IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Аз съм солидарна. От моите данъци за България се реши на евро ниво да се дадат бая пари.

    Ето ти тука да четеш:
    https://ec.europa.eu/info/live-work-...es/bulgaria_bg


    И вместо да ме мадамосваш си извади главата от сферата на коспиративните теории и почни да мислиш критично.
    То ем други дават за него и пак недоволен
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      Като чета форума, не всички са станали...
      Но в тоя ред на мисли, амеба пишеща на комп, си е направо революция

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Като чета форума, не всички са станали...
        аз още съм на ниво неква междинна преходна форма между земноводни и влечуги и не съм еволюирал до по- висша форма
        Поразрови се в палеоботаниката и ще откриеш къв вид съм

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

          Майк тоя валяк дето е тръгна спиране няма.......Ако не стане търкане в средите дето го пуснаха..........
          Трагедия! Това е чиста форма на фашизъм! Такива изроди е имало само по Турско робство!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

            Благодаря ти за предложението но ОвЦъ не мисля на стари години да ставам.Но благодаря все пак........
            Никой не те кара да ставаш овца. Мисли. Мисли и пак премисляй. Щото и не всички конспиративни теории са 100 % верни. Отсявай ги нещата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Аз съм солидарна. От моите данъци за България се реши на евро ниво да се дадат бая пари.

              Ето ти тука да четеш:
              https://ec.europa.eu/info/live-work-...es/bulgaria_bg


              И вместо да ме мадамосваш си извади главата от сферата на коспиративните теории и почни да мислиш критично.
              Благодаря ти за предложението но ОвЦъ не мисля на стари години да ставам.Но благодаря все пак........

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                500 000 умишлено принудени да не работят да си гледат децата!?!?
                Кой ще плати масрафа. Ами ако работят в спиди, магазин, аптека примерно дето не става от вкъщи.
                Останалите 500 000 са по кръчмите - те каквото и да правят са фитка
                Ще останат на забавачница само тези които наистина не могат.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                  Ми ако имаш милиони милиарди маймуни да пишат непрекъснато на пишещи машини, все някоя някога ще напише Война и Мир.
                  , изключително точно попадение!
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение



                    Нещо си противоречиш

                    Хем нямат работа, хем без работа щели да умрат от глад.
                    500 000 умишлено принудени да не работят да си гледат децата!?!?
                    Кой ще плати масрафа. Ами ако работят в спиди, магазин, аптека примерно дето не става от вкъщи.
                    Останалите 500 000 са по кръчмите - те каквото и да правят са фитка
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Като чета форума, не всички са станали...
                      Ъхъм.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Мъдър арабин!
                        Не са глупави те арабите .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                          ся Лев да продължим нашта си дискусия .... обясни ми как с безкрайна поредица от случайни мутации на входа амебата е станала човек на изхода
                          Като чета форума, не всички са станали...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                            ся Лев да продължим нашта си дискусия .... обясни ми как с безкрайна поредица от случайни мутации на входа амебата е станала човек на изхода
                            Ми ако имаш милиони милиарди маймуни да пишат непрекъснато на пишещи машини, все някоя някога ще напише Война и Мир.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                              Еми мадам кой ще храни и плаща разходите на идващата вълна от 200-300-400 000 НОВИ безработни............Може би ти ще си солидарна и ще пращаш помощи за нуждаещите се?Или поне ще пратиш някое ойро за бъдещите походни кухни.........Които ще изникнат във всеки град............
                              Аз съм солидарна. От моите данъци за България се реши на евро ниво да се дадат бая пари.

                              Ето ти тука да четеш:
                              https://ec.europa.eu/info/live-work-...es/bulgaria_bg


                              И вместо да ме мадамосваш си извади главата от сферата на коспиративните теории и почни да мислиш критично.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                                Това е чиста форма на фашизъм, което наблюдаваме в момента!
                                Майк тоя валяк дето е тръгна спиране няма.......Ако не стане търкане в средите дето го пуснаха..........

                                Коментар

                                Working...
                                X