IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Ми колкото и да не ми се иска, статистиката показва точно това - вирус, създаден да убива, но не в големи размери, а само да всява паника, бялото население на богатите държави. И не ми излизайте с лафовете, че в Африка нямало лекари, та не регистрирали и т.н. - точно щото няма лекари, трябваше да мрат като мухи, ма не мрат, щото явно има нещо пипнато във вируса и той върви по бялото население, а подминава жълтурките и черните. Който е ходил по света, знае в каква мизерия живеят 90% от китайците (за индия няма да отварям реч) и 99.9% от африканците - Факултето минава за луксозен квартал на новобогаташи, сравнено с копторите там. И изведнъж китайците победили вируса!?!?!? И как моля ти се - с локдаун от две седмици - буахахаха, тези ли, дето живеят в кутийки като хлебарки и в градове с площта на Плевен има по 5 милиона души, дето са не гъз до гъз, ми и отгоре, с хигиенни навици на свине и т.н.

    Та затова и вървят теориите на конспирациите, щото всичко друго става доста нелогично - бръснач на Окам, кво да правиш
    Груец спри да се репчшиш бе човек?И не говори за Китай щото нито си бил там нито имаш абер как живеят китайците.Седни си на задника и не дърпай дявола за опашката.Казах ти да си по смирен.Дойде ли ти това чудо ти казвам че само за час просто ще се насереш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
      Тези дето отидоха в Занзибар е нужно да бъдат съдени ,защото внясят нови щамове ,да видим дали ще посмеят пак да ходят до там
      Само няма да пишеш глупости.Животът за здравите си продължава.Тва че аз съм дома и пием лекарства не може да значи яд и злоба срещу здравите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
        Тези дето отидоха в Занзибар е нужно да бъдат съдени ,защото внясят нови щамове ,да видим дали ще посмеят пак да ходят до там
        Бърза конфискация на жилищата им и последващо раздаване на 40-годишни мамини синчета.

        Коментар


        • Тези дето отидоха в Занзибар е нужно да бъдат съдени ,защото внясят нови щамове ,да видим дали ще посмеят пак да ходят до там

          Коментар


          • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
            Оффф... не се ли уморихте с тия теории на констипацията?...
            Ми колкото и да не ми се иска, статистиката показва точно това - вирус, създаден да убива, но не в големи размери, а само да всява паника, бялото население на богатите държави. И не ми излизайте с лафовете, че в Африка нямало лекари, та не регистрирали и т.н. - точно щото няма лекари, трябваше да мрат като мухи, ма не мрат, щото явно има нещо пипнато във вируса и той върви по бялото население, а подминава жълтурките и черните. Който е ходил по света, знае в каква мизерия живеят 90% от китайците (за индия няма да отварям реч) и 99.9% от африканците - Факултето минава за луксозен квартал на новобогаташи, сравнено с копторите там. И изведнъж китайците победили вируса!?!?!? И как моля ти се - с локдаун от две седмици - буахахаха, тези ли, дето живеят в кутийки като хлебарки и в градове с площта на Плевен има по 5 милиона души, дето са не гъз до гъз, ми и отгоре, с хигиенни навици на свине и т.н.

            Та затова и вървят теориите на конспирациите, щото всичко друго става доста нелогично - бръснач на Окам, кво да правиш
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Супер, и после поглеждаш -Беларус с 0 мерки има в пъти по-добри показатели от десетки държави с локдауни. После поглеждаш смъртността на милион - хопааа, ми ние сме в топ 10 на света, ако махнеш гибралтар и сан марино, които изкривяват статистиката, щото са много малки. После поглеждаш топ 50 по смъртност и виждаш, че в него има само една държава от Африка, и то щото в нея има бяло население - Южна Африка, а почти всички държави от ЕС са в топ 50 на смъртност на света. И логично ти изниква теорията на конспирацията, в която май няма нищо конспиративно. Теглиш една майна и продължаваш да си живееш живота на Женевското езеро, пардон, езерото в Дружба
              Е, ама разбира се, че малкото диктаторче е най-умният, всички са идиоти, вместо да забранят ковида като него, правят локдауни, болници, ваксинации, простотии само. Забрана на ковида, забрана за броенето на починалите от ковид и работата заспива.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Супер, и после поглеждаш -Беларус с 0 мерки има в пъти по-добри показатели от десетки държави с локдауни. После поглеждаш смъртността на милион - хопааа, ми ние сме в топ 10 на света, ако махнеш гибралтар и сан марино, които изкривяват статистиката, щото са много малки. После поглеждаш топ 50 по смъртност и виждаш, че в него има само една държава от Африка, и то щото в нея има бяло население - Южна Африка, а почти всички държави от ЕС са в топ 50 на смъртност на света. И логично ти изниква теорията на конспирацията, в която май няма нищо конспиративно. Теглиш една майна и продължаваш да си живееш живота на Женевското езеро, пардон, езерото в Дружба
                Хехе.. и ти ли спираш коне? https://www.facebook.com/petukpet/vi...1688076331068/

