IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Я по-добре да не се ваксинират. Никого няма да карат насила. Казаха сто пъти. На какъв език да им го кажат. Който си иска се ваксинира и продължава да си работи, пътува. Остави ги параноиците да си пишат, като се опарят ще запеят друга песен. Лошото е че когато се париш се париш с близък човек, а не ти самия, може да нямаш време и възможност да го осъзнаеш.
    Докторе, винаги съм се чудил като какъв морал следва да имате, за да насаждате постоянно страх, параноя, шоГ и ужасТ? Не ви ли е поне мъничко срам, че с писанията си сте "убили" психически поевче хора, отколкото сте спасили, ако изобщо сте спасили някого? И после се сърдите, че ви викат "бялата мафия"...
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      това е по-добрият сценарий и накрая стаден имунитет. а ако болните са повечко ще има мутация, която не я лови ваксината и всичко е точно.
      Какъв стаден имунитет ви гони,за да има такъв ще умрат от 200-700 000 човека?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        това е по-добрият сценарий и накрая стаден имунитет. а ако болните са повечко ще има мутация, която не я лови ваксината и всичко е точно.
        Трактористе я да те питам тебе не се ли притесняваш ,, че кат си сложиш ваксината, после тва дето ти е в гащите мое да ти служи вече само да пикаеш с него ?? Поне си направил 2 деца да са ти живи и здрави, ама за юрдека ти е мисълта ми де, че вече нема да го дървиш и да радваш вече жена си и тя ще бъде тъжна и нещастна и незадоволена

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
          Или както казва проф. Чалъков - Категорично сега няма да си сложа ваксина, независимо от рестрикциите!
          След 2 години, когато има Протокол, необходим за всяка една ваксина с необходимите изследвания, тогава - Да.
          Ти ще си сложиш ли, ако проф. Чалъков си сложи?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

            Право в десетката! Не знам фармацевтите какво ще кажат в случая. Нищо чудно тая ваксина да е некво плацебо, да плащаме яко кинти за некъв глюкозен сироп разреден. Пък после на кой квото му е писано.
            Ваксина без изследвания върху различни групи - бременни, деца, болни от диабет, сърдечно болни, стари хора и редица други е като да стреляш срещу терорист в стая, пълна с жени и деца.

            Или както казва проф. Чалъков - Категорично сега няма да си сложа ваксина, независимо от рестрикциите!
            След 2 години, когато има Протокол, необходим за всяка една ваксина с необходимите изследвания, тогава - Да.
            https://www.youtube.com/watch?v=AeLbbwJ43ig

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              ами аз те питам как ще реагираш ако ти кажат
              не може летище, не може сърбия, не може румъния, не може македония, не може гърция не може турция не може кораб....

              приеми, че ако глобалистите са си наумили да правят това, което предполагаш това е най-лесният начин да принудят младите хора в един глобален свят да си 'щракнат' ваксината.

              за себе си знам какво ще направя .. интересно ми е такива като теб какво ще направят.
              Я по-добре да не се ваксинират. Никого няма да карат насила. Казаха сто пъти. На какъв език да им го кажат. Който си иска се ваксинира и продължава да си работи, пътува. Остави ги параноиците да си пишат, като се опарят ще запеят друга песен. Лошото е че когато се париш се париш с близък човек, а не ти самия, може да нямаш време и възможност да го осъзнаеш.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                Право в десетката! Не знам фармацевтите какво ще кажат в случая. Нищо чудно тая ваксина да е некво плацебо, да плащаме яко кинти за некъв глюкозен сироп разреден. Пък после на кой квото му е писано.
                Трябва да се отделят здравите от болните и виросоносителите и болните да се лекуват а здравите да се ваксинират
                и да се приключи с тая гадост.След това държавата налага строг мониторинг на тия дето искат да влязат в държавата
                болни ли са ,здрави ли са.Наште мангали от чужбина докараха заразата в страната.
                Last edited by Grosss; 03.12.2020, 14:56.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                  Право в десетката! Не знам фармацевтите какво ще кажат в случая. Нищо чудно тая ваксина да е некво плацебо, да плащаме яко кинти за некъв глюкозен сироп разреден. Пък после на кой квото му е писано.
                  това е по-добрият сценарий и накрая стаден имунитет. а ако болните са повечко ще има мутация, която не я лови ваксината и всичко е точно.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                    Не мога да разбера как ще почнеш масова васинация след като нямаш представа кой е здрав и кой болен?
                    Право в десетката! Не знам фармацевтите какво ще кажат в случая. Нищо чудно тая ваксина да е некво плацебо, да плащаме яко кинти за некъв глюкозен сироп разреден. Пък после на кой квото му е писано.
                    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      много яка закана, но колко хайдушки приказки сме слушали...накрая боеко е цар и на протестите малко хора.

