IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

    Toва е някаква пълна идиотщина. Не разбирам какво друго цели освен увеличаване на заразените. А и не разбирам защо в молове и кина трябва да е различно.

    Носенето на маска изисква елементарно усилие и няма никакви икономически негативи освен намалели продажби на червило.
    Ами носи си маска бе! Кой ти забранява?
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
      Не знам защо щаба остави маските само за градски транспорт и болници. Според мен магазини и др. публични места трябваше да са с маски задължително. Айде молове, кина, театри - да кажем пожелание.
      Toва е някаква пълна идиотщина. Не разбирам какво друго цели освен увеличаване на заразените. А и не разбирам защо в молове и кина трябва да е различно.

      Носенето на маска изисква елементарно усилие и няма никакви икономически негативи освен намалели продажби на червило.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
        100на новозаразени в Пекин.
        Случва им се за първи път или втори път и имунитета трае само 3-4 месеца, както при другите коронавируси (грипа).
        Или е привнесен от отвън.
        Оказва се, че все още знаем малко за Ковида, барабар със хилядите "изследвания",
        ама пък ваксината на Астра Зенека ще е готова през Декември.
        Ми, като не знаем нищо и на практика няма жертви, за чий да си променяме начина на живот ?!
        Това е въпрос за трилиони долари

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

          Не знам защо щаба остави маските само за градски транспорт и болници. Според мен магазини и др. публични места трябваше да са с маски задължително. Айде молове, кина, театри - да кажем пожелание.

          Просто много хора ги хвърлиха изведнъж, а дистанцията на касите в магазините почти никога не се е спазвала. Дано не стане някоя инфекция.


          Върнете маските в някои публични обекти.
          Защото са идиоти.
          Това нашето се нарича да се из.....на метеното, знайно е, като власите сме - давим се все на края на Дунава.

          Коментар


          • Мисля да си купя противогаз за закритите помещения.

            Днес ходих да си вземам документите за самоличност от районното. Доволен останах че ги подадох в началото на отварянето (тамън като падна карантината). Тогава имаше прозорец за щъкане - всички с маски и без много заразени.

            Днес в районното всички без маски. Само аз и още един мъж бяхме с висок клас маски. Служителките зад гишето ги дели метър от клиентите. Някой да се изкиха и отиде. И да служителките също бяха без маски.

            Не знам защо щаба остави маските само за градски транспорт и болници. Според мен магазини и др. публични места трябваше да са с маски задължително. Айде молове, кина, театри - да кажем пожелание.

            Просто много хора ги хвърлиха изведнъж, а дистанцията на касите в магазините почти никога не се е спазвала. Дано не стане някоя инфекция.


            Върнете маските в някои публични обекти.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Дънинг-Крюгер .....................
              И този ли познаваш, както смъртността от короната от 99,5%
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                ха ха, като 99,5% смъртност в Холандия.
                Толкова си некадърен че не се и усещаш какви глупости блещиш. Да не си рода на тиквата?
                Дънинг-Крюгер .....................

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  За разлика от тебе аз винаги казвам истината. Нещо повече - директно познавам двама от заразените и знам колко голям е броя на контнактните. Единия има магазин и през него са минали един господ знае колко посетители.
                  ха ха, като 99,5% смъртност в Холандия.
                  Толкова си некадърен че не се и усещаш какви глупости блещиш. Да не си рода на тиквата?
                  Разбра кой от София или другаде ви е дошъл от неземното гърбово и кои хора поименно е заразил.
                  Той и вируса не знае - кой свари него заразява. Не си ги избира насраляци като тебе
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    ДА не са те назначили статистик на болницата?
                    Изгореха завалиите. Що не даваш инфо на сайта да въведат данните с имена ЕГН а не само ЕМК (един матейко каза)
                    За разлика от тебе аз винаги казвам истината. Нещо повече - директно познавам двама от заразените и знам колко голям е броя на контактните. Единия има магазин и през него са минали един господ знае колко посетители.

