IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение


    Няма да се примиря да ми наложат хомот, няма да се примиря вече да ми отнемат правото на свободен живот, свобода на словото, свобода да определям сам къде да отида и какво да правя. Ще бъда активно против отнемането на свободата МИ.
    Със слагането на маски имаме шанс да си върнем маскимално много свободи в минимално кратък период, защото като правим числа близки до нулата ще отключваме (без да махаме маските)

    (тези от гетата също няма да може да излизат извън тях без маски - допълнително намалява опасността за друтите хора)

    ПП
    Аз газ чорапи наметало не съм го тренирал ама като всеки започнал да се знимава с компютри в детска / тинеиджъркска възраст съм и геймър и съм носил виртуално стотици часове в разлини игри - психологически го приемам за съвсем естесвено да нося допълнителна защита ако обстановката го налага ...


    mWPCloud.com

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Да беше се чувствал свободен, когато военните криехте каква е радиацията от Чернобил, - щяхте да спасите многократно повече от "единия умрял", заради който се чувствате сега с отнета "свобода"
      Личен опит: тогава бях мното по-близо до "Чернобил", "Облакът" мина първо над нас. Нито аз, нито дъщеря ми или синът ми, нито жена ми имаме някакви проблеми.
      Не ни израснаха роги на главите, нито люспи на очите, нито пък сме по-болни от средното – не, даже обратното.


      Прочее, какво стана с "голямата катастрофа Фокошима"? Нещо вие плашачите я забравихте... некак си така едно май?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

        Гигов,какво ти е мнението за периода в България от 1944 до 1989 г...С една дума - положително,неутрално,отрицателно?
        Няма еднозначен отговор. И то не аз нямам, ами няма. И това не е един период. Едни са времената веднага след преврата 44та, когато чрез насилие и дори убийства се установява новата власт. Следва времето на безусловния култ към Вълко Червенков, следва властването на Тодор Живков, с не толкова видимо изразен култ, но със същата еднолична власт, Същата тази еднолична власт постепенно омеква в мерките си на преследване на инакомислещите.
        И положението в националното стопанство не е еднозначно. Окрупняването на земеделието е нещо добро, дава възможност за силно навлизане на механизацията. От друга страна следва отчуждаване на земеделеца от земята и демотивация за стопанисването и. И в промишлеността има + и -. Разговорът е дълъг. Не е за тази тема и затова спирам.
        Нямам еднозначен отговор.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

          Логиката му, лелче, е проста и, затова, необорима.

          Основната причина за смърт от гриповете, включително грип-19, е недостатък на дишането, на снабдяването на организма с кислород. Обратната страна на този недостатък е, че се издишва и по-малко въглероден двуокис съответно – симетрия, бабче.

          Имайки някакви статистически данни от кои концентрации на издишвания въглероден двуокис на организма положението може да се смята болезнено, болестно, е предложено разделение: тези са здрави и не си губете времето с тях, а тези може да имат проблем. И тъй като здравите са 99.9%, тази логика за намаляване на бройката натестовете за грип-19 е много ефективна.

          А сензорите и апаратите за определяне на концентрацията на въглероден двуокис в издишания въздух са много прости и много евтини.

          По-добре, бабе, си говори със стария Мермерски – от младите неща нямаш никакво разбиране.

          ПП. Като гледам, още си жива там, "в окото на бурята" (прочее, око има ураган, а не буря, баба), а?
          Даже и по форуми пишеш – при цялата ви тази там трагедия, цялата ви медийна трагедия, която и ти подклаждаш на стари години?
          Можеш ли да спиш по нощите от прелитащите самосвали с трупове, пълнещи фамозната ви ледена пързалка в Мадрид?
          С това ще премериш дали ти работят белите дробове. А това е ПОСЛЕДНИЯ стадий на болестта. Ти си вече за приемане в болницата. Организма си има механизми за компенсиране на кислородната недостатъчност. Питай тия на Еверест как го правят .
          Има си и упражнения как да си направиш хипервентилация - помага и лично са ме учили и мерили непрекъснато
          Иначе това може да се ползва за да се знае кой е за болница при липса на тестове
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

            ".....И тъй като здравите са 99.9%......." -
            Това,звездите ли ти го нашепват ,или ще представиш и по-категорични доказателства?!
            Не мисля, че има нужда да показвам.
            Показано е даже и тук, в тази тема, нееднократно.

