IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Боко оди и в цеха дето шият маски. Къде им маските. Трябваше по 2 лв дори да ги плащаме да ги има по площадите като мартениците, да имат достъп хората. До вчера твърдяха че нямат ефект, хубаво да ги носят само кихащи и кашлящи, сега изведнъж 5 бона глоба ако си без маска. И ги нема. Ми откъде да си вземат хората? Да се набият по аптеките, дето пак сигурно ги няма да си обменят вируси както трябва и после да нахлузят намордниците и пак смс-а, декларацията, акта за раждане и брачното свидетелство, удостоверението за наследници и пак няма да е достатъчно.
    Днес на входа в моя квартал гледам два полицейски джипа. Спират наред. Приготвих всичко - книжка, лична карта, служебна карта и му ги показвам. Той ме пита на арабски защо влизам в този квартал. Казвам му тук живея. Ама на личната ми карта не е този адрес. Джабала-бабала, не му разбрах всичко, пък и се направих че не го разбирам. Така му писна и ми каза да тръгвам.
    От утре ще си нося договора за наем, пише къде живея, за да нямам разправии.
    Номера е - не те разбирам, сори, не съм оттук (аз го разбирам чудесно), и изчезваш.
    Има на Юнона от големите модни къщи - пуснах линк от 2.50 почват

    https://www.junona.bg/%D0%9A%D0%BE%D...%80%D0%B8-75/?


    A може да си направиш импровизирана еднократна от кухненска хартия





    или от нещо друго напиши в youtube make mask
    Last edited by marketleverage; 30.03.2020, 23:31.
    mWPCloud.com

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
      Боката щял да тегли 10 милиарда заем. За две седмици парите в държавата май свършиха. Генералгоджи дали ще разреши на сметките да излязат?
      Ма то нищо не влиза
      ония ден как ръкомаха..., ама как бяхме най-добрите у Европата преди месец...
      почва се... кражбииии

      Коментар


      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

        Днес Мангъров каза една хубава приказка за маските - това е все едно да си сложите решетка на прозореца и да очаквате, че няма да влязат мухи и комари...
        Мангъров тотално бърка. Може да е добър като лекар, но на идея си няма от епидемии и статистика. Да си говори там за лечението на вируса, а не за превенцията, от която очевидно нищо не разбира.

        На него ли да вярвам или на половината Азия - всички съседи на Китай носят маски от ден 1 на тая гадост. Япония, Хонг Конг, Сингапур, Южна Корея. Всичките те имат много повече опит от Мангъров, щото са сърбали кашата на Китай от предни епидемии и знаят какво да правят. И е факт, че там заболели и починали са с 50-100 пъти по-малко от Европа.

        Така че айде моля, СЗО дето казва да не носим маски, Мангъров и други видни европейски експерти да си барат ушите. Предпочитам да вярват на хора с опит, на хора и практики (и държави) дето са се доказали в предишни епидемии и се доказват и в сегашната.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

          Думи, думи, думи.
          Те на са факти. Освен ако твърдиш, че лично си бил в пързалката при труповете.
          И да, нямам никакво доверие вече на медиите, особено на големи и държавни.

          А кака ти Селена "Окото на бурята" вероятно се прави на интересна с мълчанието си. Ше я чуеш след два-три дена жива и здрава.
          Аз съм убеден,че дори и да видиш труповете "на живо" ,със собствените си очи,пак няма да повярваш ,защото прадядо ти, цял ден е гледал жирафа и пак не е повярвал ,че жираф съществува ....Както мъдро е казал народа "Крушата не пада по-далече от дървото"....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

            Утре ще ти пратя един клип, макар че днес нещо ми се губи. Надявам се не са го изтрили.
            така е - хаос, паника и глоби...
            и после ....
            Айде аз го удрям на смях и се ядосвам точно 3 минути, ама това влияе на психиката на хората. Психически тормоз. Не бива така.
            Прати ми го. Ако имаш време обади се да се чуем, че на работа е пълна скръб. В 9 съм там. Хич не ебавам да ходя в 8. Едно и също часово време сме вече.
            Last edited by bulgarian lev; 30.03.2020, 23:14.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Боката щял да тегли 10 милиарда заем. За две седмици парите в държавата май свършиха. Генералгоджи дали ще разреши на сметките да излязат?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                Думи, думи, думи.
                Те на са факти. Освен ако твърдиш, че лично си бил в пързалката при труповете.
                И да, нямам никакво доверие вече на медиите, особено на големи и държавни.