                      по-добре помисли за схемата " 100 лева да ме ваксинираш с дестилирана вода" , а после даже може да съдиш пфайзер ако се заразиш


                      Аз отговарям само за себе си! Не отговарям за другите хора!

                      Не смятам, че ще се стигне до задължителни ваксини в БГ, но така или иначе, аз съм готов за всеки един сценарий!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                        Да се гордееш с това, че се чувстваш важен и значим, когато унижаваш някого, заради мнението му е твоя привилегия!

                        Аз го намирам за болестно състояние на душата!
                        ми той е психиатър бе како Съни и болестното състояние на душата му (душата му !?!?) е задължително условие, за да разбере как мислят неговите пациенти. Иначе ако е здрав психически как ще им емпатира и как ще им "влезе" в главите ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
                          .

                          сам трябва да оцениш, че логиката ти се пропуква отвсякъде
                          деца от 2 до 7 години не пренесят вируса
                          но деца от 7 до 18 пренасят страшната зараза
                          на всичкото отгоре дори при максимална дисциплина и спазване на мерки, тези от от 2 до 7 пак би трябвало да пренасят поне х3 ; заради множество фактори
                          и стигаме пак в началото, а именно, че така наречените локдауни, оказват влияние в разпростанението само във времето и то съвсем минимално.
                          много интересен тайминг и на нашия, така наречен локдаун. не е много трудно да събереш 2+2 , за да се досети човек , кога,защо и с каква тежест беше въведен
                          Аз не знам кой пренася и кой не пренася. Учените реално и те не знаят, защото за да се тества подобна теория трябва контролирано да заразяват деца и да видят дали и колко ще развият симптоми и дали тези които не развият симптоми са заразни или не.

                          Така че по този въпрос съществува пълно неведение. Поради тази причина и просто игнорирам това незнание и гледам само разликите в ситуациите. Ако дадена разлика се набива на очи и се повтаря много често, то е доста вероятно тя да е причината. Основната разлика между източна европа и западна европа пролетта бе дали децата са спрени или не от училище. В държавите където бяха спрени нямаше ескалация на случаи. В държавите където ходеха имаше ескалация. Държавите в които бяха спрени от училище пролетта и тръгнаха есента имаше ескалация

                          не съм успял да намеря друга причина за разликата в заразяванията в Иизточна и Западна европа през пролетта. Ако намериш нещо друго ок.

                          Коментар


                          • Значи какво нещо е човешкото битие ... ваксини (една) се разработват години, после поне 5 се наблюдават за странични ефекти, малформации, дефекти при раждания, едно-друго.
                            ​​​​​​
                            Само при мегачумата пет-шест ваксини станаха готови за 8 месеца, минали по два-три етапа наведнъж, одобрени и вече произведени.

                            Да няма някаква намеса свише в тази скорост, по-бърза от рекордите за най-претупан скалъпен медикамент досега?

                            Тъпо е, когато конспирациите от март станат реалност през декември, ама живот. Ще го живеем. На Шушана й светеше лампичката, но на обикновения човек така и не му светна какво му разиграват пред консуматорските отегчени очи.

                            Хубавото е, че поне етапа с Ковид е към своя край. Е, не следва нищо добро, но поне някакво разнообразие да има.

                            Коментар


                            • Не мога да разбера как ще почнеш масова васинация след като нямаш представа кой е здрав и кой болен?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                                Да се гордееш с това, че се чувстваш важен и значим, когато унижаваш някого, заради мнението му е твоя привилегия!

                                Аз го намирам за болестно състояние на душата!
                                Ще ми вземеш хляба ей! Освен да ти го върна, като стана педикюрист...

                                Коментар

                                Working...
                                X