IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Фалшивите новини не са от сега,имаме традиция!!!

    В едно село седят двама в кръчмата и си говорят. По едно време се чуло някакво думкане...
    - Що люска тоя тупан? - попитал единия.
    - На Ваньо дъщеря му се оженила и тъпана бие, че е честна.
    Първия отговаря:
    - Е па, я сега на уя си ли да вервам, или на тъпаня???


    Коментар


    • Извънземни наближават земята. Руснаци и американци започват да им дават светлинни сигнали да кацнат при тях. Извънземните се насочват към Белия дом. На моравата Президента Дони, вице, министри, президеншата .. В небето вдигнати всички бойни едкадрили, даже и учебни, снайперисти по покривите...
      Чинията каца, извънземното излиза, оглежда бавно всички с леден поглед и пита:
      - Абе, кой е Делю Хайдутин ?!?

      Коментар


      • В Пернишки бар клиент към барман:
        - Защо е толкова скъпа тая ракия бе?
        - Разредена е с вода..!
        и стана една .......


        Коментар


        • По bTV днес Валентин Златев, председател на Надзорния съвет на ЛУКойл България, пита: "Кой казва, че сме приятели (с Бойко Борисов). Не съм играл карти с Бойко Борисов. Не бих и седнал да играя с него, защото той не обича да губи".
          Е, през 2011 г. явно още са били. Тогава, на пресконференция, Златев каза друго: "Фактът, че познавам г-н Борисов от 30 години (сиреч от 1981 г.), по никакъв начин няма отношение към нашата работа." Самият Борисов беше казал пред "Труд", че Златев лъже на карти: "Вальо лъже на карти и с него не играя..." И каква излезе тя: единият не обича да губи, другият лъже..

          МИЛ,И РОДНИ КАРТИНКИ..

          Коментар


          • Когато можеш,а няма с кой!

            Журналистка разпитва дядо на около 90 години от родопските села:
            - Кога спря с*кса, дядо?
            - Еми, горе-доле, отпреди 10-тина години.
            - Ехааа! И защо?
            - Ми, падам си по по-възрастни, ама нещо понамаляха..


            Коментар



            • Съседката ми си уголеми джуките.
              Сега с една целувка може да отпуши мивката.

              Коментар


              • Tелефонен разговор с любимата от понеделник сутрин (цитирам по памет)
                - Алоо, кажи, Таня.
                - Събудих ли те, меченце?
                - Да.
                - Обаждам се да ти кажа, че ще ти се обадя по-късно.
                - Добре.
                - Хайде спинкай си, няма да те занимавам... само ще пуснеш ли пералнята после – заредена е?
                - Не.
                - Искаш ли довечера да ме заведеш на галерия?
                - Ще пусна пералнята.
                - Слушай сега: завърташ голямото копче обратно на дясно до седма позиция, а малкото до 40 градуса, с третото, дето е по към вратата(ако я гледаш с гръб), нагласяш центрофугата на 1000 оборота. После сипваш две капачки пълни на пет осми омекотител и половината на три капачки и четири седми течен прах. Запомни ли?
                - Да.
                - Лъжеш.
                - Да.
                - Кога ми е рожденият ден?
                - Като стане време да слагам зимните гуми – около 14-тия кръг на английското и 16-тия на италианското първенство.
                - Мразя те.
                - И аз.
                - Какво и ти!?
                - Обичам те.
                - Не ми се подмазвай, глупако. Изобщо не си мислиш за мен!
                - Мисля си.
                - Кога?
                - Един път мислих за теб, докато си обувах чорапите.
                - И какво по-точно?
                - Дали, ако ме ухапеш, отровата ще проникне през тях.
                - Много смешно – идиот. Едвам те понасям.
                - И аз.
                - Какво и ти!?
                - Обичам те.
                - Ае я ми са махай от главата. Защо изобщо ми звъниш!? Поне иди купи храна за котките.
                - Те ядоха вече – кюфте на скара и салата алабаш от снощи.
                - Олигофрен!!! Знаеш, че първо ще го гонят един час из целия апартамент, а после ще закопаят половината кюфте някъде в дивана. Онзи ден намерих вътре глава от шаран. Така вонеше – мислех, че е от теб.
                - И аз.
                - Между другото ми дойде.
                - Пак ли?
                - Да.
                - Смяташ ли, че ако купя котешка храна, ще ти спре?
                - Нищо не пречи да пробваш, Дидьо!
                - Добре.
                - Айде изчезни... после ще ти се обадя... и без това днес не ми се говори....

                Коментар


                • Негърче умира и отива в рая. Христос го поглежда усмихнат и му казва:
                  - Сега ще ти дам чифт крила.
                  - Наистина? Аз ангел ли съм?
                  - Не, синко, ти си шибан прилеп!!

