IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

    Еми не ми се е случвало скоро да се сблъскам 1% шанс да ритна камбаната следващите няколко месеца
    Виж са мен животът ме е научил да не изчислявам такива шансове щото не мога.За камбаната трябва винаги да сме готови щото не знаем кога Бог ще ни повика за да ни възложи други задачи..Може да има чума ама да умре човек от една елементарна цигла паднала от покрива...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

      Еми не ми се е случвало скоро да се сблъскам 1% шанс да ритна камбаната следващите няколко месеца
      Шансът да умреш в автомобилна катастрофа в този живот е точно 1%, но това предполагам не ти пречи да се надбягваш по пътищата. Иначе общия шанс за смърт от различните видове нещастни случаи нараства почти до 10%. Дори съм смятал, че ако утре се открие хапче за безсмъртие, пак средната продължителност на живота няма да надхвърля 800-900 години и всички ще умират от един или друг нещастен случай.
      Last edited by Mateev; 27.02.2020, 23:20.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Струва ми се че те е хванало голямото шубе
        Еми не ми се е случвало скоро да се сблъскам 1% шанс да ритна камбаната следващите няколко месеца

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

          Ми тя темата е за това Но ако никой не пишеше и аз нямаше да има с кого да си говоря
          Струва ми се че те е хванало голямото шубе

          Коментар


          • За щастие каза че вярва че за този вирус, за разлика от други вируси, може да се разработи ваксина.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение

              Тук съм преди модератора
              И след прилепския вирус пак ще съм тук,МИСЛЯ
              И аз

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                Е то това е вече следващото ниво, когато жените решават да станат инициаторки, понеже никой не им обръща внимание от предишното ниво. Иначе мъжете винаги са готови и винаги им се иска, дори и без апокалипсис. И ако им падне - не подбират ....
                И как го реши това????Човек имаш талант да разсмиваш хората

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Не, купен е, за да не спира тока у дома повече от 7 секунди (времето за запалване на генератора). Иначе в имота ми трябват много киловати, защото например ползвам моментни електронни трифазни бойлери за топла вода, които са с мощност 27 kW. И да, басейна ми също има система за отопление от топлинни соларни панели с мощност 60 kW и от два моментни електрически бойлери с мощност 54 kW единия. Имам си и собствен трафопост 160 kW. И плащам по 2-3 хиляди лева ток всек божи месец.
                  Е тук съвсем се оплетох.Трафото да не е 160 ква?Щото киловат и киловолтампер са измервателни еденици за различни неща???Бойлерите да не са проточни??

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                    Е няма как да си го позволят. Това ще срине пазарите и никакво обратно изкупуване или наливане на ликвидност не може да им помогне, ако обявят реални цифри. Дори вируса да е безобиден вече е програмиран в мозъците на всички като смъртоносен. До последно бройките ще се скалъпват, няма да се правят тестове и тн. Много добре знаеш как е.
                    Не знам доколко е безобиден. Същия този тип препоръчва на хората да не носят маски и в същото време казва че трябва да се приоретизира N95 масските за лекари, защото може да не стигнат. Същия тип който казва че няма за какво да се притеснява, когато директно му зададоха въпроса трябва ли да се запасяват хората с храна и лекарства каза "Не, за сега". То е очевидно че за сега не трябва. Но очевидно не отрича вероятността това да е важно в бъдеще.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Maria M Разгледай мнение
                      Апокалиптичните филми, в които на главните герои им се хвърлят на врата около ядрен взрив, наводнение, зараза или каквото там, не са измислица. .
                      Е то това е вече следващото ниво, когато жените решават да станат инициаторки, понеже никой не им обръща внимание от предишното ниво. Иначе мъжете винаги са готови и винаги им се иска, дори и без апокалипсис. И ако им падне - не подбират ....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Бе ти не беше ли модератор
                        Тук съм преди модератора
                        И след прилепския вирус пак ще съм тук,МИСЛЯ
                        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                          Единия чертае-ще вървят и ще падат и смърт сее.Другия щял да носи с дрон и да взривява,дистанционно.третия се окопал,четвъртия го напада да го превземе
                          Равен,драсни 2 реда в найса стига си сял тука.
                          След,като почетох и помислих реших.Ако излезе нещо по сериозно от прилепското и ми се мернете ще ви очаткам преди да сте ме взривили дистанционно
                          П.С ще ви позная по глупостите,които ще ръсите.
                          Само едно нещо е важно в момента за пазара. И това е коронавируса. Реално от години нищо интересно не се случваше, докато не излезе това и то може да обърка всичко.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            В САЩ са пълни идиоти. Тези не са позволявали частни компании да използват техни тестове. Каквото им даде CDC това са ползвали. И до вчера са тествали само хора които са свързани с Ухан. В САЩ ще стане мазало от нови случаи, като почнат да тестват наред.
                            Е няма как да си го позволят. Това ще срине пазарите и никакво обратно изкупуване или наливане на ликвидност не може да им помогне, ако обявят реални цифри. Дори вируса да е безобиден вече е програмиран в мозъците на всички като смъртоносен. До последно бройките ще се скалъпват, няма да се правят тестове и тн. Много добре знаеш как е.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                              Единия чертае-ще вървят и ще падат и смърт сее.Другия щял да носи с дрон и да взривява,дистанционно.третия се окопал,четвъртия го напада да го превземе
                              Равен,драсни 2 реда в найса стига си сял тука.
                              След,като почетох и помислих реших.Ако излезе нещо по сериозно от прилепското и ми се мернете ще ви очаткам преди да сте ме взривили дистанционно
                              П.С ще ви позная по глупостите,които ще ръсите.
                              Бе ти не беше ли модератор

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                                Знаех за след три водки. За пред голяма опасност не знаех.

                                Апокалиптичните филми, в които на главните герои им се хвърлят на врата около ядрен взрив, наводнение, зараза или каквото там, не са измислица. Така че, съветвам ви от дамска гледна точка като обявят първия корона вирусясал, да се развълнувате за обекта на желание, да разкажете как всички около вас са параноясали и да питате тя как е и т.н.

                                Коментар

                                Working...
                                X