                    Ти от своя страна си като гузен-негонен бяга. Понеже лъжеш под път и над път, и си мислиш, че и другите хора са такива. Да, ама не - другите хора са свестни, за разлика от тебе.
                    Last edited by Mateev; 16.06.2020, 20:06.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                      Аз много точно знам колко са болните в Габровската болница и какви са, защото клюките си текат, но нямам правото да споделям тази информация публично. Едно само ще ви кажа - не съм ви излъгал. Казах ви самата истина, а защо това не е в статистиките трябва да питате някой друг, а не мене.
                      ДА не са те назначили статистик на болницата?
                      Изгореха завалиите. Що не даваш инфо на сайта да въведат данните с имена ЕГН а не само ЕМК (един матейко каза)
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        И ето, че Матейко отново излъга или пък, ако е политически по-коректно, преигра със страховете си. Специално заради него погледнах статистиката от днес, която иначе ми е през детеправния орган - нито един регистриран в област Габрово. Егати лъжите, егати чудото - всички ще Омрем, стойте си по бункерите и не излизайте, че гадните софиянци сеят смъртожадна зараза - ууууу, шибани софиянци, уууууу
                        Аз много точно знам колко са болните в Габровската болница и какви са, защото клюките си текат, но нямам правото да споделям тази информация публично. Едно само ще ви кажа - не съм ви излъгал. Казах ви самата истина, а защо това не е в статистиките трябва да питате някой друг, а не мене.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          За съжаление това е голата истина. България от отличник се превърна в двойкаджия само за една седмица. Отпуснаха мерките и стадо малоумници, заразени с короната, веднага хукна из цялата страна да разнася заразата наляво и надвсно.

                          Габрово, което през цялата първа вълна успя да се опази с едноцифрено число заразени, още от утре ще влезе в класацията на огнищата. Това по вътрешна информация от болницата. Накратко - заразени софианци отиват в Габровска къща за гости, заразяват нейния шеф, той пък след това заразява други хора, и така Габровската болница започна да се пълни. Пълната бройка заразени все още е неизвестна, но ще видим в следващите дни като разследват всички контактни, които не са малко на брой.

                          Това, което го разказвам, вероятно в момента се случва в цялата страна. Тепърва очаквам нови и нови рекорди в България на броя на заразените, на фона на почти пълното изчистване на една камара европейски страни. Ще доживеем момента, в който всички страни ще затворят границите си за нас Българите, и ние ще останем един изолиран остров на простотията.
                          И ето, че Матейко отново излъга или пък, ако е политически по-коректно, преигра със страховете си. Специално заради него погледнах статистиката от днес, която иначе ми е през детеправния орган - нито един регистриран в област Габрово. Егати лъжите, егати чудото - всички ще Омрем, стойте си по бункерите и не излизайте, че гадните софиянци сеят смъртожадна зараза - ууууу, шибани софиянци, уууууу
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • През последната седмица на май , от 25 до 31, са починали 1756 човека в България. По време на страшната ВИ пандемия в петте седмици от 27 април до 1 май са умирали седмично средно по 1871 човека. За сравнение през петте седмици от 6 януари до 9 февруари тази година са умрели средно по 2286 човека. Това е с над 400 човека повече. За тези 5 седмици са починали над 2000 души повече отколкото в разгара на тъпанарската ви пандемия. А за всичките три и половина месеца "пандемия" няма и 200 души умрели от вируса.
                            Не се ли виждате колко сте тъпи и смешни с настояванията си да ни плашите с "китайската ви чума"?

                            Имало 100 човека заразени в Пекин!!! И кво от това бе? От тях ще умре един или николко. Ами то Пекин е колкото две Българии. Ежедневно умират 6-700 човека.
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • 100на новозаразени в Пекин.
                              Случва им се за първи път или втори път и имунитета трае само 3-4 месеца, както при другите коронавируси (грипа).
                              Или е привнесен от отвън.
                              Оказва се, че все още знаем малко за Ковида, барабар със хилядите "изследвания",
                              ама пък ваксината на Астра Зенека ще е готова през Декември.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                                Е едни хора ще се пазят други не, след това тези които се пазят пак ще се пазят, а тези които са решили да не се свират в землянки, ще лежат болни. Едни по-леко, други не чак толкова леко. Едни тинейджъри ще останат да го карат без симптоми и това е. Пак голямата част няма да ходят никъде, само където половината от тях и ще са болни и 5% от тези които са болни ще умрат. Но то не е нищо особено някакви 0 и нещо си процента от общата популация.
                                Равновестко веселяк такъв айде понапъни и гругата гънка у мозъко и проумей че за д тоя вирус стои разум разум който ти отказваш да приемеш.Тоя вирус за йогото е пратен ще го намери където и да се крие и колкото и да се мие.С миене и криене няма да стане.

                                Коментар

                                Working...
                                X