                А кака ти Селена "Окото на бурята" вероятно се прави на интересна с мълчанието си. Ше я чуеш след два-три дена жива и здрава.


                CNN и Forbs и те са в конспирацията https://edition.cnn.com/2020/03/24/e...ntl/index.html



                https://www.forbes.com/sites/pascale.../#3cd8cc874d8b



                Знаеш добре че няма журналист който да проникне в охранявана от полиция морга и да снима вътре ако спазва етичен кодекс така че кадри от моргата няма как да намерим

                Обаче във видеото от статията на CNN има кадри от болница в Мадрид (потвърдено) с лежащи по земята в коридора... Явно при тях редовно става така при грип или са ги изкарали така хората като част от конспирацията

                mWPCloud.com

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Боко оди и в цеха дето шият маски. Къде им маските. Трябваше по 2 лв дори да ги плащаме да ги има по площадите като мартениците, да имат достъп хората. До вчера твърдяха че нямат ефект, хубаво да ги носят само кихащи и кашлящи, сега изведнъж 5 бона глоба ако си без маска. И ги нема. Ми откъде да си вземат хората? Да се набият по аптеките, дето пак сигурно ги няма да си обменят вируси както трябва и после да нахлузят намордниците и пак смс-а, декларацията, акта за раждане и брачното свидетелство, удостоверението за наследници и пак няма да е достатъчно.
                  Днес на входа в моя квартал гледам два полицейски джипа. Спират наред. Приготвих всичко - книжка, лична карта, служебна карта и му ги показвам. Той ме пита на арабски защо влизам в този квартал. Казвам му тук живея. Ама на личната ми карта не е този адрес. Джабала-бабала, не му разбрах всичко, пък и се направих че не го разбирам. Така му писна и ми каза да тръгвам.
                  От утре ще си нося договора за наем, пише къде живея, за да нямам разправии.
                  Номера е - не те разбирам, сори, не съм оттук (аз го разбирам чудесно), и изчезваш.
                  Утре ще ти пратя един клип, макар че днес нещо ми се губи. Надявам се не са го изтрили.
                  така е - хаос, паника и глоби...
                  и после ....
                  Last edited by maverik; 30.03.2020, 23:10.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

                    колкото по НЕ се спазват мерките толкова повече трябва да се затягат, примерите са че където всички носят маска доброволно от самото начало даже няма карантина


                    Мандръгов сега по гении от шефчето на китайското CDC (идеята е да не разпространяваш капчици слюнка пазиш тези наоколо) (иначе заради тъпите му изказвания може да умрат хора дето са му повярвали или някои да се тества с бърз тест (неразбрал какво показва всъшност бързия тест и кога те хваща) и да иде да види техните или баба си и дядо си и да ги довърши)



                    https://www.sciencemag.org/news/2020...scientist-says

                    списанието от 1880 до днес https://en.wikipedia.org/wiki/Science_(journal)
                    Утре ще ги прегледам..Благодаря!
                    Факт е и друго, ще трябва да намерим начин да живеем и с това.
                    Обаче, шофера ще продължава с къщите, а това не е добре.
                    Отделно вече те знаят тотално къде си. Скоро кеш няма да има, само цифрички и т.н.
                    Тато сутринта бе писал..., не че той е свободен, та това се превзема сега.
                    но тук, в България сме добре и по-добре ще станем!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
                      ​​​​​​Ти ми я покажи тази болница действаща, пълна с умиращи пациенти на конвейр - от едната страна изсипват самосвалите болни, от другата страна същите самосвали товарят с трупове с курс към река Хъдзън.
                      Ама много си нетърпелив, колега! Потрай няколко деня...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        Прав си, всичко е манипулация. А в "Сентръл парк" строят някакъв атракцион. Или е скаутски лагер...
                        https://btvnovinite.bg/svetut/v-nju-...tral-park.html
                        Бях конкретен по пързалката в Еспаня.

