IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ЗЛАТЕН- Едно момченце си имало майка, която била много ревнива към всякакви други жени, и един ден го извикала при него и му казала:
    - "Моето момче, искам да ми обещаеш нещо. Стой далече от жените, всички са много подли създания и ще гледат как да те подлъжат.
    Ще дойде един момент и някоя от тях ще иска интимни отношения с теб. Стой далече от нея. Всички имат зъби отдолу и чакат да се подведеш и да ти отхапят п*шката..."

    Минало каквото се минало, момчето пораснало и станало зъболекар. Все странял от жените, но на едно парти се почерпил подобаващо и докато се усети, се оказал в стаята на непозната жена.
    Започнала тя да му се натиска, но той в един момент се сепнал и се сетил за думите на майка си.
    - Какво има?, попитала тя.
    - Мама ми е казвала, че всички жени имате зъби отдолу и искаш да ми направиш нещо лошо.
    - Ти луд ли си? Хайде, погледни какво имам отдолу и ако видиш и един зъб, може да се махаш.
    След кратка пауза за оглед, младежът казал с експертен глас:
    - Е, ти кви зъби искаш да имаш. Виж само в какво състояние са ти венците...

    Коментар


    • Женен мъж отива да се изповяда:

      -Имам флирт с една жена.

      -Много ли се сближихте? - пита го свещеникът.

      -Ми срещаме се често...доста се отъркваме един в друг... но още не сме се...

      -Чадо,то търкането е като вкарването!Ще кажеш 5 пъти молитвата и ще оставиш в кутията за дарения 100 лева.

      Човекът казал молитвите и се запътил към изхода да си ходи, но свещеникът, който го наблюдавал от изповедалнята,изскочил бързо и се провикнал:

      -Видях ви, видях ви! Не вкарахте 100 лева в кутията за дарения.

      -Отче, не вкарах... но пък ги отърках. Вие нали сам обяснихте,че търкането е като вкарването!

      Коментар


      • Лаконичността е сестра на таланта, признават много писатели. Умението с няколко думи да кажеш много, да събудиш чувства и емоции и да дадеш храна за размисъл е висш пилотаж във владеенето на езика и писателското майсторство.

        Има какво да научим от майсторите на кратката форма – многословната, разводнена и обезсмислена комуникация затруднява разбирането. AdMe.ru събра малка, но представителна колекция от най-кратките литературни съчинения, останали в историята.

        * * *

        Веднъж Ърнест Хемингуей се хванал на бас, че ще напише разказ, способен да трогне всеки читател, само от шест думи. Писателят спечелил баса със следното съчинение:

        „Продават се детски обувчици. Неносени.” (For sale: baby shoes, never used.)

        * * *

        Фредерик Браун съчинил най-късия разказ на ужасите на всички времена:

        „Последният човек на Земята седеше в стаята си. Изведнъж на вратата се почука...”

        * * *

        Американският писател О.Хенри спечелил конкурс за най-кратък разказ, който обаче има всички основни съставки на традиционния разказ – завръзка, кулминация и развръзка:

        „Шофьорът запали цигара и се наведе над резервоара, за да види останал ли е в него бензин. Покойникът беше на 23 години.”

        * * *

        Англичаните също организирали конкурс за най-кратък разказ. Този път условията на конкурса били в съчинението да се споменава кралицата, Бог, секс и някаква мистерия. Първо място печели авторът на разказа, който впоследствие се превръща в популярен виц:

        „О Боже – възкликна кралицата. – Бременна съм. От кого ли?”

        * * *

        Най-класическият пример за прословутата лаконичност на древните спартанци е отговорът на писмото, изпратено от македонския цар Филип II, завоювал много гръцки градове:

        „Съветвам ви веднага да се предадете, защото ако армията ми влезе в земите ви, ще унищожа вашите градини, ще поробя хората и ще разруша града.”

        На което спартанските ефори отговорили писмено:

        „Ако”.

        * * *

        Виктор Юго изпратил на издателя си ръкописа на романа „Клетниците” със съпровождащо писмо:

        „?”

        На което получил отговор:

        „!”

