IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Ммммдам докато не почнат да падат по улиците в Англия. Дайте им две три седмици на поданиците на короната и им гледайте сеира. Невежеството е бич. Ще го научат по трудния начин.

    Чета Ви с интерес. Вие ще изчезнете оттук заедно с коментарите си, когато положението стане още по-напечено.
    В англия ще пробват high risk high reward стратегия със всички над 70 вътре за 12 седмици + хронично болните и родилките и останалите който оцеле оцелее за стаден имуните - поне за сега

    А и ви написах че са станали толкова полит коректни че не могат на никой да кажат нищо ако не е бял (както полицеиския шеф призна че знаят за груповите изнасилвания от пакистански мигранит от 15 години ама никой нищо не е направил за да не ги обвинят в расизъм) та на али и мохамедката ще им забранят религиозните събирания щото е карантина ....
    Last edited by marketleverage; 17.03.2020, 14:13.
    mWPCloud.com

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
      И едно друго мнение.
      И, не, не съм привърженик на конспирациите. Просто знам, че парите и властта са силен мотив.
      https://thebulgariantimes.com/корона...I7Rccyx1bzrUAw
      Първоизточникът е качествен и авторитетен, благодаря.

      Гледам да търся източниците на информацията, с която се храня, а тъй като Булгариан Таймс се смята за доста одиозно издание, се поразрових.
      Академик Павел Воробьов (Воробьев на руски) има впечатляваща практична и академична биография, лекар на поле при Чернобилската катастрофа, откривател на кръвната плазмофореза като метод за спасяване на хора със синдром на дълго престояване под голяма тежест, налягане; сравнително наскоро уволнен от катедрата по гериатрия и хематология една от най-големите болници на Русия, която водел, за остра критика на здравната реформа на страната.

      Негови думи от Б. Таймс: Коронавирусът е лъжа от световен мащаб, ситуацията е напълно измислена. Има само локална, по-рано неизвестна болест.
      Който иска да чете нататък сам.

      А ето на руски и първоначалния източник с негово интервю: https://aif.ru/health/life/feyk_vsem...5GEvi4MsCqjq38
      Last edited by Николайко Перник; 17.03.2020, 13:45.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Да не е колега
        Да

        Коментар




        • Изведох кучето навън тази сутрин, времето е хубаво.
          Въпреки че си бях отпечатил атестацията за излизане както го исисква МВР
          https://mobile.interieur.gouv.fr/con...erogatoire.pdf
          не срещнах никакъв полицай навън.
          Би трябвало да се махне този паднал стълб,
          който пречи на преминаването на линейките

          Коментар


          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

            Работи в стратегически сектор.
            Предполагам щеше да се радва на компанията ми.
            Да не е колега

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Без да се заяждам, но ти предполагаш, но той рзполага...
              Заяждаш се.
              Искаше още преди 10 дена да си остана у дома, а от 3 седмици е наложил по-строги санитарни мерки като дезинфекция още от входната врата.
              Единствено синът ми не е доволен от присъствието ми у дома.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                Работи в стратегически сектор.
                Предполагам щеше да се радва на компанията ми.
                Без да се заяждам, но ти предполагаш, но той рзполага...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  А мъжа ти кво ще каже.....
                  Работи в стратегически сектор.
                  Предполагам щеше да се радва на компанията ми.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                    Аз от един ден и ми е ОК. Страхувам се да не ми хареса твърде много.
                    А мъжа ти кво ще каже.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      А леля в къщи ли е?

                      П.П. Щот тя не само кръвното, ами и новото на кръвната захар може да ти качи
                      Мина 9......

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Сър Събев, нямам време за по-обстоен отговор, щото ми се налага да прецапам рова с крокодилите откъм северната страна на хабитатя, Затова на бързо ще ти цитирам по памет думите на един съфорумец, който сподели, че нас ни няма на голямата европейска софра от около 1396 година.
                        Наздраве!
                        Всъщност там където сме били, са се запътили и Британците. Като за начало с едно разпарчетосване. Подобно на България от 13 и до средата на 14 век . В момента светът се намира в периода от средата на 13 век когато завършва първи цикъл на икономическа и демографска експанзия в Европа след колапса на Римската Империя. След което смутни времена и разпадане на йерархични държавни структури дългогодишни войни , големия глад 1315- 1317 и накрая черната смърт, 1346 - 1353 когато населението в ЕВРОПА се редуцира наполвина. Там някъде се заражда Ренесанса докато в същото време ние попадаме под Османско владичество.
                        И този път нещата няма да са по различни, с основната разлика че Ренесанс няма да има. Но определено ще има Владичество
                        Пък като гледам и епидемиите нещо напъват.

                        Така че датата, която е дал Тракатрак е доста точна.
                        ПП. Ей ще му вземем хлеба.
                        Last edited by Todor Sabev; 17.03.2020, 13:46.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Да де, ама вчера университета във Валенсия проследи целия геном на вируса. А този сайт специално си е с проруска насоченост и си го чета с едно наум. Не са ми безпристрастни. Всеки тегли чергата към себе си.
                          Аз на китайците грам не вярвам. Никога не съм ги харесвала, За мен те са империята на злото.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            Стресът от затвореното пространство и паниката от евентуалното заразяване, могат да убият всеки, камо ли 80 г старци....
                            За съжление чух за възрастен човек, който е починал от стреса...
                            Аз съм от 2 дни вкъщи и качих кръвното ....
                            Аз от един ден и ми е ОК. Страхувам се да не ми хареса твърде много.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Стресът от затвореното пространство и паниката от евентуалното заразяване, могат да убият всеки, камо ли 80 г старци....
                              За съжление чух за възрастен човек, който е починал от стреса...
                              Аз съм от 2 дни вкъщи и качих кръвното ....
                              А леля в къщи ли е?

                              П.П. Щот тя не само кръвното, ами и новото на кръвната захар може да ти качи
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • За първи път можем да кажем че имаме адекватна политическа класа.Аз съм приятно изненадан от реда до момента в държавните органи и готовноста за твърди действия във времена на криза.Силно се надявам да преодолеем с възможно най-малко жертви епидемията.

                                Коментар

                                Working...
                                X