IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
    Вирус или не, лека му пръст на Ники Щерев.

    https://www.24chasa.bg/sport/article/8811938

    Баща му го изкара, но той........

    p.s. Конспирациите ги оставям на вас.
    Лека му пръст на Ники Щерев, но той е само един от 33-годишните, които ще починат в следващите 1-2 седмици само защото са решили да отидат на площада и да разменят слюнки и храчки с други потенциално болни от коронавирус. Тяхната смърт ще лежи на съвеста на мнимите самопровъзгласили се "водачи" на народното недоволство, които ден след ден обявяват нови и нови протести, които ще отнемат нови и нови човешки животи.

    Ха сега ми кажете, че тези протести не са КЪРВАВИ, и обяснете на почернените семейства за какво умряха (ще умрат) техните любими близки.

    Събиране на 20 000 човека на едно място в град, който е най-голямото огнище на заразата - не ви ли звучи това като една масова лудост? Та вероятноста човек да се срещне със заразноболен е почти 100%, при това този заразноболен крещи, вика, свири и хвърля слюнки в радиус от 10-20 метра.
    Last edited by Mateev; 15.07.2020, 15:04.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Няма да познае. По-малко ще са от 50000 По-малко и от 12000 даже
      А по-малко от 7 000 готова ли си категорично да кажеш? Говорим до средата на октомври примерно

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
        Не разбирам тези протести - млади хора, вероятно не гледали филма на прехода, преход, който засенчва и филма "Имало едно време в Америка".
        Когато възрастните хора - паметта на нацията биде низвергната, все едно е някакъв отпадък - тогава младите не просто са обречени да повтарят и потретват едни и същи грешки, ами бавно и тържествено да маршируват към собствената си гибел.
        Last edited by Julius_BG; 15.07.2020, 18:16.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
          Мафията е институционализирана у нас - държавата е класическо престъпно предприятие. Знам, че звучи анархистки, а аз хич не ги обичам анархистите, защото държавата е твърде необходима. Но у нас тя се е превърнала в престъпен синдикат. И основоположниците са БСП, които преди 30 години като партия-държава използваха именно държавата за така необходимата им трансформация на политическия капитал в икономически. Така я превърнаха в сицилианска република. Който и да дойде на власт, откъдето и да дойде, той ще е от някой клан на службите. Не разбирам тези протести - млади хора, вероятно не гледали филма на прехода, преход, който засенчва и филма "Имало едно време в Америка". А от тази декларация на американското посолство, която не става ясно до кого е адресирана и е куфар с двойно дъно, не звучи нищо по-различно от познатия исторически рефрен - Кралят е мъртъв, да живее кралят. Всичко тече и нищо не се променя.

          Съгласен съм на 100% с твоето мнение. Всъщност някой от протестиращите може ли да отговори какъв е смисъла от тези протести, ако не могат да гарантират, че няма мутра да ги яхне?! Защото ако протестите са за разпредление на мутренски територии, няма никакъв смисъл, ако е нещо друго, протестиращите трябва да се разграничат видимо от мутрите и да не ги допускат нито на площада, нито във фейсбук.

          Понякога дори най-светли личности, след като спечелят голяма власт може да станат пълни боклуци и да забравят изобщо тези които са ги издигнали до тази власт. Властта опиянява и човек се самозабравя.... от къде протестиращите ще намерят такива "светли личности", аз не ги виждам на площада тези личности, виждам изгладнели политици и мутри, които се въртят като лешояди около тълпата, с надеждата да спечелят някой политически дивидент, за миниатюрните си партийки.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
            Равновеско каза, че есента ще имаме 50 000 умрели от К19, а той за сега познава всичко. Или по-скоро знае по инсрукции как ще се развива болеста. И сега след като каза 50 000, за да ги достигнат бройката патрона им ще поиска от тях саможертва. Ще отиде ли равновеско да се предаде и да го интубират в препълненото инфекциозно. Работата отива на леене на кръв. Сорос и Хилари не се спрат пред нищо. Така или иначе няма да им се размине на соросоидчетата със стоене пред компа. И тези анонимни форумни писачи ще трябва да опашат коланите. Образно казано. Ще поискат от тях да се жертват. Да си го знаят.
            Няма да познае. По-малко ще са от 50000 По-малко и от 12000 даже

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


              Ако така разсъждават и протестиращите, дано Бог да пази България (казвам го въпреки че съм атеист), защото ни чака нещо много страшно, от което само някаква свръхсила може да ни спаси.

              Страшно е когато един човек отрича действителноста, но когато хиляди хора го правят, не знам как да го нарека. Част от Българите сякаш са излезли от реалността, сякаш живеят в друга паралелна вселена.

