IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Докторе, аз съм много болен! оплаква се пациент.
    -Разкажете ми,пък аз ще преценя какво Ви е.
    -Женени сме от шест месеца и по пет пъти на ден правим секс със жената!
    -Нормално! Още не сте си омръзнали.
    -Имам и три любовници. С тях по три пъти през ден.
    -Е,не е ли малко множко?
    -Не знам!Напоследък взех да се оглеждам и за мъжко!
    -Ооо,я се вземи в ръце, бе човек!
    -По пет пъти дневно се взимам, бе докторе;
    -Ти се болен бе!
    -Е,аз нали ти казах!..

    Коментар


    • The problem with investment bank balance sheets is that on the left side nothing is right and on the right side nothing is left.
      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

      Коментар


      • KLASIKA- Двама влюбени, седят на пейка в парка. Момичето казва:
        - Искаш ли да играем на недомлъвки ?
        - Как се играе ?
        - Ами, например аз казвам: Целуни ме по у....е ти отгатваш думата и така...
        - Добре, лесно е...
        - Хайде, ти си пръв.
        - Хвани ме за х.. с две р...

        Коментар


        • Мъж става посред нощ и отива да пикае. По пътя мърмори кисело на инструмента си:
          - Ето виждаш ли, когато ти поискаш аз винаги ставам....

          Коментар


          • Click image for larger version

Name:	50234870_1845070295603956_5706383533325418496_n.jpg
Views:	2
Size:	45.4 КБ
ID:	3429908

            Коментар


            • Бащата се навежда да види какви ги пише сина му:
              - Пиши ги малко по-красиви тия ченгелчета, де!
              - Баща ми, това са интеграли...

              Коментар


              • На летището:
                - Извинете, колко време продължава полетът, обаче от чекирането до кацането и минаването през митница, както и всякакви други формалности?
                - О, различно! Зависи какво носите в багажа. Понякога и десетина години...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
                  Аватара ли имаш предвид?
                  не, бе, пич ........ ако искаш да гледаш хубави снимки на жени има специализирани сайтове

                  ============

                  марийка е свеж полъх в темата ........ толкова години само Киро подържаше огъня тук и в последните години взе да се повтаря ........... сега марийка откакто се появи вече има конкуренция .......... а както знаем в конкуренцията се раждат високите резултати
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Шеф на фирма се оплаква на друг:
                    - Уволних SEO специалиста си....
                    - Е, какво толкова?
                    - Ами сега като напиша "идиот" в Google, моето име излиза на първо място ...

                    Коментар


                    • Привет и честит сняг! Този поздрав е най-вече за ортопедите и тенекеджиите Ето няколко правила, които ако спазвате, няма да имате проблеми

                      *****
                      1. Преди да си отриете колата от снега сутрин, убедете се, че е вашата!

                      2. Ако видите снегорин, пипнете го за късмет

                      3. Преди да паркирате в пряспа, първо проверете дали е свободна

                      4. Ако още сте самотни, потърсете си гадже! Сезон Есен - Зима! Да може да цепи дърва и да пали печката...

                      5. ЗА ЗИМАТА НЕ СИ КУПУВАЙТЕ КОЖЕНИ РЪКАВИЦИ, А ВЪЛНЕНИ. ПО-ЛЕСНО СЕ БЪРШАТ СОПОЛИТЕ.

                      Към дамите:

                      6. Летните рокли, комбинирани с ботуши и вълнени чорапи, не ги прави зимни

                      7. Тичането след градския транспорт на висок ток не е добра идея. Особено в кобинация с поледица

                      *******
                      Е, стига де, не се ядосвайте. Ако с това не съм успяла да ви разсмея, да си знаете. Хубавото на студа е, че като настъпиш лaйнo, не се цапаш

                      Усмихнат следобед

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                        браво, марийке ........ свежо попълнение за темата си
                        Аватара ли имаш предвид?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Marina Muchakova Разгледай мнение
                          Пуснат в продажба е нов билет от Националната лотария "Златно глухарче". Талончето вече не се търка,
                          а го духаш...
                          браво, марийке ........ свежо попълнение за темата си
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Клиент към нова продавачка в риболовен магазин:
                            - Извинете, добри ли са силиконовите ви примамки?
                            - Простак! Всичко си ми е естествено!..

                            Коментар


                            • Стилно облечена жена се обръща с молба към отец, седящ до нея в самолета.
                              - Отче, искам да ви помоля нещо… купих подарък за майка ми, електрически сешоар, но ме е страх, че е над лимита и на летището ще ми го конфискуват. Можете ли да го скриете под расото?… Те вас едва ли ще ви проверяват.
                              - Добре, но да знаете, че ако ме питат… аз няма да лъжа. По-късно на летището митничарите спират отчето:
                              - Отче, имате ли нещо да декларирате?
                              - От главата до кръста… абсолютно нищо. Митничарите се споглеждат особено.
                              - А от кръста надолу?
                              - Само един до болка познат уред, предназначен за жени… все още неизползван…
                              - Следващият!

                              Коментар


                              • Пуснат в продажба е нов билет от Националната лотария "Златно глухарче". Талончето вече не се търка,
                                а го духаш...

                                Коментар

                                Working...
                                X