IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

    По-зле от калинките са само калинките без точки
    Това да не са тия,дето си мечтаят да се наместят на местата на ония с точките,та белким и на тях да им лепнат по някоя точка....
    Last edited by retro_69; 06.12.2020, 17:23.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Да, скрит еволюционен сценарии е, за премахване на антиваксъри
      Ей соросоиден миньон, ти специално гледай да не пропуснеш да си от първите, които ще се ваксинират!

      Аз съм ОК, да проверим края на историята....

      Коментар


      • Top EU Scientist Warns COVID-19 Vaccine Linked To Sterilization of Womenhttps://www.infowars.com/posts/top-eu-scientist-warns-covid-19-vaccine-linked-to-sterilization-of-women/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

          Тролче бойковско, тука ни засягат свободния избор на движение и не само.
          Отделно, никой не поема отговорност за ваксините, защо ли ?
          Правиш ли разлика ?
          Правя,правя....Крайно време беше да се кротнете с тоя свободен избор на движение....То не бяха екзотични ,то не бяха еротични,то не бяха кулинарни пътешествия... И ето - на ,дотътрихте ни мазен китайски вирус,да му берем гайлето....Ай гиди,скитни със скитните ви..

          Коментар


          • Да, скрит еволюционен сценарии е, за премахване на антиваксъри

            Коментар


            • Много се филмирате с тези ваксини!

              Няма как да бъдат задължителни и просто ще ви пръднат на К*РА!

              Ако смятате, че могат да бъдат задължителни и едва ли не, че армия ще ви стреля ако нямате ваксина, то ако това е така, представете си какъв би бил живота на подобно място? Концлагер или нещо повече? Ако приемете подобно безумие, че е възможно, то какво пречи да има закон, че могат да ви изнасилят децата или жената, или, че вие самите трябва да пуснете на някой политик... просто гласуван закон нали явно всичко може, защо да не може и това? Щом може задължителни ваксини!

              Ако един подобен сценарий е възможен, то вие нямате място в подобна страна, просто сменяте страната!

              Иначе като гледам, че предимно идиотите са големите фенове на ваксините(тези, които ще слагат), вече започвам да се чудя, дали това не е някакъв скрит еволюционен сценарий...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                Ти не беше ли срещу Боко и "калинките"?!Щото....,гореизложеното ти мислене е хард "калинкинско" - схеми ,игри ,врътки,връзки,подкупи ,компромати,натиск - с цел ,постигане на нещо си,без значение, какво...Лошо нема....Това си и твой избор...По-забавното ми е ,че наблюдавам и доста други хора с подобен тип мислене,па в същото време се възмущават на Боко и "калинките".... Интересно,много интересно....
                По-зле от калинките са само калинките без точки

                Коментар


                • [QUOTE=retro_69;n3687290]

                  Ти не беше ли срещу Боко и "калинките"?!Щото....,гореизложеното ти мислене е хард "калинкинско" - схеми ,игри ,врътки,връзки,подкупи ,компромати,натиск - с цел ,постигане на нещо си,без значение, какво...Лошо нема....Това си и твой избор...По-забавното ми е ,че наблюдавам и доста други хора с подобен тип мислене,па в същото време се възмущават на Боко и "калинките".... Интересно,много интересно....[/QUOTE

                  =================================

                  Пич не завися нито от Боко нито от политически партии, аз съм анархист и съм против всички партии.. В живота винаги съм се оправял така, плащам и нещата ми се уреждат за отрицателно време. Или с услуга срещу услуга с правилните и точни хора. България е малка и през 5 човека всеки се познава с всеки и всеки може да стигне до всеки. Всеки е човек на някого и всеки прави услуги на някого, в повечето случай + съответната сума.

                  Но за свободата си да не сложа ваксина съм готов да платя колкото е необходимо.
                  Last edited by Асо Пика; 06.12.2020, 16:46.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                    По-забавното ми е ,че наблюдавам и доста други хора с подобен тип мислене,па в същото време се възмущават на Боко и "калинките".... Интересно,много интересно....
                    Тролче бойковско, тука ни засягат свободния избор на движение и не само.
                    Отделно, никой не поема отговорност за ваксините, защо ли ?
                    Правиш ли разлика ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                      Който не иска ваксини се спасява поеденично и както може. Аз лично няма да се ваксинирам нито жена ми нито детето. Детото си ходеше и на градина, сега и на училище без ваксини. ОФИЦИАЛНО е ваксинирано и вписано в картоните. Знайш как става номера. Ся с короната играта ще загрубее, ценоразписа се променя, тарифите се вдигат и повече пари ще се дават, то е ясно. Затова от сега съм приготвил за мен и семейството ми паричен фонд "антиваксини" с 10 000 лв. Имам пари но ги въртя в бизнеса, затова целта ми е до лятото догодина във фонда да има минимум 20 000 лв. Ще се дадат на правилния човек, джипи, доктор или който е. Ако трябва ще дам и 30 бона. С пари всичко се купува. 30 бона са адски много пари за такава услуга. Ако трябва ще си купя и правилните връзки. Познаваам кой продава и осъществява правилните връзки. Ей така също случайно познавам човек, който има отвратителни компромати срещу 2 джипита, ако ги изкара джипитата ще се обесят от срам и страх. Познай дали тия джипита няма да свършат тая услуга дори и без пари ......
                      Ти не беше ли срещу Боко и "калинките"?!Щото....,гореизложеното ти мислене е хард "калинкинско" - схеми ,игри ,врътки,връзки,подкупи ,компромати,натиск - с цел ,постигане на нещо си,без значение, какво...Лошо нема....Това си и твой избор...По-забавното ми е ,че наблюдавам и доста други хора с подобен тип мислене,па в същото време се възмущават на Боко и "калинките".... Интересно,много интересно....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

