IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
      Вовочку поднимают на уроке географии:
      - Вовочка, расскажи нам про страны Ближнего Востока. Вовочка вдохновенно:
      - На Ближнем Востоке есть страна Ебипет...
      - Не Ебипет, Вовочка, а Египет!
      - Там водятся большие ебемоты...
      - Да не ебемоты, а бегемоты!
      - А еще там растет большое дерево ебобаб...
      - Не ебобаб, а бабоеб! Тьфу, зараза, опять запутал, садись, ебиница!
      Бабубуду:
      https://m.youtube.com/watch?v=7OuMBuQX440

      Коментар


      • Вовочку поднимают на уроке географии:
        - Вовочка, расскажи нам про страны Ближнего Востока. Вовочка вдохновенно:
        - На Ближнем Востоке есть страна Ебипет...
        - Не Ебипет, Вовочка, а Египет!
        - Там водятся большие ебемоты...
        - Да не ебемоты, а бегемоты!
        - А еще там растет большое дерево ебобаб...
        - Не ебобаб, а бабоеб! Тьфу, зараза, опять запутал, садись, ебиница!

        Коментар


        • ..,,Една много привлекателна дама сяда на бара . Тя жестикулира подмамващо към бармана, който реагира незабавно. Когато той пристига, тя изкусително му прави знак да приближи лицето си по-близо до нейното. Барманът го прави и тя започва нежно да гали неговата голяма брада. „Ти ли си управителят?“ пита тя, нежно потупвайки лицето му с две ръце. „Всъщност, не,“ отговаря мъжът. „Можеш ли да го извикаш? Трябва да говоря с него“, казва тя, прокарвайки ръцете си по брадата и косата му. „Не мога,“ въздъхва бармана. „Той не е тук. Има ли нещо, което аз мога да направя за теб?“ „Да, има. Трябва да му оставя съобщение“, продължава тя, галейки с палеца си устните на бармана и лукаво пъхайки останалите си пръсти в устата му, позволявайки му нежно да ги засмуче. „Какво трябва да му предам?“ едва успява да промълви бармана. „Кажи му,“ прошепва тя, „че няма тоалетна хартия, сапун за ръце и книжни кърпи в дамската тоалетна!“
          ИЗВОД и ПОУКА: За да направите отклонение в професионална сфера и обстановка, трябва да сте уверени в собствената си безупречност и отлично свършена работа...

          Коментар


          • Касиерка от Лидл се прибира вкъщи разнежена от работа и награбва мъжа си от вратата... Както се обичали, той в един момент казал:
            - Скъпа, искаш ли малко да разнообразим?
            А тя се усмихнала палаво:
            - Уважаеми клиенти, отваряме каса 2, моля.
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар






            • Коментар


              • Вчера попаднах на нещо уникално и се смазах от смях. Не е мое, но не мога да не споделя (сори ако е постван преди но не съм го виждал):

                В един бар влиза човек с маймунка. Седнал на бара и си поръчал двойно уиски. Докато си пийва, маймунката му изяла фъстъците, после чипса на съседа, после обиколила всички маси и където намери бисквитки, фасове- изяла всичко. Накрая скочила на билярдната маса и глътнала бялата топка. Бармана не издържал:
                - Брат, ква е тая маймуна бе!
                - Ми тя е така. Яде всичко което види.
                - Ма... изяде ми бялата билярдна топка е...си!
                - Спокойно, всичко ще си платя, просто е така с нея.
                Допил си уискито човека, платил всичко както се полага и си тръгнал.
                Минало известно време, един ден пак влиза същия с маймунката. Поръчва си двойно уиски и сяда на бара. Маймунката се върти около него, видяла в една празна чаша оставена черешка, взела я, мушнала си я в г..а и после я изяла.
                На бармана очите станали като палачинки:
                - Брат, кво и ста'а на тая маймуна бе!
                - А, нищо. Пак си яде всичко, но след последния път първо проверява как ще излезе...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                  Божков чака Бойко, да му даде 1200лв., и щял да се върне в България!
                  това беше до вчера ....... днес вече не искал да се връща защото се страхувал за живота си
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Божков чака Бойко, да му даде 1200лв., и щял да се върне в България!

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Два члена се хвалят със собсрвениците си:
                        -Моя всеки ден ми води нови момета!
                        -Ха,да ама моя е със златни ръце!

                        Коментар


                        • Коментар


                          • В село на чукчи се родило много умно момче. Едва проходило и вече било ясно, че превъзхожда съвкупния интелект на цялото село.
                            "Това дете не носи наши гени", решили старейшините и прогонили момчето.
                            Така възникнала японската нация...

                            Коментар


                            • Гешев: Това, което пуснахме за Радев, не са СРС-та, а извадки, за които имаме разрешение

                              http://epicenter.bg/article/Geshev--...SSzpmjVUeqhSno

                              Коментар


                              • И днес темата за тото,лото и т.н.е актуална-има играчи и играчи!
                                Вуте играл на тото,на "6 от 49". Когато дошъл тиража,Пена купила вестник,в който публикували печелившите числа. Шопът й казал:
                                - Ти - чети! А пък аз ще гледам дали съвпадат!
                                Жена му почнала:
                                - Три!
                                - Имам го!
                                - Осем!
                                - Излиза ми!
                                - Дванадесет!
                                - Виждам го!
                                -Двадесет и едно!
                                - Съвпада!

                                -Четиредесет и две!
                                - И него го имам!
                                Пена се задъхала от вълнение:
                                - Вуте,знаеш ли какво значи това,бе? Още едно число да си уцелил и сме богати! Оф..хайде,чета и последното:
                                - Четиридесет и седем!
                                Вуте плюл на земята ядосано:
                                - Пу,да му е*а майката! Точно него пък съм го задраскал!

                                Коментар

                                Working...
                                X