IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение

    Цяло лято пихме по плажовете, всичко беше ок, сега не можело да пием по градинки и беседки. Че нали сме на открито, на кой пречим?
    Вакханалията от лятото и есента сега я плащаме със смъртта на 10 хиляди човека. Празненствата по коледните и новогодишните празници ще ги платим с още толкова човешки животи януари и февруари.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

      Трябваше да забрани разпивките по градинки и беседки.
      Цяло лято пихме по плажовете, всичко беше ок, сега не можело да пием по градинки и беседки. Че нали сме на открито, на кой пречим?

      Сега нещо сериозно. Правих си нов кръвен тест за антитела, да видя тези от лятото, държат ли. Увеличили са се 3 пъти като индекс. Моя лаически мозък ме кара да мисля, че това е така защото съм продължил да се срещам с вируса. Аз наистина много се срещах.
      Лев дай малко инфо?

      Че то ако е така, както всички сме си го изкарали вече, направо да си почваме наново живота и да си поддържаме стабилно ниво на антитела без притеснения.



      Коментар


      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

        Няма да има протести, ще си траем и ще си мрем. Скоро ще сме в топ 10 на най-засегнатите от вируса държави. В света!
        имам предвид ,че колегите които остават на сухо ще нададат вой.Колкото за мрането вижда му се краят след
        като 2-3 мил го минаха а другите ще ги ваксинират.
        Last edited by Grosss; 23.12.2020, 13:32.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Мисля ,че ще се появи напрежение след като пусна зимните курорти,за едни може а за други не може.
          Няма да има протести, ще си траем и ще си мрем. Скоро ще сме в топ 10 на най-засегнатите от вируса държави. В света!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

            Не знае какво да прави, то е очевидно. Трябваше отдавна да въведе задължителен тест на всички влизащи в страната и карантина ако е позитивен. Трябваше отдавна да забрани туристическите нощувки, а не да отваря хотелските ресторанти. Трябваше да въведе карантина при положителен бърз тест. Трябваше да забрани разпивките по градинки и беседки.
            Мисля ,че ще се появи напрежение след като пусна зимните курорти,за едни може а за други не може.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

              Аха, тази забрана успя да преживее 24 часа. Ама до 48ят ще я отмени.

              Чудно ми е колко тъп и заслепен гербераст трябва да си, за да твърдиш, че простата банкянска тиква знае какво прави с кризата?
              Не знае какво да прави, то е очевидно. Трябваше отдавна да въведе задължителен тест на всички влизащи в страната и карантина ако е позитивен. Трябваше отдавна да забрани туристическите нощувки, а не да отваря хотелските ресторанти. Трябваше да въведе карантина при положителен бърз тест. Трябваше да забрани разпивките по градинки и беседки.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                Аха, тази забрана успя да преживее 24 часа. Ама до 48ят ще я отмени.

                Чудно ми е колко тъп и заслепен гербераст трябва да си, за да твърдиш, че простата банкянска тиква знае какво прави с кризата?
                Що ве бързо се поправи. Ама и всеки ден нова глупост твори
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Борисов пред "Сега": Сваляме забраната за полети от Великобритания

                  Забраната за полети от Великобритания до България ще бъде отменена днес. Това каза пред "Сега" премиерът Бойко Борисов. Подробности се очакват около обяд.

                  Забраната влезе в сила от 00:00 часа на 21 декември 2020 г. и трябваше да важи до 31 януари 2021 г.
                  Аха, тази забрана успя да преживее 24 часа. Ама до 48ят ще я отмени.

                  Чудно ми е колко тъп и заслепен гербераст трябва да си, за да твърдиш, че простата банкянска тиква знае какво прави с кризата?

