IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това домусчиев ли е ?
    We have no money, therefor we shall have to think...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение



      Една сергия пред РУМ-а на "Младост 2" през 1989 г. Малко преди промените, имаше едно постановление на Министерския съвет, с което се разреши малката частна дейност. Изкарахме разрешително за търговия. В ония години малкият бизнес беше надомна работа и продажба на сергия." В същия разговор уточнява, че не помни кога е направил първия си милион, но смята, че това е станало през 1991 г.
      Кой е този юноша бледен

      Коментар





      • Една сергия пред РУМ-а на "Младост 2" през 1989 г. Малко преди промените, имаше едно постановление на Министерския съвет, с което се разреши малката частна дейност. Изкарахме разрешително за търговия. В ония години малкият бизнес беше надомна работа и продажба на сергия." В същия разговор уточнява, че не помни кога е направил първия си милион, но смята, че това е станало през 1991 г.

        Коментар


        • Майка към дъщеря си:
          - Трябва внимателно да си избереш съпруг. Твоят татко, например, може да поправи каквито си поиска; колата, тока, да смени тръбите. Или мебелите, ако се счупят, също ще поправи... Тъй, че ако си намериш такъв, никога няма да имаш нищо ново.

          Коментар


          • Всички хубави хора умират- ето сталин, хитлер, ленин, мао, рейгън- все умрели. И мен ме боли тук таме, дали не ми е време

            Коментар


            • - Госпожо, моля ви, направете забележка на детето си - постоянно ме имитира.
              - Разбира се, господине, извинявам се! Иване, престани да се правиш на идиот!..

              Коментар


              • Телефонно обаждане в редакцията на в-к "Здраво тяло":
                - Вече два месеца ползвам препоръчания и продаван от Вас мехлем " За здрави колена", а ставите продължават да ме болят. Няма никакъв ефект. ВИЕ СТЕ МОШЕННИЦИИИ!!
                - Момент! Вашите колене са болни, нали така?
                - Да.
                - На нашия мехлем, на ясен български език, с главни букви, пише:
                "ЗА ЗДРАВИ КОЛЕНА"!!!..

                Коментар


                • Коментар




                  • на едно кръстовище се треснали един майхбах и един е такъв... изскочили двама наперени, напудрени, истукани.. тоя от Москвича, извадил телефона си, набрал някого и казал:
                    - до 10 минути ми докарайте един чисто нов майбах, черен, на кръстовището, еди къде си...
                    обърнал се към другия с рязък тон!
                    - а да те видя ся тебе! давам ти 24 часа!

                    Коментар


                    • Тайните служби на САЩ, Русия и България се събрали на конференция на тема “Къде е най-секретно”.

                      Става снажен офицер от ФБР и казва: “При нас всичко е много тайно, съседният отдел не знае какво правим ние”.

                      Следва млад и напорист руснак от ФСБ.
                      -Това е нищо, колегата на съседното бюро не знае аз с какво се занимавам.
                      Идва ред на нашия представител от ДАНС, който с гордост заявява:
                      -При нас е най-секретно – аз самият не знам какво правя!

                      http://www.dividendgrowthinvestor.com/

                      Коментар


                      • Коментар




                        • Евреин идва на почивка на слънчев бряг. Пред хотела го среща циганин, който му предлага златна гривна за 100 евро. Евреина се пазари дълго и я купува за 50. Това, че гривната е фалшива, евреина се досетил веднага. А че стоте евро са фалшиви, а рестото истинско, циганина не разбрал веднага.

                          Коментар


                          • Коментар


                            • КЛАСИКА - Един евреин започнал работа в голяма търговска фирма. Нещата, обаче, не потръгнали и шефовете му се чудели как да го уволнят. Решили да му възложат задача, която смятали за неизпълнима, затова го пратили да продава "Лада" в Англия. Но не минал и месец, а той се върнал с договор за голяма доставка. Какво да правят - изпратили го в Япония, да продава компютри - позабавил се месец - два, но въпреки това пристигнал с договор. Оставала последната възможност: възложили му да продаде на негрите в Африка кожуси и радиатори. Минал месец, два, три, половин година, година... няма го. Шефовете вече се били успокоили, че си е умрял или е изяден, когато синът Давидов цъфнал уморен, отслабнал, но с договор!
                              - Е, как го правиш, човече?! Това е просто невероятно!
                              - Чак пък невероятно. Отивам в Лондон, вървя си по улицата и виждам местен евреин. Заговарям го, запознаваме се и от дума на дума той ме свързва с техните лобисти, след седмица в Парламента гласуваха закон и ей ти поръчката. В Япония отне повечко време да намеря евреин, но после всичко си вървеше по схемата: телефони - лоби. Събранието гласува закон и подписваме.
                              - Добре, ясно! Обаче в Африка - палта?! И защо се забави толкова?
                              - Защото се оказа, че там нямали депутати и Парламент. Та се наложи да им правя и Събрание, и избори... после - вече знаете...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
                                Има толкова слаби девойки, че, ако ги вдигнеш за клитора, няма да се скъса.
                                Пак я видях днес, хубаво лице, и има гърди, но верно клиторът ѝ нема да се скъса.
                                Това ми напомни израза от младостта
                                "Да ѝ разтропам кокалите".

                                Коментар

                                Working...
                                X