              Мога да опровергая това което си написал, но мисля че ще е толкова трудно, колкото да убедя хората които вярват, че Земята е плоска. Поради тази причина, няма да се занимавам.

              Тъжно ми е за обикновените хора (подведени от такива като теб или разсъждаващи като теб), които излизат в момента на протести, противно на всякаква логика, чудя се що за човек трябва да си.... чудя се и не мога да си отговоря. Живота на тези хора ще е върху вашата съвест и върху съвестта на тези които разгарят безумните протести. Ние сме единствената държава в света, в която толкова много хора (като процент от населението) не вярват, че COVID 19 е реална болест, многократно по-опасна от ГРИП.
              Хиксмане, запри се, че не се чете вече от дивотия - най-приятелски ти го казвам! Ма наистиан сте като задремалите булгаропитеци (нарочно не ги наричам българи), дето, в спомените на Христо Силянов, като освободили един чифлик в Македония (не помня точно къде беше, някъде по Тиквешкомай), местната рая (само българи) се надигнали срещу Седма рилска дивизия, щоро им утрепали агата, пък той бил много добър - малко данъци им вземал, почти не крадял моми за харема си и въобще бил голям пич, Те такова стадо сте всички ковидиоти.

              Седи си дома, човек, никой не те кара да излизаш на протести, никой не ти идва вкъши и не ти сее смъртожадна зараза. Слагай маската, шлема, плащнаметалото и поръчвай храна само онлайн и бъди рахат. Ето, аз не съм се спрял вече не знам кой пореден ден - излизах от София по време на блокадите всяка седмица, сях смъртожадна зараза, защото съм толуп, през вечер съм по заведенията, сега отивам на спа, шото трябва да си харча някъде парите от платените протести и т.н., пък, на напук на всичко и всякакви пожелания и благословии по мой адрес, които съм чул, още съм жив.

              Не си съсипвайте психичното здраве с тези умрели от страх миши сърчица, че за него хапчета няма и няма и да открият. И Пр грипчето ще отмине, и Тиквата ще падне някога, и гешОФ ще е чао, но ние не сме ли хора, а насрани от страх плужеци, нищо добро не ни чака - и тогава ще е все тая БХ ли ще е, курнела ли, рамадан или меди доганов. Толкоз, бъди здрав и позитивен в добрия смисъл на думата!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                За момента друг начин за борба с мафията няма, бай Пешо.
                Мафията е институционализирана у нас - държавата е класическо престъпно предприятие. Знам, че звучи анархистки, а аз хич не ги обичам анархистите, защото държавата е твърде необходима. Но у нас тя се е превърнала в престъпен синдикат. И основоположниците са БСП, които преди 30 години като партия-държава използваха именно държавата за така необходимата им трансформация на политическия капитал в икономически. Така я превърнаха в сицилианска република. Който и да дойде на власт, откъдето и да дойде, той ще е от някой клан на службите. Не разбирам тези протести - млади хора, вероятно не гледали филма на прехода, преход, който засенчва и филма "Имало едно време в Америка". А от тази декларация на американското посолство, която не става ясно до кого е адресирана и е куфар с двойно дъно, не звучи нищо по-различно от познатия исторически рефрен - Кралят е мъртъв, да живее кралят. Всичко тече и нищо не се променя.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                  Карането на кола е жестоко. Всеки който е катастрофирал тежко знае за какво става въпрос. Само човек дето не е виждал как умират хора при катастрофа може да каже че карането на кола е просто едно каране и е конспирация че е опасно.
                  Открийте 10-те разлики

                  Ако така разсъждават и протестиращите, дано Бог да пази България (казвам го въпреки че съм атеист), защото ни чака нещо много страшно, от което само някаква свръхсила може да ни спаси.

                  Страшно е когато един човек отрича действителноста, но когато хиляди хора го правят, не знам как да го нарека. Част от Българите сякаш са излезли от реалността, сякаш живеят в друга паралелна вселена.

                  Мога да опровергая това което си написал, но мисля че ще е толкова трудно, колкото да убедя хората които вярват, че Земята е плоска. Поради тази причина, няма да се занимавам.

                  Тъжно ми е за обикновените хора (подведени от такива като теб или разсъждаващи като теб), които излизат в момента на протести, противно на всякаква логика, чудя се що за човек трябва да си.... чудя се и не мога да си отговоря. Живота на тези хора ще е върху вашата съвест и върху съвестта на тези които разгарят безумните протести. Ние сме единствената държава в света, в която толкова много хора (като процент от населението) не вярват, че COVID 19 е реална болест, многократно по-опасна от ГРИП.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                    Няма никаква конспирация относно заболяването, конспирацийте са за това че Коронавируса е "едно леко по-леко от ГРИП заболяване", това е единствената конспирация.

