IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Ако зависи от Бота ще набие каскета и ще стане болшевик за 3 дена, за кво му е интелигенция, после ще плачка още по-горчиво.
    За измамниците е точно такова действието.
    Ето вирусчето доказа че американската търгашка система на здравеопазване е КАПУТ.
    Трябва здравето на хората да е държавна политика както си го пише в конституцията на БГ, предполагам че и навсякъде другаде.
    Това не са домати дето може и да не си ги купиш ако ти се видят скъпи
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
      Има един съществен въпрос - може ли да бъде злоупотребено с ваксина? Бият ти ваксина за вируса, а в същото време семето ти става на мармалад и освен за зимнина, за друго да не става.
      Ако Ковид го прави това нещо и ваксината ще го прави,принципът на направа на ваксаните е да се вкара в организма малко количество зараза
      за да може организмът лесно и без проблем да се пребори с нея и при среща с истинската зараза да я атакува и отхвърля.

      Коментар


      • Има един съществен въпрос - може ли да бъде злоупотребено с ваксина? Бият ти ваксина за вируса, а в същото време семето ти става на мармалад и освен за зимнина, за друго да не става.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
          Никой няма да си сложи главата в торбата с подобно нещо, което е и невъзможно. Чети вчера дадпх обширен пост за ваксините. Матряла не знае какво е ваксина и как действа, как се получава, кои са усложненията, и на какво се дължат. И колко са редки, единични и то локални.

          Дори в Китай ваксината няма да е задължителна, те го казаха това нещо още от сега, че няма масово да поставят ваксината на всички.

          В България първо да си я сложат разни Мангъровци и другите невярващи във вируса, аз ще изчакам няколко години, преди да си я сложа, ако наистина е ефективна и няма странични ефекти.

          Не вярвам на АстраЗенека и други подобни, които през 5 дни ни информират колко им била добра ваксината за да им се вдигат акциите на борсата. Забелязал съм че винаги когато някой се хвали толкова много предварително, после се оказва, че за нищо не става.

          Разработчиците на ваксини не ги харесвам, не бих използвал нещо от фирми които не харесвам и се съмнявам в техния морал. Както има една приказка, "доверието се губи лесно, а се печели трудно". Много ще бъде трудно разни алчни корпорации да ми спечелят доверието, особено от фармацевтичната индустрия и особено когато всичко е направено само за пари.

          Не съм антиваксър, но да ми слагат експериментална ваксина направена набързо за няколко месеца, не мерси. Преди да дойде КОВИД 19, същите тия ни обясняваха колко трудно се прави нова ваксина или лекарство и че трябвали 10 - 15, че понякога и 30 години, а после ми правят ваксина за няколко месеца.



          Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

          Aххахаха...абе едно време и аз съм бил чипиран...никой ли не помни "имунизационния паспорт" - няколко страници в картона, където пише кои ваксини са ти набивани? Сега изчезнаха картоните, всеки има по 5-6, в които нищо не пише. Още едно нещо, което го имаше готово преди 15 години за цифровизация. Ама тц - пак не може да се крадне.
          Аз още си го пазя картона от едно време... но те нали казаха, "няма нужда от тия картони с лични лекари е по-добре... ще имате "лично отошение"" ... а то какво стана (личните лекари са повече "писатели" отколкото лекари". Медицината в България в момента е на ниво 0.... да не говорим за хигиената... хигиената в нашите болници е... пази Боже да не попадаш там... (то от каквото и да си болен, все ще срещнеш нещо от което да умреш) .
          Last edited by Xman1; 15.11.2020, 02:35.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
            Конституция на Република България Чл. 29. (2) Никой не може да бъде подлаган на медицински, научни или други опити без неговото доброволно писмено съгласие.
            Аз не съм съгласен бочко тиквата да си прави експерименти на мой гръб? Кво, да се обърна към конституционния съд ли, да го свали от власт?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение

              Не очаквах подобни глупости от лекар. Т.Н.чипиране ще е сертификата за ваксинация
              Aххахаха...абе едно време и аз съм бил чипиран...никой ли не помни "имунизационния паспорт" - няколко страници в картона, където пише кои ваксини са ти набивани? Сега изчезнаха картоните, всеки има по 5-6, в които нищо не пише. Още едно нещо, което го имаше готово преди 15 години за цифровизация. Ама тц - пак не може да се крадне.
              Една приятелка, като замина в немачко да става лекар, беше голяма драма, че на изследванията преди да почне работа, и бяха казали че е болна от туберкулоза. Докато си изрови/преведе/легализира картона с ваксинациите, бая се беше препотила - 5г учене, и накрая "не може".

              Това иска да прави европата - единен стандарт за тая хартия. Не да ви я набива "онлайн" в дупенцата с 8 цолова инжекция.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Че що само тях?! Ами съдиите, прокурорите и адвокатите?
                Я за по сигурно - цялата интелигенция, барабар с кулаците и фабрикантите!
                Ако зависи от Бота ще набие каскета и ще стане болшевик за 3 дена, за кво му е интелигенция, после ще плачка още по-горчиво.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                  Аз съм съгласен да ни ваксинират и чипират,поне ще спрат да ни пръскат със самолетите....Те сега малко се кротнаха,сигурно заради това ,че ни предстои чипиране,ама преди си беше направо ад.....Ама си мисля ,че на някои от самолетите нещо са им били повредени джипиесите,та като си ходех на село,дето в радиус от 50 км - я има ,я няма още едно населено място.....,ей голямо пръскане пръскаха ....През десет минути и някой самолет остави "ония дири"....Ама пък знам ли ,може и нарочно да са пръскали гората,та дърветата да се превърнат в Енти ли бяха ,Менти ли бяха....Нямам предвид Данчо-Ментата и обкръжение,а ония дървета от "Властелина" дето говореха и ходеха....Малиййй,както си ходя из гората и да ме подгони няк"во дърво,на всичкото отгоре - говорещо....Та...,затова -предпочитам чипирането,пред алтернативата да ме гони дърво....

