IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
    Млад мъж на 33 години почина от КОВИД-19, докато чакаше линейка


    Ако това е част от номерата на корона вируса (бързо влошаване и бърза смърт), нищо добро не ни чака.
    Цитокинната буря си я дават като един от начините по които убива вируса. А тогава нещата се случват много бързо.

    Коментар


    • Млад мъж на 33 години почина от КОВИД-19, докато чакаше линейка

      https://nova.bg/news/view/2020/10/31...9%D0%BA%D0%B0/

      Случаят е направо трагичен. Здрав прав младеж с корона, който я кара в къщи сравнително леко, изведнъж рязко се влошава. Звъни на 112, но линейката се бави 4 часа, през което време младежа умира.

      Това е нещо ново, което би трябвало да уплаши всеки. Леко и почти безсиптомно боледуване от КОВИД-19 от млади и здрави хора, след което внезапно влошаване и смърт буквално за 4-5 часа, което време е недостатъчно да дойде линейката.

      Ако това е част от номерата на корона вируса (бързо влошаване и бърза смърт), нищо добро не ни чака.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


        Доста хора имаме необходимост от компетентни мнения, като твоето, ако и да не разбираме докрай терминологията (и да не сме учили...)

        Понякога и аз решавам да изчезна и пак се изкушавам да погледна... Не, че нямам друга работа..., та за тая вечер и аз изчезвам...
        И малко хора да има, заради тях си заслужава. Аз също се уча, за всичко, най-вече от моята работа знания нови, това е задължително.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

          Изненадан съм, че не си схванала шегата в поста ми. Накрая имаше и
          Разбрах, че се шегуваш. Просто съм пропуснала да сложа емотикон в края на коментара си.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

            Амиии,щом пишеш у форма,значи съществуваш....Малко само ме плаши това,че можеш даже и да пишеш....Като за вирс,бая голям добитък трябва да си....
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Хубавото на виртуалното общуване е, че можеш да избереш на кого да отговориш и кой коментар да подминеш без внимание. Поне аз постъпвам по този начин.

              А ти ... прекалено много емоции вкарваш. Хич не е здравословно
              Наздраве!
              Наздраве! Приемам критиката, но така изглежда само! След секунда съм забравил. В нашите среди има циркове, навремето един от моите учители (не като студент, а като лекар вече, който тясно се специализираше) хвърляше и чупеше таблата с диагностични тестове, след секунда нищо му нямаше. Посредствеността и безхаберието не бива да се толерира. , това е залог за вдигане на летвата и никога да не си доволен от собствените си познания, а те новите неща зариват като самосвал. И то само в моята сфера, да останеш ферментирал на едно ниво си загубен. ....ти го знаеш по-добре от мен.
              Last edited by bulgarian lev; 31.10.2020, 22:56.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Извинете, моля! Но стане ли въпрос за утежняване, за да сме по-прецизни, правилно е да си употреби "предхождащи", вместо "съпътстващи". Когато става въпрос за неорганична и органична химия.
                Изненадан съм, че не си схванала шегата в поста ми. Накрая имаше и

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Ок, за да не те дразня се махам. Кефи се на компетентни мнения и претенции за незнание.
                  Нема да одиш никъде.
                  Тук ше морим страхливите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                    Амиии,щом пишеш у форма,значи съществуваш....Малко само ме плаши това,че можеш даже и да пишеш....Като за вирс,бая голям добитък трябва да си....
                    Еееее, тебе те знам от I-та "вълна", не се бях клонирал още.
                    ВрЪл поддръжник си на ПАНИКАТА.
                    Давай, можеш още. Викай равния и дезинфектанта за съпорт.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                      Написал съм съпътстващи, като утежняващи конспекта по биохимия.
                      Извинете, моля! Но стане ли въпрос за утежняване, за да сме по-прецизни, правилно е да си употреби "предхождащи", вместо "съпътстващи". Когато става въпрос за неорганична и органична химия.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                        Амиии,щом пишеш у форма,значи съществуваш....Малко само ме плаши това,че можеш даже и да пишеш....Като за вирс,бая голям добитък трябва да си....
                        Ми... мутации, майна...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Ок, за да не те дразня се махам. Кефи се на компетентни мнения и претенции за незнание.

                          Доста хора имаме необходимост от компетентни мнения, като твоето, ако и да не разбираме докрай терминологията (и да не сме учили...)

                          Понякога и аз решавам да изчезна и пак се изкушавам да погледна... Не, че нямам друга работа..., та за тая вечер и аз изчезвам...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

                            Открил си топлата вода. Н'еам време ви чета дитирамбите за и против, та на въпроса: Смяташ ли, че съществува"м"?!?
                            Амиии,щом пишеш у форма,значи съществуваш....Малко само ме плаши това,че можеш даже и да пишеш....Като за вирс,бая голям добитък трябва да си....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Глей го тоз дебил отгоре кви ги пише....мале, мале, матрял на 8-ма степен. Да съм учел, да ме приемат.
                              ТНМ, я ми кажи, мога ли да отказвам всякакъв контакт с подобни двукраки плондери у главата. Виж - и пример ми дава с Белгия и двамата с кислород...подобрение настъпило. За него случаят е ясен. То не вдява ако му заговориш за товар, рецептори - дори тези на пациента показват различия, а вирусът се захваща с комбинация от главен комплекс на тъканната съвместимост - MHC class II, ACE рецепторът има вариации, най-много е в клетките на тънкото черво, не на белия дроб и назофаринкса....тоя е от тези дето всичко му е ясно, само що не го е срам да изказва мнения когато не му е мястото даже да се регистрира.
                              Помни tnm, подобни всезнайковци има само у нас. Такива не видях никъде, в 3 държави работих. Това е опасно.
                              Хубавото на виртуалното общуване е, че можеш да избереш на кого да отговориш и кой коментар да подминеш без внимание. Поне аз постъпвам по този начин.

                              А ти ... прекалено много емоции вкарваш. Хич не е здравословно
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                                Дай да не се захващаме с непознати за теб теми. Подразних се от компетентните ти мнения и претенция за знания.
                                Ок, за да не те дразня се махам. Кефи се на компетентни мнения и претенции за незнание.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X