                  Коментар


                  • ...- Абе как можах точно на теб да побадна бе?На другите жени,
                    само косите им са светли,а на теб,чак душата ти е руса!
                    - Какво съм виновна аз бе Гошо?Рехабилитаторът ми обеща само невинно масажче. Колегата ми се закле, че никога не изневерява на жена си...Комшията цял месец ме убеждаваше,че ме гледа бащински...

                    Коментар


                    • Моля от гнусливи да не се чете,и все пак това просто е ВИЦ!
                      Една жена мастурбирала с морков, но ѝ се заклещил. Отишла при гинеколога си доктор Иванов, който сръчно - за има-няма 2 минути извадил моркова... Пациентката си тръгнала, д-р Иванов отишъл да си измие ръцете. През това време в кабинета дошъл неговия колега да пият кафе... Връща се Д-р Иванов и какво да види - колегата му щастливо догризва моркова:
                      - Какво направи бе!?!
                      - Не се стискай, бе Иванов, аре кажи тези моркови в ква саламура ги държиш..


                      Коментар


                      • Ротвайлер, доберман и дог в чакалнята при ветеринаря.
                        Ротвайлера:
                        – Ох, пичове загазих. Стопанина ме остави да пазя пред гаража. Мина една
                        супер готина кучка, аз се улисах по нея и … откраднаха колата на шефа!
                        И сега – „клъц“ – ще ме кастрират, за да не правя така друг път.
                        Добермана:
                        – Остави се ! Мен пък ме оставиха да пазя къщата , мина една засукана кучка,
                        и аз – след нея. Като се върнах, къщата обрана. И сега – „клъц“ – кастрация!
                        Дога:
                        – Лежа си аз на дивана, стопанката излиза от банята по халат. Изпусна си гребена,
                        наведе се да го вземе, а халата късичък, късичък… Не издържах, скочих и я оправих!
                        Ротвайлера и добермана в глас:
                        – Лелеее… и сега „клъц“!
                        – А, неее… – „клъц“ – на вас. На мен ще ми режат ноктите..


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                          Младо семейство било закъсало с парите.
                          Мъжът предложил:
                          - Мило,довечера се провежда конкурс за най-голям пенис! Наградата е десет хиляди лева!
                          А пък,ти най-добре знаеш колко съм надарен от природата!
                          Жената,обаче се разфучала:
                          - А бе,ти за това ли следва толкова време за инженер? За да се излагаш като последния скапаняк? В никакъв случай,не разрешавам!
                          Обаче,вечерта пичът се прибрал късно с щастлива усмивка на лицето.Тръснал на масата една дебела пачка пари и се провикнал:
                          - Мило,познай каво се случи?! Успях да взема наградата!
                          Благоверната му побесняла:
                          - Ами честта? Ами човешкото достойнство?
                          Не те ли е срам да показваш най-интимния си орган пред хиляди хора?
                          Мъжът я успокоил:
                          - Ама,аз не го показах целия,бе,мило!
                          Аз го извадих само наполовина,колкото да спечеля конкурса!
                          да, ама съседът Иван е с по-голям ....

                          Коментар


                          • Младо семейство било закъсало с парите.
                            Мъжът предложил:
                            - Мило,довечера се провежда конкурс за най-голям пенис! Наградата е десет хиляди лева!
                            А пък,ти най-добре знаеш колко съм надарен от природата!
                            Жената,обаче се разфучала:
                            - А бе,ти за това ли следва толкова време за инженер? За да се излагаш като последния скапаняк? В никакъв случай,не разрешавам!
                            Обаче,вечерта пичът се прибрал късно с щастлива усмивка на лицето.Тръснал на масата една дебела пачка пари и се провикнал:
                            - Мило,познай каво се случи?! Успях да взема наградата!
                            Благоверната му побесняла:
                            - Ами честта? Ами човешкото достойнство?
                            Не те ли е срам да показваш най-интимния си орган пред хиляди хора?
                            Мъжът я успокоил:
                            - Ама,аз не го показах целия,бе,мило!
                            Аз го извадих само наполовина,колкото да спечеля конкурса!

                            Коментар


                            • Двама приятели, между наздравиците и репликата: "Ти менЕ уважаАш ли ме?" - разговарят:

                              - Ае, брато, ти чувал ли си, че всяка чаша ракия съкращавала живота с 10 минути?

                              - Е - и?

                              - Абе, смЕтах, смЕтах... излиза, че съм умрЕл в битката при... Константинопол!

                              Коментар


                              • Мъж и жена правят секс, но в този момент влиза синчето:
                                - Тате, може ли да си поиграя с вас?
                                Бащата, през зъби:
                                - Може, бе..... Синчето се покатерва на леглото и сяда на гърба на баща си (на конче), а той продължава с мероприятието.
                                По едно време майката започва да стене и синчето се обажда:
                                - Тате, а сега малко по-внимателно, щото на това място с чичо Кольо, винаги падам от кончето...

                                Коментар

                                Working...
                                X