            99.9 от цялото население са здрави. Не казвам, че са нямали посещение от Вироза.

            Следи нашите данни, най-малкото (1000те полицаи, примерно), следи и световните.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

              Логиката му, лелче, е проста и, затова, необорима.

              Основната причина за смърт от гриповете, включително грип-19, е недостатък на дишането, на снабдяването на организма с кислород. Обратната страна на този недостатък е, че се издишва и по-малко въглероден двуокис съответно – симетрия, бабче.

              Имайки някакви статистически данни от кои концентрации на издишвания въглероден двуокис на организма положението може да се смята болезнено, болестно, е предложено разделение: тези са здрави и не си губете времето с тях, а тези може да имат проблем. И тъй като здравите са 99.9%, тази логика за намаляване на бройката натестовете за грип-19 е много ефективна.

              А сензорите и апаратите за определяне на концентрацията на въглероден двуокис в издишания въздух са много прости и много евтини.

              По-добре, бабе, си говори със стария Мермерски – от младите неща нямаш никакво разбиране.
              ".....И тъй като здравите са 99.9%......." -
              Това,звездите ли ти го нашепват ,или ще представиш и по-категорични доказателства?!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                Матеев, в кръчмарската тема всъщност не се пие, както си го представяш. Само заглавието е проформа, за да не й се обръща внимание от модерацията и да си пишеш спокойно каквото ти е кеф. Те.е винаги по темата Нещата от живота, споделяне на емоции и т,н. Из други теми се пие повече
                Не е препоръка
                Я у кръчмата имало трезвениици. ша та докладвам на горна инстация да се вземат мерки.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                  Гигов,какво ти е мнението за периода в България от 1944 до 1989 г...С една дума - положително,неутрално,отрицателно?
                  Сори, сега видях, изглежда мислим еднакво, отговорили сме му едновременно

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                    Сигурно. Няколко години не пишех във форума (основно пишех в Политика), но винаги съм го следил. Не пишех защото се примирих до известна степен със завладялата ни простотия на Простака от Банкя. Щото прост народ като българския сам си е избрал да го управлява простак.
                    Ама последните събития с измислената пандемия ми идват в повече от търпимото.
                    Няма да се примиря да ми наложат хомот, няма да се примиря вече да ми отнемат правото на свободен живот, свобода на словото, свобода да определям сам къде да отида и какво да правя. Ще бъда активно против отнемането на свободата МИ.
                    Пък вие, както искате.
                    Да беше се чувствал свободен, когато военните криехте каква е радиацията от Чернобил, - щяхте да спасите многократно повече от "единия умрял", заради който се чувствате сега с отнета "свобода"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                      «...Деликатният момент е, че не само няма самолет, но и самият тест нито е патентован, нито е преминал през клинични изпитвания.

                      “Труд” се обърна към експерти, които анализираха твърденията на химика, живеещ в САЩ. Българските вирусолози и микробиолози бяха категорични, че няма как коронавируса да се диагностицира чрез издишвания въглероден диоксид. А това показва, че Мермерски ни предлага една шарлатания!»

                      https://trud.bg/шашмата-тест-мермерски/
                      Логиката му, лелче, е проста и, затова, необорима.

                      Основната причина за смърт от гриповете, включително грип-19, е недостатък на дишането, на снабдяването на организма с кислород. Обратната страна на този недостатък е, че се издишва и по-малко въглероден двуокис съответно – симетрия, бабче.

                      Имайки някакви статистически данни от кои концентрации на издишвания въглероден двуокис на организма положението може да се смята болезнено, болестно, е предложено разделение: тези са здрави и не си губете времето с тях, а тези може да имат проблем. И тъй като здравите са 99.9%, тази логика за намаляване на нуждата от бройка тестовете за грип-19, е много ефективна.

                      А сензорите и апаратите за определяне на концентрацията на въглероден двуокис в издишания въздух са много прости, много евтини и много бързи – 15 секунди.

                      По-добре, бабе, си говори със стария Мермерски – от младите неща нямаш никакво разбиране.