                        Не четеш ли? Ще има единен централизиран регистър на ваксинираните...И антиваксърите, да си одат далома и у гурЪтЪ!
                        Дипломите на ВУЗовете също всяка година се записват и паралелно във МО.
                        Как пък толкова фалшиви има, ама и официално регистрирани де, 1/4 от Герп са със такива и не само, аз познавам двама души.

                        Лекарите крадат всякакви скъпи лекарства, дрога.

                        Пенсии с години се получават на умрели вече хора.
                        Крадат се органи, нелегални аборти.
                        Ако нашите не се навиват, в друга, бедна държава ще ти напишат каквото искаш.

                        Винаги има слабо звено в една система, не се излагай.
                        Ако ли пък е толкова невъзможно, съмнявам се за което, ще си сложа в Унгария руска такава, само за документа.

                        Засега, тези под 16 год няма да ги ваксинират (пази боже и това остана), ама Файзер почва изпитания върху 12-16 год тези дни.
                        Отделно, не е много ясно всяка година ли ще се набутвам или само веднъж, без значение голямо.
                        Last edited by hazard; 06.12.2020, 16:38.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

                          Предполагам всяка ваксина ще има сериен номер, ако ли не - по-добре.
                          Абе, ще видим какво ще правят богатите и известните, ще му намерим колая.
                          Срещу някаква сума, едно ГП би те вкарало в регистрите.
                          Колко ижким слепи и инвалиди има, а те са здрави хора в БГ ????
                          А се минава 5 членна комисия ....
                          Който не иска ваксини се спасява поеденично и както може. Аз лично няма да се ваксинирам нито жена ми нито детето. Детото си ходеше и на градина, сега и на училище без ваксини. ОФИЦИАЛНО е ваксинирано и вписано в картоните. Знайш как става номера. Ся с короната играта ще загрубее, ценоразписа се променя, тарифите се вдигат и повече пари ще се дават, то е ясно. Затова от сега съм приготвил за мен и семейството ми паричен фонд "антиваксини" с 10 000 лв. Имам пари но ги въртя в бизнеса, затова целта ми е до лятото догодина във фонда да има минимум 20 000 лв. Ще се дадат на правилния човек, джипи, доктор или който е. Ако трябва ще дам и 30 бона. С пари всичко се купува. 30 бона са адски много пари за такава услуга. Ако трябва ще си купя и правилните връзки. Познаваам кой продава и осъществява правилните връзки. Ей така също случайно познавам човек, който има отвратителни компромати срещу 2 джипита, ако ги изкара джипитата ще се обесят от срам и страх. Познай дали тия джипита няма да свършат тая услуга дори и без пари ......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

                            Не четеш ли? Ще има единен централизиран регистър на ваксинираните...И антиваксърите, да си одат далома и у гурЪтЪ!
                            Дам, ще си се возя с Ската а овцата ще се плези в метрото хаха.. абе шматко с пари всичко става..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

                              Предполагам всяка ваксина ще има сериен номер, ако ли не - по-добре.
                              Абе, ще видим какво ще правят богатите и известните, ще му намерим колая.
                              Срещу някаква сума, едно ГП би те вкарало в регистрите.
                              Колко ижким слепи и инвалиди има, а те са здрави хора в БГ ????
                              А се минава 5 членна комисия ....
                              Не четеш ли? Ще има единен централизиран регистър на ваксинираните...И антиваксърите, да си одат далома и у гурЪтЪ!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Аз мога да ви кажа какво вече се прави. .....

                                , ако не е ваксинирам. Като не се ваксинираш пътуваш с кола.....,...

                                Потвърждавам!

                                И на мен така ми каза един "фактор" сред високите етажи : ако не се ваксинираш - пътуваш с кола, а ако си ваксиниран - със слон!


                                Коментар

                                Working...
                                X