                  ПП Мисля вече да пиша постове само от този род в темата....Май са много подходящи...Колеги,подсетете ме и за някое друго Зло,дето искат да ни го причинят Ония,та да си поразвихря въображението....
                  В днешния свят е изключително важно да се знае кой кой е. Сърдете се на Америка. Тероризъм, интереси, Европа подаде и още Кадафи каза след обвиненията за самолетния атентат над градчето Уокърби - нямаме нужда от война, вие сами ще си я докарате. И е бил прав. И не само тероризма, аз не съм против религиите, само срещу реакционните течения и тълкования, те са създадени за война, не за друго. А има слабости в демократичния свят, а се добави и свръхнаселение и природни закономерни катаклизми (аз ги знам, дали всички ги знаят?- съмнявам се). Появата на подобни вируси се учи от нас и даже Нат Географик още преди 10 години след свинския грип обясни как се случва, а и Епидемиологията отдавна предупреждава, ама Матряла гледа сериали, яде, пие и слуша сръбска музика ( и аз обичам много класически парчета), но чалга слуша масата, мозъчната му дейност е принизена до ежедневното оцеляване и как да мине метър.
                  Last edited by bulgarian lev; 15.11.2020, 01:21.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение

                    Общи приказки....Докторе!
                    Благодаря! Вашите са събрани накуп целенасочени дивотии, говорещи за нивото ви..Нищо лично, не се познаваме, но подобно мнение не мога да поддържам, а се старая да приемам критики по всяко време.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      90% от дофторите са шайка измамници и убийци. Мислите ли че ще ви се размине?
                      След правителствата вие сте следващите които ще измете гражданската война. А такава неминуемо ще има
                      Че що само тях?! Ами съдиите, прокурорите и адвокатите?
                      Я за по сигурно - цялата интелигенция, барабар с кулаците и фабрикантите!

                      Коментар


                      • Аз съм съгласен да ни ваксинират и чипират,поне ще спрат да ни пръскат със самолетите....Те сега малко се кротнаха,сигурно заради това ,че ни предстои чипиране,ама преди си беше направо ад.....Ама си мисля ,че на някои от самолетите нещо са им били повредени джипиесите,та като си ходех на село,дето в радиус от 50 км - я има ,я няма още едно населено място.....,ей голямо пръскане пръскаха ....През десет минути и някой самолет остави "ония дири"....Ама пък знам ли ,може и нарочно да са пръскали гората,та дърветата да се превърнат в Енти ли бяха ,Менти ли бяха....Нямам предвид Данчо-Ментата и обкръжение,а ония дървета от "Властелина" дето говореха и ходеха....Малиййй,както си ходя из гората и да ме подгони няк"во дърво,на всичкото отгоре - говорещо....Та...,затова -предпочитам чипирането,пред алтернативата да ме гони дърво....

                        ПП Мисля вече да пиша постове само от този род в темата....Май са много подходящи...Колеги,подсетете ме и за някое друго Зло,дето искат да ни го причинят Ония,та да си поразвихря въображението....

                        Коментар


                        • Много странна гледна точка. Ето в момента един човек взима всички решения и до къде ни докара това. Това което ще се случи следващия месец в България не е заради вируса а заради това че тъп материал избира тъп уона би диктатор

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Това чипиране ли го наричаш? Браво ве! За подобно нещо трябва информация и електроннобазирана информация в условия на пандемия. Нали утре братчеда ти най-малко ще иде в Нова Зеландия, Аржентина, Кипър, Тайланд...
                            Ти си мислиш че нищо не се знае за теб ли? Чипираха ви отдавна с телефоните, фейса и куп още соц мрежи, акаунтите които правиш. Ако не се плашиш от нещо това вече е факт с всеки един от нас. Иначе ще ти взривят кенефа с насочен взрив само на теб ако пожелаят. В кой век живеете бре, хора!
                            Не стига че сме се нароили като мравки по света ами и без контрол да се реем докато си изядем главите. Почнали сме, осъзнай го, нямаш време.

                            Извинявай, Равновесие, подскочих и поста беше към потребителя неон7 с поста под теб...
                            Общи приказки....Докторе!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                              Не разбирам защо в поста си цитираш мен. Аз съм твърдо за ваксините. Просто малоумното отиграване на пандемията от правителството ни ще я направи излишна за България
                              Поправих се и се извиних. Вж по-долу. Защото подскочих а четях твоя пост и там репликирах.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Още жертвите са малко и за това има невярващи, но като почнат да умират по 7000 души на седмица , което ще стане доста скоро и също както рязко намаля отричането на вируса когато всеки вече познава по няколко болни, така и рязко ще спрат конспирациите за ваксини когато всеки познава по няколко починали
                                Грешиш. Да си Матрял е съдба. Не можеш да мислиш (матряла, него визирам). Ще задълбочат теориите. Ще скачат искайки чудеса. Матрял се управлява само с диктатура, показаха ни го събития от последните 8 години. Ние сме (себе си изключвам категорично) нихелисти, конспиранти, критици на всички...самите ние правим същото...но понеже сме малки и не се виждаме сме ,,честни и правоверни", и на църква даже ходим по Великден...абе от всичко за показ само.
                                Last edited by bulgarian lev; 15.11.2020, 00:55.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X