                Коментар


                • Оффф... не се ли уморихте с тия теории на констипацията?...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                    Пълно и безсрочно затваряне на училища, детски градини, театри и школи, съпроводено от безконтролно отваряне на барове, кръчми, чалготеки и прочие. Естествено университетите също да се затворят, занятията се преместват при Алибегов, изпитите при Коцето. За целта държавата не само им премахва ДДС-то, но им дава и субсидиите за ученици и студенти. Само така ще осигурим разцвет на българската икономика.
                    Супер, и после поглеждаш -Беларус с 0 мерки има в пъти по-добри показатели от десетки държави с локдауни. После поглеждаш смъртността на милион - хопааа, ми ние сме в топ 10 на света, ако махнеш гибралтар и сан марино, които изкривяват статистиката, щото са много малки. После поглеждаш топ 50 по смъртност и виждаш, че в него има само една държава от Африка, и то щото в нея има бяло население - Южна Африка, а почти всички държави от ЕС са в топ 50 на смъртност на света. И логично ти изниква теорията на конспирацията, в която май няма нищо конспиративно. Теглиш една майна и продължаваш да си живееш живота на Женевското езеро, пардон, езерото в Дружба
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Това е стар български обичай.Ти например какво предлагаш?
                      Пълно и безсрочно затваряне на училища, детски градини, театри и школи, съпроводено от безконтролно отваряне на барове, кръчми, чалготеки и прочие. Естествено университетите също да се затворят, занятията се преместват при Алибегов, изпитите при Коцето. За целта държавата не само им премахва ДДС-то, но им дава и субсидиите за ученици и студенти. Само така ще осигурим разцвет на българската икономика.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение
                        Нека се ваксинират тези, които се страхуват или попадат в така наречените рискови групи. За жалост в рискова група не попадат само хората на 70г, а и голяма част от тези на 35+ години, които имат метаболитен проблем, но за това никой не говори. Защо здрав човек е нужно да бъде ваксиниран, за да пази някой, който не е полагал никакви грижи за здравето си или просто защото някой друг е хипохондрик и се страхува. Същото не важи ли за всички гигантски мерки, които се взимат в така наречена "борба" с вируса!? Затваряме фитнеси, защо... има зелен коридор за възрастни, защо, като те не спират да сноват като зомбита по всяко време на деня във всеки по голям магазин. Ограничават младите хора, които биха могли да преминат през това по лесно, а оставят хората, които са най уязвими и държат отговорни младите, или по скоро им вменяват вина за това, че някой се е разболял
                        то не е задължително да се ваксинират
                        проблемът е, че шайката не управлява кризата и резултата е видим...
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Това е стар български обичай.Ти например какво предлагаш?
                          Уволнение и ниски цени, както се казаше в казармата. предлагам и да се експрориират всички имоти, освен моите, да ми ги продадат по два имота за левче и всички да ми плащат наем след това на пазарни цени, т.е. колкото аз определя.

                          А по темата - никакви мерки по микакъв повод, свързан с грипа. Дават ми да разпиша, че не им искам здравеопазването и пенсията и им харизвам цялата натрупана сума до момента и няма да им искам нищо в бъдеще, ако ме освободят от данъци и не ми слагат малоумни капепета и парцали на муцуната. Толкоз
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                            Баце е страхливец, не смее да затвори кръчмите и хотелите. Имахме избор между изолация и висока смъртност. Предпочетохме смъртността, но ще получим и изолацията.
                            Това е стар български обичай.Ти например какво предлагаш?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение
                              Бацето няма ли да разгони вече щаба. Омразния генерал дето виеше че идвало нещо с невиждана ярост. После сложиха кпп-та и ни третираха като животни с пропускателни листове. Що сега не слагат кпп-та. Щото умрелия пациент няма нужда от медицина, пенсия, осигуровки. Ще избрулят орехите от касата и после хас мукаре
                              Баце е страхливец, не смее да затвори кръчмите и хотелите. Имахме избор между изолация и висока смъртност. Предпочетохме смъртността, но ще получим и изолацията.

                              Коментар


                              • Бацето няма ли да разгони вече щаба. Омразния генерал дето виеше че идвало нещо с невиждана ярост. После сложиха кпп-та и ни третираха като животни с пропускателни листове. Що сега не слагат кпп-та. Щото умрелия пациент няма нужда от медицина, пенсия, осигуровки. Ще избрулят орехите от касата и после хас мукаре
                                търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                                Коментар

                                Working...
                                X