        * * *

        В конкурс за най-кратка автобиография победила французойка, която написала:

        „Преди имах гладко лице и смачкана пола, а сега – обратното.”

        Коментар


        • Ето какво ще се случи, ако всички 12 зодии се събудят една сутрин в един и същи апартамент! Както се казва по нашенски, пълно "Мазало". В кръга на шегата, разбира се. Вижте сами:

          6:00: Девата се е събужда и преди да се изкъпе, измива цялата баня. След като си е измила зъбите, четката за зъби я прибира в стерилна торбичка и я прибира на специално място... далече от четките на останалите и съквартиранти!

          6:15: Козирогът става и изключва бойлера, свършила е нощната тарифа на тока.

          6:20: Водолеят излиза на сутрешен джогинг.

          6:30: Везната и Лъвът пред огледалото ще се сбият за хидратиращия крем и гела за коса.

          6:40: Телецът закусва Nutella - течен шоколад със супена лъжица.

          6:45: Стрелецът става и отново включва бойлера!

          7:00: Ракът прави сандвичи, девата изцежда фреш. Близнака все още е в леглото и на телефона си проверява пощата, Facebook, Twitter и Instagram.

          7:05: Скорпионът разбива вратата на банята - Везната излиза смъртно обидена с несесера в ръцете.

          7:10: Овенът става и пуска хронометъра.

          7:11:45: Овенът е изкъпан, облечен, обут и маха от стълбището. Изключва хронометърът.

          7:15: Телецът с лъжицата стърже по буркана. Няма повече Nutella.

          7:20: Везната и Лъвът пак се сблъскват пред огледалото, последен шанс да се погледнат и да се възхитят сами на себе си преди да излязат.

          7:30: Водолеят се къпе със студена вода. Козирогът пак е изключил бойлера.

          7:40: Всички излизат.

          7:45: Близнакът се връща, забравил е един от 3-те си телефона.

          7:50: Близнакът пак се връща, забравил е портмонето си....

          8:00: Рибата се събужда и разбира че са я оставили заключена в апартамента.

          Коментар


          • 18 годишно италианско момиче казало на майка си, че вече 2 месеца няма цикъл. Много притеснена майката отишла до близката дрогерия и купила тест за бременност. Резултата показал, че девойката е бременна.
            Псувайки и плачейки майката попитала:
            - Коя е тази свиня, която ти причини това? Искам да знам!
            Девойката грабнала телефона и се обадила някъде. Половин час по-късно пред къщата спряло Ферари. От него слязъл изискан мъж на средна възраст с посивяла коса и безупречен костюм Армани и влязъл в къщата.
            Седнал в дневната заедно с момичето и намръщените и родители, и казал:
            - Добър ден. Вашата дъщеря ме информира за проблема. Аз не мога да се оженя за нея заради семейното и социалното ми положение, но ще поема грижата за нея. Ще платя всички разходи и ще поема издръжката на дъщеря ви за цял живот. Отделно, ако се роди момиче ще и предоставя Ферари, къща на крайбрежието, 2 магазина, къща в града, вила на плажа и 2 милиона долара в банката. Ако се роди момче ще му завещая 2 фабрики и 4 милиона долара в банката. Ако са близнаци те ще получат фабрика и 2 милиона долара в банката – за всеки. Но нямам решение как да постъпя, ако дъщеря ви пометне.
            Тук бащата, който до този момент не проронил и дума станал, сложил бащински ръка върху рамото на човека и казал:
            - Ще еб*ш пак…


            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              .......................







              От Лувъра.



              Click image for larger version

Name:	82589712_880721139024316_6489365322745774080_n.jpg
Views:	1
Size:	32.1 КБ
ID:	3533514

