IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Единият лагер има конкретна цел и тя е да създава хаос. "Страхливци!" е просто един американски лозунг, който нашите тролове са взаимствали от американските реднеци



    Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
    Не мога да разбера защо е тая вражда между двата крайни лагера...Едните не вярват че има вирус другите уплашени до смърт...Дайте да измислим някаква по приемлива форма ха съществуване и комуникация..Лекарите ме убедиха че има такъв вирус но не съм изплашен....търся начин някак си да се погодим с вирусчето правя какво казват знаещите по въпроса па да става каквото Бог реши.Ама да живея в страх или да изпадам в паника не благодаря.Знам че не съм безсмъртен и че всеки ден всеки час съм в Божийте ръце

    Коментар


    • Не мога да разбера защо е тая вражда между двата крайни лагера...Едните не вярват че има вирус другите уплашени до смърт...Дайте да измислим някаква по приемлива форма ха съществуване и комуникация..Лекарите ме убедиха че има такъв вирус но не съм изплашен....търся начин някак си да се погодим с вирусчето правя какво казват знаещите по въпроса па да става каквото Бог реши.Ама да живея в страх или да изпадам в паника не благодаря.Знам че не съм безсмъртен и че всеки ден всеки час съм в Божийте ръце

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cyclop
        Ако имаш доводи, пиши ги, но ако ще ме наричаш страхливец, иди се еби.
        Долу вече дадох факт, довод, ако не го изтрият пак за ваше спокойствие .
        Имам още много, и не е да не сте ги чули, но ще ви ги завра в носа, дано видите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение

          Сеят много вирус 2-3 дни почти всички без един сиптом. Това е проблема.
          А някаква онлайн мишка да ми говори на стрхливци, при положение, че аз и всички около мен сме прекарали грипа отдавна и сега единствено ме мъчат мерките е направо жалко.

          Въпреки всичко сме хора и е добре да има поне малко емпатия към другите, на които им се случва сега или им предстоят тежки 2-3 седмици.
          Логиката е проста, сър.
          Болен е този, в който вирусът много се е развил.
          Този, който не е болен, няма вирус в себе си или е в пренебрежима бройка.

          Съответно този, който има много вирус в себе си, много и отделя. И обратното.

          Страха ви е изпил акъла...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            Бат Пешо, даваш ли си сметка, че с тая маска хорицата предават един на друг - постигате ВИД надежден траен имунитет? Имунитетът ви е по-траен от всяка ваксина! Щом нямате болни (и недоволни) - това е истината!

            Може и бизнес да завъртите! Купуваш им маски и им ги сменяш през няколко дни. С подходяща рекламна стратегия - употребените маски пускаш на търг... Никоя ваксина няма да бъде по-сигурна и да създава по-трайна имунизация от вашата!

            Ако тръгне бизнеса, аз ще съм доволен на едни 15% за идеята...
            Не знам.На тема медицина съм неграмотен.У село ги боли фара за Ковида...Ма понеже кака дето дава пенциите у пощата им се кара когато са без маска те са решили проблема.После кат земат пецията люснат по един облак у хоремага и дома.Не знам само да не сме направили някакво научно откритие.Левчо да каже

            Коментар


            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

              Престани да ни наричаш "страхливци" .
              Като не си бъзльо страхливец, защо се засягаш?
              Ако наречеш мен страхливец, ще ми накривиш капата
              Last edited by aleks262; 01.12.2020, 15:20.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение
                Сеят много вирус само много болните, защото вируса в тях е много, които и без това не излизат. Този, който не се чувства болен не е болен, тъй като вируса в него не се е развил.

                Осъзнайте се, страхливци, независимо какво ви облъчват докторите-агенти на фармацевтичната мафия като тукашния лев!
                Сеят много вирус 2-3 дни почти всички без един сиптом. Това е проблема.
                А някаква онлайн мишка да ми говори на стрхливци, при положение, че аз и всички около мен сме прекарали грипа отдавна и сега единствено ме мъчат мерките е направо жалко.

                Въпреки всичко сме хора и е добре да има поне малко емпатия към другите, на които им се случва сега или им предстоят тежки 2-3 седмици.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Груец ай стига рева бе.Маска си сложил накарали са те.Носи я за пред властта и си свиркай.казах ти че у село с една маска си вземат пенциите.Излиза с парите и я дава на следващия.Важното е за пред властта да имаш маска и толко.

                  Бат Пешо, даваш ли си сметка, че с тая маска хорицата предават един на друг - постигате ВИД надежден траен имунитет? Имунитетът ви е по-траен от всяка ваксина! Щом нямате болни (и недоволни) - това е истината!

                  Може и бизнес да завъртите! Купуваш им маски и им ги сменяш през няколко дни. С подходяща рекламна стратегия - употребените маски пускаш на търг... Никоя ваксина няма да бъде по-сигурна и да създава по-трайна имунизация от вашата!

                  Ако тръгне бизнеса, аз ще съм доволен на едни 15% за идеята...

                  Коментар


                  • Господин лекар-лев или лекар-долар, ще коментирате ли Декларацията от Грейт Барингтън, подписана от 12 476 учени от областа на медицината и обществено здраве, от 36 972 медици практици и от 668 418 загрижени граждани?

                    Ето, "лекар"-доларе, отделни части на български.

                    Като епидемиолози по инфекциозни болести и учени в областта на общественото здраве имаме сериозни опасения относно вредното въздействие върху физическото и психическото здраве на населението, в резултат на преобладаващите политики наложени във връзка с COVID-19

                    Настоящите политики за масово затваряне на цели сфери от социалния живота предизвикват опустошителни последици за общественото здраве в краткосрочен и дългосрочен план.


