IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • бота изглежда като да е от ДПС платените тролове. Не знам защо му се връзвате, почти сигурно огромна част от това което говори са лъжи и опорни точки.

    Коментар


    • Е как да има желаещи?!
      Оня пуяк се скъса да се хвали, че давал 1000 лв, а днес гледам фишове на сестри със заплата 650лв.тва си е жива подигравка и всички ние страдам. Пуяка го пазят с дежурна линейка пред тях, а другите си мрат, като мухи в линейките, докато ги разказват между подготвените със всичко необходимо болници.
      Ние овчото стадо си заслужаваме изцяло съдбата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        Кой е виновен шепа медици(1000) да правят чудеса от храброст?
        За 6 месеца можеха да обучат 10 000 помощник сестри и санитари.
        Можеха да дооборудват 10 000 легла - къде кислород, къде стойки, нови матраци, асансьори. Организация за дезинфекция, преобличане. Сигурен съм че е допотопна
        И пак нямаше да струва 1млрд.
        Колко от това свършиха за 9 месеца?
        Да не говорим че похарчиха 5млрд а не 1!?!?!?
        Не могат да обучат щот нема желаещи. Всеки иска бакшиши да зема, доктор алибегов пък с бело иска да лекува. Затова сега сме първенци в Европа. Най-сетне европейски шампиони, сигурно щото само ние допускахме публика на стадионите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
          https://www.24chasa.bg/novini/article/9266205
          Чети, Ботич! Ама и асимилирай! Самочувствието, смелостта, реалността, благодарността, велики хора няма. Но има герои които знаят повече от мен и теб за тези неща.
          Кой е виновен шепа медици(1000) да правят чудеса от храброст?
          За 6 месеца можеха да обучат 10 000 помощник сестри и санитари.
          Можеха да дооборудват 10 000 легла - къде кислород, къде стойки, нови матраци, асансьори. Организация за дезинфекция, преобличане. Сигурен съм че е допотопна
          И пак нямаше да струва 1млрд.
          Колко от това свършиха за 9 месеца?
          Да не говорим че похарчиха 5млрд а не 1!?!?!?
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • https://www.24chasa.bg/novini/article/9266205
            Чети, Ботич! Ама и асимилирай! Самочувствието, смелостта, реалността, благодарността, велики хора няма. Но има герои които знаят повече от мен и теб за тези неща.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


              Мани го Ботича, леко се е пообъркал. Ако иде няма да иска да си тръгне.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар



              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                Ти пък, имаш ли представа изобщо какво е в Занзибар?
                Виж Зимбабве може, но в Занзибар може само да ахкаш от учудване.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                  Имат си стара закачка с Матеев...
                  ​​
                  Стоплих, сетих се че Матеев е Габровец в тая тема. Пък може да си е Габровец човека.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Мчи аз без маска влизам там - то за 2 мин 1 път седмично. Толко съм бръз, че вируса не мой се залепи за мен.
                    На тиквата нема как да му дойде толкова гениална идея. От нея милиони не мое изкара.

                    Имам един въпрос - аржентинците малоумни ли са че се събраха 1-2 МИЛИОНА на погребението на МАРАиДОНА. Там нямат ли противоепидемични мерки? И какъв инищожителен ефект ще има. 100к заразени, 1млн или хич?
                    Видя ли ги как минават един по един с маски покрай саркофага. И то на дистанция. А в Неапол видя ли италианците за които дон Диего е Господ.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Кой беше тоя?
                      Имат си стара закачка с Матеев...
                      ​​

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                        И то е?
                        Ще го запазя за себе си. Не му е тук мястото да го коментирам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Ако умен човек, говори/върши глупави неща, то неминуемо възниква въпроса за мотивацията му. Дълго време смятах, че този е професионален трол, но впоследствие намерих по-логично обяснение.
                          И то е?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Ако бех на местото на Тиквата за твое село специално всяка вечер бих организирал лекции в хоремага без маски и ти главен лектор.
                            Мчи аз без маска влизам там - то за 2 мин 1 път седмично. Толко съм бръз, че вируса не мой се залепи за мен.
                            На тиквата нема как да му дойде толкова гениална идея. От нея милиони не мое изкара.

                            Имам един въпрос - аржентинците малоумни ли са че се събраха 1-2 МИЛИОНА на погребението на МАРАиДОНА. Там нямат ли противоепидемични мерки? И какъв инищожителен ефект ще има. 100к заразени, 1млн или хич?
                            Last edited by bota156; 27.11.2020, 23:14.
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                              Не е глупав, напротив, така му е угодно да плещи и не е искрен дори към себе си. Преценил съм го отдавна.
                              Ако умен човек, говори/върши глупави неща, то неминуемо възниква въпроса за мотивацията му. Дълго време смятах, че този е професионален трол, но впоследствие намерих по-логично обяснение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Не ги знам кои са най-бедни. То май трябва бая да се разровим да изнамерим по зле от нас - еле в европа. Никога не съм се интересувал от бедняците, 10х че ме информира че зимбабве са най-бедни. Тия ли са с банкноти по трилиони? Объркал съм 2-та щата
                                Нищо де...все със З е...
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X