IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

    Ама верно ли глобалистите искат поплацията на населението ПОНЕ да не расте,а ако е възможно - да се съкрати наполовина,нали?!Няма как да не искат това...А, кои са глобалистите?!Не са ли шефовете на мултинационалните,глобални компании и гравитиращите ,около тях политици....А какви са целите на една мултинационална компании?!Да продава повече ,на повече потребители......Е....,ако намалим населението наполовина ,на кого ще продават все повече,и все повече?!На белите мечки на Северния полюс ,или на пингвините на Южния полюс...?!
    Ако позволиш една лека корекция ... Същото количество пари може спокойно да се разпредели и сред половината население. Но ресурсите на планетата ще си останат наполовина повече.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

      Тука се е превърнало в седянка за раздумка на тройкаджии герпаджии.
      Човек, ти както и няколко тука сте фунционално неграмотни, не можеш да схванеш смисъла от текст на български език.
      Къде пиша за наполовина намаляване на популацията ?
      Говоря например за Африканските страни.
      Сомалия има 2.8% прираст и е със БВП $4.5 млрд.
      Е, може значително да се подстриже прираста (в това число и безплатно изтестване на новите ваксини) а от данните се вижда, че те не потребяват много западни продукти, няма да повлие съществено на мултинационалите компании.
      Мислете преди да пишете нещо, думите остават, излагате се публично.



      Ти беше решил да ни напускаш, да имаш време да се ровиш по форумите и учиш медицина, що се върна ?
      Тука няма да научиш нищо.
      Прав си.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

        Ама верно ли глобалистите искат поплацията на населението ПОНЕ да не расте,а ако е възможно
        Тука се е превърнало в седянка за раздумка на тройкаджии герпаджии.
        Човек, ти както и няколко тука сте фунционално неграмотни, не можеш да схванеш смисъла от текст на български език.
        Къде пиша за наполовина намаляване на популацията ?
        Говоря например за Африканските страни.
        Сомалия има 2.8% прираст и е със БВП $4.5 млрд.
        Е, може значително да се подстриже прираста (в това число и безплатно изтестване на новите ваксини) а от данните се вижда, че те не потребяват много западни продукти, няма да повлие съществено на мултинационалите компании.
        Мислете преди да пишете нещо, думите остават, излагате се публично.

        Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
        Ако борбата беше да се открие ваксина против ковид19,
        Ти беше решил да ни напускаш, да имаш време да се ровиш по форумите и учиш медицина, що се върна ?
        Тука няма да научиш нищо.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          А дали не си го ЗАСЛУЖАВАТ "докторите" с това че те гледат като 60лв на цяло. Мен 3-ма са отказвали да ме лекуват. А съм приет в БОЛНИЦАТА. Малко им е че съм ги псувал. Ако имах сили бих ги удушил. ДОбре че професор ДЕЛИЙСКА ми стана лекуващ лекар, че щях да ги изрина целия ИСУЛ
          Това е бойкоборисовата здравна система.
          И един адвокат от Свищов
          Адвокат: В Ковид отделението в Свищов е филм на ужасите

          В Ковид отделението тежко болните се обгрижват от кмета на града, който вече също е болен, и двама доброволци - икономист и кинезетерапевт, които правят почти всичко - мерят и свалят температура, свалят високо кръвно, изчисляват сатурация, включват апаратура и следят показанията. Разнасят и дават лекарства, пренасят болни и т.н. Наглежда ги единствената сестра, а как да лекуват получават инструкции по телефона от лекар. Да, звучи като някакъв филм на ужасите, някакъв хорър отвсякъде. Но за съжаление е абсолютна реалност.
          Само че Боко Тиквата и Курнелия ги обгрижва или Правителствена болница или военномедицинската. И ги лекуват професори, и то не един, ами цяла тумба. ВИП персони. В тях е властта.
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

            По-скоро ще имат типичните вредни странични явления на лекарствата (2-3 страници за повечето лекарства, четете ги).
            Фармацевтичната мафия няма да убие платежособните си златните си кокошки, поне във Европа, Северна Америка и Австралия, то и без това прираста вече не се увеличава с нужното темпо там.
            И ще си продължават стремежите си да разболяват хората, правейки ги вечен клиент.
            Естествено за Азия, Африка и Южна Америка ще има други, лоши ваксини и там очаквам такива изненади.
            Публично е изявено желанието на глобалистите, популацията на Земята ПОНЕ да не расте повече, понеже ресурсите са ограничени.

