IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

    айде сега, фризьорка била, трябва да е пожарникар ли

    https://www.youtube.com/watch?v=50Dv...re=emb_rel_end

    Изненада ме, допусках евро-атлантически ценности да ми поднесеш, ти директно уиски )
    Предпочитам червено вино Наздраве, Лев
    Ще почнем от виното (и аз ще се прежаля на винце) за да възприемем ценностите по-леко. Вече и аз се обърках, в много ценен свят живеем.
    Наздраве, Съни!
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

      Мхм, аз за първи път бях на протест на 18 ноември 1989г. Мисля, че ти тогава не си имал идея за политика
      Бъркаш го с мен. Освен аполитичен на тази дата вече бях и избягал

      Явно вече сте се справили с медицинските проблеми и сте обърнали темата на кръчма.
      Last edited by analog; 14.07.2020, 23:44.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Фризьорката кметица ли? Съни, трябва да пием с теб по едно малко уиски. Ще ми е приятно.
        айде сега, фризьорка била, трябва да е пожарникар ли

        https://www.youtube.com/watch?v=50Dv...re=emb_rel_end

        Изненада ме, допусках евро-атлантически ценности да ми поднесеш, ти директно уиски )
        Предпочитам червено вино Наздраве, Лев

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

          Баси... ти на хранилка при Черепа ли си?
          ха ха. съдружника, бях дал малко пари а той го движеше интернет залаганията и гавазите на черепа го пратиха в кома. Аз имах късмет че не бях там и избягах ни лук ял ни лук мирисал.
          Дали НЯКОГА ще имам нещо общо с него?
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Кой колко ще получи от ЕС заради вируса ?

            Лъвският дял ще получат Италия и Испания – общо над 313 милиарда евро от които 154 милиарда ще трябва да връщат. Полша ще получи над 64 милиарда евро (26 милиарда под формата на заем), Франция – 38 милиарда (изцяло безвъзмездни), Гърция – близо 32 милиарда (9,4 млрд.), Румъния – 31 милиарда (11,5 млрд.), Германия ще получи 28 милиарда евро (изцяло безвъзмездни).

            За България е предвидена помощ от 12,3 милиарда евро помощ, които се разпределят така: 9,2 милиарда евро са безвъзмездни, а остатъкът от малко над 3 милиарда евро ще трябва да се връщат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Левчо бе осъзнай се бе как мафията сама ще се бори сама със себе си?Сляп ли си?Не виждаш ли че се води война срещу едни олигарси за сметка на Доган Пеевски и Бай Оня...Сляп ли си не виждаш ли как крадат как строят...Осъзнай се накрая...Никога не съм харесвал Трайчо ама него го влачиха по съдилища щото продал дърбавния дял по скъпо отколкото е на борсата.Другия юнак купува двойно по скъпо ГешеФ не види...
              Нашата цел е всичко да лъсне. Боко нямаше да се задържи ако не беше балансирал, даже с мафията, с Турция, с Русия, с Европа, с Ердоганя, с Орбан (това от политическата карта). Същото правеше и с олигарсите. Но го подпряха отвън, договориха го, заставиха го и затуй Цацата отстъпи, а Гешев започна от най-неудобните. Няма да е толкова лесно да се запази статуквото. Искрата е дадена. Той сам каза че е по-добре в опозиция.
              Last edited by bulgarian lev; 14.07.2020, 23:17.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                За момента друг начин за борба с мафията няма, бай Пешо.
                Левчо бе осъзнай се бе как мафията сама ще се бори сама със себе си?Сляп ли си?Не виждаш ли че се води война срещу едни олигарси за сметка на Доган Пеевски и Бай Оня...Сляп ли си не виждаш ли как крадат как строят...Осъзнай се накрая...Никога не съм харесвал Трайчо ама него го влачиха по съдилища щото продал дърбавния дял по скъпо отколкото е на борсата.Другия юнак купува двойно по скъпо ГешеФ не види...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                  Един бизнесмен така си призна и Гешев започна медийната си кариера за сметка на една кметица в Младост, която държаха на припек в центъра като мечка на синджир

                  Нямам идея кой е този Паунов, интересно ми е от кое БСП е, ще е интересномм, ако е от кръга Гербов- Станишев

                  А самите приказки са празни, без някакви доказателства за извършени действия по тях.
                  Но, това не е ново за гешевата прокуратура
                  Фризьорката кметица ли? Съни, трябва да пием с теб по едно малко уиски. Ще ми е приятно.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Кой ГешеФ ли?Забрави.Това че ще образува дело плаши гаргите.После Съда като отсъди невинен следва дело за причинени от държавата щети.Бойко и ГешеОФ не са държавата...Да си против тях не значи че си против държавата
                    За момента друг начин за борба с мафията няма, бай Пешо.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Че бесепара Паунов си призна и днес вече е вън от парламентарната група на левицата. ...........
                      Един бизнесмен така си призна и Гешев започна медийната си кариера за сметка на една кметица в Младост, която държаха на припек в центъра като мечка на синджир

                      Нямам идея кой е този Паунов, интересно ми е от кое БСП е, ще е интересно, ако е от кръга Гергов- Станишев

                      А самите приказки са празни, без някакви доказателства за извършени действия по тях.
                      Но, това не е ново за гешевата прокуратура

                      Каква е разликата в съдържанието на този запис и сведения от Гешев с Божков?

                      Б.Б. ли е на записа?



                      https://www.youtube.com/watch?v=50Dv...re=emb_rel_end
                      Last edited by съни(тя); 14.07.2020, 23:12.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                        Ама ей сега ще се изкефя да образуват дело срещу всички които са контактували и организирали с мафията подривна дейност срещщу държавата. Държавна измяна. Тез от президентската институция са изгорели вече. Доживот без право на замяна, това е за държавна измяна и престъпления касаещи нац. сигурност.
                        Кой ГешеФ ли?Забрави.Това че ще образува дело плаши гаргите.После Съда като отсъди невинен следва дело за причинени от държавата щети.Бойко и ГешеОФ не са държавата...Да си против тях не значи че си против държавата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Ами сам го казва. Почти нищо не е платил. Ама да не праща 10 хил пред Парламента...чуди се, значи може. Ако се наложи. Управлява тълпата чрез соц. мрежи...едно зло което кой го измисли мамка му стара. Никога не ползвам нито една от соц мрежи. Никога.
                          Левчо пак питам давал ли е Божков пари на Бай Оня и Дъбнишкия.Ей на тоя въпрос ми отговори.Щото изпадаш в ситуация при която вярваш на Божков избирателно

                          Коментар


                          • Ама ей сега ще се изкефя да образуват дело срещу всички които са контактували и организирали с мафията подривна дейност срещщу държавата. Държавна измяна. Тез от президентската институция са изгорели вече. Доживот без право на замяна, това е за държавна измяна и престъпления касаещи нац. сигурност.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • А на генералчето Радев после ще му шушнат кой и как да сглоби в служебното правителство. И да орежат Прокуратурата. Фигурант като Радев, баси и наглостта. Това искат.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Ма ти вярваш ли на Черепа?За ония милиони дето дал на Бай оня и Дъбнишкия за тях вярваш ли
                                Ами сам го казва. Почти нищо не е платил. Ама да не праща 10 хил пред Парламента...чуди се, значи може. Ако се наложи. Управлява тълпата чрез соц. мрежи...едно зло което кой го измисли мамка му стара. Никога не ползвам нито една от соц мрежи. Никога.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X