                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                    Лев, Ивермектина е евтин и ако изключим евентуални странични явления, какво има да губи човек, ако е в рисковата група ??
                    Пиейки го, някой си добавя Спокойствие (плацебо ефект), убива уплахата и стреса, заздравява си по тоя начин имунната система, а тя е най-добрия лекар.
                    Надеждата крепи човека.
                    ​​​​​
                    Да, де, ама има един световен наратив - бъди тревожен и се ваксинирай. Другото е да пиеш спокойно Ивермектин. Счетоводният резултат относно жертвите най-вероятно би бил един и същи, ако разсъждаваме логически, а не медицински - броят на жертвите в долния край на лявата колона и в долния край на дясната колона са еднакви числа. Така би изглеждало небесното счетоводство, но там данъчните смятат в материал, а не в пари.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Верно е. Пробвай.
                      Лев, Ивермектина е евтин и ако изключим евентуални странични явления, какво има да губи човек, ако е в рисковата група ??
                      Пиейки го, някой си добавя Спокойствие (плацебо ефект), убива уплахата и стреса, заздравява си по тоя начин имунната система, а тя е най-добрия лекар.
                      Надеждата крепи човека.
                      ​​​​​

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Убеди ли се колко матрял има по света. Милиарди без Кирил Домусчиев.
                        Ценичката на илача ще стане по 20...и ще залезе, а преживелите ще кажат Оооо, да, дупер беше.
                        Добре им постна апокрифния материал, матряла да чете и да щурмува аптеките.
                        Добре, де Док, когато БигФарма поръчва ваксините - няма проблем. Когато Домусчиев поръчва този прост ветеринарен препарат, който е холандски - има матрял и големи проблеми. По-мащабният образ на нашия Мангъров - д-р Раул, продължава да си лекува в Африка с противомаларийния препарат, който пак е противопаразитен, и има големи успехи. Вилнеещият в Ютуб д-р Пасков, ветеринарен доктор, преди време разказваше, че коронавирусите при животните удрят стомашно-чревния тракт. Получава се известно навързване на на пръв поглед отделни и изолирани един от друг случайни фактори. Човешкият опит показва, че решенията винаги са прости и налични. Но пътят към тях винаги е затрупана с камъни.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Вицепрезидентката днес даде заден. Рече, никакво служебно правителство. Сегашното да се оправя. Боко е в капана на високата смъртност - 977 на 1 млн. Патреотите го изпързаляха като го убедиха да стои. Лятоска все още не се очакваше бум на смъртността, но протестите и спортните състезания разнесоха вируза. След глупашкото стягане от пролетта последва още по-тлупашко разпускане през лятото. Понеже познавам психопатийната изява на един патреот, очаквах да няма отстъпки пред протестите, но все се надявах на боковата гъвкавост, който с оставки оцеляваше. Този път сугестивно го подведоха, но наивността му си е за негова сметка. Умрелите от ковидясване до напролет може да минат 10 000. Господ да ни пази!
                          На Тиквуня никога няма да му простя капепетата и това че не затвори външните граници.Патреотите умряха деба и боклуците.Курнела е отврат сал един задник кат на Гигенска биволица.Славчо завалийката си е един некадърник с високо самочувствие.Майчето е смешна а депесето са шайка криминални пресъпници.Така че и тия избори са без мен.Президента и той се е запътил към бунището

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Ти не бива да се ваксинираш. На този етап. Спри да се колебаеш. Но и не агитирай. Аз ти го казвам, знаеш, говоря когато знам.
                            Аз не се колебая . Да септември се надявам да са ограбили каквото им трябва за новия световен ред и да спрат да ни тормозят и изчезне кУронката
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                              Убеди ли се колко матрял има по света. Милиарди без Кирил Домусчиев.
                              Ценичката на илача ще стане по 20...и ще залезе, а преживелите ще кажат Оооо, да, дупер беше.
                              Добре им постна апокрифния материал, матряла да чете и да щурмува аптеките.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
                                Както казва Мангъров - само ще се боцкаме. Оказва се, че препарат за въшки - Ивермектин, мачкал вируса като Камаз празна лейка на пътя. Твърди го известен у нас онкохематолог. Цяла Латинска Америка го ползвала. Струвало жълти стотинки, емисия 1962. Но големите играчи не искали да чуят за него. Били инвестирали във ваксини. От въшки никой не е забогатял.
                                Сигурно без да знаем досега ( в ерата когато всяка фармакодинамика и фармакокинетика на всеки един илач излиза ясна и за минути подредена) е морил вирусите на въшките и те са се учудили и умрели от изненада...само така ще да е било.
                                Мислиш ли че с напипване се получават/изнамират лекарствата? Проба-грешка.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X