            В Правителствена Болница няма Ковид отделение, пак двойни стандарти.
            Ама верно ли глобалистите искат поплацията на населението ПОНЕ да не расте,а ако е възможно - да се съкрати наполовина,нали?!Няма как да не искат това...А, кои са глобалистите?!Не са ли шефовете на мултинационалните,глобални компании и гравитиращите ,около тях политици....А какви са целите на една мултинационална компании?!Да продава повече ,на повече потребители......Е....,ако намалим населението наполовина ,на кого ще продават все повече,и все повече?!На белите мечки на Северния полюс ,или на пингвините на Южния полюс...?!

            Коментар


            • Ако борбата беше да се открие ваксина против ковид19, всички медицински лаборатории, независимо в коя държава са, биха работили заедно, биха споделяли информация и концепции, и биха положили общи, обединени усилия, и вероятно щеше вече да има резултат. Но единствената борба е кой ще вземе парите, интерес в лекуването и предпазването ви НЯМА. И е очарователно грозно да се наблюдават и политическите и медийни стратегии, да се продаде Правилната ваксина, а не някаква друга, от която няма да дойдат паричките където им е мястото. Естествено, това е много мотивиращо да очаквам ваксината с доверие и нетърпение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
                Има един съществен въпрос - може ли да бъде злоупотребено с ваксина? Бият ти ваксина за вируса, а в същото време семето ти става на мармалад и освен за зимнина, за друго да не става.
                По-скоро ще имат типичните вредни странични явления на лекарствата (2-3 страници за повечето лекарства, четете ги).
                Фармацевтичната мафия няма да убие платежособните си златните си кокошки, поне във Европа, Северна Америка и Австралия, то и без това прираста вече не се увеличава с нужното темпо там.
                И ще си продължават стремежите си да разболяват хората, правейки ги вечен клиент.
                Естествено за Азия, Африка и Южна Америка ще има други, лоши ваксини и там очаквам такива изненади.
                Публично е изявено желанието на глобалистите, популацията на Земята ПОНЕ да не расте повече, понеже ресурсите са ограничени.

                В Правителствена Болница няма Ковид отделение, пак двойни стандарти.
                Last edited by распутин; 15.11.2020, 10:13.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
                  Има един съществен въпрос - може ли да бъде злоупотребено с ваксина? Бият ти ваксина за вируса, а в същото време семето ти става на мармалад и освен за зимнина, за друго да не става.
                  Добрютро!Не дали може ,а е 100 % сигурно ,че ще бъде злоупотребено с ваксината...Но то ще е избирателно- по нации....Ние ,българите сме в списъка...."Ония",дето ни пръскат със самолетите, знаеш ли откога са ни хвърлоли мерника....Само че - ние не вярваме във вируса и ще им покажем среден пръст...Само едно се моля - ваксината да не е безплатна....Щото ако е безплатна,изхождайки от от този български израз -"Шамар да е ,ама аванта да е" ,на бая българи семето ще им стане на мармалад....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
                    Има един съществен въпрос - може ли да бъде злоупотребено с ваксина? Бият ти ваксина за вируса, а в същото време семето ти става на мармалад и освен за зимнина, за друго да не става.

                    Едва ли чак по такъв начин ще злоупотребят, но могат съвсем спокойно да пуснат нетествана ваксина с хиляди странични ефекти и да ни обясняват колко е добра.

                    Та те излъгаха за маските най-официално, че не помагат, това беше най-голямата лъжа, лъжата на века.... та няма да излъжат и за други неща.

                    Маски се използват от 100 години, но всички проучвания са "противоречиви".... колко весело... не е ли?! Те за 100 години нямат единна позиция... но иначе за ваксината за КОВИД, всичко е 6... нищо че е от няколко месеца.

                    Лъжат разбира се, затова се създаде и цялото това недоверие, към всичко и всеки и затова част от хората не искат да спазват мерки, защото почувстваха че ги лъжат, но не успяха да разберат за какво ги лъжат.

                    Не всеки е длъжен да е специалист по всичко, да знае всичко да е професор по 20 науки. Как може да се вярва на ЦДЦ, СЗО и тн, при положение, че лъгаха като Бай Ганьовци, за елементарни неща.

