IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sorento Разгледай мнение
    Ивермектина е изключително ефикасен.Опит!
    Използва се неофициално на много места.Незнам дали не е забранен в БГ.
    Сам по себе си не може да лекува Ковид, но може да предпази и помогне на доста хора.
    В комбинация с други терапии, има ефект и при тежките случаи.
    https://nova.bg/news/view/2020/12/23...0%B0-covid-19/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

      Мамка му и боклук,какъв гад трябва да си за да искаш да умрат от 60 до 120 млн човека по целия свят?
      и аз пуснах тая новина в другата вирусна тема , щом тъй казва Били ваксината начи тъй ще стане .....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
        Бил Гейтс с нова прогноза: Ситуацията в света ще се влоши, пандемията ще се усили

        Бил Гейтс обобщи резултатите от изходящата година в личния си блог и изрази загриженост, че въпреки ваксинациите, пандемията ще се усили през следващите месеци.
        „За съжаление все още не сме се измъкнали от трудностите“, каза той.

        Говорейки за засилване на пандемията, милиардерът се обосновава на данни, получени с помощта на компютърни модели. Според него те показват, че ситуацията в света ще поеме към по-лошо през следващия месец.
        Мамка му и боклук,какъв гад трябва да си за да искаш да умрат от 60 до 120 млн човека по целия свят?
        Last edited by Grosss; 23.12.2020, 19:20.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Ми то и аз пробвах една дето пускала наред. На мен не ми пусна.
          Мии, къпете се бре," колега"....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение

            ето и линка, ако още работи.
            Интересно, ама не се даде много гласност на тази ситуация с.
            Явно не е много удобна за накои.
            Никак даже. Че цялата кампания с ваксините отива в коша.

            Аз се чудя защо не се прави едно социлогическо значимо изследване за антитела, да се види наистина каква е ситуацията с преболедувалите. Дори и 20-30к теста са достатъчни ако се направи както трябва.

            Много яснота може да даде.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
              Изгледайте този клип:

              https://nova.bg/news/view/2020/11/01...4%D0%B5%D0%BE/

              Журналист на NOVA телевизия изкарва 3 дена като доброволец в Пирогов, и снима болните и лекарите. Най-силно впечатление ми направи шефа на инфекциозното, който още преди месеци доброволно се е заразил с короната, за да може след това да се разхожда между болните без предпазни средства. Неговия пример са го последвали още няколко доктора и сестри, и сега облужващия персонал в Пирогов работи без предпазни средства.

              Има и доброволци, които са се лекували от КОВИД, и после са останали в отделението да помагат, чувствайки го това като призвание. Персоналът като цяло работи по 16 часа на ден и изнемогва, защото само няколко човека се грижат за 3 етажа с болни.
              ето и линка, ако още работи.
              Интересно, ама не се даде много гласност на тази ситуация с.
              Явно не е много удобна за накои.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                Добре, де Док, когато БигФарма поръчва ваксините - няма проблем. Когато Домусчиев поръчва този прост ветеринарен препарат, който е холандски - има матрял и големи проблеми. По-мащабният образ на нашия Мангъров - д-р Раул, продължава да си лекува в Африка с противомаларийния препарат, който пак е противопаразитен, и има големи успехи. Вилнеещият в Ютуб д-р Пасков, ветеринарен доктор, преди време разказваше, че коронавирусите при животните удрят стомашно-чревния тракт. Получава се известно навързване на на пръв поглед отделни и изолирани един от друг случайни фактори. Човешкият опит показва, че решенията винаги са прости и налични. Но пътят към тях винаги е затрупана с камъни.
                Абе, мани го доктор многознайко.
                Преди време някой пусна клипче с Цицелков в Ковида в Пирогов,
                Там доцента се самоАзразил, като преди това си направил профилактика с някои медикаменти и добавки.
                Даде и джокер - обърнал се към колегите ветеринари и се самоопределил, като хищник и т.н.
                Кой иска да го изгледа пак, още тогава бях сигурен., че е приел нещо такова, но доцента не го обяви - етика все пак.
                Ама доцента е на първа линия е не е многознайко, а МНОГО ЗНАЕ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение

                  Цяло лято пихме и пяхме, ама ноември платихме сметката?

                  Приемете, че това е респираторен вирус, който наистина много се влияе от слънцегреенето и чистия въздух.

                  Захладня, скъси се деня, стана мрачно и тъмно и вируса избухна. Единствения начин да се опазим е всички на полето и никакво събиране по кабинети и банкети.
                  Не сме я платили ноември, още я плащаме и ще плащаме. Тъмно и хладно е, факт. Очаквам до края на годината да сме в топ 5 на най-тъмните и най-хладните държави от Европейския съюз, сиреч с най-голяма смъртност от "грипчето". Ако не спрат безумията по празниците, след месец може и номер едно да сме.