                        А колко му е на ню-йоркския кмет да събира популярност с ненужни строежи с пари на нюйоркчани?

                        ​​​​​​Ти ми я покажи тази болница действаща, пълна с умиращи пациенти на конвейр - от едната страна изсипват самосвалите болни, от другата страна същите самосвали товарят с трупове с курс към река Хъдзън.

                        ПП. Приключвам за днес с черния си хумор, моля за извинение и приятни сънища!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                          Не те карам да вярваш на нищо.
                          Предлагам друга гледна точка. Ако успяваш да я видиш и да прецениш кое е правилно за теб - добре. Ако е не, игнорирай ме и толкова.
                          Днес Мангъров каза една хубава приказка за маските - това е все едно да си сложите решетка на прозореца и да очаквате, че няма да влязат мухи и комари...
                          Утре ще си сложа намордника на очите. Вдругиден SMS - къде отивам...
                          Боко оди и в цеха дето шият маски. Къде им маските. Трябваше по 2 лв дори да ги плащаме да ги има по площадите като мартениците, да имат достъп хората. До вчера твърдяха че нямат ефект, хубаво да ги носят само кихащи и кашлящи, сега изведнъж 5 бона глоба ако си без маска. И ги нема. Ми откъде да си вземат хората? Да се набият по аптеките, дето пак сигурно ги няма да си обменят вируси както трябва и после да нахлузят намордниците и пак смс-а, декларацията, акта за раждане и брачното свидетелство, удостоверението за наследници и пак няма да е достатъчно.
                          Днес на входа в моя квартал гледам два полицейски джипа. Спират наред. Приготвих всичко - книжка, лична карта, служебна карта и му ги показвам. Той ме пита на арабски защо влизам в този квартал. Казвам му тук живея. Ама на личната ми карта не е този адрес. Джабала-бабала, не му разбрах всичко, пък и се направих че не го разбирам. Така му писна и ми каза да тръгвам.
                          От утре ще си нося договора за наем, пише къде живея, за да нямам разправии.
                          Номера е - не те разбирам, сори, не съм оттук (аз го разбирам чудесно), и изчезваш.
                          Last edited by bulgarian lev; 30.03.2020, 23:05.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                            Поне да бяха дали снимка на вътрешността на пързалката, така както е празна и подготвена за приема на труповете от самосвалите.

                            А те дали снимка отвън на некъф военен хангар по време на армейски учения от преди десет години.
                            То е като с кофчезите от 2013 от една трагедия с потънал кораб.
                            Само на вметнем, че не са нужни кофчези за урни...
                            ноооо, за тАлАвизора са важни.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
                              Айде бъдете малко по-хигиенични във "фактите" си?
                              Къде са труповете?
                              Прав си, всичко е манипулация. А в "Сентръл парк" строят някакъв атракцион. Или е скаутски лагер...
                              https://btvnovinite.bg/svetut/v-nju-...tral-park.html

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

                                Мда конспирацията се заплита френската държавна медия те лъже за труповете в Испания, за да се държат мерките в цяла европа и на теб генерала да ти развали кефа да си пиеш ваксина с набори в парка

                                Тук пишеше една кака от испания тя също го каза не е влизала няколко дни - надявам се е добре и не се налага да изпълняваме другата и инструкция (да пием по едно)


                                Думи, думи, думи.
                                Те на са факти. Освен ако твърдиш, че лично си бил в пързалката при труповете.
                                И да, нямам никакво доверие вече на медиите, особено на големи и държавни.

                                А кака ти Селена "Окото на бурята" вероятно се прави на интересна с мълчанието си. Ше я чуеш след два-три дена жива и здрава.
                                Last edited by 78-10; 30.03.2020, 22:57.

                                Коментар

                                Working...
                                X