              Коментар






















              • 25






                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Трима математици се запили в една кръчма. Дошло време за сметката. Келнерът я донесъл, единият математик погледнал сумата и изфъфлил:
                  - Земи оправи сметката...
                  След малко, с видимо коригирана сума, келнерът пристигнал отново. Същият математик метнал едно око и казал:
                  - А бе, момче, нали ти казах вече, оправи си сметката...
                  За трети път, вече блед като платно и придружен от управителя, сервитьорът се появил с нова, съвсем различна сума...
                  А математикът казал:
                  - И този път не е точна... Аз, менюто с цените не гледам, ама ние сме трима души, поръчахме си еднакви неща, а тая сума не се дели на три без остатък...
                  Преди много-много години баща ми, който си беше сериозен акъл, направи същия номер на един касиер в Дамарче. Решаваме задачи, аз ще кандидатствам, и двамата сме откачили от математика, поръчваме си две тройки с гарнитура, две бири и 4 филийки и касиерът - едиколко си и 17 стинки. Баща ми моментално - Не е верно! Оня му падна чинето, смета пак - а, и осемнадесет, даже една стотинка по-малко. Да де, вика морука, аз не казвам, че ми искаш повече, просто не е вярно.
                  И това ще мине ...

                  Коментар


                  • Майко мила!!!
                    Разболял се някакъв мъж от коварна болест на тестисите. Обиколил всички светила на медицината, но те били категорични - ако иска да живее, трябва да му ги отрежат.
                    Посъветвал го приятел, да отиде при една баба, народна лечителка. Отива нашия, споделя болката си, и за негово голямо облекчение лечителката му казала:
                    - Остави ги тези доктори. Нищо не разбират! Само им дай да режат! Ето изпий тази отвара... Готово ли е? А сега подскочи, те сами ще си паднат.


                    Коментар


                    • - Мамо, влюбих се.
                      – Как се казва? Може ли да готви? Как изглежда? От добро семейство ли е? Какво е завършила? С какво се занимава? Сериозно ли ходите? Защо не ми каза досега? Кога ще излизате? Да ти дам ли пари?
                      – Тате, влюбих се.
                      – В жена?
                      – Да.
                      – Хубаво…

                      Коментар


                      • Днес е Роговица (Кучкинден)
                        Народен празник на измамения съпруг. Омъжените жени закичват косите си със здравец и тръгват да обикалят домовете, в които има “кучка”, демек жена с леко поведение. Посреща ги съпругът й, наричан “Рогльо”. Жените го даряват с кравайчета, които да закачи на “рогата си”, злорадстват и пеят:
                        “Ставай Рогльо, дърт лешпер,
                        носим ти добър хабер:
                        Твойта булка от зарана
                        трижди вече е ******* "


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          .......................







                          От Лувъра.




                          Леле, как му отива......( както казват лапетиите - много е вървежен...)

                          Коментар



                          • Коментар


                            • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                              Габровец с депресия отива при психолог. Психологът:

                              - Според мен и Вие като другите пациенти от Габрово, страдате най-вече заради това, че правите всичко възможно, за да не харчите пари. Това вечно въздържание води до вътрешни напрежения, които се натрупват и водят до депресия. Препоръчвам Ви шопинг - терапия. Изхарчете колкото може повече пари, като си купувате всичко, което Ви хрумне. Това действа безотказно!

                              След седмица габровецът идва на контролен преглед, отново тъжен и унил. Психологът:

                              - Колко пари похарчихте?

                              - 1000 лева, и НИКАКЪВ резултат!

                              - Хм. 1000 лв. е доста добра сума за шопинг, и да няма никакъв резултат.... а какво си купихте?

                              - 500 евро!
                              Това не е никакъв габровец. Минал се е със 10 евра.

                              Коментар


                              • Габровец с депресия отива при психолог. Психологът:

                                - Според мен и Вие като другите пациенти от Габрово, страдате най-вече заради това, че правите всичко възможно, за да не харчите пари. Това вечно въздържание води до вътрешни напрежения, които се натрупват и водят до депресия. Препоръчвам Ви шопинг - терапия. Изхарчете колкото може повече пари, като си купувате всичко, което Ви хрумне. Това действа безотказно!

                                След седмица габровецът идва на контролен преглед, отново тъжен и унил. Психологът:

                                - Колко пари похарчихте?

                                - 1000 лева, и НИКАКЪВ резултат!

                                - Хм. 1000 лв. е доста добра сума за шопинг, и да няма никакъв резултат.... а какво си купихте?

                                - 500 евро!

                                Коментар

                                Working...
                                X