                  Коментар


                  • Бил Гейтс с нова прогноза: Ситуацията в света ще се влоши, пандемията ще се усили

                    Бил Гейтс обобщи резултатите от изходящата година в личния си блог и изрази загриженост, че въпреки ваксинациите, пандемията ще се усили през следващите месеци.
                    „За съжаление все още не сме се измъкнали от трудностите“, каза той.

                    Говорейки за засилване на пандемията, милиардерът се обосновава на данни, получени с помощта на компютърни модели. Според него те показват, че ситуацията в света ще поеме към по-лошо през следващия месец.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Няма забрани. В цял свят има одобрение за един лекарствен препарат от Министерството на Здравето на съответната страна.
                      Най- лесни и бързи пари се правят с евтини лекарства. Що се подвеждате като деца.
                      По тази логика ваксина за 15.50евро не би трябвало да работи. https://www.reuters.com/article/us-h...-idUSKBN28V0Y6

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Ми то и аз пробвах една дето пускала наред. На мен не ми пусна.
                        Казаха 97% било ефективно !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          мрете ли, а, мрете ли? генералгоджи ви ги е обещал, значи ще мрете и точка, даже удивителна! Както казах, около мен умират хора не заради грипчето, а заради липсата на помощ (основно доболнична, щото гепитата са се изпокрили като лъховете, дето първи напускат кораба), щото келепирЯ сега е основно в греипчето и всичко е насочено натам. После шо тъмнозелените ги бият - ми сами да си отговорят що, представителите на бялата мафия...

                          П.С. И не само парковете, ми и кпп-та да сложат - кво е това, щели да ми празнуват Коледа!?!?!? бе каква е тая вакханалия, бре? Я като оня немски професор (бяла мафия), дето рече, че щом си без ваксина, значи нямаш право да те обдишват в болницата - великан!!! А може ли на мен да престанат да ми вземат каквито и да е данъци и осигуровки - ни милицията ѝ искам, ни държавната администрация, ни бялата мафия на "тази" държава - и ще разпиша каквито си поискат декларации по въпроса. Ма не им стиска, че ще останат без една стинка приход - сами тъмнозелени и пенсионери ще има. Ай сиктир!
                          Като те гепи Ковида ще се смириш и ще станеш кротък като агънце.

                          Коментар


                          • 2021-ва ще е римейк на 2020. Нов щам се пръкна точно за годишнината от старта, ваксини, логистики, не знам кво още ще има за доизкусуряване. Държавите се готвят за помощи и кинти от хеликоптерите още поне за година напред. Интересно става.
                            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                              Вакханалията от лятото и есента сега я плащаме със смъртта на 10 хиляди човека. Празненствата по коледните и новогодишните празници ще ги платим с още толкова човешки животи януари и февруари.
                              Цяло лято пихме и пяхме, ама ноември платихме сметката?

                              Приемете, че това е респираторен вирус, който наистина много се влияе от слънцегреенето и чистия въздух.

                              Захладня, скъси се деня, стана мрачно и тъмно и вируса избухна. Единствения начин да се опазим е всички на полето и никакво събиране по кабинети и банкети.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                                Вакханалията от лятото и есента сега я плащаме със смъртта на 10 хиляди човека. Празненствата по коледните и новогодишните празници ще ги платим с още толкова човешки животи януари и февруари.
                                мрете ли, а, мрете ли? генералгоджи ви ги е обещал, значи ще мрете и точка, даже удивителна! Както казах, около мен умират хора не заради грипчето, а заради липсата на помощ (основно доболнична, щото гепитата са се изпокрили като лъховете, дето първи напускат кораба), щото келепирЯ сега е основно в греипчето и всичко е насочено натам. После шо тъмнозелените ги бият - ми сами да си отговорят що, представителите на бялата мафия...

                                П.С. И не само парковете, ми и кпп-та да сложат - кво е това, щели да ми празнуват Коледа!?!?!? бе каква е тая вакханалия, бре? Я като оня немски професор (бяла мафия), дето рече, че щом си без ваксина, значи нямаш право да те обдишват в болницата - великан!!! А може ли на мен да престанат да ми вземат каквито и да е данъци и осигуровки - ни милицията ѝ искам, ни държавната администрация, ни бялата мафия на "тази" държава - и ще разпиша каквито си поискат декларации по въпроса. Ма не им стиска, че ще останат без една стинка приход - сами тъмнозелени и пенсионери ще има. Ай сиктир!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X