                    Този вирус е жесток и всеки който се е сблъсквал сериозно с него, не си прави никакви илюзии, че вируса е лек. Да повечето хора го карат леко, но има 1% които умират и в този 1% има млади и иначе здрави хора, хора които никакъв ГРИП не може просто така да ги убие.

                    Аз лично съм учуден за Ники, защото преди доста време казаха, че се е подобрил... тази новина ми идва малко като гръм от ясно небе.
                    Карането на кола е жестоко. Всеки който е катастрофирал тежко знае за какво става въпрос. Само човек дето не е виждал как умират хора при катастрофа може да каже че карането на кола е просто едно каране и е конспирация че е опасно.
                    Открийте 10-те разлики

                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                      Вирус или не, лека му пръст на Ники Щерев.

                      https://www.24chasa.bg/sport/article/8811938

                      Баща му го изкара, но той........

                      p.s. Конспирациите ги оставям на вас.

                      Няма никаква конспирация относно заболяването, конспирацийте са за това че Коронавируса е "едно леко по-леко от ГРИП заболяване", това е единствената конспирация.

                      Този вирус е жесток и всеки който се е сблъсквал сериозно с него, не си прави никакви илюзии, че вируса е лек. Да повечето хора го карат леко, но има 1% които умират и в този 1% има млади и иначе здрави хора, хора които никакъв ГРИП не може просто така да ги убие.

                      Аз лично съм учуден за Ники, защото преди доста време казаха, че се е подобрил... тази новина ми идва малко като гръм от ясно небе.

                      Коментар


                      • Вирус или не, лека му пръст на Ники Щерев.

                        https://www.24chasa.bg/sport/article/8811938

                        Баща му го изкара, но той........

                        p.s. Конспирациите ги оставям на вас.
                        Last edited by Julius_BG; 15.07.2020, 11:45.

                        Коментар


                        • Темата върви на офф разбира се.

                          Нека и аз оффна.

                          Песничка за докторската мафия, Висоцки.

                          https://www.youtube.com/watch?v=YOe1TbFHBG8

                          "Доктор действовал во благо (жалко благо не мое )

                          Или будет мне диагноз, или будет приговор"
                          Last edited by Мачу Пикчър; 15.07.2020, 11:36.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            То да е само това. Поне на 5 места съм изял дървото .
                            Там се отървах с 1000-2000лв - семки.
                            На фондовата ми е най-голямата загуба - 30к €. Затова там НИКОГИШ. Колкото и изгодно да ми се струва.
                            Со имоти още не съм горял. Господ ми казва с това да се занимавам
                            Само 30к евро - ми добре си, какво се оплакваш, то почти всички, дето бяха на борсата около 2007-2008 загубиха поне по толкова, че и много директно се занулиха, та не се оплаквай. Успех с имотЯта

                            Ма да се върнем на темата - дйе са труповете на купове бе, къде са заразените, къде са сеещите зараза смъртожадни софиянци. Както се пее в една подигравателна песничка на агитка, видоизменена от мен - има ли ковидиоти? Има! Колко сте? Трима И става точно това, за което говорих - много сериозен ръст на тестовете (вероятно ще прескочат 5К на ден още тази седмица) на принципа на бъркоча - всички проби от едно семейство, дето ще ходи в лелеяната малякия се вземат накуп, прави се карашък и накрая всички се пишат положителни или отрицателни. Засега явно директивата е да се пишат отрицателни, ма гледаме мача, току виж сменили съдията на полувремето
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Ей, хазартен тип си ти, Ботич. Пак си се отървал. Къде си буташ гагата и ти да те питам.
                              То да е само това. Поне на 5 места съм изял дървото .
                              Там се отървах с 1000-2000лв - семки.
                              На фондовата ми е най-голямата загуба - 30к €. Затова там НИКОГИШ. Колкото и изгодно да ми се струва.
                              Со имоти още не съм горял. Господ ми казва с това да се занимавам
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                ха ха. съдружника, бях дал малко пари а той го движеше интернет залаганията и гавазите на черепа го пратиха в кома. Аз имах късмет че не бях там и избягах ни лук ял ни лук мирисал.
                                Дали НЯКОГА ще имам нещо общо с него?
                                Ей, хазартен тип си ти, Ботич. Пак си се отървал. Къде си буташ гагата и ти да те питам.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X