаря за това че сте страхливи и некадърни ли?

                                Коментар

                                Working...
                                X