                    Примерно лъжата за маските е супер елементарна и абсолютно всеки който е учил нещо и някога е носил някаква маска, знае че го пази и него.... но не, световните величия решиха да кажат лъжата на века и категорично да отхвърлят маските най-официално, после се чудят, защо няколко месеца не могат да убедят хората в обратното.



                    Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                    Ако Ковид го прави това нещо и ваксината ще го прави,принципът на направа на ваксаните е да се вкара в организма малко количество зараза
                    за да може организмът лесно и без проблем да се пребори с нея и при среща с истинската зараза да я атакува и отхвърля.

                    Може да са части от вируса или инактивиран вирус, не мисля че при КОВИД ваксините се вкарва жив вирус.

                    Но това не е проблема, проблема е съвсем друг, никой не знае до колко са безопасни тези ваксини, а на "гурутата" от СЗО не им вярвам, на разни фармацевтични гиганти жадни за пари, още по-малко.
                    Last edited by Xman1; 15.11.2020, 09:52.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      А дали не си го ЗАСЛУЖАВАТ "докторите" с това че те гледат като 60лв на цяло. Мен 3-ма са отказвали да ме лекуват. А съм приет в БОЛНИЦАТА. Малко им е че съм ги псувал. Ако имах сили бих ги удушил. ДОбре че професор ДЕЛИЙСКА ми стана лекуващ лекар, че щях да ги изрина целия ИСУЛ
                      Ако се движим по старата максима "каквото повикало, такова се обадило" няма да прокопсаме. Нужни са промени, а теб те бива да реорганизираш, затова вместо да изземваш работа на съдии и да раздаваш присъди може да свършиш значителна полезна работа за обществото, ако свиеш малко нихилизма, за сметка на позитивизма. Доколкото видях някъде, предложенивто за софртуер ел.рецепти или каквото беше - може да е добра насока.
                      Ps. Някога се колебаех дали да не ставам доктор и то с единствения довод да има повече полза от мен за хората, като гледам - ,доста алтруистични идеЙ
                      Last edited by precakanoto; 15.11.2020, 11:00.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        Не е лесно да се работи с хора д-р Лев. На мен това ми изглежда трудна част от професията
                        Матрял който си бие докторите...какво говори това.... - Че утре ще реве за свестни доктори
                        А дали не си го ЗАСЛУЖАВАТ "докторите" с това че те гледат като 60лв на цяло. Мен 3-ма са отказвали да ме лекуват. А съм приет в БОЛНИЦАТА. Малко им е че съм ги псувал. Ако имах сили бих ги удушил. ДОбре че професор ДЕЛИЙСКА ми стана лекуващ лекар, че щях да ги изрина целия ИСУЛ
                        Last edited by bota156; 15.11.2020, 09:18.
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          Покрай всички тунеядци и мерзавци то и счетоводителите които ги обслужват, могат да закачат по някое обвинение
                          Даже и метачите в офисите, които са последният страж на истината. Защото те замитат всички проблеми под дивана и ако го отместиш, ще видиш историческата драма на обитателите, обвита в паяжина и сбутана към перваза.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Благодаря! Вашите са събрани накуп целенасочени дивотии, говорещи за нивото ви..Нищо лично, не се познаваме, но подобно мнение не мога да поддържам, а се старая да приемам критики по всяко време.
                            Не е лесно да се работи с хора д-р Лев. На мен това ми изглежда трудна част от професията
                            Матрял който си бие докторите...какво говори това.... - Че утре ще реве за свестни доктори

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                              Че що само тях?! Ами съдиите, прокурорите и адвокатите?
                              Я за по сигурно - цялата интелигенция, барабар с кулаците и фабрикантите!
                              Покрай всички тунеядци и мерзавци то и счетоводителите които ги обслужват, могат да закачат по някое обвинение

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                                Ако Ковид го прави това нещо и ваксината ще го прави,принципът на направа на ваксаните е да се вкара в организма малко количество зараза
                                за да може организмът лесно и без проблем да се пребори с нея и при среща с истинската зараза да я атакува и отхвърля.
                                Говоря за злоупотреба, за умишлено действие, за някаква скрита поливалентност.

                                Коментар

                                Working...
                                X