IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Чукча е ловец. Лежи в затвора заедно с един мужик.
      Мужикът:
      - За какво лежиш?
      Чукча:
      - Убих бяла мечка, дадоха ми две години. А ти?
      - Убих жена си, дадоха ми двайсет години.
      - Двайсет!? И за какво? Че там има само една шепа козина!?..

      Коментар


      • Сестра в лудницата се оплаква на доктора.
        - Този, новият, ще ми скъса нервите. Като е заповтарял "О, АЛЕКО! О, КОНСТАНТИНОВ!" Откакто е приет, не е спирал.
        - Не го вини, човечеца, и теб да те посрещне петгодишния ти син на вратата и да ти подари 100 портрета на Алеко, и ти ще луднеш!
        - Че от къде ги е взело хлапето?
        - Прилежно ги изрязало от 100 левовите банкноти на баща си...

        Коментар


        • Има толкова слаби девойки, че, ако ги вдигнеш за клитора, няма да се скъса.

          Коментар


          • Скъпи девойки, като пишете статуси във Фейсбук, моля, пишете грамотно, защото стават недоразумения - "излизаме" и "излиза ме" са две съвсем различни неща.

            Коментар


            • ХА..ХАА ..ВСЯКА ПРОЛИКА Е СЛУЧАЙНА..

              Влиза треньорът в съблекалнята при футболистите и вика:
              - Коджагинев и Дърваров! Събирайте си багажа! Купува ви богат английски клуб.
              - Супер яко! - радват се двамата - Най-после ни оцениха! А кой е клубът?
              - Rоуаl Vаuхhаll Backdoor.
              - Тоя футболен клуб за сефте го чуваме.
              - Ми, не е футболен! Гей-клуб е!..

              Коментар


              • Click image for larger version

Name:	50.jpg
Views:	1
Size:	66.7 КБ
ID:	3442497
                препоръка е

                Коментар


                • Той не откъсваше поглед от нощното шкафче и нещата, които лежаха отгоре: нокти, мигли, перука, зъби... Заплака и се замоли:
                  - Господи, опази ме от това, което ще излезе от банята...

                  Коментар


                  • Click image for larger version

Name:	22.jpg
Views:	1
Size:	92.3 КБ
ID:	3442177
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                      Едни други пък почнали да подготвят терена за да строят участък от магистрала Струма , а обществената поръчка за него участък още не е пусната .
                      Трябвали им дърва за скарата. Пък и те си знаят че ще спечелят и почват от рано за да ползват хубавото време. Плюс това накрая срока ще е удължен само по две.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Днес, 13.02.2019г, Столична община обяви, че 134 камиона са чистили снега по софийските улици....
                        Може да е толкова запрашено ,че да са помислили праховите частици за сняг и да са тръгнали да ги ловят още във въздуха.

                        Дивотии всякакви - да се чудиш да се смееш ли да плачеш ли ?

                        Едни други пък почнали да подготвят терена за да строят участък от магистрала Струма , а обществената поръчка за него участък още не е пусната .

                        Коментар


                        • Тъжен евреин се налива сам в един нюйоркски бар...
                          Барманът се приближава:
                          - Какво има, сър?
                          - Абе, остави... Онзи ден един мой далечен роднина почина и ми завеща 5 милиона...
                          - Но това е чудесно... И затова сте тъжен?!
                          - Не, разбира се... Вчера друг мой далечен роднина почина и ми завеща 3 милиона...
                          - Ееее, това е супер... И все пак защо сте така тъжен?!
                          Евреинът, сърцераздирателно:
                          - Ами ето - вече е 10 вечерта и за днес няма нищо...

                          Коментар


                          • Днес, 13.02.2019г, Столична община обяви, че 134 камиона са чистили снега по софийските улици....

                            Коментар


                            • - Мамо, може ли да изведа кучето на разходка?
                              Майката:
                              - Не, скъпа. Кучката е разгонена!
                              Детето:
                              - А какво означава разгонена?
                              Майката:
                              - Иди в гаража, намери баща си и го питай.
                              Отива в хлапето в гаража и пита баща си:
                              - Татко, искам да изведа кучката на разходка, а мама не ми разрешава. Казва, че се била разгонила…
                              Бащата мълчаливо взима тубата с бензин, топва в нея един парцал, а след това маже кучката между краката…
                              - Готово! Сега можеш да я изведеш. Никой няма да я подуши…
                              Момиченцето тръгва на разходка и след 10 минути се връща без кучето:
                              - Тате, на кучката през две преки и свърши бензина. Сега едно друго куче я дърпа на буксир към къщи…

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X