IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

    Таз теория е най-логична по логичния път на логиката. Естествено, най-богатите хора на света, които държат най-големите компании, като се събудят, първата им мисъл е да намалят населението на земята до 500млн, щот им е много любопитно кво ше стане като им намалеят приходите. Аз специално съм чувал че Сорос се надява с докарването на апокалипсис да свали цените на апартаментите в София че барем и той да се уреди с панелка в Манастирски Ливади.
    А не ви ли идва на акъла че и при хиляди загинали страха е за милиони. А който умее да управлява СТРАХА ще приеме закони които никога не могат да минат при мирни времена
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Италия - 220 заразени, 6 починали ...
      Май ще отнеме повече от прогнозираните няколко месеца да се уталожат нещата ...Подозирам, че паниката ще достигне своя връх когато се появят пърните случаи в Германия и Франция ...за САЩ не ми се мисли
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

        Прав си в критиката, но и ти не даваш.

        Обещавам да почна да запомням адреса на информацията и да го пускам. ​​​​
        Ето ти два линка. Не ги ли виждаш?!

        https://www.worldometers.info/coronavirus/

        https://docs.google.com/spreadsheets...view?sle=true#


        Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

        Ми не, аз обикновено не вярвам на разни индивиди по форумите дето си вадят цифри от някъде отзад. 3% е официалния процент смъртност според WHO:
        https://www.who.int/emergencies/dise...uation-reports

        WHO всичките са за уволняване, че дори и за по-строги наказания. Освен това 3% смъртност съвсем не е малко... знаеш ли колко хора са това в България ако дойде тук и се заразят примерно 60% от населението?!
        На всичко отгоре няма да са 3%, защото ние сме неадекватни във всяко едно отношение, имам предвид, политици, доктори, болници, че дори обикновените хора са абсолютно неадекватни. (почти всеки си се е затворил в някакъв негов измислен си свят и не живее изобщо на планетата Земя).
        Last edited by Xman1; 24.02.2020, 16:19.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

          Ми не, аз обикновено не вярвам на разни индивиди по форумите дето си вадят цифри от някъде отзад. 3% е официалния процент смъртност според WHO:
          https://www.who.int/emergencies/dise...uation-reports
          За съжаление Хромът ми иска достъп до моите неща на машината ми, а съм му отказал.
          Разбирам... PDF... Но защо държат да прочета доклада им, давайки своя Интернет адрес и хардуерното место? Не можаха ли да дадат И онлайн представяне?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

            Линкът ти не води към намярата ти 3%, а показва една обща страница на СЗО.
            Бъди по-коректен, дай пряк линк и къс цитат от там, ако може?
            Е тва е егати мързела. Ми кликни на първия линк дето показва репорта от 23-ти февруари. Още на първата страница има с големи букви броя потвърдено заразени и умрели. Надявам се че имаш калкулатор и няма да ми се караш че го няма наготово сметнат процента.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

              Ми не, аз обикновено не вярвам на разни индивиди по форумите дето си вадят цифри от някъде отзад. 3% е официалния процент смъртност според WHO:
              https://www.who.int/emergencies/dise...uation-reports
              Линкът ти не води към намярата ти 3%, а показва една обща страница на СЗО.
              Бъди по-коректен, дай пряк линк и къс цитат от там, ако може?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                0.3 - 1% засега и ще намалява.
                Не ми вярвайте, четете специализирани научни публикации.
                Ми не, аз обикновено не вярвам на разни индивиди по форумите дето си вадят цифри от някъде отзад. 3% е официалния процент смъртност според WHO:
                https://www.who.int/emergencies/dise...uation-reports

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

                  От къде ги взимаш тези проценти, само ти си знаеш. Нещо линк ще дадеш ли.
                  Прав си в критиката, но и ти не даваш.

                  Обещавам да почна да запомням адреса на информацията и да го пускам. ​​​​

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                    Смъртността е много малка за здрави хора от 5 до 45 год.
                    Не слагам и вероятността да се излекуваш.
                    Има много фактори които имат значение за процента на смъртност, примерно до колко е адекватно лечението, дали ще има кислородна бутилка и лекарства за всички болни и тн. Китайците примерно направиха специални болници за лечението на Коронавируса и тежките случаи се карат там.
                    Какво става ако няма достатъчно болнични легла и достатъчно грижи, процента на смъртност се покачва. В Китай починаха няколко относително млади доктори, които преди това са били здрави.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                      Смъртността е много малка за здрави хора от 5 до 45 год.
                      Не слагам и вероятността да се излекуваш.
                      Даже от 0 до 50 години.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                        0.3 - 1% засега и ще намалява.
                        Не ми вярвайте, четете специализирани научни публикации.
                        От къде ги взимаш тези проценти, само ти си знаеш. Нещо линк ще дадеш ли.

                        Аз така като ги смятам излизат около 10%, но да приемем, че не се знаят всички болни, но то и всички умрели не се знаят, та примерно да речем процента е по нисък, 4 - 5% в най добрия случай.

                        https://docs.google.com/spreadsheets...view?sle=true#

                        Коментар


                        • Смъртността е много малка за здрави хора от 5 до 45 год.
                          Не слагам и вероятността да се излекуваш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

                            ... келяв вирус с 3% смъртност ...
                            0.3 - 1% засега и ще намалява.
                            Не ми вярвайте, четете специализирани научни публикации.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение
                              Абе, в кой гаражен университет сте учили икономика? Каква инфлация те гони? Каква инфлация имаше 2008 златото като стигна $1900? Каква инфлация при измирането на 90% от населението на света за което говори другия гений. Покачването на златото не може и няма начин да е причина за инфлация. Инфлацията може да е причина за покачване на златото. Ако някое правителство толоз му тежи дълга и иска хиперинфлация може просто да си напечати кинти, няма нужда да си трепе населението.
                              Що се хабиш .... а не ги оставиш да се мъчат с гениалните си прозрения
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                                Никъде не съм казал че най-богатите хора на света са тези които управляват в сянка. За тези които управляват света в сянка, парите нямат никакво значение, защото те винаги могат да си напечатат колкото си искат. На тях други са им целите и идете, например може да се надяват да спрат глобалното затопляне, като намалят броя на хората... или някакви други неща.

                                Но това съвсем не означава че тази първа теория е истина, само времето ще покаже, възможно е вируса да е творение на природата. Затова изказах и моята втора теория, иначе общоприетата теория за мутирал вирус, всички я знаем.
                                Хубу че са влиятелни и че могат да си печатат пари и правят вируси. Само явно не могат да смятат и са пуснали келяв вирус с 3% смъртност дето малко трудно ще докара населението до 500млн.

                                Коментар

                                Working...
                                X