                    Последиците (ще назовем само няколко) включват по-ниски нива на ваксинация в детска възраст, влошаване на състоянието на пациенти с сърдечно-съдови заболявания, по-малко скрининг за рак и влошаване на психичното здраве – което ще доведе до по-голяма смъртност в следващите години, като работещите и по-младите членове на обществото носят най-голямото бреме. Като пример задържането на учениците извън училищата представлява изключителна несправедливост.

                    Знаем, че неизбежно, в даден момент всички популации ще достигнат стадния имунитет – т.е. точката, в която скоростта на новите инфекции е стабилна – и че това може да бъде подпомогнато от (но няма да бъде зависимо от) ваксина.

                    https://czpz.org/society/prophylaxis...10-17-08-00-13


                    А тук е извора, има и FAQ за такива като вас, които се правят на нещо така един вид честни лекари, чичко-паричко.
                    https://gbdeclaration.org/

                    Гн. "лекар" Български Лев, по ви подхожда Долар.
                    Last edited by Иван Петкандраганов; 01.12.2020, 15:20.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение
                      Сеят много вирус само много болните, защото вируса в тях е много, които и без това не излизат. Този, който не се чувства болен не е болен, тъй като вируса в него не се е развил.

                      Осъзнайте се, страхливци, независимо какво ви облъчват докторите-агенти на фармацевтичната мафия като тукашния лев!
                      Престани да ни наричаш "страхливци" .
                      Last edited by aleks262; 01.12.2020, 15:17.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Аз твърдя, винаги съм твърдял и ще продължавам да твърдя, че това е просто един грип и нищо повече. Малко по-тежък грип, но грип! И истерията около него ще избие много повече хора, отколкото самият грип, а менталните увреждания, особено сред децата, ще са жестоки и неизмерими.

                        И не, никой не е безсмъртен, първо, и второ, спасението на давещите се е дело на самите давещи се - който иска да се крие, нека се крие, никой не го е спрял - има хоум офис, има часове за пазаруване, в които нормалните хора сме на работа, има препарати, има къщи по селата, има доставки по домовете - алтерантивите са почти безкрайни. Но да ме карат да нося един парцал на лицето си, да ме затвярят, да ми блъскат кпп-та, та спират децата от детска (голяма радост, че не са ученици, иначе идея си нямам какво щяха да правят) - не, не го приемам.

                        За мен това е един прекрасен експеримент, който показва колко уязвимо е нашето общество и колко насрани сме самите ние, вкопчени в безсмисления си консуматорски животец, разделени между бълвочите с джендеризма и рефюджийс уелкъм и боят за тоалетна хартия, когато разберем, че има и по-големи неща от комуноидни идеали, обвити в журналистически буламач от евролиберастия
                        Груец ай стига рева бе.Маска си сложил накарали са те.Носи я за пред властта и си свиркай.казах ти че у село с една маска си вземат пенциите.Излиза с парите и я дава на следващия.Важното е за пред властта да имаш маска и толко.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение

                          Ами "грипче" е, ама заразява по 600к до 1 милион в 6 поредни седмици докато ожъне всички.
                          Гадно ново "грипче" с огромно репродуктивно число, за разлика от стандартното грипче, което те сваля на легло веднага и не можеш да сееш навред.
                          Сеят много вирус само много болните, защото вируса в тях е много, които и без това не излизат. Този, който не се чувства болен не е болен, тъй като вируса в него не се е развил.

                          Осъзнайте се, страхливци, независимо какво ви облъчват докторите-агенти на фармацевтичната мафия като тукашния лев!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                            Ама какъв майтап? Напоследък масово се образоват и квалифицират от интернет. Като гледам много се интересуваш и след още две сказки ще си готов за първа линия. На първа линия може да не си в болницата. Може и в някой беззащитен форум както прави др. Лев.
                            Ааааа, участвам и в такива, но както споменах в предния пост, те са строго професионални и много далеч от медицината. Та всяка жаба да си знае гьола.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              При тези цифри е все по-трудно някой да твърди, че няма вирус или че това е обикновено грипче и да си мисли, че изглежда нормален в очите на околните.
                              Аз твърдя, винаги съм твърдял и ще продължавам да твърдя, че това е просто един грип и нищо повече. Малко по-тежък грип, но грип! И истерията около него ще избие много повече хора, отколкото самият грип, а менталните увреждания, особено сред децата, ще са жестоки и неизмерими.

                              И не, никой не е безсмъртен, първо, и второ, спасението на давещите се е дело на самите давещи се - който иска да се крие, нека се крие, никой не го е спрял - има хоум офис, има часове за пазаруване, в които нормалните хора сме на работа, има препарати, има къщи по селата, има доставки по домовете - алтерантивите са почти безкрайни. Но да ме карат да нося един парцал на лицето си, да ме затвярят, да ми блъскат кпп-та, та спират децата от детска (голяма радост, че не са ученици, иначе идея си нямам какво щяха да правят) - не, не го приемам.

                              За мен това е един прекрасен експеримент, който показва колко уязвимо е нашето общество и колко насрани сме самите ние, вкопчени в безсмисления си консуматорски животец, разделени между бълвочите с джендеризма и рефюджийс уелкъм и боят за тоалетна хартия, когато разберем, че има и по-големи неща от комуноидни идеали, обвити в журналистически буламач от евролиберастия
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                                При тези цифри е все по-трудно някой да твърди, че няма вирус или че това е обикновено грипче и да си мисли, че изглежда нормален в очите на околните.
                                Ами "грипче" е, ама заразява по 600к до 1 милион в 6 поредни седмици докато ожъне всички.
                                Гадно ново "грипче" с огромно репродуктивно число, за разлика от стандартното грипче, което те сваля на легло веднага и не можеш да сееш навред.

                                Коментар

                                Working...
                                X