IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • - Ало ?
    - Здравейте !
    - Ми на 38 съм, пия, пуша ... кажете и вие нещо за себе си ?
    - Господине, ние продаваме арматура ?!
    - Ми що пише ... "телефон за връзка" ?!?!

    Коментар


    • самолет претърпял авария, но успял да кацне на някакъв обитаем остров.
      стюардесата се появила в салона при пътниците и жизнерадостно съобщила;
      - пилотът успя да се свърже по радиостанцията и да изпрати координатите ни.
      ще отнеме няколко дни да ни приберат.
      получихме и важна информация, че този остров се използва от съседните острови за изолатор на болни.
      половината популация са болни от туберкулоза, останалите от спин. бъдете внимателни по време на престоя.
      сред пътниците имало и двама евреи, единия от които полуглух.
      - какво, какво казва? попитал седящия до него, също евреин.
      - каза да е*ем само тия дето кашлят!


      препоръка е

      Коментар


      • Хайде стига сте правили пачки,разпуснете

        Сервитьор към възрастна клиентка:
        - Бабо, как ги искаш яйцата?
        - Да ме тупкат по дупето, синко.

        Коментар


        • Един приятел ми вика:
          - Ей, брат... На 54 стана и не се жениш...
          - И що да се женя? - питам аз.
          - Еми нали трябва да се пере и простира..
          - Че аз да не съм без ръце...
          - Е, да... Ама нали трябва и да се готви...
          - Че аз да не съм без ръце...
          - Е, да... Обаче и секс трябва да се прави... Всъщност остави... Сетих се...

          Коментар


          • Коментар


            • Малко момиче забелязва,че на интимно място и поникнали косъмчета.Веднага при мама с въпрос,а мама казва,че е нормално и,че на това място му се вика маймунка.Вечерта на масата малката споделя с кака си:Мойта маймунка има вече косми!А пък мойта вече яде банан,гордо отговаря каката!

              Коментар


              • Мъж води жена си на пластичен хирург:
                Докторе,какво може да направите за жена ми
                Мога да и забия кол в сърцето.
                http://milom.blog.bg/

                Коментар


                • На изпит по анатомия професор казва на студентка:
                  - Колежке, ще ви пиша тройка, ако ми кажете кой човешки орган може да увеличи при възбуда размера си до седем пъти?
                  Студентката притеснено обяснява, че знае отговора, но не и е удобно да го каже. Професорът и пише двойка и обяснява:
                  - Верният отговор е "зеницата на окото". Този орган за който си мислите вие, увеличава размера си само три пъти. Останалите четири са празни женски мечти.

                  Коментар


                  • На изпит по медицина влиза студентка.
                    - Какво се вдига за 5 секунди? - пита професорът.
                    Студентката се изчервява и мълчи. Получава двойка. Влиза втора студентка. Същият въпрос и отново двойка. После влиза студент.
                    - Какво се вдига за 5 секунди?
                    - Кръвното налягане.
                    - Правилно. А на двете си колежки кажете, че това, за което си помислиха, се вдига за 13 секунди...

                    Коментар


                    • Чукча си купил гардероб,отваря вратите да го разгледа и вътре огледало
                      -А,брат ми дошъл!?Зад него заднича жена му
                      -И няква курва помъкнал.........

                      Коментар


                      • Това домусчиев ли е ?
                        We have no money, therefor we shall have to think...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение



                          Една сергия пред РУМ-а на "Младост 2" през 1989 г. Малко преди промените, имаше едно постановление на Министерския съвет, с което се разреши малката частна дейност. Изкарахме разрешително за търговия. В ония години малкият бизнес беше надомна работа и продажба на сергия." В същия разговор уточнява, че не помни кога е направил първия си милион, но смята, че това е станало през 1991 г.
                          Кой е този юноша бледен

                          Коментар





                          • Една сергия пред РУМ-а на "Младост 2" през 1989 г. Малко преди промените, имаше едно постановление на Министерския съвет, с което се разреши малката частна дейност. Изкарахме разрешително за търговия. В ония години малкият бизнес беше надомна работа и продажба на сергия." В същия разговор уточнява, че не помни кога е направил първия си милион, но смята, че това е станало през 1991 г.

                            Коментар


                            • Майка към дъщеря си:
                              - Трябва внимателно да си избереш съпруг. Твоят татко, например, може да поправи каквито си поиска; колата, тока, да смени тръбите. Или мебелите, ако се счупят, също ще поправи... Тъй, че ако си намериш такъв, никога няма да имаш нищо ново.

                              Коментар


                              • Всички хубави хора умират- ето сталин, хитлер, ленин, мао, рейгън- все умрели. И мен ме боли тук таме, дали не ми е време

                                Коментар

                                Working...
                                X