IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение

    В моите сметки хващаме между 1 на 25 до 1 на 30, като вероятно сега с безплатните псри ще се вдигне.

    Всичко ще може да се провери чак през смъртните случаи след нова година.

    Примам и 0.2% смъртност като обратна връзка.
    Имаш един много по-точен параметър - хоспитализираните.
    Комбинираш с наднормената смъртност и си готов ориентиран докъде е заразата. В момента имаме двойна смъртност(+120%) над обичайната...

    Ако простия ни народ все пак започне да си мие ръцете и дистанцира, след 10 дни ще намалеят хоспитализираните и смъртността ще намалее. (В Израел само с уйкендски изолации смъкнаха в пъти хоспитализираните.....)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      1000 да кажем от корона, а другите 1000?
      Заради, от, със - жалко за хората

      Коментар


      • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение
        [ATTACH=CONFIG]n3684750[/ATTACH]
        Дабъл.
        1000 да кажем от корона, а другите 1000?
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Click image for larger version

Name:	D_W1-47_2015_2020_W47_bul.jpg
Views:	1
Size:	1.1 КБ
ID:	3684761





          Дабъл. Седмица 47 - 4287
          Last edited by neptun266; 01.12.2020, 18:02.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            не е само до безплатни PCR тестове

            хората разбраха, че лечение няма и като им се появят симптоми си правят бърз тест, после се кротват дома и пият антибиотик какъвто са изписали на някой познат. Приказката е "дааа бе да ме регистрират в РЗИ и само разправии с карантина" .... в резултат има доста повече болни отколкото се отчитат, а боеко и сие тикви изпуснаха положението на 100%. много по-рано трябваше да оставят малките деца вкъщи. Доста познати имам, които от детска градина , начално училище децата им го пренесоха...
            +1
            Преките ми наблюдения са същите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение

              В моите сметки хващаме между 1 на 25 до 1 на 30, като вероятно сега с безплатните псри ще се вдигне.

              Всичко ще може да се провери чак през смъртните случаи след нова година.

              Примам и 0.2% смъртност като обратна връзка.
              не е само до безплатни PCR тестове

              хората разбраха, че лечение няма и като им се появят симптоми си правят бърз тест, после се кротват дома и пият антибиотик какъвто са изписали на някой познат. Приказката е "дааа бе да ме регистрират в РЗИ и само разправии с карантина" .... в резултат има доста повече болни отколкото се отчитат, а боеко и сие тикви изпуснаха положението на 100%. много по-рано трябваше да оставят малките деца вкъщи. Доста познати имам, които от детска градина , начално училище децата им го пренесоха...

              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                Всички регистрирали над 0,8млн. положителни ковидни - имат +30х. мъртви над обичайното, изключения са Германия и Полша.

                Защо смяташ, че България ще се справи 200% по-добре от Германия?
                В моите сметки хващаме между 1 на 25 до 1 на 30, като вероятно сега с безплатните псри ще се вдигне.

                Всичко ще може да се провери чак през смъртните случаи след нова година.

                Примам и 0.2% смъртност като обратна връзка.

                Коментар


                • Понеже от инвестора са много толерантни към троловете остават само два варианта:
                  • игнорираш троловете
                  • дразниш и се заяждаш с троловете
                  Има си плюсове и минуси и в двата варианта


                  Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                  Въобще, тази заядлива противна кампания против пазещите се, почва много силно да ме дразни, не заради друго, а понеже не понасям жалки, дребни, злобни души.

                  Коментар


                  • За съжаление се превърна в пандемия - информационна.
                    ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                      ...

                      Числата съм ги дал отдавна според моя модел. 5 милиона заразени за Никулден, около 10к смъртни случая до Коледа, после ще има само затихващи случаи. ...
                      Всички регистрирали над 0,8млн. положителни ковидни - имат +30х. мъртви над обичайното, изключения са Германия и Полша.

                      Защо смяташ, че България ще се справи 200% по-добре от Германия?

                      Коментар


                      • онзи ден като се разхождах из горната част на бояна раздухах с един пазач, който си отиваше на поста с едно шише водка (вероятно второто за деня) от най-близкия магазин.
                        човекът във видимо добро настроение заяви, че е на 60 години и това е еврейска работа и нЕма как някаква Пандемия да го умори. И ако нЕкой е умрЕл не било от Пандемията, а от нещо друго и всичко е измама.
                        Last edited by bertram; 01.12.2020, 16:13.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                          Не мога да разбера защо е тая вражда между двата крайни лагера...Едните не вярват че има вирус другите уплашени до смърт...Дайте да измислим някаква по приемлива форма ха съществуване и комуникация..Лекарите ме убедиха че има такъв вирус но не съм изплашен....търся начин някак си да се погодим с вирусчето правя какво казват знаещите по въпроса па да става каквото Бог реши.Ама да живея в страх или да изпадам в паника не благодаря.Знам че не съм безсмъртен и че всеки ден всеки час съм в Божийте ръце
                          Дразни ме непрестанния стремеж на единия лагер да уязви и унизи "враговете" си. Ако има измерима и ясна заплаха, не виждам причина да не взема основателни мерки. Белите дробове са ми слабо място, не виждам с какво толкова се затруднявам финансово или си нарушавам удобството, като нося предпазна маска с адекватни качества на необходимите места. По същия начин, имам чадър, не защото "ме е страх" че ще се намокря, а понеже е по-лесно да носиш чадър, отколкото да се прибираш подгизнал. Въобще, тази заядлива противна кампания против пазещите се, почва много силно да ме дразни, не заради друго, а понеже не понасям жалки, дребни, злобни души.

                          Коментар


                          • Да поясня още с една-две думи

                            "Стахливци!" не е някакъв аргумент, нито е някакъв факт. Точно обратното, това е същото като "Нямаме аргументи, ама ще ви дразним и ще се държим като бебешони от детската градина, нъцки, нъцки, гадно ли ви е сега!"

                            За това става дума, не за друго

                            Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Единият лагер има конкретна цел и тя е да създава хаос. "Страхливци!" е просто един американски лозунг, който нашите тролове са взаимствали от американските реднеци

                            Коментар


                            • https://m.facebook.com/groups/Russia...__=%2As%2AsH-R

                              https://www.facebook.com/beh.gov/videos/297944501403936
                              Last edited by ТАТО; 01.12.2020, 15:57.
                              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                                Не мога да разбера защо е тая вражда между двата крайни лагера...Едните не вярват че има вирус другите уплашени до смърт...Дайте да измислим някаква по приемлива форма ха съществуване и комуникация..Лекарите ме убедиха че има такъв вирус но не съм изплашен....търся начин някак си да се погодим с вирусчето правя какво казват знаещите по въпроса па да става каквото Бог реши.Ама да живея в страх или да изпадам в паника не благодаря.Знам че не съм безсмъртен и че всеки ден всеки час съм в Божийте ръце
                                Винаги съм бил антиковид и много неща критикувам, но съм и реалист.

                                Ей сега да дойде някакъв нов грип xyz и да плъзне масово и той ще постигне подобни резултати.

                                Единствената разлика между ковида и грипа е, че при първия има няколко дни в които можеш да заразяваш много без да си със симптоми, както и че младежите са безсимптомни, но заразяват. Докато грипа те сваля на легло веднага и не успяваш да го разпръснеш, просто защото се чувстваш зле.

                                Числата съм ги дал отдавна според моя модел. 5 милиона заразени за Никулден, около 10к смъртни случая до Коледа, после ще има само затихващи случаи. Дано не "преизпълня" плана , а бъда опроверган с много ниски стойности.

                                Коментар

                                Working...
                                X