                      ПП. Като гледам, още си жива там, "в окото на бурята" (прочее, око има ураган, а не буря, баба), а?
                      Даже и по форуми пишеш – при цялата ви тази там трагедия, цялата ви медийна трагедия, която и ти подклаждаш на стари години?
                      Можеш ли да спиш по нощите от прелитащите самосвали с трупове, пълнещи фамозната ви ледена пързалка в Мадрид?
                      Last edited by 78-10; 11.04.2020, 13:48.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                        Сигурно. Няколко години не пишех във форума (основно пишех в Политика), но винаги съм го следил. Не пишех защото се примирих до известна степен със завладялата ни простотия на Простака от Банкя. Щото прост народ като българския сам си е избрал да го управлява простак.
                        Ама последните събития с измислената пандемия ми идват в повече от търпимото.
                        Няма да се примиря да ми наложат хомот, няма да се примиря вече да ми отнемат правото на свободен живот, свобода на словото, свобода да определям сам къде да отида и какво да правя. Ще бъда активно против отнемането на свободата МИ.
                        Пък вие, както искате.
                        Гигов,какво ти е мнението за периода в България от 1944 до 1989 г...С една дума - положително,неутрално,отрицателно?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          Ето резултатите от една анкета:
                          https://news.bnt.bg/news/77-ot-balga...48305news.html

                          ПОЛОЖИТЕЛНО:
                          77% от хората подкрепят действията на правителството.
                          78% от хората са готови да жертват някои свои човешки права, ако това ще помогне за справяне със заразата.

                          ОТРИЦАТЕЛНО:
                          Само 22% не одобряват действията на власта
                          Само 20% не са съгласни да жертват каквото и да било за справяне със заразата.

                          ИЗВОД:
                          Същите 20-22% кофти хора ги има и тука във форума. Това в общия случай са кръчмарите и пияниците от кръчмарската тема, които са си въобразили, че напиването като свиня е героизъм. Също така е героизъм да се плюе правителството, независимо какви мерки взема. Важното е да се плюе наляво и надясно, защото това е героизъм. Героизъм е и да се ходи без маска, защото така ще се изтребят колкото се може повече бабички, което също се счита за героизъм. Срам и позор, че такива отрепки дават тон на обсъжданията както в обществото, така и в този форум.
                          АУ материала/дебилите сме намалели с цели 2-3%. ПОЛЗВАМ ЧУЖДИ ДУМИ.
                          Вървим към светлото бъдеще
                          И овцата блее преди да я заколят, ние сме безмълвни червеи и безропотно се самоубиваме, някои даже пляскат на палачите ни
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                            Абе точно вие комунягите и русоробите да говорите за свобода?? Все едно канибал да говори за човешки права. Ми Простака от Банкя си е ваш човек, какво се оплаквате, работи по-добре за руските интереси отколкото Курнелия и резидента.
                            Простака от Банкя е СИН. Избраха си го СИНИТЕ. Не е мой. ВИЕ, сините си го избрахте и го натрапихте на народа. Що за идиот може да твърди, че Бойко не е син?
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Няма да се примиря да ми наложат хомот, няма да се примиря вече да ми отнемат правото на свободен живот, свобода на словото, свобода да определям сам къде да отида и какво да правя. Ще бъда активно против отнемането на свободата МИ.
                              Пък вие, както искате.
                              Не, ако има защо, бих жертвал каквито и да е свои неща, освен грижата за близките ми.

                              Но няма защо, меко казано, и ни правят на маймуни и нас, малкото останали хора – с помощта на хоруфцесвинете, даже с пагони и фуражки на черепа да са, пак са полуживотни-полухора – с най-лошото на животните и хората... щот така им е най-лесно.

                              https://www.youtube.com/watch?v=gOqblSqx_VI
                              Last edited by 78-10; 11.04.2020, 13:26.

                              Коментар


                              • И да му кажа на треперещият от страх Матеев:

                                Матеев, не пия! Дори не помирисвам алкохол, щото така съм решил от близо две години. А наркотици не съм употребявал никога през живота си. Ама ти Матееев сигурно си пушиш "тревичка"? Заради нея ли ти се привиждат тия страхотии?
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X